Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) Perzeusz válasza Mate (#16100) üzenetére


Perzeusz
tag

Már úton van a kiválasztott :)

2 db WD Red 2TB eladó

(#16102) Mate válasza Perzeusz (#16101) üzenetére


Mate
nagyúr

Személyes tapasztalatom nincs még vele, de szerintem nem lesz vele gondod :)

(#16103) Törzsúr válasza Perzeusz (#16099) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Minden városban vannak kovácsok, alkímisták akik elég széles skálán hajlandóak várárolni. De nem érdemes mindent eladni, mert vannak olyan elemek a játékban (könyvek is) amik csak egyszer vagy nagyon ritkán fordulnak elő, ezeket a könyvespolcon szoktam tartani, összegyűjteni. Az egyéb, relikviának minősülő kardokat és egyebeket is elteszem.

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#16104) slayer006 válasza cunnir (#16088) üzenetére


slayer006
addikt

A Legendary olcsóbb, mint a DLC -k.
Föleg, ha az alapjáték kódját el tudod adni v cserélni.

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#16105) kozi71


kozi71
senior tag

A mentéseket meg lehet valahogy zabolázni?
Már három gigát foglalnak, pedig még csak 36%-on járok a játékkal.
Néztem ezt, csak nem igazán értem mit csinál.
(Nem vagyok jó angolos.) Ha jól értem kigyomlálja azokat amiket nem automatán ment el???
Én szinte minden gyilok után mentek, 860 feletti a mentéseim száma.
Másik: Daedra szívek mindig azon a pár helyen vannak, csak ahol eddig találtam négyet?
Többször kell visszanézni és újra lesznek ott?

high tech, low life

(#16106) genndy válasza kozi71 (#16105) üzenetére


genndy
addikt

Nem nagyon lehet megzabolázni, mert minden mentésbe el kell raknia a világ aktuális állapotát, úgyhogy a mentések csak nőni fognak (nekem a 260. óra felé olyan 18 megások voltak már).
Hagyd a modot, nem kell az neked. Kézzel törölgess korábbi mentéseket.

Igen, vissza kell nézni olyan 3-4 hetenként és akkor újra ott lesznek. Nincs sok lehetőség daedra szívre, ez nem Oblivion, de alkimistáknál magasabb szinten azért már szokott lenni egy-két darab (vagy próbálkozz Enthrirnél a mágusakadémián, ő ilyen ritkább cuccokban utazik, nála mindig van).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16107) PeL válasza Xerxész (#16085) üzenetére


PeL
addikt

Végül így állt meg a lista :) Ez így már elég tetemes + content. Immersive Armors-t még lehet bedobom, esetleg plusz valami lore friendly weapon packot (ötlet jöhet :D)

(#16108) PeL válasza PeL (#16107) üzenetére


PeL
addikt

Immersive First Person mod is bent volt de inkább kivettem mert össze vissza billeg a kamera, emiatt eléggé elszédülök pár perc játék után :U

(#16109) Tirexi válasza PeL (#16108) üzenetére


Tirexi
addikt

Ha a valóságban futsz akkor is fel le billeg a fejed. Akkor hogy hogy nem szédülsz meg Pel? :) ;]

(#16110) PeL válasza Tirexi (#16109) üzenetére


PeL
addikt

Az azért más :) Itt a szememet zavarja meg, össze vissza pattog a nézet ahogy fut vagy mozog a karakter, és akaratlanul követni próbálom a szememmel. Úgy 3 éve volt Vertigo problémám azóta nem bírok sokat játszani olyan játékkal amiben így hirtelen össze-vissza ugrál a nézet mert pár perc után olyan mintha újra elő akarna jönni és elkezdek émelyegni, ilyenkor meg is kell állnom pár perc szünetet tartani.

Immersive Armor + Immersive Weapons vajon megfér a fentebbi modok mellett? Armors-hoz láttam hogy van SkyRE kompatibilitás patch de a weaponshoz semmit sem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#16111) Xerxész válasza PeL (#16108) üzenetére


Xerxész
őstag

De lehet állítani a kamerarázás mértékét MCM-ben, ha jól emlékszem... Használni még nem használtam a modot, csak olvastam.

