Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) kislaki92 válasza Perzeusz (#17600) üzenetére


kislaki92
senior tag

igen! ez az...várd meg amíg odamegy ajtóhoz!ő fogja kinyitni!!! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17602) kislaki92


kislaki92
senior tag

nah tolvajok,sötét testvériség,bajtársak kivéve...jah...meg a télvári akadémia is...még valamilyen céh? :D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17603) Perzeusz


Perzeusz
tag

Március 15. van. A legjobb pillanat belépni a Viharköpenyesek közé. Fehérvágta főterén elszavaljuk a Talpra Északit, majd lerohanjuk a thalmor nagykövetséget. Kisöpörjük a Birodalmiakat és lerázzuk láncainkat, melyeket a Fehérarany Egyezmény ránk erőltetett :DD
Szabadságot Égkoszorúnak! :)

2 db WD Red 2TB eladó

(#17604) genndy válasza kislaki92 (#17602) üzenetére


genndy
addikt

Bárdok, polgárháború, főszál még biztosan :K +a DLC-k ha megvannak.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17605) kislaki92 válasza genndy (#17604) üzenetére


kislaki92
senior tag

polgárháború,főszál meg van...bárd nincs :D azt már kaptam küldetésként,hogy fedezzem fel...dlc-knek sajna nem állok neki mert nem érteném nagyon :D szóval megvárom a fordítását...ami olyan 1 év :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17606) kislaki92 válasza Perzeusz (#17603) üzenetére


kislaki92
senior tag

előre!!! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17607) dragonborn


dragonborn
tag

sziasztok.az obliviont lehet kontrollerrel játszani?

(#17608) kiskornel válasza dragonborn (#17607) üzenetére


kiskornel
addikt

Itt

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17609) #21346560 válasza Perzeusz (#17603) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én pont a másik oldalra terveztem a besorozást, remélem nem találkozunk a csatatéren :DDD

Apropó. Ló. Tök meglepődtem, amikor jött szembe egy troll, leszálltam a lóról, nekikészültem varázsolgatni, az meg odarohant, és nekiállt rugdalni :Y
Reméltem, hogy ha lesz lovam, további 800 kg-ot tudok majd magammal cipelni, de sajnos a lóra semmit nem lehet pakolni :(((
És harcolni sem lehet róla... hát túl sok értelmét nem látom neki...

(#17610) perge666


perge666
veterán

Na lejött ma dél előtt cimboràm,és felrakta a magyaritàst a jàtékra,és azóta azzal jàtszunk.
Pont most kell megölni a sàrkànyt.

Logitech F710 kontrollerrel nagyon jó irànyítani.

(#17611) Jorus válasza #21346560 (#17609) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lóhátról simán tudsz harcolni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17612) kiskornel válasza #21346560 (#17609) üzenetére


kiskornel
addikt

"És harcolni sem lehet róla..." - ezt nagyon-nagyon rosszul tudod. Kardok simán mennek róla alapjátékban is. Régebben valami Patchokat említettek, hogy az egyiknél bekerült a játékba, de igazából ez mind1, mert ugyebár a steam mindig a legfrissebbre frissíti... kivéve, ha a játék nem eredeti.
Varázsolni nem lehet róla.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17613) #21346560 válasza Jorus (#17611) üzenetére


#21346560
törölt tag

Oké, rosszul fogalmaztam... nekem a varázslás a/is harc :)

(#17614) westcoastog


westcoastog
veterán

Hogyan vegyem át a díjamat raerek-től markarthban, ha a cidhna bányás incidens után minden őr a nyakamon van? 1000 arany a vérdíj, és ha mennék be hozzá még az őrökön kívül két ott lévő npc is megtámad. :D
És a ragada(redguard) nőt hol találom? Na meg a maradék aetherium darabkákat.

[ Szerkesztve ]

(#17615) Tirexi válasza westcoastog (#17614) üzenetére


Tirexi
addikt

A "bányás incidens"-ben egy darab embert sem kellett volna megütni és akkor most nem lenne semmi baj. :)
Én simán kisétáltam a városból azt kész. :K

(#17616) westcoastog válasza Tirexi (#17615) üzenetére


westcoastog
veterán

Régen én is úgy csináltam, most így sikerült. :D

(#17617) kiskornel


kiskornel
addikt

Most már 2 gondom van a játékkal:
1. mióta felraktam az új ENB-t, akármit is állítok, nincs vsync. Pedig már a Catalystben állítottam be a "mindig be"-t, és akkor se... van mikor 70-et ír ki (60Hz-es a moncsi). Gyors jobbra-balra forgásnál töri a képet.
2. volt egy driverfrissítés a Catalystnál, és abban teljesítménynövelést reklámoztak... de időnként futok a játékban, és mikor már ott állok a fűn, egyszer csak beugrik alattam a textúra. Mintha csak a távoli elnagyolt textúrát ráhúzná az alattam levő területre, és egyszer csak bevillan, és ráhúzná a nagyfelbontású textúrát. Nincs erre valami bugfix?

