Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) pottyoske197 válasza Gubu0101 (#5209) üzenetére


pottyoske197
tag

na en azt kinlodtam de nem jott semmi mert mar a Hyenas ladak helyett Black Task ladak voltak a kuldetesbe vagy mar semmi. A jobb oldalso teruleten levo hyenas az meg megvolt mert azt nem oldottam fel a mellekuldit csak most es igy nem is voltam meg ott, de az nem adott semmit. Tier 1 283 as szinte nyitottam ki sehol semmi, igy ez kimarad..
majd legkozelebb mast mashol, idom mar nem lesz annyi hogy masik karaktert felhuzzak es level 30 nal kutassak.
Masodik karaktert valoszinu 30 as szinten hagyom azaz Capitolium kuldit nem csinalom meg es utanna minden kuldi meg egyebet ledaralok, mert ha atlepsz jon a Black Task force es kezdheted elolrol, igy nem volt annyira erdekes, Ahogy Anonymus irta, egy full gyujtogetos keresgelos jatek, azt meg szep nyugottan kell vegigvinni, nem igy rohanva, odalett az elmeny
Ugy nezem sokunk mindent 1 nap akar elerni, megnezni. igy oda a mindennnapos elvezet hogy NE ez meg nem volt na lassuk micsoda is ??

Melo es csalad mellett kicsit tulhajszolt a Tier 4 es szint elerese 2-3 nap alatt. (csak be ne vezesssek hyena es egyeb kaszt kulcsvasar penzert es ladanyitas... mert Ubitol kitelik)

pottyoske

(#5302) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Tegnap meglett a T4, és letoltam a napi küldiket a frakció pontokért.
Matchmaking, challenge, totál idegenek, de meg kell mondanom kellemesen csalódtam, sokkal rosszabbra számítottam, de volt ahol minden gond nélkül végigtoltuk, a másik kettőben is csak 1-1 wipe volt. Azok is csak mellettünk ébredő mobok miatt, vagy pl amikor ketten elkezdtek lootolni pedig még jött 2 wave :)

;) - The Power of the Light Side

(#5303) prokxy


prokxy
veterán

Este haveromra csatlakoztam, az ő mapján mentünk, feloldottunk egy settlement-et, majd ott kaptunk 3 story missiont, amiből 2-t letoltunk.
Ha ma géphez jutok és belogolok a saját mapomra, akkor nem kell ugye újra feloldani és végigvinni ugyanazon mission-öket? Vagy hogy oldották ezt meg?
Vagy újra aktív lesz és kapok érte megint 102e xp-t? :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5304) micafighter válasza zbundy (#5289) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tudsz a skillekbe modokat pakolni, a Div2ben a skill power mar egész mashogy működik, mint az 1ben. 1ben erősebb lett a skill, tobb sebzes, tobb hp tobb heal stb. Div2 egész más, itt a skillpower a skill modokhoz kell, ahhoz hogy hasznalhasd őket: minden modnak van egy skill power értéke, amit el kell érned, hogy hasznalhasd a modot. Gondolom az ilyen gear bonusz az adott skill modjainak a skill power limitét csökkenti. Tehát a skilled ereje nem függ a skillpowertol, csak a használt skill modoktol. A skill power meg a modokhoz kell. Pusztán a skillpowertol mar nem lesz erősebb rgy skill se.

[ Szerkesztve ]

(#5305) Hublot válasza Anonymus23 (#5302) üzenetére


Hublot
senior tag

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#5306) DiamondBack válasza micafighter (#5304) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Pedig én úgy éreztem hogy 1500 skillpowerrel többet sebez a turret mint négyszázzal. Francba ezek szerint felesleges arra pakolni csak arra jó hogy a modokat lehessen használni? :W

(#5307) RazoR


RazoR
veterán

Közérdekű!

