Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) Skyhunter válasza Lacccca87 (#17550) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Teljesen igazad van, legtöbbet (főleg új kariknál) én is sokat tolom legkönnyebben, nem támadó jellegű kérdés volt.... :DDD
Azért kérdeztem, mert van legendary szinten játszva egy lvl21 Orkom, csak heavy armor+kétkezes skillekre gyúrva, és meg így is meg kell gondolni, mikor hova megyek, milyen küldibe kezdhetek........ :DD

(nem is akarom elképzelni, hogy vannak olyanok, akik a legendary nehézség mellé még felpakolnak ilyen requiem+frostfall+deadly dragons mod kombókat, hogy fullepicheroic nehéz legyen a játék..... :N )

(#17552) #21346560


#21346560
törölt tag

Végre meg van a játék :)
Amit 6 óra játék után bátran kijelenthetek, hogy elég nehéz abba hagyni...
Viszont játszottam nagyon sokat a Fallout3-al, hát nehéz lenne letagadni, hogy ezt is a Bethesda csinálta. Hihetetlen sok nagyon-nagyon hasonló elemet találok a játékban. (textúrák, hangok, objektumok). Néha teljesen olyan érzésem is van, mint ha azzal játszanék, talán ez is arra ösztökél, hogy ne hagyjam abba :DDD

(#17553) Kareszovics válasza #21346560 (#17552) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát az első 6 óra játékidőm az nekem is nagyon meghatározó élmény volt az életemben (mármint PC játék szempontjából :D ).

A Fallout 3 még véletlen sem jutott közben eszembe, nem igazán értem, hogy találtál párhuzamot. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#17554) perge666


perge666
veterán

Üdv.
Beszereztem ezt a játékot,feltelepítem,megy is minden ahogy kell,viszont amikor felrakom a magyarítást akkor nem indul el.
Van valakinek ötlete hogy mit csináljak hogy működjön a magyarítás is?Mert anélkül kiába kezdem el a játékot,egy kukkot sem értenék belőle. :(

(#17555) Skyhunter válasza perge666 (#17554) üzenetére


Skyhunter
senior tag

A honosítás feltesz egy skse_loader-t is, azzal indítod? Jah, és ugye nem virágbolti verzió a Skyrim?

(#17556) perge666 válasza Skyhunter (#17555) üzenetére


perge666
veterán

Igen azzal indítanám,de fekete képernyő,tölt egy darabig,aztán kilép.
Nem virágbolti százasba vettem. :DDD :DDD

(#17557) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Millió oka lehet, nézz szét ITT.

Pl nem megfelelő patch van fent, esetleg nem angol nyelvre raktad a honosítást, stb.

[ Szerkesztve ]

(#17558) #21346560 válasza Kareszovics (#17553) üzenetére


#21346560
törölt tag

:P

Hát írtam, hangok, objektumok (főleg tereptárgyak-sziklák)...

(#17559) perge666 válasza Skyhunter (#17557) üzenetére


perge666
veterán

A patch a legújabb,ahogy kérte is a honosítás,100% hogy angol nyelvre raktam fel.....
Köszönöm a linket,át fogom olvasgatni. :R

(#17560) Perzeusz válasza Skyhunter (#17555) üzenetére


Perzeusz
tag

Az, hogy eredeti, v. feltört ez esetben nem számít. Nekem régebben a feltörttel is működött a magyarítás, utána pedig az eredetivel is.
Viszont a steames teljesítmények közül csak azok vannak kipipálva, amiket már a steames verzióval értem el.
Ezért lehetséges az, hogy az "Unbound" még nincs meg. 38-as szinten :)

2 db WD Red 2TB eladó

(#17561) DrTechnoid válasza Perzeusz (#17560) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha indítasz egy új karit, akkor is számolja az acsikat, és így a meg nem szerzetteket is meg tudod szerezni, és teljesen független az eredeti karidtól. Csak a mentéseknél kell figyelni hogy nehogy felülírd az eredetit.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#17562) Redcaster


Redcaster
őstag

Vérfarkassá válás után vissza lehet változni? Ha igen, hogyan?

(#17563) kislaki92 válasza Redcaster (#17562) üzenetére


kislaki92
senior tag

bajtársaknak a küldetését végigcsináltad?mert ott van a végén az,hogy vissza tudsz változni emberré teljesen...vagy maradsz farkas...te választásod:)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17564) Redcaster válasza kislaki92 (#17563) üzenetére


Redcaster
őstag

Még nem, éppen farkassá válás előtt vagyok... Köszi a gyors választ :K

(#17565) kislaki92 válasza Redcaster (#17564) üzenetére


kislaki92
senior tag

nagyon szívesen! küldetések végén van ez ha minden stimmel! még pedig stimmel :D vérszívó szeretnél lenni? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17566) Redcaster válasza kislaki92 (#17565) üzenetére