Írj majd légyszi egy véleményt, ha kipróbálod az Immersive Weaponst! Csak hogy mennyire korhű. Nekem nem tetszett, hogy telivan ilyen Katana meg egy csomó ide nem illő fegyverrel, ezért nem töltöttem le.

[ Szerkesztve ]

(#16112) PeL válasza Xerxész (#16111) üzenetére


PeL
addikt

Nem vesződtem vele végül mert elég körülményes telepíteni őket, kell hozzá valami ReProccer patchelést csinálni. Megleszek nélkülük is. :)

Meg kell hagyni vicces volt hogy kilépve a kezdő barlangból az első kanyarban egy 8 fős farkascsorda várt ránk az úton, az első amint nekem jött el is kaptam valami fertőzést :C

[ Szerkesztve ]

(#16113) PeL válasza PeL (#16112) üzenetére


PeL
addikt

Végül mégis sikerült összehozni, nem volt nehéz csak figyelmesen kell követni az utasításokat :D Majd később tesztelem.

(#16114) Xerxész válasza PeL (#16113) üzenetére


Xerxész
őstag

Kíváncsi leszek! :)

(#16115) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, végre valahára sikerült beszereznem a Skyrim Legendary Edition nevű csodát. Az lenne az egyik kérdésem, hogy elvileg ebben benne van az összes dlc, azokat a játékba beépítve tölti már le alapból, vagy még azokat plusszban le kell szednem valahonnan steamről?
A másik kérdésem. Láttam a grafikai modokat az első hsz -ben, van valahova feltöltve egyben az egész? Csak hogy ne kelljen mindet külön külön leszedni.
Az utolsó kérdésem: úgy hallottam készül (vagy már van is) magyarítás hozzá, ha igen az működik ezekkel az addonokkal? Olyasmi is rémlik hogy csak az alapjátékhoz jó. Ha felrakom a dlc -s verzióra nem fog crashelni a játék? Előre is köszi!

A játék az nem játék!

(#16116) PeL válasza Lézerparaszt (#16115) üzenetére


PeL
addikt

Akkor sorban:

Letölt minden DLC-t a játék, max a launcherben kell aktiválni ha alapból nem teszi meg (de megteszi általában). Vagy leszeded az Official HD DLC-t ami egyben van és (majdnem) mindenen javít picit, vagy ha nem elég akkor letöltöd mellé a Skyrim HD projectet. Ezt csak 5 részben lehet letölteni, mindegyik rész mást textúráz újra a játékban, így könnyebb testre szabni, esetleg vegyesen használni más textúramodokkal. Esetleg keresel más HD textúra modot de a Skyrim HD az egyik leg népszerűbb. A magyarítás már elkészült hozzá, persze csak az alap játékhoz. A DLC-k még nincsenek magyarítva. Használhatod a Legendary-n is, csak a DLC-k nem lesznek magyarítva hanem angolul írja a szövegeit. Modokkal is használhatod elvileg, de ha a mod valamit felülír amit a magyarítás átírt magyarra az megint angolul fog megjelenni. Így modoláshoz nem nagyon javasolt a telepítése, esetleg keveredés lehet belőle.

(#16117) cunnir


cunnir
tag

Sziasztok! hol és hogyan lehet építkezni :P ?

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#16118) Lézerparaszt válasza PeL (#16116) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A HD Project -hez le kell töltenem az Official HD DLC -t, vagy nem szükséges, mert úgyis csak felülírná?

A játék az nem játék!

(#16119) Kareszovics


Kareszovics
addikt

You've unlocked every single achievement. Congratulations!

