Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) pelenka35


pelenka35
őstag

Mzark tornyában vagyok egy lexikonnal azt irja le kell forditani ?? hogyan ??

Gamertag:Rob3rt75

(#17452) Sanya1981


Sanya1981
tag

(#17453) Jorus válasza pelenka35 (#17451) üzenetére


Jorus
nagyúr

Bele kell tenni a gépbe, aztán kirakózni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17454) pelenka35 válasza pelenka35 (#17451) üzenetére


pelenka35
őstag

sikerült ,de már nem tudtam szerkeszteni :R

Gamertag:Rob3rt75

(#17455) pelenka35


pelenka35
őstag

SPOILER

Alduin megőlésének mi a titka , lekényszerítem a földre és alá gyújtok rendesen de nem is sebződik pedig a tűz elementálom is szórja rá a szikrákat ...Ennyi "tűzerővel " már 5 sárkány megsült volna :)
(lvl 23 vagyok, talán kicsi lennék hozzá ? )

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#17456) Jorus válasza pelenka35 (#17455) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tűzre, fagyra speciel immunis. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17457) pelenka35 válasza Jorus (#17456) üzenetére


pelenka35
őstag

:Y

Gamertag:Rob3rt75

(#17458) robogo81


robogo81
aktív tag

Nekem speciel nagyon tetszik a tűz elementál kinézete,meg a mozgása(ahogy siklik,meg halkan serceg közben). :B
Általában hatásos mindenki ellen,aki nem rendelkezik tűz ellenállással.
Meg kaptam valami rózsás botot is,amivel lehet idézni 1 harcost is.Aki meg mindenkinek,aki ellen, nagy hévvel nekimegy,át tűzön vízen,meg az összes csapdán ami útba esik(az mekkora,amikor útba esik egy kicsapódó kapu,tele tüskékkel,néha az ellenig se jut el,van amikor ketten küzdenek a ki-be csapkodó kapuban :) ).

Van valami mód ,arra ami kiírja a saját embereink életerejét?Néha rányomok 1 kis gyógyítást,de azon kívül hogy örül, nem igazán látszik bármi változás.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#17459) Jorus válasza robogo81 (#17458) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha ránézel, látszik az életereje (amennyiben csökkent), ugyanúgy, mint az ellenfelek esetében.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17460) #67026816 válasza pelenka35 (#17455) üzenetére


#67026816
törölt tag

Ez egy bug. Meg kell várnod, amíg Alduin befejezi a mondandóját, mert ha előbb támadod meg, akkor nem fog sebződni bármit csinálsz. Én is belefutottam, egy külföldi fórumon olvastam, és így működött.

[ Szerkesztve ]

(#17461) HESOYAM1111


HESOYAM1111
csendes tag

Segitséget kérnék a Skyrim-ben van az amikor Delphine-val meg kell ölni egy sárkányt na és megöltem de nem kapom meg a lelkét és csak így random lespawnol sokszor Széltetőben. Van MOD Nexusrol és magyarosítás is de a magyarosítás előtt nem csinálta hiába uninstalláltam akkor se kaptam meg. És amikor installálva volt akkor SKYUI:1 hibakód ezt írta ahányszor betöltöttem a játékot. Tehát kérlek ha valaki tud segíteni vagy bármi ötlet irjon privátot. Előre is kössz. :)

(#17462) Jorus válasza HESOYAM1111 (#17461) üzenetére


Jorus
nagyúr

Dragonborn DLC aktív? Néha be tud zavarni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17463) rappit4 válasza Jorus (#17462) üzenetére


rappit4
őstag

Nekem is ugyan ez a bajom, ha a modok be vannak nyomva akkor egy sárkány lelkét sem tudom elnyelni, viszont ha disabledezem őket akkor jó lesz. Erre van valami megoldás? Viszont ha ujrainditom a modokat akkor elveszik a dlcben a progressem, tehát jönnek a cultistok újra stb.

(#17464) genndy válasza rappit4 (#17463) üzenetére


genndy
addikt

Igen. Unofficial Dargonborn Patch.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17465) M3oH válasza rappit4 (#17463) üzenetére


M3oH
addikt

Ezt próbáld meg, Nekem rendbe hozta.

(#17466) rappit4 válasza genndy (#17464) üzenetére


rappit4
őstag

Rendben, köszi!

