Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) diegho válasza net84 (#7400) üzenetére


diegho
nagyúr

én azt meg se merném számolni mennyivel cseszett át a vodafone. márciusi számlán szeptemberi tételek... lejárt az előfizetés aznap szüntettem is meg és felhívnak hogy ugyan miért? anyátokért azért. most liláknál vagyok 3 szor annyit beszélek legalább és még a felét se fizetem.

(#7402) localhost válasza net84 (#7396) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Irigyellek! Neked aztán van izgalom az életedben, Te aztán tudsz élni :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7403) localhost válasza diegho (#7397) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[OFF]"ezzel mi a jó édes... csináljak? [link] [link] "

Hát először is forgasd el a képet! :D[/OFF]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7404) diegho


diegho
nagyúr

szomszéd tegnap nyúzott, hogy nézzem meg a gépét. hiányzó ntldr, na mondom örülök nektek most hozták be, próbáltam helyreállítani, de az istenért nem akart menni, pedig írta hogy sikeresen helyreállította bcupdate2-vel, de továbbra is hiányzó ntldr, nem akartam cigánykodni, hogy nesztek itt a rendszerindító floppy ezzel elindul rendesen a win :DDD most telepíthetem újra, pedig már 4 éve nem volt újrarakva :))

(#7405) diegho válasza localhost (#7403) üzenetére


diegho
nagyúr

majd ha megtanulsz off-ot írni elforgatom :P :DDD

(#7406) net84 válasza localhost (#7402) üzenetére


net84
őstag

cseréljünk egy hétre :DDD
mit nem adnék egy hét nyugalomért - amikor felkelek elmegyek a munkába, munkaidő végén kisétálok és hazamegyek - otthon leülök és lesek ki a buksimból a tv elött, mitsem foglalkozva másnap reggelig, hogy kinél mi nem megy, mi fagyott le, füstölt vagy szállt el...

Read only...

(#7407) diegho válasza net84 (#7406) üzenetére


diegho
nagyúr

én az elején így kezdtem, ha nem 10ből 6-os csaj, vagy rokon, vagy jó ismerősről van szó akkor 17:00 után ha hívnak, akkor sajnálattal közlöm, hogy már elmúlott 17:00 és már nem értek hozzá. főnököm szokott mászkálni ilyenekhez, mert szereti őket lehúzni jól.

(#7408) localhost válasza net84 (#7406) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Amit te csinálsz azt csináltam én is 12-15 éve :) Most meg azt, amire vágysz! :)

Jé megy az off! :) :C

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7409) localhost válasza net84 (#7406) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha elfogadsz egy tanácsot...
Gyakorlatból tudom, hogy érdemes a kuncsaftot márkás és jó minőségű cuccra rádumálni, neked lesz kevesebb dolgod utána vele... kivéve ha te a kiszállási & javítási díjból élsz :)
Érdemes ezt akkor is, ha pár száz vagy pár ezer Ft többletet már nem vállal be a megrendelő és emiatt "ugrik az egész üzlet".

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7410) net84 válasza localhost (#7408) üzenetére


net84
őstag

nem dolgozol, csak dől a lé? :DDD - erre vágyok :D
csak nem nyugdíjas vagy? :) arra vágyok...

elfogadok én több tanácsot is... :DDD
csak olyan cuccra beszélem rá az ügyfelet, ami nekem is bejött már máskor és/vagy máshol...
nem az ár, hanem a minőség az elsődleges, amikor kiajánlok valamit, ha értelmes, akkor elfogadja a tanácsot és megfogadja, ha nem, akkor meg ugyis mind1...
egyébként én sem most kezdtem, igaz néha visszasírom a régebbi munkáimat (teljesen más ágazat, kicsit keményebb meló, több pénz, és nem volt az, hogy este még baxakodtam az ügyfélnél)

