Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) Jorus válasza westcoastog (#17047) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egyik sem jó, az Aldmeri Dominiom a jó. Igaz, nézőpont, faj, eredet, előtörténet, gondolkodásmód kérdése. :) TTT-t fusd át, hogy nagyjából képbe kerülj.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17052) westcoastog válasza Jorus (#17051) üzenetére


westcoastog
veterán

Elég nagy munka lenne beleásni magam az egész elder scrolls történelembe. :))

(#17053) Jorus válasza westcoastog (#17052) üzenetére


Jorus
nagyúr

50-60 perc végigolvasni, nem olyan vészes, ezért szedtük össze. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17054) westcoastog válasza Jorus (#17053) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja hogy össze van szedve, hát akkor azt elolvasom mindenképp. :)

(#17055) stevve válasza Jorus (#17053) üzenetére


stevve
nagyúr

Én senkihez nem csatlakoztam, elmentem bérgyilkosnak :D

(#17056) Jorus válasza westcoastog (#17054) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itten e!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17057) westcoastog válasza Jorus (#17056) üzenetére


westcoastog
veterán

Tenkjú. :)

(#17058) joke38


joke38
tag

Nem tudom ki mennyire figyel a zenékre,hangokra,de én nagyon bírom a jó zenéket,és ezt a módot találtam,eszméletlen jó,baromi jó zenékkel mindenhez van zene csatákhoz,sárkányok elleni harcban,dungeonokban,várrosokban stb.,szóval ezt próbáljátok ki,nem írja felül az eredeti zenéket csak hozzátesz rengeteg zenét::[Legends of Hope]

(#17059) genndy válasza joke38 (#17058) üzenetére


genndy
addikt

Lehet hogy ránézek, de nekem annyira tetszenek az eredeti zenék is, hogy jópárszor melóhelyen is benyomom, hadd szóljon... :B

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17060) 19sracz82 válasza westcoastog (#17044) üzenetére


19sracz82
csendes tag

Mint a többiek is mondták, jó a beavatott nehézségi szint. Ha úgy érzed, hogy a halálúrak meg a spanjaik egyelőre erősek, akkor van egy trükk... Elméletileg egy kísérővel mehetsz, illetve megidézhetsz magad mellé még egy elementált, vagy dremorát. Így ugyebár már hárman vagytok. De lehet fokozni a létszámot még egy fővel!!!!! Ha a tolvajok céhének küldijeit csinálod és ott Mercer Frey által adott küldit elvállalod, akkor lehet trükközni. Amikor elmondja, hogy találkozzatok az általa megadott helyen, (azt hiszem Hófátyol szentély) akkor oda mész. A szentély bejáratától kicsit távolabb állsz, beszédbe elegyedsz vele és végig hallgatod a szentbeszédét. Amikor azt mondja, hogy akkor te mész előre és ő követ, akkor fogod magad és lelépsz a szentélytől. Gyorsutazol bárhová s mit ad isten Drága Mercer barátod ott lesz melletted. Követ minden küldiben és besegít a mészárlásba. Elég jól nyomja, nem beszélve arról, hogy gyakorlatilag halhatatlan, max letérdel de utána úgy is kicsontol mindenkit. Ha meg ráuntál, akkor vissza a szentélyhez és aktiválod a küldijét. Kinyittatod vele az ajtót, s a végén kicsontolod. Én sokat szórakoztam velük, rendesen bandáztunk. Jordis, Mercer, Dremora herceg meg én. :D Illetve, ha olyan helyen voltunk még a lovam is beszállt a partiba. :)

Nem az öregkor megérése, hanem a fiatalság túlélése a nagy tett! By: Én

(#17061) genndy válasza 19sracz82 (#17060) üzenetére


genndy
addikt

Ha kimaxolod a Conjurationt, akkor két idézett lényed is lehet egyszerre, és még vihetsz mindezeken kívül egy kutyát is (igaz az nem túl erős).
Szerintem ezt a Merceres dolgot Barbassal is el lehet játszani.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17062) westcoastog válasza 19sracz82 (#17060) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem is el lett találva ez a nehézség, ezt a kísérős dolgot meg alkalmazni fogom. :)

(#17063) M3oH válasza westcoastog (#17062) üzenetére


M3oH
addikt

Alacsony szinten sokat segít. Én mindig beszerzem a kísérőt, ahogy lehet. Addig, csak azt csinálom meg, amit muszáj. Magasabb szinten, jó cuccokban már el lehet lenni nélkülük, de én viszem magammal, mert félek egyedül a sötétben :)

