Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) genndy válasza westcoastog (#17196) üzenetére


genndy
addikt

Nekem is csak az ENB segített, esetleg tedd föl a legújabbat (ini-jében ki is lehet kapcsolni ha nem tetszik a színvilága meg az fps-zabálás, de attól még működik). Keret nélküli ablakot is megpróbálhatod (az is SKSE plugin).
Nem lehet hogy az kavar be hogy több megjelenítő van a videokártyádra kötve? Nekem ez az alapvető gond, ha csak a kábel be van dugva, már akkor duplakurzorozik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17206) Gabás válasza westcoastog (#17198) üzenetére


Gabás
addikt

először nyomj egy Esc-et a játékban az Alt+Tab előtt, így elő sem jön a dupla kurzor

(#17207) kiskornel válasza westcoastog (#17196) üzenetére


kiskornel
addikt

Szia! Ahogy azt előttem is írták...

[link]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17208) westcoastog


westcoastog
veterán

Köszi a tippeket. :R

(#17209) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Elkezdtem első mágiát használó karakteremet, az érdekelne hogy hogy tudok magasabb szintű könyvekhez jutni? A másik kérdés hogy van-e olyan mod, amivel a népsűrűséget a városokon kívül növelni lehet? Civil war -on gondolkoztam már, de az csak csatákat rak bele asszem meg várostromokat (ami magasabb szinten elég fun lesz chain lightninggal), nekem viszont olyan kéne amitől csak szimplán lehet látni hogy zajlik az élet, és nem csak 1-2 rák támad be 5 perc rohangálás után.

A játék az nem játék!

(#17210) Tirexi válasza Lézerparaszt (#17209) üzenetére


Tirexi
addikt

Magasabb szintű könyvek akkor jelennek meg a mágusoknál ha te is magasabb szintű leszel egy-egy mágiában.

Igen van ezek a modok azok: [link]

(#17211) stevve válasza Tirexi (#17210) üzenetére


stevve
nagyúr

Vagy az Interesting NPCs. Némelyik valóban szórakoztató. :)

(#17213) Lézerparaszt válasza Tirexi (#17210) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ezer köszönömszépenek!

A játék az nem játék!

(#17214) #84221696


#84221696
törölt tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy hogy lehet megszüntetni a nexus modus profilom? Sajnos beleszaladtam egy olyanba, hogy prémium felhasználó vagyok és meguntam, hogy havonta 3 fontot adózzak nekik. Sajnos nem találom a megfelelő funkciót... :U

(#17215) kiskornel


kiskornel
addikt

Eddig ez a legjobb általam ismert ini leírás: [link] példákkal, mindennel. Sztem korrekt.

Múltkor volt róla szó, hogy az uGridsToLoad-dal együtt messzebb lát, és a helyek messzebbről lesznek felfedezve... mintha rémlene, hogy van egy ini sor, hogy milyen messziről fedezze fel a helyeket. Pedig rémlik, hogy valamikor olvastam már róla.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17216) stevve válasza kiskornel (#17215) üzenetére


stevve
nagyúr

Az a baj, hogy 2 éves cikk.

meunier:
Írj a supportnak.

[ Szerkesztve ]

(#17217) stevve


stevve
nagyúr

Az offolást és konspirációt tartsátok távol a topiktól, köszönöm.

(#17218) #84221696 válasza stevve (#17216) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszi. Ennél egyszerűbben nem is lehetne! :) :R

(#17219) stevve válasza #84221696 (#17218) üzenetére


stevve
nagyúr

Remélem, úgy elintézhető. Elég érdekes, hogy nincs valahol egy link, ahol lemondható. :F

(#17220) kozi71 válasza #84221696 (#17214) üzenetére


kozi71
senior tag

pay-pal igy lehet lemondani ha ez a gond.

To change or cancel your agreement with Black Tree Gaming Limited, log in to your PayPal account, go to your Profile, and click My money. Update your agreement in the "My preapproved payments" section.

Yours sincerely,
PayPal

high tech, low life

(#17221) kiskornel válasza stevve (#17216) üzenetére


kiskornel
addikt

Szerintem meg nem baj. Ha visszaolvasol, egyesek most fedezték fel az uGridsToLoad ini állítást... pedig 2 évvel ezelőtt is ugyanúgy működött.

Más: nem akarja cleareddel jelölni Ustengrav-ot. Már vagy 3x végigmentem a barlangban, egy lélek sincs azon a helyen... és akkor felfedeztem ezt.

