Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) stevve válasza Grave_444 (#16750) üzenetére


stevve
nagyúr

Sajnos fogalmam sincs, nem próbáltam még Tirexi cuccát. :B

(#16752) vajaskifli válasza stevve (#16748) üzenetére


vajaskifli
tag

Ez az alap default beállítás Tirexi Core-ban, csak a DOF-t elfelejtettem kilőni. Engem is zavar. :)

Az Oblivion után nekem is fakónak tűnt! :K

[ Szerkesztve ]

(#16753) Grave_444 válasza vajaskifli (#16752) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nálad így is jobb, de alakul.
[link]

(#16754) stevve válasza vajaskifli (#16746) üzenetére


stevve
nagyúr

Nekem ilyenek a színek.

(#16755) Tirexi


Tirexi
addikt

Attól függ hol nézitek. nálam ilyen ott és ilyen az erdőben:

Jó mondjuk nálam a driver-ben van állítva egy kis szaturáció. Azért is látom én szaturáltabbnak a színeket valszeg. :)

(#16754) stevve:
LOL azok ott mind a követőid? :D

Az eget mondjuk majd kicsit kékítenem kéne de hát azért vagytok, hogy a meglátásaitokat elmondjátok. :D

[ Szerkesztve ]

(#16756) stevve válasza Tirexi (#16755) üzenetére


stevve
nagyúr

Lol, igen. Tök jó, amikor egy egész banda esik mondjuk egy mamutnak vagy egy csapat vámpírnak. Igazi Battlefield: Skyrim érzés. :D

Egyszer beszerzek egy értelmesebb VGA-t és én is javítok a minőségen.

[ Szerkesztve ]

(#16757) Jorus válasza Tirexi (#16755) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kempingszerkóban a -10-ben biztos kényelmes lehet. :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16758) Tirexi válasza Jorus (#16757) üzenetére


Tirexi
addikt

Skyrim-ban kemény nők vannak nem ilyen kis himbilimbi kis pláza cicák. :)
A harc és a zord időjárá megedzette őket.
Meg hát ő Lara Croft neki nincs a hideggel problémája. :)

(#16759) Grave_444 válasza vajaskifli (#16752) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Kicsit alakítgattam még a módokon, ezek maradtak, többet nem akarok hozzányúlni. ;]

Immersive Armors módot használ valaki? Érdemes?

(#16760) Jason19 válasza Grave_444 (#16759) üzenetére


Jason19
senior tag

Én használom, szerintem érdemes, bár azt még mindig nem tudom az extra package az mi az.

(#16761) Jason19


Jason19
senior tag

Azzal mit lehet csinálni, hogy a dawnguard dlc miatt npc-k úgy hullanak mint a legyek, úgy, hogy ott sem vagyok? Csinálgatom questeket, egyik elküld falkreathbe, ahol nem voltam egy jó ideje, erre ott fekszik 8 (!!) npc holtan :Y Az oké, hogy resurrecttel felélesztem őket, de mi van ha nem megyek oda? Akkor meg eltűnik az npc, a végén meg a mellékküldik felét sose fogom tudni megcsinálni mert valami idióta szerint jó ötlet ha npc-k random elhullanak miközben te közelben sem vagy :W
(már az is idegesítő, hogyha fast travellel megyek valahova, akkor előtte mindig ki kell menteni a játékot, mert tuti hogy ott a vámpírok leölnek valakit, de ez, hogy ott sem vagyok, nem is látom mikor ki hal meg, ilyen 10-20 óra játékidőt visszatölteni elég vicces lenne...)

(#16762) Uraharams


Uraharams
csendes tag

Üdv mindenkinek még kezdő vagyok de Tirexi leírásának köszönhetően alakulgat a modolás :D :R


[ Szerkesztve ]

(#16763) Grave_444 válasza Jason19 (#16760) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Én beléptem a kiálltással a beállításba, láttam hogy csomó páncél van és egyenként kell beállítgatni, úgyhogy töröltem is. :DDD

(#16764) Tirexi válasza Uraharams (#16762) üzenetére


Tirexi
addikt

Nice!! :D :C

(#16765) cunnir


cunnir
tag

Ahhoz hogy ilyen karakterem legyen újra kell kezdeni a játékot??