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#7411) localhost válasza net84 (#7410) üzenetére


localhost
Közösségépítő

1. Igen
2. majdnem

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7412) sutykuru válasza diegho (#7397) üzenetére


sutykuru
tag

nekem 1 ft os t-comos volt, ugyan így ügyvéddel, rajzoltam rá egy smájlit és befizettem, aztán keresett az ügyvéd, sztenderd szöveggel, kérteztem, hogy elolvasta mit írt alá, mondta, hogy nagyjából akkor mennyivel tartozok, hebegés, aztán letettem

(#7413) Rover623 válasza diegho (#7397) üzenetére


Rover623
félisten

Szerintem fizessél be (fizessen be) 2714 Ft.-ot...jelenleg annyi a tartozás...;)
A levélből az olvasható ki, hogy vki határidőn túl fizetett ki egy büntit és akkor is úgy gondolkodott mint te most: csak a büntetéssel (a tőkével) tartozik...a késedelmi kamattal, egyebekkel nem foglalkozott...pedig azok is vannak...és csak szépen halmozódnak...;]

Ráadásul: ha már óvni kívántad a főnököd inkognitóját, ajánlatos lett volna a levél címzéséből is kitakarni a nevét...:DDD

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#7414) FehérHolló válasza sutykuru (#7412) üzenetére


FehérHolló
veterán

Anno az egész posta rajtam röhögött, de én befizettem az 1 forintot.

Skynet is real. It's called Google.

(#7415) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok boltosok!

bocsi a szakmai kérdésért, de ti már találkoztatok ilyennel? ha nem, lenne valami ötletetek a megoldásra, mert nekem sehogy se megy? köszi előre is :B

PH! addikt since 2004

(#7416) biker válasza FehérHolló (#7414) üzenetére


biker
nagyúr

én 7Ft-ot fizettem be decemberben :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7417) diegho válasza Rover623 (#7413) üzenetére


diegho
nagyúr

a levelet leszarom meg a csekket is, nem az én gondom elintézi magának, ha akarja.

(#7418) adik


adik
őstag

Jaj, tényleg!
Tegnap.
Ha még egy hülye azzal jön be, hogy "de hát láttam az árgép.hu" meg egyéb foschtalitska, használhatatlan oldalon, hogy lehet nálunk kapni vadonat új, intel 815 lapkakészletű alaplapot, én komolyan mondom kerítek egyet, és cipóra verem vele az ő fejét, amiért megeszik minden kapott maszlagot, és nem érti meg, hogy egy harmadik fél - akit meg aztán pláne perecre ütlegelnék az említett deszkával - átkúrta a fejét a palánkon. Zárás után 20 perccel! És erőlködik, és mondja, és nem érti meg, és én vagyok a rossz, pedig komolyan mondom tök normálisan közöltem vele, csak hát éppen rohantam már moziba (jó film volt, meg szép lány).

Kettő, csipkebokor vessző!

(#7419) localhost válasza Tomics (#7415) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én...
(1) láttam már ilyent,
(2) tudom is a pontos okát,
(3) javítani is tudom,
(4) de nagyon sokba fog kerülni, mert csak én csinálom meg, neked nem árulom el!

---
Egyébként passz! Ezidáig csak kamuztam - ne vegyél komolyan!
Most sem, máskor sem!
:C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7420) localhost válasza diegho (#7417) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csakhogy azt hinni, hogy valamiféle bírság meg büntetés, követelés és tartozás meg jogügylet magától elalszik - valóban dőreség!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7421) localhost


localhost
Közösségépítő

Mai napon!
Zárás után, pénztárgép lezárva és gépek kikapcsolva, berongyol a még nyitott ajtón a géppel apukakisfia, hogy itt vette tavaly a gépet és hogy már január óta szaraxik neki, behozta javításra.

HALKAN megemlítettem, hogy nem tudok már vele foglalkozni, mert MÁR zárva vagyunk, nem leszünk, hanem már vagyunk!