(#17467) HESOYAM1111 válasza katt777 (#1) üzenetére


HESOYAM1111
csendes tag

Hello egy ilyen kérdésem lenne mi az hogy kinyirom a sarkanyt es nem kapom meg a lelkét és ez az a misszio amikor Delphine segitségével kell megölni eddig nem foglalkoztam vele, hogy kijavitsam de ez már na mind1 ha valaki tud segiteni irjon üzenetet előre is THX ;-)

(#17468) Jorus válasza HESOYAM1111 (#17467) üzenetére


Jorus
nagyúr

Olvasgass.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17469) kislaki92


kislaki92
senior tag

nah nekiálltam folytatni a jó kis karakteremet! és tudom,hogy felsorolta valaki az akadémián a beszélgetésünk során ,hogy kinél mit lehet tanulni.:)mindegyiket megtaláltam...kivéve a pusztítást...ki az akinél tanulhatom? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17470) Varlaisaran válasza kislaki92 (#17469) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Faralda.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#17471) kislaki92 válasza Varlaisaran (#17470) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszi szépen! már megvan! csak eddig ezt sosem hozta ki nála...:Deddig csak az volt,hogy mért utálod? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17472) HESOYAM1111


HESOYAM1111
csendes tag

A sötét testvériségbe ha beakarok jutni kinyirtam akit kellet amikor az a kis srác széltetőbe mondott és mindent úgy csináltam ahogy kell de nem tortent semmi azt most mivan ? amugy koszi az előzőhöz a linket :R

(#17473) kislaki92 válasza HESOYAM1111 (#17472) üzenetére


kislaki92
senior tag

szerintem aludjál egyet! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17474) stevve válasza HESOYAM1111 (#17472) üzenetére


stevve
nagyúr

Jah, ez kell aludni és történni fog egy, s más. :)

(#17475) HESOYAM1111


HESOYAM1111
csendes tag

THX a tippet érdekes volt az az este :D

(#17476) kislaki92 válasza HESOYAM1111 (#17475) üzenetére


kislaki92
senior tag

nincs mit :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17477) kislaki92


kislaki92
senior tag

egyébként Faralda merre szokott lenni? :D komolyan mondom egyszer találkoztam vele és annyi :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17478) genndy válasza kislaki92 (#17477) üzenetére


genndy
addikt

Akadémia, főbejárat után jobbra ajtó, belépve a földszinten balra az első szoba. Általában ott van, a többiek jobban mászkálnak.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17479) pelenka35 válasza genndy (#17478) üzenetére


pelenka35
őstag

Hány skillt lehet kihúzni?
Első karakterem,és elég sokmindenre adtam pontot :-)

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#17480) genndy válasza pelenka35 (#17479) üzenetére


genndy
addikt

Mindet. Csak jó sokáig kell játszani.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17481) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Meg tudja vki mondani hogy ebben a videóban, az utolsó másodpercekben látható armor modnak mi a neve? (Elsőre Megatron villant fel bennem a Trafóból, amikor megláttam :), gondolom vmi daedric mod lehet (?) )

(#17482) genndy válasza Skyhunter (#17481) üzenetére


genndy
addikt

Daedric Reaver Armor

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17483) kislaki92


kislaki92
senior tag

daedrákkal hol találkozhatok? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17484) Skyhunter válasza genndy (#17482) üzenetére


Skyhunter
senior tag

És tényleg, nagy thx. Kár hogy csak a fejes jó a szettből.

(#17485) genndy válasza kislaki92 (#17483) üzenetére


genndy
addikt

Nem sok helyen. Csak úgy, a szabadban sehol, elmúlt az Oblivion-válság, nincsenek kapuk.
Küldetésekben lehet összefutni párral:
SPOILER!
Azura, Mehrunes Dagon küldetéseiben, a Labirintusban Shalidor's Maze végén, meg a Mágusegyetem alatt van egy ha megtalálod a gyűrűket, kb. ennyi.
Ha csak a szívük kell a páncélhoz, azt lehet pár helyen találni, meg egy idő után árusoktól venni. Legtutibb beszerzési forrás Enthir a Mágusakadémián.

Skyhunter: a videó végén azért néz ki olyan jól, mert a srác elég komoly ENB meg világítás-modokat használt hogy realisztikus legyen. Én is abból a videójából szedtem a linket (ebből).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17486) Jorus válasza kislaki92 (#17483) üzenetére


Jorus
nagyúr

Elég sűrűn össze tudsz velük futni, mert például a Flame, Frost, Storm Atronach-ok is daedrák. Rajtuk kívül belefuthatsz még Malacath vagy Molag Bal Dremoráiba találkozhatsz, de velük csak relatíve ritkán, ahogy Genndy is írta, illetve ha aktív a Dragonborn DLC, akkor ott lesznek Seeker-ek, akik az egyik daedra prince Hermaeus Mora szolgái. A Daedra Prince-ek közül ő az egyetlen, akivel találkozhatsz "élőben", de többen is kapcsolatba lépnek veled a játék során, különféle formákban, úgy mint Sanguine, Meridia, Azura, Sheogorath, Hircine.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17487) HESOYAM1111


HESOYAM1111
csendes tag

SPOILER

A The last of the ages missioba amikor kovácsolni kell valami botot vagy pajzsot vagy koronát akkor kovácsoltam először a koronát nem történt semmi vissza raktam a mentési pontra megpróbálltam a pajzsot semmi vissza raktam megint a mentés és megpróbáltam a botot richtig nem tortent semmi csak azt irta továbbra is, hogy használja a kovácsműhelyt vagy mit minek is kellene történnie egyálltalán mert nem ír semmit a szellem meg csak engem néz most mit kell vagy hogy ?