(#17064) Tirexi


Tirexi
addikt

(#17065) westcoastog válasza M3oH (#17063) üzenetére


westcoastog
veterán

Majd hívom lídiát. :D

(#17066) SetCHOO. válasza Tirexi (#17064) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Ezt már ne, túl beteg! :DDD

(#17067) Kareszovics válasza Tirexi (#17064) üzenetére


Kareszovics
addikt

Viccnek jó, de maximálisan értelmetlen. :D

Egyébként ma kezdődik TESO Beta, a szar "vidéki" 10 megás netemmel 8 órán keresztül töltöttem/telepítettem. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#17068) tojaaji válasza Kareszovics (#17067) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Hol lehet jelentkezni?

[ Szerkesztve ]

(#17069) kornel76 válasza tojaaji (#17068) üzenetére


kornel76
aktív tag

Folyamatosan lehetett (nem tudom lehet-e még) jelentkezni, én kb nov vége dec eleje körül jelentkeztem a bétára és most kaptam kódot.
Az már csak az összeesküvés elméletre kódolt agyamban fogalmazódott meg, h pont azután kaptam meg a béta lehetőséget miután megvettem a digitális pre-order verziót . ;] .

Szerk:csak a lényeg maradt le, a link

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#17070) csabsz13 válasza tojaaji (#17068) üzenetére


csabsz13
aktív tag

most nem tudok rákeresni, de facebook-on az IDDQD blog (iddqd.blog.hu) csoportjában írták, hol lehet még kérni belépőt.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#17071) tojaaji válasza csabsz13 (#17070) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Igen megtaláltam a kódot csak azt nem tudom hogy a Beta-t magát honnan lehet letölteni?

Szerk.: Megtaláltam thx :R

[ Szerkesztve ]

(#17072) Chapel válasza Tirexi (#17064) üzenetére


Chapel
addikt

Érdekes hogy valahogy mindig 90%-ban mezítelen 2köbliter/cici típusú csajos modokat raksz... ;]
Még jó hogy a saját karid, egy szende "girl next door" :DDD

Nézegetem én is ezeket, mármint az elborult modokat... hihetetlen mennyi ráérő, hozzáértő...idióta van :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#17073) joke38 válasza genndy (#17059) üzenetére


joke38
tag

Nekem is tetszenek,de ez a zenei mód azért is jó,mert nem írja ugye felül az eredetieket,hol ez szól hol az és tényleg minden helyzetre van zene benne,több mint 100 zene van,szerintem baromi jók,érdemes hozzátenni :D szerintem nagyot dob az élményen.
Találtam közben egy másik vizet javító módot,szerintem tényleg szebb és realisztikusabb a viz,és nemcsak grafikailag,hanem a fizikája ahogy pl.mozgok benne,a hangok is.Íme:Realistic WaterTwo, a telepítésnél lehet még állítgatni,szebbé teszi a jeget is.

(#17074) Tirexi válasza Chapel (#17072) üzenetére


Tirexi
addikt

Azok csak videók modokból.
A saját karakteremet nem rondítom el olyanokkal. :D

(#17075) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Ki lehet kapcsolni valahogy a vsinc-et? Nem találtam erre vonatkozó beállítást a menüben ( vagy rossz helyen kerestem... ).

(#17076) genndy válasza AthlonXP (#17075) üzenetére


genndy
addikt

Beállításokból nem, turkálni kell: Dokumentumok/My Games/Skyrim/SkyrimPrefs.ini:
iPresentInterval=0/1 (ki kell próbálni, nem tudom melyik a kikapcsoló)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17077) AthlonXP válasza genndy (#17076) üzenetére


AthlonXP
őstag

"iPresentInterval=0/1"

Na bakker, így aztán kereshettem, sose találtam volna ki, hogy ez a vsinc-re vonatkozik! :(

Köszi a segítséget, meg is nézem! :R

(#17078) Montesantos


Montesantos
senior tag

Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül megoldást arra hogy random belső nézetből kinyom külső nézetbe a játék hiába állítom be az egér görgővel....

Gabi

(#17079) Tirexi


Tirexi
addikt

Itt lehet kódot kapni pár kattintással az ESO-ra: [link]

(#17080) MasterDeeJay válasza Tirexi (#17079) üzenetére

Hát én még tegnap kipróbáltam és inkább...

