Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) arnikusz válasza #75376384 (#5850) üzenetére


arnikusz
veterán

Minő kishítűség, én biztos végigolvasom, meg azon Agentek is akik ismernek vagy már játszottak veled. :P
Klánt ha találsz szólj, mert most kevesebbet játszok és még inkább szintén felfedezek.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#5852) Gubu0101 válasza GAbre (#5839) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem is fogod tudni,mivel a legtöbb Hunter éjszaka jön,hívható,menjél vissza majd éjszaka :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5853) GAbre válasza D4M13N (#5848) üzenetére


GAbre
veterán

:W :(
[link]
Amúgy az ilyen vízlap,ami az elején van gyakori bug?
Eltűnő falak,lépcsőn lévő ilyen lap,amitől nem tudsz elmenni,vagy olyan pályarész ahova nem tudsz bemenni,mert "kiesel" mapról,ezek folyamat vannak :)
De ez olyan érdekes volt :)

-=Jam=-
Éjjel volt először,ezután csináltam meg a lámpakilövős huntert.(Ami szintén esti)
De ha jól láttam videón,alulról felülre kell meghúzni,és fenn van a kar.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#5854) -=Jam=- válasza GAbre (#5839) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Éjjel kell legyen a játékban, csak akkor tudod meghúzni.

(#5855) Nagus


Nagus
senior tag

A DC Monumentes ghost huntert elkezdtem. Aktiválás után "térkép" majd 3 tisztelgés, aktiváltam újra a cuccost egy kör megjelent rajta. Meglett a hunter rálőttem, túlélte majd eltűnt. Kerestem, de nem találom azóta sem pedig ez azóta már egy új este a játékban. A kör ugyan úgy ott van a konzolon de sehol a hunter.
Tippek, hogy mi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#5856) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nekem most sikerült a kék kérdőjeles "küldetés" ahol halhatatlan van :D Úgy,hogy becsatlakoztam egy idegenhez akinél beadta a mellék küldetéseket,lenyomtunk pár missiot,aztán míg szöszmötölt addig megcsináltam.
Szerintem ez lesz a megoldás a beragadt shd ládára is,ami nekem is ott ragadt,addig megvoltak küldik amíg ki nem léptem főmenübe(pedig már a srác lelépett) :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5857) Gubu0101 válasza Nagus (#5855) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van 5 hely ahol előjöhet,keményen oda kell neki,lőni mert eltűnik ha egy shotal nem szeded le,akkor pedig kergetheted...

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5858) TommyS_27 válasza #75376384 (#5850) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem csak neked másnak is írom:

Mivel a "PH" klán betelt és nem nagyon akar senki másikat csinálni ezért létrehoztunk egy klánt. Team DZP néven. Akinek van kedve lépjen be. Nincs semmi elvárás megkötés. Jó lenne minél többen összejönni a majdani raidek meg a cachek miatt. Jelenleg 6-an vagyunk.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#5859) RazoR válasza TommyS_27 (#5858) üzenetére


RazoR
veterán

Van/volt PH-s klán? :F

(#5860) TommyS_27 válasza RazoR (#5859) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ahha, a discordosok csináltak egyet. Nortiék de nem PH a neve asszem.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#5861) norti válasza TommyS_27 (#5860) üzenetére


norti
addikt

BoysDontCry [BDC], de valóban gyorsan betelt az 50 hely (1 hét kb.) :( Szóltam olyanoknak, akik nem jutottak be, hogy csináljanak még egyet, de nem tudom lett-e (héten még nem volt időm játszani).

(#5862) szallasi007 válasza TommyS_27 (#5860) üzenetére


szallasi007
őstag

Westlake csinált klánt: Boys Dont Cry a neve

(#5863) arnikusz


arnikusz
veterán

Na Tier 4, jó lesz ez a MP7 majd.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#5864) GAbre


GAbre
veterán

Srácok,ha szalutáltam mind3 sírnál,és "beremegett" a kép.
De nappal értem vissza a Wasington emlékműhőz,attól lehet,hogy nem működik a monitor a pincében?És este tudom megint aktiválni?
Vagy vmi xar van megint?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#5865) -=Jam=- válasza GAbre (#5864) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Este lehet csak aktiválni. Ha egy piros kör jelenik meg majd a monitoron, akkor ok.