Redcaster
őstag

Azt még nem volt szerencsém kipróbálni. Vérfarkasnak lenni volt már szerencsém régebben, csak letöröltem a játékot, most kezdtem újra. Akkor eldöntöttem, hogy vérfarkas nem leszek. Vampirizmus meg ki tudja? Lehet arra vevő lennék, bár írják hogy több a negatívum mint a pozitívum. majd meglátom mi lesz, még igencsak a játék elején tartok :)

(#17567) kislaki92 válasza Redcaster (#17566) üzenetére


kislaki92
senior tag

hát én farkas vagyok.nekem tetszik:) dlc-nek még nem álltam neki de ott a vámpírok meg a vérfarkasok közötti harc az egész.és ott is választhatsz..de ugye ha utálod a napot akkor vérszívó leszel :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17568) genndy válasza kislaki92 (#17567) üzenetére


genndy
addikt

A DLC az nem a vámpírok és vérfarkasok közötti harcról szól. A Dawnguard minden ilyet ki akar irtani, éppen csak megtűrnek téged is ha vérfarkas vagy.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17569) Lacccca87 válasza genndy (#17568) üzenetére


Lacccca87
őstag

DG nálam csak a Vámpírok ellen vezetett kampányra. Vérfarkasok ellen is lenne?

Más:
Megszabadítottam Miraktól a játékot... ez eddig szép és jó de az az entitás (nem ugrik be a neve) iszonyat idegesítő. Lesz majd valamikor alkalmam levágni? Nem valami szimpi azzal a sok szemével meg csápjával :D

[ Szerkesztve ]

(#17570) genndy válasza Lacccca87 (#17569) üzenetére


genndy
addikt

Nem nincs, csak említik a vérfarkasokat, de csak a DG vagy a vámpírok oldalán lehet végigjátszani a DLC-t.
Vérfarkasos rész csak a Companions vs. Silver Hand az alapjátékban.

SPOILER!
Az Haermus Mora daedra herceg, őt meg nehezen irtanád ki egyszerű halandóként :D Nem lehet bántani.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17571) Jorus válasza Lacccca87 (#17569) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vagy épp a DG ellen, a vámpírok oldalán. Vérfarkasokat nem szeretik kimondottan, de a vérfarkasok nem ütnek rajta csapatostul a városokon. Amíg a vámpírok nem álltak neki tömegesen bandázni az emberek között, nem volt semmi gond. Ücsörögtek a kis barlangjaikban, kotyvasztottak, vért szoptak, csendesen vizslatták a fákylákat a falon, aztán annyi. Nem kellett rájuk menni, nem alakult újra a DG.

Hermaeus Mora deadric prince, más létsíkon él, nem tudod levágni. :) Ha Miraak-nak harangoztak, akkor a DLC főszála kifújt.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17572) kislaki92 válasza genndy (#17568) üzenetére


kislaki92
senior tag

jahm akkor bocsi...mert néztem róla egy gameplay szerűséget...és ott a vérszívók meg a vérfarkasok ütköztek össze...azt hittem az...akkor bocsi:$:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17573) Lacccca87 válasza genndy (#17570) üzenetére


Lacccca87
őstag

Hát kár. (lehetne valami "kill the Daedra which you don't like" DLC is :D , vele egyeütt 3-on tuti fent lenne a listámon)
Annyi még érdekelne hogy megoldható lett volna ugy az utolsó szó megtanulása hogy a faluban az öreget nem áldozzuk fel? Vagy ez elkerülhetetlen.

(#17574) Jorus válasza Lacccca87 (#17573) üzenetére


Jorus
nagyúr

A daedra hercegek más néven az Ősi Istenek, nem abban a ligában fociznak, abol leállnak balhézni egy jöttment halandóval. :) Nirn történetében egyébként egyetlen alkalmat jegyeztek fel, amikor egy daedra herceg lépett Nirn földjére (a halandó létsíkra), az pedig Mehrunes Dagon volt az Oblivion Krízis végén.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17575) Jorus válasza Lacccca87 (#17573) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nincs olyan lehetőség, hogy Storn életben maradjon.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17576) Lacccca87 válasza Jorus (#17574) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ő volt az akit a végén elgyepáltunk a TES4-be?

(#17577) Jorus válasza Lacccca87 (#17576) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mármint ki gyepálta el? :D Konkrétan Martin megidézte Akatosht, a Nine Divines főistenét, ő pedig visszatessékelte Mehrunes Dagont Oblivion létsíkjára.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17578) Lacccca87 válasza Jorus (#17577) üzenetére


Lacccca87
őstag

Hát na igen kb erre gondoltam :D Régen volt már nem emlékszem minden apró részletre :D

(#17579) #21346560


#21346560
törölt tag

Srácok! Ha kifogy egy varázstárgy, azt hogy lehet újra tölteni?