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#16766) Tirexi válasza cunnir (#16765) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem.
Akár mikor feltelepíthetsz rá modot és mehet a "showracemenu" parancs. :)
Az elő hozza a karakter készítést.

(#16767) genndy válasza Jason19 (#16761) üzenetére


genndy
addikt

Tessék, link: Dawnguard no Vampire Attacks. Én is utáltam hogy kinyírnak a városokban mindenkit, ezzel majd nem teszik.

(#16765) cunnir: nem kell. Csak a megfelelő modkat kell feltenni. Tirexi biztos megmondja melyik ez.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16768) Tirexi válasza cunnir (#16765) üzenetére


Tirexi
addikt

Itt a videó róla: [link] :K

(#16769) cunnir válasza Tirexi (#16768) üzenetére


cunnir
tag

köszönöm :R :R

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#16770) Chapel


Chapel
addikt

Jó ez a Dat Grass, szép.
Pár gond; egyrészt dolgozik a vga overtime és ~20 fps :D (van mellette 25 másik mod, 1200p), más részt látom ahogy 100 méterre rajzolja, kiábrándító. Bár ez a ha jól sejtem állítató :F
Ami igazán zavar, hogy túl sok a fű. Úgy értem, jó hogy sűrű, de nem nőhet mindehol szinte csak ez. Tudom ezt valahogy paraméterezni?
Vagy van esetleg hasonlóan szép fű, csak viszzafogottabb mennyiségben? :)

(Ismét gyors kérdés, rakjam újra ssdre?)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#16771) 19sracz82


19sracz82
csendes tag

Sziasztok! Hogyan tudom fixálni, megkerülni az adoptáláshoz szükséges gyerekszoba meglétét? Van pár házam. Mindegyikbe megvettem nem egyszer nem kétszer a gyerekszobákat, de a játéknak nem volt gyerekszobája- így feleslegesen csengettem ki a sok lét , továbbra sem rendelkezek vele. Valami ötlet? THX

Nem az öregkor megérése, hanem a fiatalság túlélése a nagy tett! By: Én

(#16772) Lajki


Lajki
tag

Sziasztok ! Pár napja kezdem a játékot eléggé új vagyok egy kis segítség kéne . Két kezes warriort szeretnék és ahhoz a perkeket hogy rakjam ? Mik a fontosabbak először stb...!

(#16773) pelenka35 válasza Lajki (#16772) üzenetére


pelenka35
őstag

Szia

youtube tele van videokkal ;)

Skyrim Tips,Tricks, and Guides - Two Handed Warrior/Heavy Arm

Gamertag:Rob3rt75

(#16774) Lajki válasza pelenka35 (#16773) üzenetére


Lajki
tag

Köszi ! En is néztem már YouTube-ot csak reméltem valaki leír itt egy-két dolgot :)).

(#16775) kozi71 válasza 19sracz82 (#16771) üzenetére


kozi71
senior tag

Azok a házak amiket mondtál készen voltak?
Nálam csak oda mennek a kölkök amit saját kezűleg építettem fel.
Szóval a vásárolt kecókban nekem sem működik.

Lajki: Csinálj magadnak. Fejleszd a kovácsolás képességed. De szerintem kétkezes kardot könnyen tudsz szerezni is, szinte minden ellenfél azzal támad vagy karddal. Legyilkolod és elveszed tőle.
Vagy másra gondoltál? De ettől függetlenül mindenképpen fejleszd fel a kovácsolási képességed.
Minél fejlettebb vagy benne, annál jobb minőségű gyilok eszközöket tudsz gyártani.
törp,üveg,ében,sárkány,daedra nekem ez a sorrend. No meg persze a sok sok misztikus varázserős cumó.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#16776) cunnir válasza Tirexi (#16766) üzenetére


cunnir
tag

Itt az új karakterem :D Khalesi csak még ruhát kell szereznem neki :D

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#16777) Tirexi válasza cunnir (#16776) üzenetére


Tirexi
addikt

Meg valami normális haj modot sem ártana beszerezni. :D
Amúgy jó lesz ez.