Úgy látom kezd felhígulni a mezőny, a lámák is elérték a Tier 4-et, mert ma már olyan szerencsétlen csapatokba rakott be, hogy nem hiszem el... :(

(#5866) #75376384 válasza -=Jam=- (#5865) üzenetére


#75376384
törölt tag

engem már tegnap is. ott rohangált hunter maszkban, de fogalma nem volt hogyan helyezkedjen normálisan fedezékbe. inkább annak olvasott volna utána. :D

ma összehoztam egy lvl4-es cp-t respawn nélkül. a hive kétszer segitett, semmi több. nem nagy cucc, de én már ennek is örülök. egyébként, ha az ember rámegy az elit sebzésre akkor még könnyebb lesz, mint a lvl3.

(#5858) TommyS_27: jelentkeztem. köszi a tippet. :)

[ Szerkesztve ]

(#5867) gabo91


gabo91
aktív tag

Meglett a játék, friss ropogós...
viszont.... nem akar az istenért sem elindulni....
msi afterburner, + rivituner off
pici ablak elindul, holt fekete egér logó látszik, hang van... ennyi kb. ha alt+enter teljesképernyőre teszem azonnal összeomlik

????

(#5868) TommyS_27 válasza #75376384 (#5866) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Holnap elfogadom, meg át is rakom openre a klánt. :K

https://www.twitch.tv/ltommys

(#5869) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Összefutottam egy komplett menüvel :D Komolyan, mintha gyorsétteremben jártam volna.

(#5870) LÁZ


LÁZ
addikt

az ominózus gyüjtögetőst melyik irányból tudom megtalálni?

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5871) TTomax


TTomax
nagyúr

Véletlen ma összeakadtam a texasi láncfűrészessel,befordultam egy alagútban és rohant velem szembe,azt hittem kiesik az egér a kezemből úgy szaladtam előle,aztán amikor lett egy kis előnyöm akkor ráfordultam,azért 2x ki kellett gyújtani mert elég gyorsan ignorálta a tüzet,de azért a végére lefeküdt.Na gondoltam ennyi volt az alagút ,indultam visszafelé,erre meg 4 elit meg pár lila rohant velem szemben....oda lettek fektetve a láncfűrészes mellé...aztán ahogy kijöttem lvl4es elit territory...na ott estem keltem,vagy 3x mentem vissza...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5872) Edem05 válasza TommyS_27 (#5868) üzenetére


Edem05
őstag

Jelentkeztem én is. :)

(#5873) Madoc


Madoc
veterán

A "csak az kap kulcsot akinek a térképén vagyunk vagy aki lehívja a huntert" elméleteket cáfolom. Tegnap egy hunterból 3-an is kaptunk kulcsot.

Szerk: Ja és a "csak egyszer hívhatod a huntert" sem biztos hogy helyes mert a fenyőfánál ahol nekem 3-an jöttek először, oda visszamentem és lehivtam mégegyszer és 5!! Azaz 5 hunter spawnolt le amiből csak 1 adott maszkot a többi csak lila cuccot. És csak egyedül voltam.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5874) micafighter válasza arnikusz (#5851) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem WT4ig soloba érdemes menni mert van jelenleg 1-2 game breaking bug sajnos amik coopban tudnak előjönni, ugyhogy egyenlőre még én is csak solozok, de irtam amúgy privatot ;)

(#5875) micafighter


micafighter
nagyúr

Aki már huzott alt karaktert: minden karakterrel külön klánba léphetünk? Vagy ha egy klánba beléptünk, az összes karakterünk abban a klánban lesz?

