Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) Tirexi válasza Tirexi (#17894) üzenetére


Tirexi
addikt

Kész is a tökéletes Dragonborn karakter: [link] :Y

(#17902) Karma válasza kiskornel (#17900) üzenetére


Karma
félisten

Ilyesmi. A bal hüvelykujjnál lévő kar mozgatja a hőst előre-hátra-balra-jobbra, hasonlóan a WASD gombokhoz. A jobb oldali karral lehet forogni, hasonlóan az egérhez. A két ravasz, ami a mutatóujjakra jut, a bal és jobb egérgomb megfelelője, azaz Skyrimben a támadás/védekezés/varázslat az adott kéz felszerelésétől függően. A maradék gombokon meg szét vannak osztva a hiányzó főbb parancsok.

Én Xboxon kezdtem játazani, aztán amikor Steamen sikerült akciósan megvenni PC-re, átlapátoltam az állásomat és itt folytattam. Persze PC-barát modokkal :)

Mindkettő felállással jó a játék, mondjuk a kontroller inkább a közelharcosoknak kedvez. Célozni egérrel jobb.

“All nothings are not equal.”

(#17903) genndy válasza kiskornel (#17900) üzenetére


genndy
addikt

Én is nemrég vettem egyet (Xbox360 wireless), úgyhogy relevánsan mondhatom:
Ha eddig még sosem próbáltad, csak bill+egér volt akkor nem jobb. Nagyon hozzászokik az ember, és nehéz átállni a "kétujjas" irányításra. Bénázik, nem találja a gombokat, lecsúszik az ujja, stb. Én is mindig a teljes jobb kezemmel akarok ráncigálni valamit, pedig az ujjaimat kellene külön használni. Viszont ez nem a kontroller hibája, mert az nagyon is kényelmes és tök logikus a kiosztás, csak egyszerűen hosszú bill+egér használat után iszonyú furcsa.
Igen, ahogy írod. Van két analóg kar, bal a sétára/oldalazásra, a jobb meg a nézelődésre, ezek a hüvelykujjasak. Az analóg stick előnye, hogy bármilyen sebességgel mozoghat a hős (ez mondjuk akkor baromi hasznos ha követni kell valakit, így soha nem ütközöl bele, vagy maradsz le). Gombok: A-Enter, B-Esc, Y-ugrás, X-fegyver elővétel. Van még két Button elöl (kiáltás és sprint), meg a két ravasz a két kéznek. Illetve a menü/várás gombok középen, meg a D-pad (négyállásos joystick) a menüben navigálásra.
Egy esetben használható igazán: nagy tv előtt, kanapén terpeszkedve. Akkor baromi kényelmes, hogy csak ez a könnyű kis cucc van a kezedben, nem kell asztal, hely, és ha vezeték nélküli is, akkor semmi zsinór sincs. Rendes asztali számítógép előtt ülve én nem használom. Illetve vannak olyan játékok, amihez elvileg jobb (TPS-ek leginkább), de sok mindent még én sem próbáltam ki vele.
Illetve még gameplay video készítéshez el tudom képzelni, mert sokkal simábban mozog vele a kép, mint bill+egérrel. Cserébe nem lehet hirtelen megfordulni.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17904) boost válasza boost (#17899) üzenetére


boost
addikt

Szia, nem tudom miért írtam XBO-t, mikor XB360 kontrollerem van. (megmaradt onnan, mikor még XB360 gépem volt)

A kontrolleren van két kar, ezek analóg körbe mozognak ÉS lenyomhatók (az digitális, 1-0). Balra van a hagyományos négyirányú D-pad, jobbra pedig 4 gomb. elöl is van 2-2, egy kicsi feljebb, és alatta egy ravasz. A ravasszal harcolsz, az az egér bal és jobb gombja. A bal karral közlekedsz (WASD), a jobb karral forgolódsz, mint az egérrel. A jobb hüvelyújjadnál levő négy gomb is be van programozva. Kipróbáltam egérrel is, de ahhoz túl lassú a gépem, és a gyors mozdulatokra nagy késéssel reagált. A kontroller nem olyan gyors reagálású.