Sikerült bemocskolni ezzel a szarral az TES nevet.
Ott kezdődik hogy a telepítő 60gb helyet kér, miközben a telepített játék 30gb körül van ami eleve vicc hiszen olyan grafikája van mint a skyrimnek lowon. Aztán ugyan olyan játék mint akár melyik más mmorgp, robotszerűen csinálod amit kell.
Karaktergenerálás úgy ahogy rendben van, de nincs akkora szabadság mint az utóbbi rendes TES játékoknál. Olyan sokan vannak a pályán egyszerre hogy mindenki rohangál a questekkel, aztán bár ugye béta de érdemes megemlíteni azt hogy eléggé késik a játék irányítása és elég sokszor lagol és később tölt be npc-ket. Hangok szinte alig vannak. Skillrendszer átlag mmorpg szint, nem rosszabb de nem is jobb. Olyan élettelen halott az egész játék, mintha futószalagon csinálták volna valami gyárban.
Elég lett volna egy coop-ot megcsinálni a skyrimhoz, vagy több párhuzamos pályát ami egyszerre fut nem ezt a robotnyomort.
Jó jó nem fair összehasonlítani egy singleplayer játékkal, tudom nagyon jól hogy a pénzről szól az egész azért lett ennyire összecseszve, meg persze minden apró szarra ami pl: a skyrimbe van talán nem is létezik szerver ami képes lenne szinkronizálni dolgokat.
Végezetül annak ajánlom aki szereti az átlagos mmorpg-ket, aki meg szereti az TES szériát az kerülje el messze mert ez bizony nem igazi RPG.
Bár most nézem valami zenimax csinálta, első játékuk lehet egye fene annak nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#17081) Tirexi válasza MasterDeeJay (#17080) üzenetére


Tirexi
addikt

Sejtettem hogy ez lesz ezért sem akartam kipróbálni..
De mind. Megnézem én is és jövök véleménnyel. :K

(#17082) stevve válasza MasterDeeJay (#17080) üzenetére


stevve
nagyúr

Ezt a Zenimax dolgot eléggé benézted. :DDD

Link

Így most kicsit megkérdőjelezem, amit a TES sorozatról írtál. :B

(#17083) MasterDeeJay válasza stevve (#17082) üzenetére

Zenimax Online ról van szó és nem Media-ról. Nem ugyan az a kettő. Csak azt néztem be hogy nem írtam oda hogy online.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#17084) stevve válasza MasterDeeJay (#17083) üzenetére


stevve
nagyúr

"Bár most nézem valami zenimax csinálta, első játékuk lehet egye fene annak nem rossz."

Én ebbe nem akarok belemenni, a lényeg, hogy elég sok játék elején ott figyel a Zenimax felirat. :R

(#17085) Tirexi válasza stevve (#17084) üzenetére


Tirexi
addikt

Pl. Dishonored. :D

[ Szerkesztve ]

(#17086) stevve válasza MasterDeeJay (#17083) üzenetére


stevve
nagyúr

Mondjuk abból a szempontból teljesen igazad van, hogy ez nem az a játék (más banda csinálta/csinálja a munkát). Most tölti a kliens a cuccokat, nagyon kíváncsi vagyok a sok negatív kritika mellett, hogy milyen. Az biztos, hogy nem fogok havonta pénzt kiadni, hogy játszhassak pár órát. :)

(#17087) MasterDeeJay válasza stevve (#17084) üzenetére

Hát azért nagyon nem ugyan az. Létrehoztak egy külön csoportot. A Zenimax Online első játéka ez.
Lényegen nem változat, számomra egy mmorpg a sok közül.
Kicsit olyan mint az EA vagy Activision vagy Codemasters... ami elég sok játékban megjelenik, mégis inkább kiadók mint fejlesztők és ezernyi fejlesőzcsoportjuk van.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#17088) stevve válasza MasterDeeJay (#17087) üzenetére


stevve
nagyúr

Alapvetően nem szeretem az mmo játékokat, úgyhogy nem várok túl sokat. Az egyetlen ilyen a Secret World, ami leköt néha.

Skyrim téma:
A különféle hang modoknál van vajon lehetőség az egyes effektek hangerejének módosítására? engem halálra idegesít, hogy minden kisebb vízesés olyan, mintha a Niagara mellett mennék el.

(#17089) kiskornel válasza MasterDeeJay (#17080) üzenetére


kiskornel
addikt

"Bár most nézem valami zenimax csinálta, első játékuk lehet egye fene annak nem rossz." - Az Obliviont is ezek csinálták...