(#5876) Madoc válasza micafighter (#5875) üzenetére


Madoc
veterán

Ugyanabba a klánba van mind.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5877) Bird


Bird
addikt

Xboxra keresek embereket tier 4 cp3-hoz, kellenek a fegyver módosítók! :)

Ha gondolod vegyél fel: Bird and Mate

Anonymus23:Legalább kaptál valamit. ;] Konzolosok a nagy fikuszt.... :K

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5878) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nah, megjött a válasz, hogy aki előrendelte és meg volt mind a 3 játék, az ezt a hatalmas speciális ajándékot kapta: :W

Hihetetlen mennyire elfogyott a kreativitás ezekből a szerencsétlenekből, még jó, hogy magába a játékba azért jutott belőle... :U

;) - The Power of the Light Side

(#5879) velizare válasza Anonymus23 (#5878) üzenetére


velizare
nagyúr

tökmindegy, ingyen volt... btw az ultis kiadás még nagyobb kib@szás volt. 10 euróért kaptam egy vagy két, egyébként lvl30on unlockolható perket. :|

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5880) fuvi


fuvi
senior tag

Éhes disznó is MakróSztájlról álmodik
The Division 2 - Best Weapons For PvP & PvE | All Weapons Tested

TLDR:
P416
T821
MK17
M60

[ Szerkesztve ]

(#5881) Anonymus23 válasza velizare (#5879) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezek megint csak elvek:
Akik megvették a játékot, és nem volt meg valamelyik, azok kaptak egy komplett játékot, azok, akiknek megvolt, azaz "hűséges" vásárlók, azokat meg megint kb. leszarták.
Nem baj, megtanítanak arra, hogy tényleg semmit sem előre, majd 1 nappal a megjelenés előtt megveszi az ember.

Komolyan? Ezek a szarok egyenlő arányban vannak egy komplett játékkal? És az a 3 játék nem is rossz egyébként, erre fel megint és újra...

A másik meg, hogy már mennek fel a screenek, hogy a High-End kulcsokkal nyitott ládákból DUPLICATE itemek esnek, azaz még csak azt sem kapja meg, amit "ért" volna (szart se) a kulcs. :C

Az Ubi "ajándékozni" akart, erre fel megint akkora felháborodást váltott ki azokból, akik hasonló helyzetben vannak mint én is, hogy csak na.
Igazából az zavar, hogy tényleg nincs ott egy vezető, aki ilyenkor megszólalna, hogy gyerekek ez így nem lesz jó, mert kb. kicsapja a legtöbb embernél a biztosítékot????

;) - The Power of the Light Side

(#5882) 5150head válasza Anonymus23 (#5881) üzenetére


5150head
senior tag

Pedig engem hogy leoltott itt a társaság, h nem rendelem elő a gamet a legbaszóbb verzióban... hát mindegy ez van. Bár ne lett volna igazam... :(

(#5883) Anonymus23 válasza 5150head (#5882) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem tudom ki oltott le, de most se az előrendelés a lényeg, hanem a dolgok kezeléséről az Ubi részéről.
Akiknek nem volt meg az egyik játék, az igenis jól jártak, mert akármelyik játék kiváló a háromból amit adtak hozzá, szóval azzal együtt az előrendelés igenis jó deal volt, csak ahogy kezelték megint azokat, akiknek meg volt mindhárom az vérlázító (legalábbis azoknak akik "kicsit" csalódottnak érzik magukat)..
Sokkal jobb lett volna ha játékon belüli valutát adnak, amivel vanity cuccot lehet venni, és akkor legalább olyat vett volna az ember, ami még akár tetszik is (pl valamelyik emote).
De mint írtam, volt olyan, akinek MINDEGYIK ládában duplikált cuccos volt!!!
Szerinted ez mitől speciális ajándék? :N