Ennek van valami megoldása?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17222) Varlaisaran válasza kiskornel (#17221) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

A kérdéses bekarikázott az úgy van jól. A Hornt nem szerezhetted meg, mert Delphine már elvitte, igy ez a pont failed. Ez scriptelt event. Delphine majd odaadja neked a megfelelő quest stage után, illetve miután a greybeardek dragonbornná avattak, majd annál a pontnál lép "completed" fázisba, majd leáll a quest, megszűnnek a vele kapcsolatos függések (quest itemek/npc-k/stbstb). Én úgy saccolom, ha lefutott ez a quest, utána Cleared lesz Ustengrav is.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#17223) kiskornel válasza Varlaisaran (#17222) üzenetére


kiskornel
addikt

Na ja, de nem jelöli clearednek.

Mostanra tele vagyok bugokkal, mivel a beragadt küldetések maradtak hátra. Itt van a Regain Winterhold Hold ... megyek Legate Rikkie-hez, és nem jön elő a párbeszédablak. Megpróbáltam a legális dolgokat, amiket írtak: megtámadtam, összecsuklott, reseteli npct ... nem működött, ahogy a visszamentem General Tuliushoz, és azt is addig faggattam, míg nem volt olyan válasza, ami fehér lett volna...

Ha esetleg találkozott ezzel a problémával valaki, és tudná a megoldást, az ne tartsa vissza.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17224) Varlaisaran válasza kiskornel (#17223) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Lefutott a Jürgen Windcalleres quest? Ha igen, akkor lép ki a quest, és történik meg a cleared. Máskülönben valami lóg a levegőben.
A Cleared két esetben teljesül.
1.Questmentes, közönséges dungeonban megölöd valahány százalékukat, továbbá a főellenséget is megölted, ha van ilyen. Az ott levő (akár boss leveled) loot nem befolyásol semmit, mivel nem hivatkozik arra semmi.

2.Azok a helyek amik questhez vannak kötve tényleges quest item, vagy quest-npc által, ott a megölt ellenfelek/főellenség, és a quest célját képező item inventory-ban megléte, tehát a játék "tudja" hogy nálad van az a tárgy, és nem másik, pl additemmel odacsalt tárgy. Második eset nem vonatkozik arra, amikor egy quest odairányít (Radiantos sem), de ténylegesen a questhez nem köti semmi annak tárgyát.

A Cleared léte/nemléte lehet egy küldi feltétele, vagy fordítva: a küldinek lehet feltétele a Cleared, oly módon hogy a quest nem képes lépni addig amíg nem Cleared. Ez ritka eset.

Ustengrav mellett pl Bleak Falls Barrow, Snow Veil Sanctum, Ysgramor's Tomb stb is olyan helyszínek ahol bonyolult küldik zajlanak, minden feltételnek tökéletesen teljesülnie kell. De az, ha valami apróság nem teljesült, nem feltétlen veszed észre. Ha a küldi az active-ok között van, akkor normálisan működik. Ha lefutott, és még mindig nem Cleared, csak akkor bug.
A Legate Rikke-s eset is szerintem be nem teljesült feltételek (hiányzó láncszem eset) miatt van: Valami miatt nem lépett arra a stage-re, ahol a hiányzónak vélt dialogokat a kérdéses NPC megkapja. Persze ez is lehet bug, de nem gyakori.
Röviden, a kapcsolódó questeket, és quest itemeket nézd át. Ha minden rend szerint van, csak akkor lehet szó bugról.

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#17225) Jorus


Jorus
nagyúr

Nekem a Gauldur Amulet-es küldi akadt be. Megvan mindhárom darabka, és nem adja be a 100-as stage-t, hogy forge-oljam őket össze. Hiába mondom neki konzolból, hogy 100 vagy 105, nem történik semmi.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17226) Varlaisaran válasza Jorus (#17225) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Getstage mit mutat?

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#17227) Jorus válasza Varlaisaran (#17226) üzenetére


Jorus
nagyúr

Amikor észrevettem, hogy megállt a quest 100-on volt, aztán ahova éppen raktam, szal setstage 101 után 101-en, 105 után most 105-ön.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17228) Varlaisaran válasza Jorus (#17227) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Fura, mert a körülmények ismeretlenek, gondolom szabályosanment végig, journal is rendben van. Ha nem próbáltad még, próbáld meg először a 150-et, ha így semmi, akkor dobd ki az inventoryból a három fragmentet, majd vedd fel, és úgy adj rá 150et. Ha így sem megy, akkor nincs ötletem.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#17229) joke38


joke38
tag

Skacok ezt az ENB-et ismeri valaki?Stakado Realistic and Cinematic ENB

(#17230) Tirexi válasza joke38 (#17229) üzenetére


Tirexi
addikt

Próbáltam már de nekem nem jött be. :N
Túl világos volt.

