Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) bolondember válasza parandroid (#7100) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

perverz kéjenc... :P :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7102) virkir válasza diegho (#7099) üzenetére


virkir
veterán

Képekkel kiegészítve, piros 18-as karikával az egyik sarokban.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7103) parandroid válasza bolondember (#7101) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csak szeretem az irodalmi igényességű mellékészálakat. Ki tudja, lehet, hogy a következő Gozsót üdvözölhetjük, és egy újabb Feri bácsi saga-szerű szappanoperát kapunk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7104) Dr. Romano válasza parandroid (#7089) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Plusz még annyit ehhez, hogy a Win+M "nem olyan erős" mint a Win+D. Utóbbi lerak kivétel nélkül mindent a tálcára, előbbi az asztalra biggyesztett naptár progi, TotalCommanderes másolás ablakot stb... megkímél :)

(aki DesktopX-et használ, az inkább az M-et használja, mert az nem rakja le az egész témát a tálcára :D )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7105) bolondember válasza parandroid (#7103) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jogos - bár ha azt nézzük: rég volt, tán igaz se volt... :B
:DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7106) 5teve válasza parandroid (#7103) üzenetére


5teve
senior tag

apropo Gozso sztori.
Lehet bennem a hiba, de az eredeti topikjat nem birom megtalalni.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#7107) Thrawn válasza 5teve (#7106) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7108) 1010 válasza nyunyu (#7097) üzenetére


1010
őstag

abban nincs semmi ha egy csaj egy buzibárban dolgozik
abba se ha te vagy én egy leszboszban :)

amugy ez nem a *** osztriga vagy micsoda?

(#7109) Shodan


Shodan
addikt

Haver most t-onlány ügyfélszolgálaton dolgozik, ő mesélte:

Idősebb faszi telefonál, hogy rossz a net segítség kellene.
Haver elmondja neki az ilyenkor szokásosakat, de úgy se működik neki.
Erre haver mondja hogy csukjunk be minden ablakot, és kezdjük előről az egészet.
Öreg vissza kérdez, a nagyszobába is? :Y

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7110) Thulcandra válasza 1010 (#7108) üzenetére


Thulcandra
senior tag

;] The Blue Oyster Bar [link] ;]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#7111) lúzer válasza 1010 (#7108) üzenetére


lúzer
veterán

mármint egy leszbiben dolgozni? ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7112) 5teve válasza Thrawn (#7107) üzenetére


5teve
senior tag

kezdek jonni neked egy sorrel. :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#7113) nyunyu válasza 1010 (#7108) üzenetére


nyunyu
félisten

amugy ez nem a *** osztriga vagy micsoda?

Van Pesten Kek Osztriga?
Videkirol mar hallottam, volt is rola szo, hogy ok lesznek a harmadik ilyen jellegu ugyfelunk, de valahogy nem lett belole semmi.
Kollegak nagy oromere.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7114) 1010 válasza nyunyu (#7113) üzenetére


1010
őstag

én nem tom
csak nálunk mindig ezt monták
ha valaki buzisan jött be hogy mi van mész a kék osztrigába

de a fűzös néni folytatását várjuk

[ Szerkesztve ]

(#7115) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem akartam ideirni, mert utalok pletykalni, de am legyen.

Egyszer buli kozben odement hozza egy reszeg kiscsaj, es megkerdezte tole, hogy nem keresnenek egy felreeso agyat a raktarban, ahol egymasnak eshetnenek.

Erre az uzletvezeto jocsaj elkuldte a francba, mert neki pasija van.
Kiscsaj meg total ossze volt torve, de hat az megis hogy lehet, hogy ilyen jo no buzibarban dolgozik, kozben bajosan csevereszik az ottani melegekkel, transzveszcicakkal, es egyeb letformakkal, es kozben HETERO???

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7116) nyunyu válasza Thulcandra (#7110) üzenetére


nyunyu
félisten

;] The Blue Oyster Bar [link] ;]

Kossz, sikerult felidezned a 3 evvel ezelotti elso eles bevetesemet.

Szombat hajnali 2-kor riadoztattak, hogy all a szerver, menjek azonnal.
Telthaz, probalok atvagni a tomegen, folyoso melletti egyik sarokban a felhomalyban ket srac simogatja egymas terdet.

Fel negy fele vegeztem is az elszallt adatbazis ujrainditasaval, aztan pisilnem kellett.
Irany a ferfi WC. Nyitnek be, erre benn egy nagydarab borgatyas szakallas csoka smarolt egy 20 koruli fiucskaval a kotonautomata mellett.

Afene ennek fele se trefa, akkor inkabb irany haza...

Azota igyekeztem nyitvatartasi idon kivul szervizelni...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7117) 5teve válasza 1010 (#7114) üzenetére


5teve
senior tag

asszem "rendőrakadémia 3"-ba volt az a bizonyos kék osztriga bár.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#7118) nyunyu válasza 5teve (#7117) üzenetére


nyunyu
félisten

Alapmu. :R

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7120) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Fagy a gép...
Ez volt a tünet, meg hogy vírusos...