Nem baj, ez is csak vihar a biliben, csak áttoltak egy csomó eddig lojális vevőt az elégedetlenek és negatívok oldalára, én tanultam marketinget szakdolgozatot is ebben a témában írtam (mármint kereskedelem), tanítani lehetne azt, ahogy az Ubi elcseszi a vásárlói elégedettséget, független attól, hogy az eladások mennek, de az ilyen semmibe sem kerülő akciókkal pont az ellenkezőjét elérni mint amit szerettek volna, na ez művészet!
:DDD :C

;) - The Power of the Light Side

(#5884) ForRedGlory válasza Anonymus23 (#5878) üzenetére


ForRedGlory
félisten

B+ :W

(#5885) ImpersonatoR

Egy zonán bellül a kérdőjeles "küldetések" meg a propaganda rádió állomások pl "újratermelődnek" ?
Vagy meg lehet csinálni 100%-ra egy zónát? Mert ha mindig újakat ad akkor nem szöszölök vele annyit.

(#5886) -=Jam=- válasza ImpersonatoR (#5885) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mindig újat ad :)

(#5887) Anonymus23 válasza ImpersonatoR (#5885) üzenetére


Anonymus23
veterán

Folyamatosan újratermelődik, nem lehet "kitakarítani" a térképet.

;) - The Power of the Light Side

(#5888) fuvi válasza ImpersonatoR (#5885) üzenetére


fuvi
senior tag

csak a side missionok nem termelődnek újra, kérdőjelek majd el fognak tünni ha felfedezed milyen aktivitást takar, de azok az aktivitások újratermelődnek. ki lehet takarítani egy zónát, de másnapra már nem lesz az :D

(#5889) John Marston


John Marston
kezdő

Nálam most teljes a káosz hunters/ivory fronton.
Eddig: 11 maszk, 7 kulcs, de csak 2 vadászt hívtam le én. :F
Tegnap a kávézónál jött 5. Van csapattárs 2db kulccsal.
Semmi logika... :(

(#5890) 5150head válasza Anonymus23 (#5883) üzenetére


5150head
senior tag

Igen egyetértek veled. Az előrendelést arra értettem, hogy ugye még nem is tudtuk mit adnak az ulti verzióban, de már kb mindenki azt rendlte elő és hát aki megvette, az be is szopódott a kioldható perkek miatt. Ez amúgy kb tény, h előrendelni nem szabad semmit sem, főleg nem UBI játékot.
UBI nem arról híres, hogy megbecsülik a vásárlókat. Főleg nem a régi visszajáró vásárlókat.
Pl nekem ott van a nagy szívfájdalmam a Div1-ben, hogy sok achit később raktak bele a játékba, és aki mondjuk megjelenéskor kezdte annak újból végig kellett verekednie magát minden szaron az achik miatt... Tudom h apróság, meg az én faszságom, h achivadász vagyok, csak ez pl az én kedvemet elvette, h újból végigmenjek kb mindenen.
De ott van az R6, az alap operátorokat és fegyverattachmenteket mindenkinek ki kellett oldania renomért és ez később is így volt. Most meg mindenki megkapja ingyen, ill. a DLC operátorok is akciósan megvehetők sokkal kevesebb renomért mint az elején. Ez sztem megintcsak sok playernek szarul esett és az UBInak nem tartott volna semeddig se kárpótolni a veterán playereket úgy h mondjuk kapnak X számú alphapackot,
főleg úgy h egy operátor 25000 renom volt és mondjuk egy nyert meccsért kapsz 300-400 renomot :D
Többek között ez az oka, hogy egy jó ideje fenntartásokkal kezelem az UBI játékokat.

(#5891) Dani79


Dani79
tag

Valakinek van ötlete arra hogyan tudom a skill powert 7000 körülire felvinni érdemleges dmg veszteség nélkül?
4300 eddig amit max tudtam kihozni de ezen felül már komoly cc/cd/armor veszteség lenne és akkor is olyan 700-800+ menne rá csak. robbanónyilas spec de egy set lenne ami még szóba jöhet de annak set bónusza+ smg dmg nyilas spec meg AR-re ad +dmg-et :F :F :F
Tüzijátéskos seeker mine buildon dolgozok +5 mine moddal

[ Szerkesztve ]

(#5892) marky1970 válasza Madoc (#5873) üzenetére


marky1970
tag

Első próbálkozásra tegnap nekem is 5! hunter jött egyszerre a kávézónál,négyet leraktam az ötödik kinyírt!