Ezt is megéltem végre. :DD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#16120) Tirexi válasza Kareszovics (#16119) üzenetére


Tirexi
addikt

Grat!!!!!! :D
Jó a neved. :D

(#16121) Lézerparaszt válasza Kareszovics (#16119) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Gratula, remélem én még jó ideig nem kapom meg ezeket, megpróbálom elhúzni amíg csak lehet :D

Egyéb: Találtam ezt a videót [link].
Ezekre gondoltál Pel? A modokat még leszedem nexussal, de ott van ez a sor hogy hogy telepítsük az ENB-t. Az is kell hozzá akkor gondolom, vagy ez azonos a Kountervibe ENB Extensive -el?
Bocsi a kérdezősködésért, de egyelőre amatőr vagyok ilyen modolás téren. Csak szeretném ha tényleg tökéletesen működne :)

A játék az nem játék!

(#16122) Kareszovics válasza Tirexi (#16120) üzenetére


Kareszovics
addikt

+ Lézerparaszt

Köszike! :R

Mármint a Steam nevem? :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#16123) genndy válasza cunnir (#16117) üzenetére


genndy
addikt

Alapjátékban nem lehet, csak házat venni és berendezni. Hearthfire DLC-ben lehet felhúzni 3 saját házat, akár 3 kicsit eltérő stílusban. Falkreathban, Dawnstarban vagy Morthalban érdeklődj a jarlnál vagy stewardjánál. Vagy vannak ilyen modok.

Lézerparaszt: a nagy részét felülírja, de ha nagyon szép látványra törekszel, akkor mindkettőt érdemes használni, mert nem 100% az átfedés közöttük.
ENB-kből sok van, amit leszedtél az is egy közülük. Ha mégse tetszik válassz másikat, Nexuson van jópár.

Kareszovics: grat! (nekem is sikerült kimaxolni, szerencsére nem szivatósak az achik)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16124) Tirexi válasza Kareszovics (#16122) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem, ez a nick neved. :D

Új ENB: ENBSeries v0.245

Added supersampling for ambient occlusions (not editable when game running), it works twice slower and make image four times more clear. Added additional ambient occlusion filter quality modes for very sharp look when supersampling enabled. Removed parameter UseOldType which previously activated very old non optimized ssao type. Fixed bug with twice bigger intensity of image based lighting, so please scale up this effect in your presets, if used. Restored water displacement optimization for AMD users, which had much lower wave aplitude, if it work now, then it was my bug with speedhack. Modified all quality parameters by names, previous "extreme -1" is now named "very high -1" and extreme have value -2, this do not affect anything by performance or quality, so no need to modify anything.

Sztem jó és mintha simábban menne tőle a game. :K

(#16125) PeL válasza Lézerparaszt (#16121) üzenetére


PeL
addikt

ENB-hez én nem értek mert a gépemet megenné nagykanállal. Kérdezd ez ügyben pl. Tirexi-t :)

(#16126) Tirexi válasza Lézerparaszt (#16121) üzenetére


Tirexi
addikt

Nexus-on csak ENB Presets-ek vagyis csak ENB beállítások vannak. Magát a DLL fájlt hozzá az előbb linkelt weboldalról kell letölteni.
Ha leszedted akkor a Wrapper mappában található d3d9.dll-t kell bemásolni a Skyrim fő mappájába.

(#16127) Tirexi


Tirexi
addikt

Én meg random mászkáltam az erdőben erre nekem ugrott egy őrült kecske. :D

(#16128) Lézerparaszt válasza Tirexi (#16126) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az ENB-t sikerült leszednem és felraknom, ellenben semmi más mod nem működik. Kiírja nexus hogy telepítve, aktiválom ---> aktiválva, és a menüben Data -nál nincs csak a 3 DLC.

A játék az nem játék!

(#16129) genndy válasza Tirexi (#16127) üzenetére


genndy
addikt

Sprigganok meg tudják bűvölni őket, akkor ellenséges lesz (medve, szarvas is lehet, megtámad).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16130) Tirexi válasza Lézerparaszt (#16128) üzenetére


Tirexi
addikt

Soha nem használtam még a Mod Manager-t telepítésre. A modokat mindig manuálisan teszem be és utána aktiválom őket. Mindig működnek.
Nem tudom nálad mi a hiba.