De hogy ő olyan messziről jött és kézben hozta idáig a gépet, vegyem át! - kérlelt.

Először azt javasoltam neki, hogy üljön ki elénk a lépcsőre és várjon meg engem holnap reggel, ha már semmiképpen nem szeretné visszavinni a gépet haza.

Ekkor könyörgőre fogta!
Hogy én legyek tekintettel rá, meg hogy már milyen régen rosszalkodik a gépe, meg hogy milyen messziről hozta, és hogy Aputól biztos kikapok, ha hazaviszem a gépet, mert apám azt mondta hogy induljak el időben de én még nyomtam a gémet, és ha most hazaviszem, biztos lenyakaz...
Ekkor már a kezemmel bekapcsoltam vissza a gépet, hogy munkalapot vegyek fel.

Ultimátumot hirdettem: ha most azonnal elhallgat és nem rinyál tovább, átveszem, de hogy csak én legyek tekintettel rá, ám Ő nincs tekintettel arra, hogy engem meg vár otthon a családom [és a nagybeteg feleségem] és emiatt én (órámra tekintek) mintegy 20 perccel később érek haza.

Elhallgatott. Átvettem. Happy end.

20 perccel később értem haza.

[Ma ismét jót cselekedtem]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7422) diegho válasza localhost (#7420) üzenetére


diegho
nagyúr

nem az enyém, őt meg nem érdekli, bemegy és leüli, ilyen.

(#7423) Lenry válasza Tomics (#7415) üzenetére


Lenry
félisten

1 hosszú - 2 rövid: VGA hiba, ha utána nézel az AWARD BIOS hangjelzéseinek, le is van írva... a VGA rossz, halott... vagy nemsokára az lesz

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7424) biker válasza localhost (#7421) üzenetére


biker
nagyúr

és milyen jót aludtál ezután, igaz? :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7425) P@trick válasza diegho (#7404) üzenetére


P@trick
tag

Keresd meg a bioszban azt a menüpontot, ahol azt tudod átállítani, hogy melyik HDD-ről bootoljon. nem a primary master, meg slavere gondolok, hanem egy másik menüre, csak most órán vagyok és nem tudom megnézni neked. :( Valószínűleg ott nem az a vinyó van beállítva elsődlegesnek, amire telepítve lett az oprendszer. ha azt átállítod, akkor jónak kell lennie. Nekem már volt ilyen- :))

semmi

(#7426) diegho válasza P@trick (#7425) üzenetére


diegho
nagyúr

aha... persze :C azért jó próbálkozás volt :DDD

(#7427) as_Rock válasza localhost (#7421) üzenetére


as_Rock
őstag

mert apám azt mondta hogy induljak el időben de én még nyomtam a gémet, és ha most hazaviszem, biztos lenyakaz

Ha játék megy rajta hiba nélkül nem lehet HW-es baja, tünés haza büdös kölyök!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#7428) localhost válasza as_Rock (#7427) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A történetemből kimaradt egy rövid párbeszéd...

Amikor azt mondta, hogy 'még toltam a gémet', közbevágtam:

- Hjjjjaaa! Előbb kellett volna jönni!
- Igen, - mondja - mert éppen bezártak már!
- Nem úgy előbb, hanem már régebben, hiszen ha január óta szaraxik, miért májusban kell behozni ?
- (csak pislogott) szerintem nem értette meg mire gondoltam. :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7429) diegho válasza localhost (#7428) üzenetére


diegho
nagyúr

nekem nagyokos nővérem csinálta meg azt, hogy január óta szarakodott a gépe és nem szólt, majd március végén jelezte, hogy gáz van. garancia a lapra ami meghalt febr 26-ig volt :W