Mikor visszamentem nem egyedül volt hanem ketten voltak,nem is értettem honnan került elő a másik!
Ja , és egyedül voltam!

Végeredmény: négy maszk és egy kulcs!

[ Szerkesztve ]

Omamil

(#5893) bisza válasza marky1970 (#5892) üzenetére


bisza
tag

Szia! Én úgy tapasztaltam, hogy a Hunterek is használnak felélesztős hive-ot. Legalább is egy huntert megöltem, na mondom kész. Elkezdtem szedegetni a lootokat. Erre hátulról elkezdett lőni valaki és a hunter volt. Úgy vettem észre, hogy olyan mint amikor a doki feléleszt valakit, mert hamar le lehetett lőni ilyenkor, nincs páncélja már. Persze lehet Bug. De gyanítom, hogy a hive miatt.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#5894) Nagus


Nagus
senior tag

Tegnap meglett a Ghost és Specter maszk. Úgy vettem észre csak 2 helyre spawnolnak és mindig csak az egyik. Az emlékmű mellett van 2 kis épület annak a tetejére, és a daru mellé.

Egy lényeges kérdés! Klánból hogyan lehet kilépni?

(#5895) GAbre


GAbre
veterán

Az utolsó hunterekkel nem jutok dülőre.
Már első alkalomkor is hiányzott az 1ik hunter.
A másik meg elmenekült.
Elvileg új szerveren újra ott kéne lenniük,de eleddig semmi 3 alkalommal próbáltam.
Eléggé fárasztó mindíg várni az estét,körbejárkálni,és semmi...
[link]

Avatar

(#5896) marky1970 válasza bisza (#5893) üzenetére


marky1970
tag

Szia!

Lehetséges hogy így volt,mert a csata hevében csak kapkodtam a fejemet ide oda.

Mégiscsak 1 Agent vs 5 Hunter felállás volt,szóval nem kicsit izgultam!

Omamil

(#5897) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egy kis infó a kihívás kedvelőknek, a múltkor kérdeztem, hogy ez vajon mi, és itt a válasz:

Amit csinálni kell: csatlakozz egy alapanyagért induló vagy úton lévő csoporthoz (bárhol beléjük botlasz), és ha kell közben segíts nekik lelőni az útba eső ellent. Amikor elérnek a célállomásra, pl nálam vízért mentek, akkor az egyik NPC odament az egyik hordóhoz, ami alatt/mellett volt egy olyan láda, amit vinni szoktak amikor már visszafelé mennek.
Na ekkor kell odamenni mellé, és te, a te saját készletedből tudsz neki adni az adott alapanyagból (akció gomb). És azonnal be is adja a kihívást.

Elkezdtem csinálni a bravúrokat is, van benne pár ami kihívás lesz, de jellemzően csak farmolás az egész, illetve van egy jó pár, ami ugye a heti kihívások alatt teljesítve is volt/van/lesz.
Az egyik ilyen, ide is berakott gear sheetben benne vannak a bravúrok (commendation), de vigyázzatok vele, mert vannak benne elírások, és nem az van kiírva, mint ami a játékban magában benne van, és teljesen mást kell csinálni, mint ami ott van.

;) - The Power of the Light Side

(#5898) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

A WT5 már működik?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#5899) Bird válasza xyvalaki (#5898) üzenetére


Bird
addikt

Nem. Talán április elején fog valamikor....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5900) Madoc válasza bisza (#5893) üzenetére


Madoc
veterán

De az nem dob 2x lootot. Nekem meg 5 lootom volt.És mind én öltem le és mind hunter volt.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.