:)) Az előbb véletlenül az Obli fórumtémába írtam be.

Régen hallottunk Tirexi felől...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17618) kislaki92


kislaki92
senior tag

áááááá xDDDDD

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17619) DrTechnoid válasza kislaki92 (#17618) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A srác szinte minden Elder Scroll részben felbukkan, nekem szimpi volt ugyan mindig,bár amúgy is essential.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#17620) kislaki92 válasza westcoastog (#17614) üzenetére


kislaki92
senior tag

nyugi az enyémen 8000 :D én is most találkoztam ezzel...:Dmert lekellett koppintani a varázsló írásait... :D aztán hát...nem lopakodtam... :D most meg valami mellékkel mentem vissza :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17621) genndy válasza kislaki92 (#17618) üzenetére


genndy
addikt

Ha sokat mászkálsz az utakon, belefutsz még párszor. Én most találkoztam vele vagy 5x.
Morrowind óta benne van minden TES-ben, kimaradt dolgokat és érdekességeket mond. Érdemes kérdezgetni, mert jópofa. Egy idő után megunja, de nem baj mert úgyis találkozik vele többször az ember.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17622) kislaki92 válasza genndy (#17621) üzenetére


kislaki92
senior tag

Oblivion meg Skyrimeztem...jah meg Online...morrowindal is akarom majd tolni...fanatikusan szeretem őket :D meg a bethesdát...mert falloutok TES-ek...tisztelet nekik! :)meg guye morrowindra jön a skywind....skyrim grafikáját rakják bele...videó is van róla...remélem patent lesz :D egyébként vérdíj eltörlésére itt is van orvoslás a tolvajok céhében nem? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17623) westcoastog válasza kislaki92 (#17620) üzenetére


westcoastog
veterán

8k vérdíj? az csuda. :D
Majd átverekedem magam az őrökön és kész. :))

(#17624) kislaki92 válasza westcoastog (#17623) üzenetére


kislaki92
senior tag

ahha...már szerintem több...xD mindegy...:Dnem kellett volna kötekedniük a sárkányszülöttel...nagy fába vágták a fejszéjüket...:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17625) #21346560 válasza westcoastog (#17614) üzenetére


#21346560
törölt tag

Fehércsermely fogadóban süti a húst...

(#17626) genndy válasza westcoastog (#17623) üzenetére


genndy
addikt

Pedig van ilyen achi is. Nem tudom rejtett-e szóval inkább így:
SPOILER!

Legyen 1000 arany vérdíj a fejeden minden vármegyében. Úgyhogy az minimum 9000 arany vérdíj.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17627) westcoastog válasza kislaki92 (#17624) üzenetére


westcoastog
veterán

:D

(#17625) Runo
Kösz. Az melyik faluban van? :D

(#17626) genndy
inkább nem kockáztatom meg. :D

(#17628) genndy válasza westcoastog (#17627) üzenetére


genndy
addikt

Whiterun, Bannered Mare fogadó.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17629) westcoastog válasza genndy (#17628) üzenetére


westcoastog
veterán

Kösz. :)

(#17630) k4rL^ válasza kiskornel (#17617) üzenetére


k4rL^
senior tag

Catalyst problémára nem tudok mit mondani, de ha ENB-t használsz, akkor Vsync-et csak az enb-n lehet beállitani, egyébként felülir mindent.

Skyrim mappában, ahol az enb van, enblocal.ini-ben az [ENGINE] résznél EnableVSync=true, ezzel lesz vsync-ed.

[ Szerkesztve ]

(#17631) kiskornel válasza k4rL^ (#17630) üzenetére


kiskornel
addikt

Ez FALSE-on volt. MŰKÖDIK!
Erről az iniről még nem is hallottam. Jó lesz átnézni.
Még1x köszönöm.

Régebbi ENB-nél nem is emlékszem, hogy lett volna ilyen fájlom.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17632) perge666


perge666
veterán

Ez az első Elder Scrolls játékom,amibe jobban belemerültem,és teljesen magával ragadott. :K
Az este elfelejtettem feltölteni a kontrollerből az akkukat,csak azért vagyok még itt. :DDD

(#17633) #21346560 válasza perge666 (#17632) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ne is mondd! Tegnap (pénteken) este elfelejtettem lefeküdni aludni :DDD
Reggel 7-ig toltam...