(#17905) Skyhunter válasza Tirexi (#17901) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Hogyan lehet egyszerre fent a kari hátán íj, tegez, kard együtt?

(#17906) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Már a játék vége felé járok, mehetnék Alduin rejtekéhez.
Mit tanácsoltok, inkább hagyjam egyelőre a főellent, fejlődjek, ruházkodjak, stb.. nem tudom ilyen lesz az end game tartalom. (lesznek e a temetkezési helyeken felbukkanó sárkányok, küldik, stb..?) Youtube-os videókon láttam, hogy sárkányháton lehet majd küzdeni ellennel és sárkányokkal, ha alduin megölése után már nem lesz ki feltámassza a sárkányokat, akkor inkább még kalandozok...
:F

(#17907) genndy válasza _stick_ (#17906) üzenetére


genndy
addikt

Nincs ilyen hogy "end game tartalom", a főküldi is csak egy a küldetések között, nem lesz sok változás ha megcsinálod. Ennek a játéknak nincs hagyományos értelemben vett vége, befejezni nem lehet csak abbahagyni :) Nyugodtan csináld meg a főküldit, nem tűnnek el a sárkányok (talán kevesebb jön, de a sárkányfejes helyeken mindig lesznek, respawnolnak és útközben is támadhatnak ugyanúgy mint eddig).
Az a sárkányhátas max. a Dragonborn DLC-ben lehet, alapjátékban nincs ilyen. Vagy modolt játékot láttál.

Skyhunter: moddal. Pl. Equipping Overhaul de van még egy csomó.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17908) Tirexi válasza genndy (#17907) üzenetére


Tirexi
addikt

Nekem eddig normálisan csak az Equipping Over műkődött. :)

(#17909) genndy válasza Tirexi (#17908) üzenetére


genndy
addikt

Biztos az is jó, én nem használok ilyet, csak beírtam az elsőt amit kidobott a Nexusos kereső :)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17910) kiskornel válasza genndy (#17903) üzenetére


kiskornel
addikt

Köszönöm mindenkinek az xbox360 controller kérdésemre a válaszát. Akkor nem veszek. Egyebkent lehetne barmilyen játékhoz használni, vagy csak ahhoz, amit támogat?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17911) Ellia


Ellia
addikt

:))

(#17912) boost válasza kiskornel (#17910) üzenetére


boost
addikt

Szia, csak olyan játékkal tudsz vele játszani, ami támogatja a kontroller használatot. A vezetékes XB360 kontroller elég szabványos és nem túl drága cucc. Ha van kontroller támogatás, akkor elsősorban ezt támogatja a játék.

Valamint a Steam is indított tavaly egy kontrolleres akciót, hogy kiterjesztették a játékokat kontroller támogatottságát. Ezek a teljes kontroller-támogatottságú játékok: [link]

Én konzolgémer vagyok, nekem nagyon bejön a kontrollerhasználat. Nem tudom elképzelni, hogy a tévé előtt egérrel és billel játsszak.

(#17913) kiskornel válasza boost (#17912) üzenetére


kiskornel
addikt

És akkor melyik lenne a nyerő? Ez:
[link]

vagy ez:
[link]

a nyerőbb? Rádiós nem fog késni?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17914) genndy válasza kiskornel (#17913) üzenetére


genndy
addikt

Vezeték nélkülit szvsz. Nem késik. Van hozzá mindenféle segédprogi, amivel egér+billnek is lehet láttatni.
És akkor innentől kontroller topik szerintem, ott sokkal többen sokkal többet tudnak segíteni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17915) boost válasza kiskornel (#17913) üzenetére


boost
addikt

Nekem vezetékes van, mert olcsóbb volt. Gondolom mind a kettő egyformán jó. De én nem használom napi szinten, csak mondjuk évi 4-5-ször. Arra nem zavar a kábel.

(#17916) csibuka85


csibuka85
senior tag

Sziasztok abban tudnátok segíteni hogy miért hal meg a karakterem csak úgy magától ? Fogja magát és összeseik a játék betöltésétől számítva kb 30 másodperc után. Akárhol vagyok mindíg ezt csínálja . Mi lehet a baj ? Válaszotokat előre is köszönöm szépen.