(#17488) Skyhunter válasza genndy (#17485) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Teljesen igazad van, ezzel az ENB-vel baromi jól néz ki. Vajon melyik az alapja?

(#17489) kislaki92


kislaki92
senior tag

genndy Jorus : köszi csak kíváncsi lennék a páncéljukra ! :D meg,hogy ,hogy néznek ki :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17490) genndy válasza Skyhunter (#17488) üzenetére


genndy
addikt

Nézd meg a leírást a videó alatt, írja. Stakado Cinemascope + Stakado Realistic and Cinematic

Jorus: igazad van, én daedra alatt mindig már a dremorákat értem.

kislaki92: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim: Dremora
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim: Daedric

HESOYAM1111: ennyi történik. A három közül kovácsolhatod az egyiket, és az rögtön hozzád kerül. Bal fölül nem írja, hogy mit kaptál? Ha nem, akkor bug:
"After forging either the crown, shield, or staff at the forge, the quest may not update and you will remain trapped in the room with the forge as the stairs won't come back up.
Use setstage DLC1LD_Bthalft 90 in the console."

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17491) kislaki92


kislaki92
senior tag

netch leather azt hol tudnék találni? :) mert kéne valami patent kesztyű :D (mágus)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17492) Skyhunter válasza genndy (#17490) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ehhh, nem nyitottam le a "leírás" fül alatt a "több" opciót.... :(((

(#17493) Jorus válasza kislaki92 (#17491) üzenetére


Jorus
nagyúr

Keresel egy kifejlett Netch-t, és megkéred, hogy adja át a bőrét. Lehet, hogy csak erőszakos úton fog menni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17494) HESOYAM1111 válasza kislaki92 (#17491) üzenetére


HESOYAM1111
csendes tag

Solstheim The Bulwark Jailba van a tömlöcbe egy kijárat és azon végig mész lesz egy vas ajtó és ott van 3 netch.

(#17495) kislaki92


kislaki92
senior tag

csak ugye én eddig ilyennel nem találkoztam..pedig kb 80 órám van bent! :D idővel mindent!! :):) amúgy köszi :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17496) stevve


stevve
nagyúr

Készítettem egy rabló, gonoszkodó karaktert, de hamar rájöttem, hogy ez nem igazán kifizetődő a játékban. Egy idő után már annyian üldöztek, hogy csak az erdőben voltam biztonságban, így például küldetéseket elég nehéz véghezvinni. :DDD

Mindenesetre most így néz ki a karakterem:

Árnyékok terén itt álltam meg:

(#17497) genndy válasza kislaki92 (#17495) üzenetére


genndy
addikt

80 óra... pff, harmadánál se vagy (jó esetben) :D

Nemrég kezdtem én is új karaktert, és most értem el a 100 órát, de a térkép bal fele még üres! És a maradék részen is még rengeteg felderítetlen hely van, nem megyek be olyan helyre ahová nem szól küldetés, maximum az őrköveket meg óriástáborokat derítem fel, hogy legyen viszonyítási pont (meg a gyorsutazás miatt). DLC-k később, fönt vannak, de megvárom hozzájuk is a magyarítást.
Mondjuk az is igaz, hogy a szép ENB miatt most sokkal szívesebben mászkálok mindenhová gyalog, gyorsutazás inkább csak akkor ha már sok nálam a cucc és gyorsan le akarok pakolni otthon. Viszont a kutyagolás kicsit lassú, lehet hogy veszek egy lovat (és akkor Convenien Horses mod föl? Mivel növényeket meg jó lenne gyűjteni. Hmm).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17498) joke38


joke38
tag

Skacok,az aljnövényzet,fű sűrűségét melyik ini beállítással is lehetne csökkenteni?

(#17499) kislaki92 válasza genndy (#17497) üzenetére


kislaki92
senior tag

hát ezen a héten álltam neki úgy megint! 60 óránál maradt abba...de amúgy szerintem már 90..és az a 60 óra a főszál volt...:D noha nem 60 óra a főszál..de csináltam mellékeket is meg mindent.:) meg hát..hatalmas a világ! :Dnekem is még a fele biztos hiányzik :D dlc magyarításokat én is bevárom ,mivel nem tudok a legjobban angolul!most pl. a sötét testvériségnek gyilkolászok :D te inkább varázslós vagy vagy harcos? :D nyomsz be egy képet a karakteredről? :P :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17500) k4rL^ válasza joke38 (#17498) üzenetére


k4rL^
senior tag

Skyrim.ini-ben és ott a [Grass] résznél iMinGrassSize=x. 20 nagyon sűrű, föleg ha valami durva modot használsz visszavesz min 15-20fpst. Én általában 40 körül használom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.