(#17634) perge666 válasza #21346560 (#17633) üzenetére


perge666
veterán

:)) :))
Rám odafigyel barátnőm.:)
Ha véletlenül este 8-9-ig játszok,már duzzog hogy kapcsoljam kifelé,és feküdjek lefele mellé. :DDD

(#17635) #21346560 válasza perge666 (#17634) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát este 8-9-kor még akkor sem feküdnék le aludni, ha nem lenne ez a játék :p
Egyébként ezt úgy szoktuk megoldani, hogy lefekszem..... és utánna jövök visza géphez... :DDD

(#17636) perge666 válasza #21346560 (#17635) üzenetére


perge666
veterán

Én sem aludni fekszek le elhiheted. :D :D

(#17637) HESOYAM1111


HESOYAM1111
csendes tag

Hello 2 dolgot akarok megkérdezni

Elősször ,hogy lehet megölni egy Jarlt csak így érdeklődésből.

Másodszor a nexus mod manager-nél nem tudom aktiválni a modokat mert eltünt a mods fül tehát ahol a modokat lehetett ki be kapcsolni és most csak a pluginok vannak mit tegyek a választ előre is kössz. :D

(#17638) rappit4


rappit4
őstag

Felraktam az unoffical patch-et de így sem tudok sárkány lelket begyűjteni. Valakinek van ötlete mi lehet a gond? :R

(#17639) Montesantos válasza rappit4 (#17638) üzenetére


Montesantos
senior tag

Valószínű a betöltési sorrended nem jó
A nexus-ról szedd le Dragon Soul Absorb Fix-et ....nálam megoldotta

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#17640) rappit4 válasza Montesantos (#17639) üzenetére


rappit4
őstag

Most a dragonborn dlc-t csinálom és az első sárkányt legyőzőm de semmi, az unoffical dragonborn patch is fent van de így sem. Ezt megpróbálom, köszi!

(#17641) rappit4 válasza Montesantos (#17639) üzenetére


rappit4
őstag

Működött, köszi! Viszont most az a problémám, hogy amikor legyőzöm az első sárkányt a dragonborn-ban akkor ugyebár 'spoiler a dragonborn dlc-ről' Miraak ellopja a lelket, viszont akkor hogyan használjam a kövön azt a shoutot amit most tanultam meg úgy, hogy nincsen sárkány lelkem? Még vissza is mentem skyrimba, hogy megöljek egy sárkányt de ott is Miraak ellopta a lelkét. :F

(#17642) Montesantos válasza rappit4 (#17641) üzenetére


Montesantos
senior tag

Az alapjáték 60%-át toltam eddig ki (200 óra) ... sajna nem tudok ebben segíteni ......

Gabi

(#17643) Lacccca87 válasza rappit4 (#17641) üzenetére


Lacccca87
őstag

Nem mindig lopkod. Van amit meghagy neked :D

(#17644) genndy válasza rappit4 (#17641) üzenetére


genndy
addikt

Ez bizony így a normális, a Dragonborn főszál egy pontjától Miraak nagyon lopkodja a lelkeket. Valahol olvastam, hogy érdemes egy-két lelket pont emiatt spájzolni (persze a játékban ez nincs benne, végül is érthető, spoiler lenne).
Egyet tudsz tenni, irtod lelkesen a sárkányokat, mert Lacccca87 jól írja, nem mindet lopja el, csak jó nagy %-os esély van hogy megjelenik és viszi.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17645) rappit4


rappit4
őstag

Ja, hogy valamit meghagy nekem, áhhá akis kedves. Én meg már hozzáadtam a consoleban 2 lelket mert azt hittem, hogy csak így enged tovább. Azért köszi :D.

(#17646) kislaki92


kislaki92
senior tag

hogy lehet befejezni az elemek hatalma könyvet ? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17647) Lézerparaszt válasza kislaki92 (#17646) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Keress rá youtube -on, van pár videó róla hogy hova kell menni és mit kell csinálni. Egyébként oltárokhoz kell elmenni és az oltárnál egy oltárra jellemző varázslatot elsütni. Lehet tűz, fagy vagy villám.

A játék az nem játék!

(#17648) kislaki92 válasza Lézerparaszt (#17647) üzenetére


kislaki92
senior tag

jajaaa...már látom...elég brutális a varázslat :D

köszi! :D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17649) kislaki92


kislaki92
senior tag

úgy csinálom de nem nagyon sikerült...egy oldal meg van..de a többit hiába csinálom nem kóser...

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17650) kislaki92


kislaki92
senior tag

nah meg van,csak 866 varázserőt igényel...még pár szint és jó lesz :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.