Szerk.: Jah, látom időközben volt téma... akkor a fenti tárgytalan...

Amúgy nem arról volt szó, hogy minden fejlesztést, update-et felfüggesztenek, és csak a TESO-ra koncentrálnak?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17090) M3oH


M3oH
addikt

Tegnap én is nyomtam 1-2 órát a TESOt, de nem igazán kapott el a musthave érzés. Mondjuk, nem is nagyon volt tervben a vásárlás. Persze, ennyi idő alatt nem lehet egy mmot, megítélni, de az tuti, hogy 1x ezret és havi díjat nekem nem ér (Bár se időm, se kedvem egy mmohoz). Amúgy, rendben van, de tuti nem ez fogja megreformálni a piacot. Lagról annyit, hogy ez a hétvége stressztesztnek lett behirdetve, szóval nem kell nagyon meglepődni.

(#17091) Varlaisaran


Varlaisaran
senior tag

valami zenimax... :W :DD

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#17092) MasterDeeJay válasza Varlaisaran (#17091) üzenetére

Minden játéknál az az első hogy kitörlöm az ÖSSZES intro videót. :DDD
Így forgalmam sincs hogy ki csinálta. Nekem a zenimax nem mond semmit. Csak ha ránézek wikin akkor látom hogy developer... na ott a zenimax online volt egy darab játékkal. Sztem jogos hogy valami zenimax. :DDD
Nekem valahogy a TES ről csak a Bethesda jut eszembe. A Zenimax Media az amúgy is csak egy kiadó.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#17093) genndy válasza stevve (#17088) üzenetére


genndy
addikt

Játékon belül nincs, csak úgy ha belenyúlkálsz a hangfájlokba és módosítod. Audacity pl.

(#17089) kiskornel: Skyrim updatekre gondolsz? Skyrimhez már nem fog jönni semmiféle tartalom, ezért is adták ki belőle a GOTY-t.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17094) stevve válasza genndy (#17093) üzenetére


stevve
nagyúr

Értem, köszi.

ESO: hááát, ez nem lett halálos. A bugok még oké, elmegy, pár effekt egész jó, meg úgy a környezet is, de az tuti, hogy nem fogok érte fizetni. Ráadásul ezer évig tölt. :(

(#17095) Tirexi válasza MasterDeeJay (#17080) üzenetére


Tirexi
addikt

Na kipróbáltam de sztem ez jó lesz.
A grafika teljesen oké egy MMO-hoz képest. (maxon)
A játék menet szintén megfelelő.
Az hogy TES vagy nem az már más tészta.

Csak kidobott Login szerver hibával...

(#17096) stevve válasza Tirexi (#17095) üzenetére


stevve
nagyúr

Amikor a hajón beszélek a kapitánnyal, három embert kellene keresnem. Elkezdem keresni őket, erre azt mondja, kész, nézzek körül, aztán beszéljek a kapitánnyal, aztán kezdjem előröl az egészet... a scriptekkel van némi probléma.

(#17097) Perzeusz


Perzeusz
tag

Tudom, hogy már számtalanszor elhangzott, de adnátok egy rövid útbaigazítást, hogy melyek az ajánlott modok a szebb grafikához? Csak az optikai tuning érdekel, játékmenetbe ne nyúljon bele. Szebb városok, tájak, fények-árnyékok stb.
Csak, mert annyi mindent olvastam már itt, hogy kicsit zavaros :) (nexus, mod manager, enb, kézi kipipálás... nem sokat mondanak :(
köszi

2 db WD Red 2TB eladó

(#17098) Tirexi válasza stevve (#17096) üzenetére


Tirexi
addikt

Én attól majd jobban tartok, hogy a PVP-ben mire oda érnék egy Mage karakterhez a kardosommal arra már meghalok mert belassít a jéggel aztán rám ver pár tűz genyót és kész.
Nagy fun lesz. :DDD

(#17099) Tirexi


Tirexi
addikt

Valaki tolja az ESO BETA-val?
Ilyen a karakterem jelenleg: [link]

(#17100) stevve válasza Tirexi (#17099) üzenetére


stevve
nagyúr

Toltam és le is álltam vele. Valahogy sehogy sem sikerül a 3 embert megtalálnom a kikötőben, mielőtt azt írná, hogy finished a küldetés és aztán rögtön újra is kezdi... és így megy, amíg meg nem unja. Ez azért van, mert ne menjünk tovább vagy simán bug?

Annyira nem kötött le így.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.