(#16778) cunnir válasza Tirexi (#16777) üzenetére


cunnir
tag

Jó majd elküldöm a Hajas szalonba :D vagy szólok Zohannak :DDD :DDD
és ilyen "dögös" ruhákat honnan? az is mod?

[ Szerkesztve ]

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#16779) need


need
addikt

Üdv..

kisebb fejtörést add egy feladat..amit végig is csináltam és a vége az hogy térjek vissza Elryshez..

de ez a figura kissé megvan halva.. az oszlopon van 1 jel de nem lehet vele mit kezdeni..
van itt egy [video]úgyan ez történt velem..
na most akkor ez egy bug..? vagy mi fene lenne..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#16780) Lajki


Lajki
tag

Arra gondoltam , hogy a perkeket mire rakjam ? En eddig a Heavy armorra tettem (5os vagyok :DD ).

(#16781) Tirexi válasza need (#16779) üzenetére


Tirexi
addikt

Igen bug.
Itt elvileg meg kéne támadnia téged a két őrnek vagy bebörtönzés között lehet választani.

(#16780) Lajki:
Hát ha két kezes kardos akarsz lenni akkor egyértelmű, hogy kétkezeskardra és nehézpáncélra rakod a perkeket.

[ Szerkesztve ]

(#16782) Lajki


Lajki
tag

Oké ! :) Erre gondoltam en is csak , hogy azokon felül mire kell a másik mi az a warrior stone vagy mi ? Mire jo ? ( neten olvastam róla)

(#16783) Tirexi válasza Lajki (#16782) üzenetére


Tirexi
addikt

Ha aktiválod akkor jobban fejlődnek tőle a harcos képességeid.
De neked nincsen fent a magyarítás?

(#16784) Tirexi


Tirexi
addikt

Karakterem jelenleg:

(#16785) Lajki


Lajki
tag

Tomb Raider :DDD
Tirexinek ment csak telorol félre nyomtam !:)

[ Szerkesztve ]

(#16786) Tirexi válasza Lajki (#16785) üzenetére


Tirexi
addikt

Ja hát szenvedtem a ruhával jó pár órát míg így megcsináltam. Nem volt egyszerű de a 3DsMax tudja a dolgát. :D

(#16787) need válasza Tirexi (#16781) üzenetére


need
addikt

akkor ezt a küldetést buktam aligha nem...?! ;] ;] :O

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#16788) M3oH válasza Tirexi (#16784) üzenetére


M3oH
addikt

Nem semmi, gratula hozzá.

(#16789) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Van itt olyan, aki Tirexi új ENB-jét használja és túl világosnak tűnt neki úgyhogy elszórakozott a beállításával?
Hátha valaki át tudná küldeni a hozzá tartozó fájlt. :)

(#16790) Tirexi válasza M3oH (#16788) üzenetére


Tirexi
addikt

A te karidat mikor mutatod be nekünk? :D

(#16789) Grave444:
Túl világosnak? :D
De nem az volt, hogy túl sötét az éjszaka? :DDD

Amúgy fogod aztán lejjebb húzod a gammát a játékban. Nekem is lejjebb van húzva.

[ Szerkesztve ]

(#16791) Grave_444 válasza Tirexi (#16790) üzenetére


Grave_444
nagyúr

De az éjszakában konkrétan a nem állok fel, hogy felülről lássam a monitort kb fél méterig látok el. :)
Erre már megtaláltam mivel kell állítani. Amióta megcsináltam nem is játszottam vele, mert nincs kedvem beállítani mindent. Effektekből is jó párat ki kell kapcsolnom, ha 40-45FPS-t akarok.