Még egy kérdés a VSYNC-et hol lehet kikapcsolni ? , mert a grafikai részben nem látom sajnos.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#17917) TSanya válasza csibuka85 (#17916) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szia!

Én megnézném, hogy a mágia menű, aktív hatások résznél van-e valami pirossal megjelenítve.

Üdv:
S

(#17918) Jorus válasza csibuka85 (#17916) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lehet, emós, vagy ilyesmi, nem? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17919) csibuka85


csibuka85
senior tag

Szia nincs állítva semmi pirossal , de az új skyui van , az meg nem tudom jelzi e. Így használhatatlan a játék sajnos.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#17920) csibuka85


csibuka85
senior tag

Sziasztok köszönöm megoldódott a probléma , Kynareth templomába mentem ahol meggyógyított a lila váza.

Még egy kérdés hogy VSYNC-et hol lehet kikapcsolni ? Grafikai állításban nincs sajnos.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#17921) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Mi a teendő, ha Magányvárában kell jelentkeznek a parancsnoknál, viszont ahogy odamegyek rám támad az egész város? Amiatt, hogy valami nőt meg kellett ölni az esküvőén és ott már egyszer kiirtottuk a várost. :U

Nincs olyan mód, ami most lenullázza az előzményeket és nem támadnak rám?

[ Szerkesztve ]

(#17922) Ryder62 válasza csibuka85 (#17920) üzenetére


Ryder62
őstag

Most nincs előttem a játék de launcherben próbáltad?

(#17923) Zolás válasza Grave_444 (#17921) üzenetére


Zolás
addikt

Ha előveszed és elrakod a kardod, akkor elvileg kellene lennie egy dialógusnak, hogy ennyi meg annyi vérdíj van rajtad, fizesd ki, stb.
Ha nincs ilyen, akkor player.paycrimegold 0 és ez elvileg törli a vérdíjat. Konzol megnyitása után kattints rá egy őrre, mivel a különböző területeket külön kezeli a játék.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17924) Ellia


Ellia
addikt

Valaki találkozott olyan hibával, hogy az equipping overhaul mod-al eltűntek a fegyverei? Nem volt vicces, amikor pont szembejött egy sárkány és eltűnt az íjam. Visszatöltve meglett de utána meg a két kezes fejszém tűnt el :D Kikapcsolt mod-al nincs gond.

+1 kérdés, el lehet hagyni a főszálat? dragonbornt/dawnguardot látom de a főszálat nem és még a felénél se vagyok..

[ Szerkesztve ]

(#17925) boost


boost
addikt

Sziasztok, a Legendary változat van meg. Össze tudnátok foglalni pár szóban a DLC-ket, és hogy hol lehet belépni rá?

(#17926) csibuka85


csibuka85
senior tag

Az FPS limitet hol lehet kikapcsolni ? A VSYNC nincs benne a beállításokba az gondolom valahol át lehet írni csdak nem tudom hol.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#17927) boost válasza csibuka85 (#17926) üzenetére


boost
addikt

Neten úgy olvastam, hogy valami ini fájlokban. Szóval Google :)

(#17928) BlackSoft válasza csibuka85 (#17926) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem ajánlom, hogy kikapcsold. Fix fps kell a szimulációhoz, nem véletlen nem lehet kikapcsolni. Ha valamilyen módon kikapcsolod, akkor minden scriptelt elem ugrálni fog minden felé, olyan bugos lesz, mintha a vga-d halt volna meg. Sajnos ez miatt nem tudsz 60fps felett játszani.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17929) csibuka85


csibuka85
senior tag

Ahha értem akkor köszönöm szépen. Ezt nem tudtam. Mégegyszer köszi szépen.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#17930) Jorus válasza Ellia (#17924) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mi alapján keresed? :) Egyébként nem lehet elhagyni, ott lesz az a többi között.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17931) genndy válasza Ellia (#17924) üzenetére


genndy
addikt

Nem lehet elhagyni. Fölül a csomómintánál a sárkányfejet keresd.