(#7430) P@trick válasza diegho (#7426) üzenetére


P@trick
tag

Ha jól értelmezem, akkor nem hiszed el :((( Köszönöm

semmi

(#7431) P@trick válasza diegho (#7429) üzenetére


P@trick
tag

Most itthon vagyok, megnéztem neked. AMI Biosom van ebben a következőképpen kell :
|Biosban -> Boot menü -> Boot Device Priority|
És ott tudod átállítani, hogy melyik lemezról indítson.

semmi

(#7432) diegho válasza P@trick (#7431) üzenetére


diegho
nagyúr

szimplán 4 éves win-en elment az ntldr nem lehetett elérni, előfordul, de még bcupdate2-vel se lehetett helyrehozni. van ilyen. most lehet te azt hiszed nem értek egy 5 éves kisgyerek szintjén hozzá, de ettől még diplomáztam mérnökként és tartottam előadást a bios-ról ;)

(#7433) biker válasza diegho (#7432) üzenetére


biker
nagyúr

xp CD berak, "J" gomb a helyreállításhoz, ekkor bemásol egy új ntldr-t és boot.ini-t is javítja, majd reboot, és örül.

mondhatni tipikus hiba...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7434) tlac válasza biker (#7433) üzenetére


tlac
nagyúr

ez már 6 éves kisgyerek szintjén van :D

(#7435) P@trick válasza diegho (#7432) üzenetére


P@trick
tag

bocsánat. megpróbáltam. de szvsz nem kellett volna letolni. :(

semmi

(#7436) diegho válasza biker (#7433) üzenetére


diegho
nagyúr

ha lett volna javítás opció megoldódott volna, de nem volt ;) írtam neki boot.ini-t és ntldr-t is kapott a win telepítő \i386-ból de akkor meg restartolgatott, egyszerűbb volt újratenni, hiszen nemrég takarítottam a gépet és alig volt fent 1-2 progi, végeztem vele ~35-40 perc alatt.

(#7437) biker válasza diegho (#7436) üzenetére


biker
nagyúr

minden xp cd-n kell lennie javítás opciónak, max nem működik :) azt szokta, de a legelején megkérdezi: automatikus helyreállításkor nyomja meg a J-t.
ezt minden esetben felteszi, ha talál telepített XP-t.

Ha nem talált, akkor bőven más hiba (is) volt ott

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7438) biker válasza diegho (#7436) üzenetére


biker
nagyúr

újratelepítésre pedig csak Win XP EE-t használok :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7439) diegho válasza P@trick (#7435) üzenetére


diegho
nagyúr

nem gond hogy segíteni próbáltál, de ez azért egyértelmű szerintem, hogy az ember ezzel próbálja legelőször és mivel boot menüs a lap ezért biosba menés nélkül kiválasztom hogy a vinyóról bootoljon, de nem akarta a jót.

mondjuk az érdekes volt, hogy win indítólemezzel tökéletesen felállt az op, de ahogy manual megírtam a boot.ini-t és adtam neki egy ntldr-t már csak restartolgatott. :F

(#7440) diegho válasza biker (#7437) üzenetére


diegho
nagyúr

nem minden telepítésnél ajánlja fel a javítás opciót hiába megy mondjuk rendesen a win. nem tudom miért van ez, de már többször belefutottam ebbe, hogy nuku J betű pedig még futott a win, csak problémák voltak vele, vagy jelen esetben is egy rendszerindító simán indította és működött is tökéletesen vele. mondjuk szerintem itt konkrétan a mbr-ban is lehetett valami probléma, de fogalmam sincs, így a 4 év szemete is kitakarodott ami netán még bent maradt a pucolás után, most újabb 4 évig ellesznek vele (remélem) 4 évente újrarakni meg nem nagy gond, azt a 35-40 percet kibírom.