(#17231) joke38 válasza Tirexi (#17230) üzenetére


joke38
tag

Ja látni a képeken is,de ha levesszük a fényerőt és a gammát sötétebb lesz :)
Egyáltalán ezt másolni kell vagy telepíteni,mert ahogy nézem több verzió van bennük?

(#17232) Chapel válasza joke38 (#17229) üzenetére


Chapel
addikt

Ha a képeknél egyett jobbra megyünk, ott egy város kép, ahol brutál szép a kőfal. Az valami hiper-szuper 4k cucc, ismeri valaki?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#17233) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Az mitől lehet, hogy minden új nap csökken az életerőm? :U

(#17234) Montesantos válasza Grave_444 (#17233) üzenetére


Montesantos
senior tag

Vámpír vagy betegség

Gabi

(#17235) Tirexi válasza Grave_444 (#17233) üzenetére


Tirexi
addikt

Vámpírizmus? :D
Nézd meg az aktív hatások között a mágiánál.

(#17236) stevve válasza Grave_444 (#17233) üzenetére


stevve
nagyúr

Jaja, egyszerűen menj el egy oltárhoz és kiderül. :K

(#17237) Grave_444 válasza Tirexi (#17235) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Igen vámpírizmus, ilyenkor mi a teendő? Dawnguard küldiket még nem szeretném elkezdeni.

(#17238) Tirexi válasza Grave_444 (#17237) üzenetére


Tirexi
addikt

(#17239) Grave_444 válasza Tirexi (#17238) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Hiába kérdezősködök a kocsmában, nem tudok beszélni a leírtak szerint.
Akkor valószínű eltelt már a 3 nap, király.. :W Baromság.

[ Szerkesztve ]

(#17240) Tirexi válasza Grave_444 (#17239) üzenetére


Tirexi
addikt

Mindenre van megoldás barátom. :D

open console with Tilde ~ key
type this in console.
setstage 000eafd5 10
enjoy!

(#17241) stevve válasza Tirexi (#17240) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez a leggyorsabb küldi :DDD

Más.

Aki még nem tette, az azonnal pakolja fel a Helgen Reborn modot. Hihetetlenül szórakoztató küldetések vannak benne és végül Helgen újjáéledésének is örülhetünk. :K

NexusMod link
Vélemény (spoiler)

[ Szerkesztve ]

(#17242) Tirexi válasza stevve (#17241) üzenetére


Tirexi
addikt

Köszi. Ez megér egy videót. :D :R

(#17243) stevve válasza Tirexi (#17242) üzenetére


stevve
nagyúr

Helyes. Várjuk, várjuk. :K

(#17244) Jorus


Jorus
nagyúr

Faceliftes Möjj-möjj-ről nem tud vki vmi jó wallnak való képet? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17245) Tirexi válasza Jorus (#17244) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát nálam így néz ki Möjj. :D
Amúgy miért Möjj-möjj? :D

(#17246) Jorus válasza Tirexi (#17245) üzenetére


Jorus
nagyúr

Így nekem kicsit túl barbis. :) Ezzel mondjuk kibékülnék 1920*1080-ban.

Thor 2-ben a vége felé, amikor a tudóscsaj mellett elgangol a Mjölnir, akkor mondja cukin, hogy "Möjj-möjj" "Möjmöj", szal ez így megmaradt, és akkor Mjoll-Möjj, nem egy nagy difi. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17247) genndy válasza Jorus (#17244) üzenetére


genndy
addikt

Tedd föl a modot és csinálj róla valami jó képet :K

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17248) Tirexi válasza Jorus (#17246) üzenetére


Tirexi
addikt

Most, hogy mondod tényleg olyan a feje mint egy barbinak. :DDD
Ennyire jutottam vele: [link]

Mondjuk így elég ramaty jobb lenne natívban csinálni.

(#17249) Jorus válasza genndy (#17247) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az lesz a vége szerintem is. :) A mod amúgy fent van. Nem is tudtam egyébként, hogy feltettem, és nézem, ki ez a jócsaj, és hol volt eddig. :D El is vettem azonmód.

Tirexi: köszi, idáig én is eljutottam, és az is ilyen bénán nézett ki. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17250) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nekem az Azura's Star-t kéne átalakítani Black Star-rá, de a 2 delikvens akivel tárgyalnom kéne sajnos nem áll velem szóba.
Valaki megoldást esetleg erre?Mert kéne a nagylélek a fegyó feltöltögetéséhez meg az encsanthoz :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.