(#17925) szgergely: három van:
Dawnguard: vámpíros-vámpírölős. Mindkét oldalhoz lehet csatlakozni és végigvinni a szálat. Feltétel: level10.
Hearthfire: házépítős. Három telket lehet venni három tartományban, és különböző házakat fölépíteni. Lehet gyereket adoptálni (max kettőt) + a feleség is odaköltözik. Feltétel: adott tartományban thane-nek kell lenni (Falkreath/Morthal/Dawnstar).
Dragonborn: Solstheim külön szigetén játszódik, az első Dragonborn-nal kell összecsapni. Sok mellékküldetés is van a főszálon kívül, és a sziget Morrowind stílusú. Hosszú, élvezetes kiegészítő, elég Shivering Isles jellegű (ami jó). Feltétel: főszálban eljutni a Way of the Voice-ig, amikor betámad két kultista.

csibuka85: ha nagyon akarod:
Disable Vsync: Access the SkyrimPrefs.ini and add iPresentInterval=0
De tényleg nem ajánlott, mert 60 fps felett megkergül a Havok és minden össze-vissza fog röpködni, emberek/lovak beleakadnak tereptárgyakba, káosz és zűrzavar, zsoldosok pusztítása. ( :DDD )

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17932) HESOYAM1111


HESOYAM1111
csendes tag

Mi lehet a baj akkor ha akarok csinálni egy mentést és bum lelövi magat a játék vagy ha kinyitok egy ajtot teljesen mind1 melyiket megintcsak meghal.Eddig nem volt semmi baj se csak most. Es a steam olyasmit irt kihogy nem sikerült szinkronizálni.

(#17933) drunkyboy válasza Ellia (#17924) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Nekem is eltűntek a fegyvereim az Equipping Overhaul moddal. 44es szintem voltam, és egyszercsak eltűnt a Daedra íjam, amit azért 47es szint előtt nagyon nehéz találni. Mindegy, pótoltam Ebonyval, majd az is eltűnt.
Ha megfigyeled, akkor történik ilyen, ha kézben lévő fegyvert cserélsz másikra, akkor "értelemszerűen" a kezéből eldobja a fegyót. Mikor rájöttem már én is kerestem az íjamat, Whiterun Rorikstead közt lehet valahol az út mentén, de sajna nem találtam :((
Utána én is töröltem a modot.

(#17934) Ellia válasza drunkyboy (#17933) üzenetére


Ellia
addikt

Még időben észrevettem, először azt hittem, hogy az egyik sárkány használta valamelyik erőszót (lefegyverzést) de nem találtam, visszatöltve és még egyszer eljátszva szintén eltűnt, itt töröltem a modot.

A fő story szál meg meglett picit elnéztem :)

(#17935) Malamute


Malamute
tag

Sziasztok!

UNP vagy CBBE? Az oké, hogy mindegyik a csaj testet cseréli ki, de van különbség?

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#17936) Tirexi válasza Malamute (#17935) üzenetére


Tirexi
addikt

UNP sztem sokkal élethűbb.
CBBE-t is kipróbáltam de nem jött be.
Ne meg ugye attól is függ milyen armort akarsz viselni.
Sajnos ami jó az egyikre az nem jó a másikra. :)

Itt vannak képek a karakteremről: [link] UNP Body.

[ Szerkesztve ]

(#17937) Malamute válasza Tirexi (#17936) üzenetére


Malamute
tag

Na szerintem UNP lesz. :DDD

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#17938) boost válasza Tirexi (#17936) üzenetére


boost
addikt

Ti most Skyrimeztek, vagy animéztek? :D

(#17939) wesker24 válasza boost (#17938) üzenetére


wesker24
senior tag

Mindkettő :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#17940) Kareszovics válasza Tirexi (#17936) üzenetére


Kareszovics
addikt

Te jó ég... :DDD :Y

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#17941) Tirexi válasza boost (#17938) üzenetére