Ok :

1., tömeges csordában a féregek...
2., alaplapi kúler felfogató törött volt

Mivel a kúlert így is úgy is kivettük ezért kiderült, hogy paszta helyett valami mással volt bekenve a proci teteje... Szag és szín alapján azonosítottuk : GÉPZSÍR

2008-ban egy autóalkatrészekkel és szerszámokkal foglalkozó cég így oldja meg a legjobb hőátadást... BRAVóóó

(#7121) Thrawn válasza 5teve (#7112) üzenetére


Thrawn
félisten

Huh, ezt csak most látom, de ja :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7122) lúzer válasza moha bácsi (#7119) üzenetére


lúzer
veterán

kollégád hangja nem volt elég erotikus a csajszinak! :DDD :K

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7123) Shadows


Shadows
senior tag

Mai legjobbak....

-Nem nyomtat a nyomtató (epson dx 4450)
- jobban jár ha felhívja az epsont (telefonszám megad)
-őengem nem érdekel itt vettem
-ok, akkor van a partonban valamennyi töltöttség??? Esetleg használ utángyártottat??
-Igen használtam, de egyikkel se ment, jó áttudjuk venni de akkor bele kel tenni az össze patront ami 8490 ft ha a szervíz teszi bele akkor +5k körübelül.
-én azt nem fogom kifizetni
-én meg nem veszem át ,mert töltött patronnal adtuk oda mikor megvette, szóval ugy kell visszahozni (valszeg azt nem mondta neki senki hogy ne forgassa mert akor kifolyik a tinta.....)

Felháborodva 5 perc eszmecsere után elfogadta a vereséget és elment.....miért érzem ugy hogy nincs vége??? :W

Másik

Nem megy a párhuzamos port a gépbe!

Sztori: egyszer 2-3 hete kicseréltük a cuccot, de akkor se lett jó, mondom hagyja itt a gépet mert nincs most időm rá, ő ezt használja neki ilyenre nincs ideje.....Majdnem mondtam csináld meg magadnak. Szólok kollégának nézze már meg ő is csinélt valamit, nézi nézni mondom neki menjen eladni majd én megcsinálom, kártya kiszed driver feltesz csoda működik, végre tud nyomtatni és scannelni párhuzamoson.....Nem kértem érte semmit csak azt hogy a jövőben próbáljon kicsit a hangnemén változtatni, mert az eszköz jó az hogy a cd-n valami nem kerek nem garanciális hiba.........meg hogy eredti softverek luxus, és ilyen ember okokodik, aki még kalózkodik is :W :W

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#7124) net84


net84
őstag

hurrrá! valahogy éreztem, hogy problémás lesz világos ingben és majdhogynem fehér lenvászon gatyában elindulni dolgozni...nesze nekem, mehettem karbantartani
délelött nem is volt vészes, a pulóver felfogta a koszt, de délutánra már melegem volt. Utolsó állomásként irány egy gépjármű diagnosztikai állomás. Irodai gépeknél még megúsztam, de az első vizsgasoron az első gépnél összekentem magam az első percben. Elgurult a gyógyszerem, felraktam a fúvófejet az új levegőspray-re és addig nyomtam, míg a végén nem jött semmi korom már a szekrényből...

Délután visszaérek és már minden hülyeséggel zaklatnak egyből
- elhagytam a CD-t
- kellene egy magyar kezelési kézikönyv a megfigyelő rendszerhez
- notebook kell, de hitelre
- setitebbike behozott egy notebook-ot, össze volt firkálva a külseje, tiszta karc volt, 6. 8 gomb hiányzott - gombot ugye tesző bele szépen... - jaja! :DDD

Read only...

(#7125) diegho


diegho
nagyúr

szerintetek miért van az, hogy egy 80-as maxtor vinyót nem tudok partícionálni? egybeformázom megy szépen, kettéosztom és a 2. partíciót nem lehet formázni. hdd regenerator végigment 0 hiba, chkdsk végigment rajta 0 hiba :F

(#7126) NwL


NwL
tag

Ram BO

No comment...

[ Szerkesztve ]

(#7127) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Egy fazonnak tegnap csináltuk meg a gépét. Lap meg vinyó csere hozott XP Home telepítéssel. Ennyit kért, "hiszen a fijam informatikát tanul, majd a többit ő megoldja".
A fazon egyébként SATU de nagyon.

Telefon csörög :
-nem megy az internet, ekszplólör hiba van!
-ki a szolgáltató?
-műholdas!
-aha, no de hogy csatlakozik a gép a "bejövő jelhez"?
-sehogy
-na de valahogyan csak "fogja" a netet?
-ja, hogy erre az antennásra gondol?
-igen, arra... (d-link wireless pci hálókari)
-hát ezt nem tudom, a fijam csinálja ezeket...
BlaBlaBla

Pár perc múlva ismét csörög :
-hogy lehet a startlapot beállítani?
-be kell írni a böngészőbe, hogy www.startlap.hu
-mibe?
-a böngészőbe
-az hol van?
-kattintson az asztalon az internet explorer ikonra
-jaaaa az az?!
-oda írja be, hogy www.startlap.hu és nyomjon egy entert
-beírtam, de mit kell nyomni?
-entert
-az hol van?
- :Y :Y :Y a billentyű közepétől egy picit jobbra...
-nem találom!
-akkor jobb oldalt a legszélső és legalsó gomb
-jaaa, meg van! működik, köszönöm, viszhal
- :W :W :W :Y :Y :Y :W :W :W

ui.: és van gépük 4éve...