(#7441) biker válasza diegho (#7440) üzenetére


biker
nagyúr

40perc a win, utána 10-15 restart, minden driver után, driver Cd-k hengerben, aztán programok, mert ekkor még egy mp3-at se nagyon élvezel, DVD-t meg főleg, és a 2. nap végén már érzed, ez hasonlít a régi rendszerre :(

te 4-évente cserélsz alaplapot? vagy mindig ugyanazon csipszet családból választasz, hogy elviseli az xp-d a cserét?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7442) diegho válasza biker (#7441) üzenetére


diegho
nagyúr

hú de értetlen vagy. 40 perc alatt minden frissítéssel és driverrel feltelepítem az xp-t plusz minden program fent van. kb 20 perc maga az xp install onnan chipset 2 perc, vga 2 perc, hang 2 perc amíg ezek települnek közben felmegy total commander, winamp, codec-ek, lejátszók. restartokkal vagyok 30 perc alatt és már minden filmet, zenét lejátszik, plusz erre rájön az openoffice, meg a nero, ha van. legyen 5 perc és kész, ha nincs net, ha van net akkor egy firefox, 1 perc közben lejön avg, felmegy 3 perc alatt, közben spyware terminator és 40 perc alatt kész is van. egy új gépnél lemértem dobozokban voltak az alkatrészek és 52 perc múlva ezek mind fel voltak rakva a gépre, tehát összeszereléssel együtt 52 perc volt a win install.

saját gépet évente kb 50 szer cserélem.

(#7443) nyunyu válasza biker (#7441) üzenetére


nyunyu
félisten

te 4-évente cserélsz alaplapot? vagy mindig ugyanazon csipszet családból választasz, hogy elviseli az xp-d a cserét?

Nalam az XP tulelt egy Asus A8N-E-rol Gigabyte P35-DS3-ra valtast, ezen meg en is meglepodtem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7444) biker válasza diegho (#7442) üzenetére


biker
nagyúr

vegyél egy új stoppert...
olyat, ami 59:59-nél nem 00:00-ra fordul :)

egy átlagos 2Ghz-es gépen, ATA133 UDMA6-ban lévő HDD-vel is egy office telepítése min. 6-7 perc, egy VGA driver utáni restart és beállítás sem 2perc, a win meg nem települ fel CD betolástól 20perc alatt, max egy SATAII hdd-re

.net install ugyanerre a gépre 13perc volt 2hete.

gigabyte vga install cd berak, innentől 8perc, restart, 1perc, utility felrak, 3perc, restart, 1perc

jobban szeretek tárgyilagos lenni, mint túlozgatni, bocsi.

egy XP2-re pedig minden frissítés kb 200mbyte, ami megint 5-10perc mire lejön, aztán kicsomagolja mindet, aztán telepít, restartol...
ezt utoljára egy 2.6Ghz celeronon 2mbites neten 1-1.5 óra alatt hajtotta végre, természetesne .net 1.1 nem frissült, ezt külön kellett 40perc alatt letölteni, majd rájönni, hogy windows installer 3.1 is kell, amihez megint kellett 4perc, majd az egész települt 6percig, kb, majd restart

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7445) biker válasza nyunyu (#7443) üzenetére


biker
nagyúr

ezen én is :)
én erre csak egyféleképpen vállakoztam volna (ismerve az nforce-t) hogy előtte új hardverprofil készítése, leáll, majd restartkor az üres profilt kérem betöltésre, majd a régit törlöm.

egyébként jó eséllyel kékhalálos a téma még csökkentett módban is

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7446) diegho válasza biker (#7444) üzenetére


diegho
nagyúr

és hallottál már arról, hogy én fogtam egy eredeti xp install lemezt, feldobtam rá az összes frissítést és amikor telepítem az ügyfél kódját tolom rá és máris minden frissítéssel települ fel az xp? és arról hogy sp3-al rövidebb a telepítés? és arról hogy makro-ban megírom a progik feltelepítését és elindítok egy cmd file-t és az magától felteszi a total commander, codec, winamp stb okosságokat? tavalyi kb 500 telepítésből csak tudom.. de tuti hazudok. most 10:47van 10:40-kor tettem be az xp lemezt a gépbe, hogy telepítsem most villant fel, hogy kéri a kódot. 3800 am2 512ram!!! 250gb sata2.