Tirexi
addikt

Mi csak olyanná tesszük a játékot amilyennek a megjelenésekor ki kellett volna néznie. :K
Egyik Bethesda játékban sem lehetett normálisan kinéző női karaktert csinálni ezt is a felhasználóknak kellett javítaniuk mint már oly sok mindent. És itt most nem a mellek méretére gondolok... hanem arra hogy a fejük ne legyen ocsmány boszorka.
Egyre inkább elhatárolódok a Bethesda játékoktól is.
A tartalom oké, de maga a kivitelezés a töménytelen bug-al az egy vicc.
A pénzt a megjelenés napján szemrebbenés nélkül lehúzzák rólad, de a bug-okat kijavítani vagy esetleg valami fejlesztést a motorban, hogy ESETLEG végre támogassa a 64 bit-es oprendszert azt aztán nem. Minek? Megy a játék nem? Igaz ha modolod akkor random CTD de no para nem kell modolni. :DDD

A Support az a Bethesda részéről egy nagy nulla. A legtöbb hiba javítást meg ötletet a USER-ek hozták a játékba.

Remélem a következő TES-hez is 20GB cuccot kell majd leszedni ahhoz, hogy értelmesen nézzen ki. :U

(#17940) Kareszovics:
Mi van? :D
Néha a nagy harcok után kicsit pihent a fotó stúdióban. Valamiből meg kell éni ha már a fejvadászat nem hoz a konyhára. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17942) Tirexi


Tirexi
addikt

Létezik olyan mod amelyik leveszi rólad a sisakot ha bemész egy helyiségbe? Mondjuk ház vagy ilyesmi.
Mondjuk ha bele gondolok akkor sajna a barlangot is interior-nak veszi szal ott is levenné.
Hát ez nem volt akkor jó ötlet. :D

(#17943) Malamute


Malamute
tag

Azt amúgy meg lehet valahogyan nézni, hogy egy mod sikeresen lett-e telepítve?
(Felrakok egy modot, és mindig gondolkodok rajta játék közben, hogy vajon bent van-e?)

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#17944) Nazara válasza Malamute (#17943) üzenetére


Nazara
őstag

Mikor Steamból inditom a Skyrimet, előugrik a Launcher, és ott a Data Files-ra kattintva látható, milyen modok vannak telepitve, valamint lehet őket ideiglenesen deaktiválni, meg a betöltés sorrendjét állitani.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#17945) Malamute válasza Nazara (#17944) üzenetére


Malamute
tag

Oké, köszi :R

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#17946) HESOYAM1111 válasza Tirexi (#17942) üzenetére


HESOYAM1111
csendes tag

Azt a leborult de jó karakterek :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#17947) Malamute válasza Tirexi (#17936) üzenetére


Malamute
tag

Az amúgy az alap UNP body, vagy azon van még +-ban valami, hogy így nézzen ki a csaj? (pl. skyrim fittness body stb.) :)
Am tényleg brutál. :R

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#17948) Kareszovics válasza Tirexi (#17941) üzenetére


Kareszovics
addikt

Igen, persze, hogyne. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#17949) Tirexi válasza Malamute (#17947) üzenetére


Tirexi
addikt

Az UNP az csak egy test mod arra még kell rakni normális textúrákat ami esetemben az SG Female Textures Renewal.
Linket nem adok mert 18+ -os mod. :) Hamar meg tudod találni amúgy.

Én még annyit módosítottam a textúrákon, hogy a fej és test textúrákat összemostam slider progival.
Ezt a hibát küszöböltem ki ezzel: [link]
Sajnos ez a legnagyobb hibája ezeknek a textúráknak, hogy sokszor a nyaknál eltér a színük.
Az érdekes az, hogy aki csinálta őket nála meg tökéletesek.

(#17948) Kareszovics:
Mondom hát látod, hogy mind ruhás kép. :DDD
Ki kell adnom néha naptárakat, hogy fenntartsam a két kölköt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17950) Malamute válasza Tirexi (#17949) üzenetére


Malamute
tag

Felraktam, de én nem látok olyan hibát(fej, test), bár annyira nem néztem. :)

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.