Ami eddig össze lett szedve: (van ami többször szerepel tudom, ha valami kimaradt szóljatok légyszi)

Liberty DE megszerzése

The Chatterbox P90 megszerzése

Fákról lógó supply droppok

Maps iOS-re és Androidra

Legsűrűbb kulcs lelőhely

Div vs Div 2 graf összehasonlítás

Specializációk magyarul

12 Hunter maszk megszerzése

Division 2 vs Real Life

Hunters Location

Division 2 7.62 Extended Magazine Location - How to Get

Division 2 Mask Locations - All 12 Masks

Division 2 Missing Curators Secret Side Mission Location - Artwork Collectibles

Division 2 - How to get Chatterbox Exotic P90 SMG - Hyena Chests Locations

Új DZ

Hyena ládák lelőhelyei

Hiéna láda kulcsok földalatti lelőhelyei az exotic smbhez térképen:

Célt tévesztett narancssárga ládák (be)gyűjtőhelyei

American History Museum titkos ajtó különleges loottal

Interaktív térkép

Jelöletlen SHD ládák (Downtown West)

Narancs ládák helye

(#5308) Bird válasza RazoR (#5307) üzenetére


Bird
addikt

Perfect! :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5309) #75376384 válasza RazoR (#5307) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerintem egy rövid leírás ahogy az előző résznél volt a 30-as szint előttről és arról, hogy utána mi fog történni.
Hogyan lehet feloldani world tiert. Miért érdemes wt4-ben cp-t farmolni. Mit érdemes crafoltni eleinte stbstb.

(#5310) RazoR válasza #75376384 (#5309) üzenetére


RazoR
veterán

Folyamatban van már az is! A listában szereplő dolgok meg szépen megszerkesztve magyarul képekkel lesznek majd bent az összefoglalóban a linkek mögött. Szerintem jövőhét vége fele összeáll a dolog nagyjából.

[ Szerkesztve ]

(#5311) vvega30 válasza RazoR (#5310) üzenetére


vvega30
senior tag

Várjuk!
:R :R :R

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#5312) RazoR


RazoR
veterán

Marco féle excel linkje nincs meg valakinek?

(#5313) Puma K válasza VTom (#5295) üzenetére


Puma K
veterán

Ultra grafikán 1:47-nél történt valami a Ryzen 2700X-nél: [kép]

Ár-érték arány nyertese: Ryzen 1600X
Ár-minimum FPS arány nyertese: Ryzen 2600X

Annyira dilemma nálam ez a most váltsak-e valamire pl Ryzen 2600X-re és később valami Zen2-re vagy esetleg még később (talán ebben az évben) valami 10/10 magos Intelre... ha lesz olyan...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5314) prokxy válasza Puma K (#5313) üzenetére


prokxy
veterán

Megvárnám helyedben a 3-as szériákat, most a 7700K-m lehet lecserélem, ha jó árban lesznek és hozzák is a 9700K/9900K szintet. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5315) dvd24 válasza RazoR (#5312) üzenetére


dvd24
senior tag

(#5316) nyulnyulu válasza Puma K (#5313) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Én r5 2600+rtx 2060 kombóval nyomom,teljes mértékben elég(nekem)2560x1080felbontáson használom!

privátra illik válaszolni

(#5317) bizoonik válasza dvd24 (#5315) üzenetére


bizoonik
tag

Ulta! Köszi! :C :R :R

(#5318) Gubu0101 válasza pottyoske197 (#5301) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én is csak azért haladok mert 3 nap melo 3 nap pihibe vagyok.Lassan 70 óránál járok de még özön tennivaló van :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5319) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Alakulgat, esett egy jobb CTAR, az Allegro talent általi +10% RPM és a bővített 30-as tár miatti -10% RPM kiüti egymást, így 60 lőszerrel is megmarad az eredeti 900-as tűzgyorsaság.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#5320) akoska07


akoska07
nagyúr

Nem vagyok benne Div2-ben,de ezt azért megnézném közelebbről. ;]

[link]

Lehet sorolni mit használ...vagy nem :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5321) TommyS_27 válasza akoska07 (#5320) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Semmit, vannak ilyen buildek :)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#5322) akoska07 válasza TommyS_27 (#5321) üzenetére


akoska07
nagyúr

Biztosan. :)
Ahogy a mellékelt ábra is mutatta. :)

---

How to Get the Chatterbox Guide

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5323) VTom válasza Puma K (#5313) üzenetére


VTom
veterán

Ezen én is dilemmáztan, de minden tesztből arra a következtetésre jutok, hogy a Z390 + 9600K a legjobb befektetés volt.
A helyedben vagy arra mennék, vagy B450+2600x,és várni a zen2 bejelentést.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#5324) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne, ha tier1-2-3ban megcsinálom az összes control pointot, akkor tier 4ben bukom a bluerint lehetőséget? Párat megcsináltam, de még maradt kb a háromnegyede.