(#16131) Lézerparaszt válasza Tirexi (#16130) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A képből ítélve neked elég sok minden fent lehet, tudnál adni pár szkrínsotot a modjaidról? :D
Letöltögetek mindent aztán majd kiderül melyik jó. Remélem nem csináltam eddig nagy kárt a játék fájljaiban, semmi kedvem letörölni és újra letölteni. Hát igen, mobil net rulez :D
Mert ugye olyanra nem is gondoltam hogy valami nem jó, így biztonsági másolat nuku :C

A játék az nem játék!

(#16132) Tirexi válasza Lézerparaszt (#16131) üzenetére


Tirexi
addikt

Itt vannak képek arról, hogyan néz ki jelenleg a játékom: [link]

Mod listáról képet nem adok mert abban vannak olyanok is ami nem publik. :)

Maximum az ENB-emet tudom megosztani és a főbb modokat leírni. :K

(#16133) Lézerparaszt válasza Tirexi (#16132) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Elég durván néz ki. Én meg uninstallálom a játékot és megint felrakom, mert beigazolódott a félelmem, a sok overwrite gomb megtette a hatását. A szekér felrepül az égbe, beesek a pálya alá, pálya alól támadó pókok...
Az a baj hogy nem tudom melyik mod mit ír felül, mi rontja el a másikat stb, azért is kerestem olyan pakkot ehol 1 menüpont alatt pl fent van xy -nak az a 10-15 mod amit használ. Na meg gondolom az sem mindegy milyen sorrendben rakom fel, hogy mit mikor írjon felül a másik. Szóval a lényeg az, hogy teljesen el vagyok veszve benne :D

A játék az nem játék!

(#16134) kozi71


kozi71
senior tag

Ismét egy kérdéssel jöttem.
A házamban vannak vitrinek szép számmal. Csak nem tudom hogyan kellene bele tennem a fegyvereimet.
Eddig csak elloptam ilyenekből. Bele sosem tettem. Szóval mi a trükje a belerakásnak?
Köszöntem!

high tech, low life

(#16135) Mate válasza kozi71 (#16134) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha jól emlékszem régről ugyan úgy, ahogy kiveszed. Vagyis megnyitod és most nem a saját táskádba rakod a cuccokat, hanem onnan rakod a szekrénybe.

(#16136) Karma válasza kozi71 (#16134) üzenetére


Karma
félisten

Ha SkyUI-t használsz (amit egyébként szerintem simán megéri), akkor alul tudsz váltani hogy a tárolóból magadhoz (alap) vagy a tárolóba akarsz mozgatni tárgyakat.

Az említett mod nélkül meg annyi a csel, hogy a kategóriaválasztónál lejjebb görgetsz – felül mindig a tároló vagy a cserepartner van, alatta meg a nálad lévő dolgok kezdve a hősöd nevétől –, és ott választasz kategóriát.

A parancs, amit a képernyő alján ír, változni fog Take/Stealről arra, hogy Store.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#16137) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!
Életemben nem moddoltam még skyrimot, de most hogy erősebb vasam van megjött a kedvem hozzá.
Csak a látványvilágot akarom tuningolni. Az lenne a kérdésem hogy milyen modokat szedjek le?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#16138) Tirexi válasza Karma (#16136) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem jelenik meg vitrinnél és pajzs tartónál sem Store opció.
Egyszerűen csak kinyitod a vitrint és amit a kezedbe fogsz fegyvert E betűvel beleteszed. Ennyi. :K

(#16137) iszilard:
Ajánlom az összefoglaló hsz elolvasását elsősorban. :)

De ami általában kell az egy ENB beállítás és hozzá textúra modok és egyéb nyalánkságok.