(#7447) diegho


diegho
nagyúr

és restartol a gép, kész a telepítés ;)

amúgy poén de a legtöbb a cd olvasón múlik. egy normális olvasóval sokat lehet spórolni.

[ Szerkesztve ]

(#7448) diegho


diegho
nagyúr

kész volnék. codec pack, total commander, avg, nero, firefox fent van. erre nem kellett office. amúgy nem minden esetben megy ilyen gyorsan, de a tőlünk származó gépeknél így szokott menni. driverekről meg annyit hogy van pár driveres újraírható cd-m, kiválogatva hogy s462-től gyakrabban előforduló laptípusokhoz külön mappába rakva a chipset driverek, külön hang driverek, hálókártya driverek, vga driverek, mindegyik gyártótól 2-3 driver, a tapasztalataim alapján adott típushoz legmegfelelőbb, tehát ha tehetem nem szenvedek gyári lemezzel, azt nehezen olvassa, időt spórolok így. és persze ez az 1 lemezes xp trükk se működik mindig. mikor egy nap gyakran 10-14 gépet kell összerakni és feltelepíteni muszáj automatizálni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#7449) biker válasza diegho (#7446) üzenetére


biker
nagyúr

nem, mivel eddig erről nem írtál.
ez olyan, hogy mindenki lehülyézne, hogy 12perc alatt leérek fehérvárra, mire elmondom egy nap múlva, hogy jaaa, helikopterrel.

SP3-al meg ne nagyon dobálózzunk, mert tudzommal egy hetes durván, tehát nagy tapasztalat nem lehet benne annak, aki mint írta, 3 hete szenvedett.

legközelebb megkímélhetnél mindenkit azzal, hogy "de mondom hogy egy egyenes cső két végén ül egy egy macska, és nem látja egymást" majd "jaa, egyik reggel ül ott, másik este", mert unalmas, bár neked lehet, nem az.

mellesleg le is írod, sataII, mint amire én is hivatkoztam.

egy XP EE (mondjuk a simplycity) felmegy egy ilyen gépre 18-20perc alatt valóban, bár utána még az is elmojol mindennel úgy egy órát (minden értsd office+rajzprogram+dvd kódolók)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7450) diegho válasza biker (#7449) üzenetére


diegho
nagyúr

xp EE? úristen :D ez csak vicc ugye, hogy te olyanokat fel mersz tenni a valakinek? :Y ez mindent el is mond a szakértelmedről, remélem nem te vagy az aki a környéken mindenkinek ilyen szemeteket telepít fel mert a hozzánk hozott szoftverhibás gépek 75%-án ilyen szemetek vannak és csodálkoznak hogy miért lassú, miért akad, miért fagy stb. én nem is írok többet erről, szórakozz csak az illegális szarokkal, hajrá.

amúgy miért mondanám, hogy mit hogyan csinálok? szerintem alap, hogy informatikusok vagyunk és a saját munkánk könnyítésére hajlandóak vagyunk előre dolgozni pár percet, vagy nem? kérdezem a többieket ők ilyen xp telepítős dolgokat hogyan szoktak csinálni? nekem előre vannak a driverek töltögetve a népszerűbb lapok driverei és nvidia/amd driverek is, avg-t hetente cserélem pendrive-on, hogy azt se kelljen leszedni mindig mivel már 45mega. driverek feltevése után pillanatok alatt feldobok minden codec-et, lejátszót, vírusírtót, böngészőt. amúgy ha behoz valaki gépet, hogy újra szeretné telepítetni mindig másfél órát mondok neki, mert ki tudja milyen alaplap, ha netán pont olyan driver kell hozzá ami nincs letöltve akkor azt még vadászni is kell hozzá, vagy tvtuner, hangkártya stb driverek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.