Ha 4K-s mód helyett csak 2K-t teszek fel van látható különbség egy 1680x1050-es monitoron? :U

(#16792) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Tudtok valami jó térkép modot a játékhoz? Baromi idegesítő, hogy egy csomó mindent nem mutat a saját térkép, hulladék az egész! :(((
Most is pl. vmi "Mehrunes" szentélybe kéne elmennem, ez annál a résznél van, amikor egy embernek össze kellett gyűjteni egy régi tőr darabjait ( egy múzeum tulaja volt a megbízó, ha jól emlékszem "Hajnalcsillag" a falu neve ahol van ), majd együtt egyesítenénk azokat.
A nyíl a szentélyt egy hegy tetején jelzi ( hol máshol.. ), már körbejártam egész hegyet, de egyszerűen nem látom a felfelé vezető utat.
Legalább repülni lehetne a játékban, vagy ilyesmi ( minek az a sok sárkány, ha nem használhatjuk őket? )! :U

Amúgy ezeket a megtanult kiáltásokat, hogyan lehet aktiválni? Van jó néhány amit nem tudok használni ( pl. Viharkeltés ). Azt írja sárkánylelkek használatával tudom működésre bírni, de már megöltem egy jó párat és semmi. Mennyi kéne, vagy ez nem attól függ, esetleg szintlépés, vagy bizonyos küldetések teljesítése kéne még? Semmit nem magyaráz el a játék! :(

(#16793) Grave_444 válasza AthlonXP (#16792) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ha rámész a kiáltásra írja, asszem a T-vel tudod aktiválni.

Van sárkánylovaglós mód is. ;]

A térképre ezt a módot tedd fel és alul jelöld be, hogy látható legyen minden.

(#16794) TSanya válasza AthlonXP (#16792) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szia!

Én ezt a térkép modot használom.
A kiáltásokat pedig a sárkánylelkek "elköltésével" tudod aktiválni.

Megelőztek :)

Üdv:
S

[ Szerkesztve ]

(#16795) Lajki


Lajki
tag

Amúgy ehhez a guradian stonehoz barmikor elsétalhatok és használhatom vagy hogy működik ? A családi örökség küldit csinalom , de lvl 5 vagyok és ebbe a törtagyar-barlangba rögtön megölnek .

(#16796) genndy válasza AthlonXP (#16792) üzenetére


genndy
addikt

"Útkeresés" (Clearvoyance) varázslat is szépen megmutatja hogy merre kell menni a küldicélhoz. Direkt az utakon vezet végig. Persze csak az az egy legyen aktív.
"Semmit nem magyaráz el a játék". De igen, mindent elmagyaráz. Amikor először csinálsz valamit, ott a felugró ablak és abban írja. Ha nem, akkor meg ott van a menüben a bazi nagy HELP felirat, azt böngészgesd.

Lajki: váltogathatod a köveket szabadon amikor csak akarod. Meg nem is csak az a három van, hanem 20, csak a többit meg kell találni, mind különféle hatást ad. Használd azt amit a leghasznosabbnak gondolsz.
Akkor még ne menj oda. Vadássz a vadonban, vigyél segítőt, vagy tanulj trainertől.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16797) Lajki válasza genndy (#16796) üzenetére


Lajki
tag

Too much information ! :D Az első milyen trainer a masodik hogy tudok akárkit is magammal vinni ? (Először jatszom az Elders Srcoll-al és lvl 5 vagyok , új az egész ) :DD

(#16798) genndy válasza Lajki (#16797) üzenetére


genndy
addikt

Oké, akkor te is olvasd át szépen a Help-et a menüben. Ha nehéz az angol, akkor az alapjátékhoz már van magyarítás.
Trainer: oktató. Pénzért fejleszti valamelyik képességedet. Társad meg úgy lesz ha sokat beszélgetsz meg segítesz az embereknek. Kocsmákban is vannak felbérelhető emberek.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16799) Uraharams


Uraharams
csendes tag

Most már elkezdhetek játszani :D :DD Ennyit bír szegény gépem :)





(#16800) Grave_444 válasza Uraharams (#16799) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Milyen módok vannak fent? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.