[ Szerkesztve ]

(#5325) velizare válasza RazoR (#5307) üzenetére


velizare
nagyúr

keychaineket nem írta senki? mert azt még megcsinálhatom, ha kell.

bónusz aktuális brand set lista

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5326) Madoc válasza velizare (#5325) üzenetére


Madoc
veterán

Kérjük! :R

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5327) RazoR válasza velizare (#5325) üzenetére


RazoR
veterán

Senki, úgyhogy ha gondolod akkor mehet. Köszi! :R

(#5328) #75376384 válasza D4M13N (#5324) üzenetére


#75376384
törölt tag

endgame-ben (t1-t4ig) egy adott control point tulajdonosa napról napra változik. garantálom, hogy t1-2-3ban se tudod megcsinálni mindet, mert folyamatosan foglalják el a különböző frakcikók. :)
szóval csináld nyugodtan őket. nem fogsz lecsúszni semmiről.

(#5329) John Marston válasza velizare (#5325) üzenetére


John Marston
kezdő

KÖSZÖNJÜK :R

[ Szerkesztve ]

(#5330) sowi válasza #75376384 (#5328) üzenetére


sowi
őstag

van olyan blueprint amit csak tier4 alert level3-ban kapsz meg....

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#5331) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Na ki veszi észre a külünbséget? :Y

;) - The Power of the Light Side

(#5332) 용 Bob válasza Puma K (#5313) üzenetére


용 Bob
senior tag

1600X-em van nekem is. Mikor indult a Zen, akkor még javasolt volt kikapcsolva hagyni a SMT-t a stabilabb működés miatt. Ez most is igaz lehet a Div2-nél, vagy lehet nyerni vele néhány +FPS-t?

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#5333) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#5331) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Mármint melyikre gondolsz? mert van pár:
Más a menü kinézete
vagy
a nagyobb GS-nek kevesebb az Armorja?
Berserk 5% különbség?
Tier I / Tier II

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#5334) prokxy válasza Kiscsőke (#5333) üzenetére


prokxy
veterán

Itt a feje hol a feje? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5335) velizare


velizare
nagyúr

az eddig ismert kulcstartók listája:

Teddy maci - Preorder bónusz (vagy gold edition exkluzív, vagy uplay exkluzív, vagy pc exkluzív, vagy ezek lineárkombinációja.) (már nem elérhető)

Capitolium - Részvétel a nyílt bétában. (már nem elérhető)

Utánpótlás láda - Ha megcsináltad a dz east intro küldetést a nyílt bétában. (már nem elérhető)

Amerikai zászló - A 4. shield tierért kaptad, amit a Division 1ben lehetett megcsinálni.

Űrrepülő - Amikor a Repülés és Űr múzeumban az űrrepülő bezuhan a tetőablakon, a pilótafülkéjénél kell keresni.

Csontváz - A DCD Headquarters főküldetés közben szerezhető meg. A hullaházban található, miután leugrottál a liftaknába. Ahelyett, hogy felmennél a lépcsőn, folytatva a küldetést, a liftaknától balra lévő részben található, a csontvázmodellek egyikében.

Plüss viziló - A Színház települést kétszer fejlesztve az újonnnan elérhető tető részen található.

Kalapács - Ellis elnök megmentése után kapod meg.

Plüss virág - A Campus települést háromszor fejlesztve a színpad feletti új részen található. Van egy kis szervízjárda, virágágyással a végén.

Aranyrúd - A banktrezor küldetésben érhető el, a páncélteremben, egy letéti dobozban. Nem a bezárt ajtó mögötti részen van!

Vérrel teli kémcső - Az outcast erődben van, egy fiókos szekrényben, mielőtt leugrasz az alagútba.

Vadász fejsze - Öld meg a vadász npcket, és gyűjts be 8 elefántcsont kulcsot, amivel kinyithatod az elefántcsont ládát a Fehér Házban. Kapsz egy fegyvert, egy napszemüveget, és ezt a kulcstartót.

Jéghoki játékos/Béna, zöld fejű figura - Egy elit, neves npc dobta a District Union Arena (jéghoki stadion) erődben. Random esik.