[ Szerkesztve ]

(#16139) Tirexi


Tirexi
addikt

Frissítettem az összefoglaló hsz-t: [link]
Akinek van ötlete, hogy mit rakjak még bele az írja le. :K

(#16140) kiskornel válasza Lézerparaszt (#16133) üzenetére


kiskornel
addikt

Nah... ha a nexusról töltögetsz le, mindig ott lesz egy gomb, hogy letöltés NMM-mel ("Download with manager"), De ezek csak akkor működnek, ha a fő oldalon az install részben megemlítik, hogy lehet NMMmel telepíteni. Különben az ott leírtakat kell követni.
Pl. az ENB-t nem lehet telepíteni NMM-mel, mert az mod-okat telepít, így régebben nem tudott a játék főkönyvtárába telepíteni (hogy most mi van, azt nem tudom)
Mod managert meg érdemes használni (ahol a leírásban ezt megengedi), mert ha gáz van, csak eltávolítod egy kattintással.

Volt, hogy feltelepítettem valamit... persze ugyanúgy overwrite-és volt, mint amit említettél. 1 perc játék után mindig kidobott az asztalra. Csak leszedtem az NMM-mel (ami ilyenkor visszaállítja a régi helyzetet, régi fájlokat visszapakolja) kipróbáltam, működött... majd újra feltelepítettem az előző mod-ot, és 2.-ra tökéletesen működött.

Szvsz van értelme az NMM használatának, de csak ott, ahol megengedi a leírás.

Tirexi: Nem lehetne beleírni az összefoglalóba, hogy mielőtt bármilyen mod-ot felrak valaki, mentse el az xy könyvtárak tartalmát. Ebbe mindenki belefut 1x, és aztán jön ide sírni, hogy elszállt a gámája.

(#16127) Tirexi: múltkor szarvassal jártam így, és akkor kaptam is valami betegséget tőle.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#16141) Lézerparaszt válasza kiskornel (#16140) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Többször is felraktam a NMM -t, de nekem bugosan működött, vagy letöltötte a modot vagy nem, telepíteni telepítette de aktiválás után sem rakta be még a NMM -en belül sem az aktivált modok közé, így szerintem inkább manuálisan fogom csinálni. Biztonsági másolatként elmentettem az egész játékot egy másik könyvtárba, biztos ami biztos. Most megnézem Tirexi tutorialját, aztán kiderül hogy mi lesz belőle.
(A tutorialt ezennel is köszönjük Tirexi!)

A játék az nem játék!

(#16142) Tirexi válasza kiskornel (#16140) üzenetére


Tirexi
addikt

Oké javítottam: [link]

(#16143) kozi71 válasza Tirexi (#16138) üzenetére


kozi71
senior tag

Sajnos nekem ez akkor hibás. Ha a kezemben van, akkor is csak ki be csukja a tárolót a E betüvel.
Másik kérdés: Egyik városban kissé összerúgtam a port az őrséggel. Amint beteszem a lábam, már raknak is életfogytiglan egy kőbányába malenkij robotra. Ha onnan sikerül megszöknöm, utána be tudok menni a városba már? Vagy négy küldetésem szól már oda, de így eléggé zürős a bejútás.
Aztán a házamban amit én építettem, muszály minden tárgyat megvenni? Arra ad valami pontot ha fullos? Mert ha nem akkor kihagynám azokat a kitömöt állatfejeket.Sosem tetszett az ilyesmi.
Azzal a varázslóval Télvárában aki daedra szívet árul nem tudok eljutni a vásárlásig. Csak hármat kérdezhetek töle, persze egyik sem a vásárlásra vonatkozik. Bármikor megyek oda hozzá a fogadóba mindig ez van.
Köszi a válaszokat! :R

high tech, low life

(#16144) kiskornel válasza Tirexi (#16142) üzenetére


kiskornel
addikt

Köszi

(#16141) Lézerparaszt: való igaz, hogy mostanában akadozik a nexusmods.com oldal.

Persze az NMM is lehet bugos, de én inkább user errort érzek a háttérben. Eddigi megszólalásaid alapján (szerintem!) nem olvastad el, hogy mit, hogyan lehet telepíteni, márpedig az minden mod fő lapján ott van. Ha manuálisan telepítendő mod-ot managerrel telepíted, az nem lesz jó sehogy se.

Ellenben én azt tancsolom, amit csak (a leírása szerint) lehet managerrel telepíteni, azt legyen azzal telepítve. Most, hogy az NMM vagy más manager, az mind1.