(#17580) genndy válasza #21346560 (#17579) üzenetére


genndy
addikt

Ha van nálad töltött lélekkő, akkor fegyveren "T" és ott kiválaszthatod. Csak te tudod tölteni, már nem lehet töltetni mint az Oblivionban.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17581) #21346560 válasza genndy (#17580) üzenetére


#21346560
törölt tag

:B :B :B

(#17582) Perzeusz válasza #21346560 (#17581) üzenetére


Perzeusz
tag

Most én is a Hajnalhasítóval nyomom. Olyan szép :)

2 db WD Red 2TB eladó

(#17583) rocketry23


rocketry23
tag

Helló!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Minap megvettem a játékot, 2 lemezt kaptam. Beraktam az elsőt, feltelepítettem. Nem kérte a második lemezt. Beraktam hogy megnézzem mi van rajta. 3 fura file. Mik ezek?

The Elder Scrolls V- Skyrim_disk2.sim
The Elder Scrolls V- Skyrim_disk2.sis
The Elder Scrolls V- Skyrim_disk2_0.sid

Előre is köszi a választ!

(#17584) kiskornel válasza rocketry23 (#17583) üzenetére


kiskornel
addikt

Ezzel nem kell foglalkoznod. Az első alkalommal a steam letölti a leújabb patchot, és el is felejtheted a dvdt. Sőt, szerintem csak egyszerűen regisztrálj a steambe, és töltse le.onnan a legfrissebb játékot.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17585) rocketry23 válasza kiskornel (#17584) üzenetére


rocketry23
tag

Okés :))

Köszi!

(#17586) #21346560 válasza Perzeusz (#17582) üzenetére


#21346560
törölt tag

Meg nem utolsó sorban jó is :DDD

(#17587) Perzeusz


Perzeusz
tag

Jelenleg így nézek ki. :)

Ez pedig egy barlangbelső nálam:

[ Szerkesztve ]

2 db WD Red 2TB eladó

(#17588) #21346560 válasza Perzeusz (#17587) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát ha megmondod hogy lehet szelfizni, én is meg mutatom milyen ronda vagyok, de magamtól csak a hátamat tudom fotózni :DDD

(#17589) Perzeusz válasza #21346560 (#17588) üzenetére


Perzeusz
tag

Csak akkor lehet szemből fotózni, ha nincs a kezedben semmi. Ahogy előveszel egy fegyvert (v. varázslatot), egyből visszaáll a kamera tps/fps-be.

2 db WD Red 2TB eladó

(#17590) Jorus válasza #21346560 (#17588) üzenetére


Jorus
nagyúr

Console - tfc

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17591) #21346560 válasza Perzeusz (#17589) üzenetére


#21346560
törölt tag

ahaaa, hát nekem szinte mindig van a kezemben valami :D

Te rondább vagy ;)

(#17592) HESOYAM1111


HESOYAM1111
csendes tag

Epic bug viszont az skill :D lebegő fejek

(#17593) Tirexi válasza Perzeusz (#17587) üzenetére


Tirexi
addikt

Hol vannak a nagymellű karakterek? :DDD

(#17594) kislaki92 válasza Perzeusz (#17587) üzenetére


kislaki92
senior tag

mágustárs! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17595) genndy válasza Perzeusz (#17589) üzenetére


genndy
addikt

Úgy is lehet, csak nyomva kell tartani az fps/tps átvaáltó gombot (alapból "F"), és akkor már lehet forgatni a kamerát elővett fegyverrel is. Csapkodás meg futás közben már nem.

Esetleg olyan kép, ahol a karakter rendes pofázmánya is látszik...? :D

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17596) kislaki92


kislaki92
senior tag

új fegyver,új páncél!és nem rosszak :D:P

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17597) Perzeusz válasza Tirexi (#17593) üzenetére


Perzeusz
tag

Hímsovinizmusom nem teszi lehetővé női karakter megformálását :D

kislaki92: Jó kis páncél ez. Honnan szerezted?

genndy: Nem találtam a screensho(u)tok között olyat, amin látszik az arcom. Most akkor megyek fényképezni :)

[ Szerkesztve ]

2 db WD Red 2TB eladó

(#17598) Jorus válasza Perzeusz (#17597) üzenetére


Jorus
nagyúr

Thieves Guild Questline.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17599) kislaki92 válasza Perzeusz (#17597) üzenetére


kislaki92
senior tag

a kard meg a páncél is a tolvajok céhe főszálának eredménye...:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#17600) Perzeusz válasza kislaki92 (#17599) üzenetére


Perzeusz
tag

Ez a Karliah-s küldetés a Hófátyol-szentélyben van? Ahol találkozni kell Mercel Freyjel? Pont most vagyok ott, de nem tudok bemenni, mert kulcsot kér az ajtóhoz.
Tolvajok céhének szálát jó lenne befejezni, mert már unom a bemártásos/zsebmetszős/harácsolós stb melókat :)

2 db WD Red 2TB eladó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.