Felvarró és dögcédulák - A True Sons erődben esik, a főboss dobhatja.

Lincoln mellszobor - A Lincoln emlékmű köldetésben a kávézóban a szoba hátsó részében van, két polc között, jobbra.

Jefferson - n/a

Közlekedési bója - Az összes fertőzött zóna teljesítéséért kapod.

Áruló (rogue) érme - Manhuntos árulók megöléséért kaphatod meg.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5336) velizare válasza Anonymus23 (#5331) üzenetére


velizare
nagyúr

fura, hogy gs450re normalizálva minden mellvérted armora ugyanannyi lett. ezek szerint a normalizáció nem az aktuális gearedhez ad hozzá x%ot, hanem fog egy fix értéket, és a te felszerelésednek az értékeit azzal cseréli ki.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5337) D4M13N válasza #75376384 (#5328) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Fuu köszönöm. Redditen mindent megnéztem és most lett meg a wt4. Akkor nekiállok. Még egyszer köszi

(#5338) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Na ez is meglett:

https://www.twitch.tv/ltommys

(#5339) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Van arra valami tablazat hogy a szerelesen levo, ertekek mik lehetnek a maximum ertekek a kulonfele szereleseken, pl maszk, taska .? Ugy ertem, pl crit hit, damage, ilyenek.

(#5340) Anonymus23 válasza Kiscsőke (#5333) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem ugyanaz az account, játszotam G-vel és beszéltük a Berserkről, és mondja, hogy neki is van az egyik cuccon, ez mondja a tulajdonságot, mondom nem, mert 10-10%. Neki 5%-ot ad.
Mindkettő T4-es karakter, így játszottunk együtt.

Madocnak írom, hogy amikor 2 tier votl közöttünk akkor sem volt semmiféle nyíl a játékosok neve mellett, lehet más a PC és a box...

Egyébként most modja éppen, hogy a kalibráló állomáson meg 10-10%-ot mutat...
Ez is valami bug lehet...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#5341) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#5340) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

A bal oldalon lévő I és II nem a Tier-t jelöli? Azért tippeltem, hogy másik Tier-ben vannak, én még nem tartok itt. Még akarok egy kis hiena kulcsot gyűjteni, meg ládát, így a strongholdot nem kezdtem még el.
Az látszódott hogy nem ugyanaz a karakter, így viszont, hogy T4 a mellényen az armornak és a talentnek azonosnak kellene lennie.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#5342) Bird válasza TommyS_27 (#5338) üzenetére


Bird
addikt

Mi kell a 440 gs planhez? Koszonom!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5343) Hunner válasza Bird (#5342) üzenetére


Hunner
senior tag

Ha felfejleszted a crafting table-t akkor alapból 440-esen esik. Ha már megvan, akkor a Boo-n elvileg a geares vendorban vehetsz upgrade blueprintet hozzá.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#5344) Bird válasza Hunner (#5343) üzenetére


Bird
addikt

290est zudok kraftolni. Az upgradhez gs 250et ir, de csak 290et tudok legyartani. A vendornal sincs ujabb tervrajz hozza a feherhazban. Nem ertem.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5345) Gubu0101 válasza Bird (#5342) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van egy fölfele nyilas gyémánt,az kellene,de azzal nem találkoztam még,vagy már elhasználtam a shotihoz :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5346) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#5302) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hálistennek a Challenge fokozat egyedül is játszható többnyire.Van hogy 4x5x fekszek egymás után,de legalább van kihívás :DD Minden másra ott az M60 ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5347) Bird válasza Gubu0101 (#5345) üzenetére


Bird
addikt

Van belole 2. Az upgradnel azt irja, hogy kellene egy score 250 smg is. Viszont csak 290est tudok kraftolni.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5348) TommyS_27 válasza Bird (#5347) üzenetére


TommyS_27
senior tag

A Craftoló állomást kell felupgradelni!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#5349) Kiscsőke válasza TommyS_27 (#5348) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

És mi szükséges az állomás fejlesztéséhez?
Közben megtaláltam

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#5350) Bird válasza TommyS_27 (#5348) üzenetére


Bird
addikt

Megvan koszonom!!! ☺ Zabalja a matit...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.