És a safety mentés az fontos. Ha minden szakad, legyen mihez visszatérni. Különösen igaz ez, ha bonyolult a telepítési eljárás.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#16145) hszilard666


hszilard666
veterán

Vaó!
Felraktam a sharpshooter ENBt és ég és föld az alap meg ez...
Besza behu hogy milyen jól néz ki, nem egy crysis3, de azért nagyon ott van.
A kompozíció effekt meg zseniális:D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#16146) kozi71 válasza kozi71 (#16143) üzenetére


kozi71
senior tag

Sikerült egy küldetésből négy daedra szívet behúznom. Hála youtube-nak. :)

high tech, low life

(#16147) genndy válasza kozi71 (#16143) üzenetére


genndy
addikt

Nem hibás, csak nem úgy kell. Az a fali tartókra vonatkozik: fegyvert/pajzsot kézbe fog, ránéz a tartóra, 'E'. Vitrinnél bele vagy el kell dobni a cuccot és a tárgyat megfogva belemozgatni ('E' hosszan, és akkor vonszolja. Hullákat is így lehet pl. mozgatni).
Az pont egy küldetés, nem csak sima börtön, az a lényege hogy szökj meg, rajtad áll hogy hogyan. Ha kiszabadulsz, akkor mindenképpen el lesz sikálva a bünti, mászkálhatsz a városban szabadon.
Nem muszáj, mert nincs bónusz. Rajtad áll hogy mennyire rendezed be a házadat.
A daedra szíves varázsló nem a fogadóban van, hanem az Egyetemen. Nem Nelacar a te embered hanem Enthir.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16148) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Letettem erről a modolgatásról, nekem valamiért nem működnek. Megnéztem Tirexi tutorialját, meg is csináltam mindent amit kellett, ini fájl átirogatás, sorba rakás stb, a legapróbb részletig mindent ugyanígy csináltam, az eredmény pedig az lett hogy leesett 10 fps-re a játék, de szebb nem lett. A NMM még mindig nem működik, akármilyen modot raknék fel, kiírja hogy aktiválódott a mod de a listában az aktív modokban a harmada sincs. Ki se írja. A sharpshootert én is leszedtem, felraktam és az is bugos. Van mikor szép éles a kép, mindenhol, aztán 1 mp múlva a háttér teljesen homályos lesz, 1 mp múlva az egész kép homályos lesz, 1 mp múlva a háttér éles és az előtér homályos. Teljesen hullámzik az egész. Aztán van olyan bugja is, hogy hirtelen visszaugrál fél mp-re a textúra a régi alap textúrára. Szóval teljes káosz az egész. Azt hiszem szükségem lesz egy windows installra is, mert nem hiszem hogy ennyi minden csak az én hülyeségem lenne, bár elképzelhető.

Tirexi egyébként jó lett a tutorial, csak van benne pár Stahl Juditos törés, ahol a hozzám hasonló amatőrök elvesztik a fonalat. "És akkor ezeket a fájlokat kicsomagoljuk. Hopp nekem már elő van készítve és raktam még bele pár másik modot is".
Itt gondolkodtam el hogy nekem a végeredmény még csak nem is hasonlított arra amit kapnom kellett volna, így nem tudom hogy az jó-e még amit csináltam.

A játék az nem játék!

(#16149) kiskornel válasza Lézerparaszt (#16148) üzenetére


kiskornel
addikt

Pedig user error lesz. Az életlenséget a DOF adja. Ez a fényképezők lencséjét szimulálja. Ezt ki lehet kapcsolni az ENB-ben.

EnableDepthOfField=false is set under [EFFECTS] in your enbseries.ini

[link2]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#16150) Lézerparaszt válasza kiskornel (#16149) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az enbseries.ini -ben nem volt nekem ilyen sor. Bemásoltam tehát egy új sorba de nem változott semmi. Na nem is baj, úgyis a játékélmény a lényeg, beletörődök hogy ide én kevés vagyok, bár tényleg nem nagy dologról van szó.

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.