[ Szerkesztve ]

(#7128) blackvinyl válasza NwL (#7126) üzenetére


blackvinyl
tag

létezik, árultuk mi is régen :)

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#7129) wowmaster


wowmaster
csendes tag

Először is: bocsi az offért.
De ez már, hm hát több mint égő.
Ansys V501 PC + 19" monitor.
Nézzük a gépet:
-Számítógép konfiguráció (hm hát nem gondoltuk volna... :)) )
-Intel Duel-Core E2140
-DVD-író
-ATI X1250 VGA Blueray (BD)/HD-DVD támogatás DVI-D port. (Ebbe BD,HD-DVD támogatás :F )
-Vista Home Premium.
1gb RAM, 250gb hdd, HD ready, DVI csatlakozó.
Azért ez már pofátlanság.

(#7130) ML320


ML320
aktív tag

Tegnap egy nagyon ízesen beszélő nénike volt bent.
Aranyos, miegymás, de már ott tartottam, hogy ha még egyszer kiejti a "fösték" szót, ütök... :W
A patron, a tinta, meg bármi, ami nem nyomtató vagy papír volt, az mind belefért a fösték kategóriába....

Ember tervez, Isten perverz...

(#7131) ML320


ML320
aktív tag

Tegnapi telefonos versenyzőnk:
Elvégezte a kattints nagyi tanfolyamot. Már rosszul kezdődik. :O
És most vett egy digitális fényképezőgépet. Namármost a fényképező útmutatója azt mondja, hogy a számítógép leírásában minden infót megtalál a kapott program telepítésével kapcsolatban. Tehát kéri ezt a leírást. :F
Amúgy meg egy e-mail címet szeretne csak, és lenne még néhány kérdése is.
- Milyen jellegű kérdések lennének?
- Hát úgy mindenfélék, hogy hogyan is kell ezt meg azt csinálni.
- Csak azért kérdem, mert ha a kolléga kimegy, akkor minden megkezdett óra x forintba kerül.
- MICSODA?!? Csak nem képzeli, hogy fizetek ezért? Meg maga majd kijön munka után és mindent megcsinál!
- Őőőő, az nem fog menni...
Még morgott valamit, és lecsapta a kagylót.

Nagyon el lettek kényeztetve az utóbbi időben az emberek...

Ember tervez, Isten perverz...

(#7132) maru válasza ML320 (#7131) üzenetére


maru
aktív tag

Ja. Én is fel vagyok háborodva, mert vettem egy sütőt de boltban senki nem tanított meg főzni. :D :DD

(#7133) Ygg válasza NwL (#7126) üzenetére


Ygg
senior tag

Hát ez "kemíny":).

(#7134) ML320 válasza maru (#7132) üzenetére


ML320
aktív tag

Az még hagyján, most volt egy notebookos srác bent, hogy zajos a gép, és rövid az akkuidő. Egy operátorral beszélt, aki azt javasolta, hogy legyen egy BIOS upgrade, az megoldja. Tehát itt van a noti, nosza, csináljuk meg a frissítést, mert ő ilyent még nem művelt.
Aha, regisztráltam magamban, majd fapofával közöltem: fél órás munkadíj.
Hű, meg há, de hát ő itt vette a gépet.
Aha, és ha veszel egy kocsit, onnantól kezdve ingyenes a gumicsere, meg a többi?
Beszélni akar a főnökkel, mert ő megígérte, hogy minden szoftveres jellegű cuccot elintéz gariba.
Még szerencse, hogy a főnöknek rossz az emlékezete. :D

Eldöntötte: Inkább felküldi a garközpontba.

Ember tervez, Isten perverz...

(#7135) Rover623 válasza ML320 (#7134) üzenetére


Rover623
félisten

Autós példád rossz...:(
Gyakori, hogy az autógyárak egy-egy napvilágra került hibát gariban (sőt, időnként azon kívül is;)) intéznek...pl. előfordul a motorvezérlő szoftver, vagy a más egyéb vezérlők szoftverének frissítése...ingyen.
Szóval egy normális boltban bele kellene férjen egy ingyenes BIOS frissítés...:U

primus inter pares

(#7136) Rover623 válasza wowmaster (#7129) üzenetére


Rover623
félisten

Ez tényleg pofátlanság... :(((

De pontosan mi is...?:W

primus inter pares

(#7137) lúzer válasza Rover623 (#7135) üzenetére


lúzer
veterán

főleg így:
Még szerencse, hogy a főnöknek rossz az emlékezete.

magyarul: megígérték, de kifizették, innentől kezdve szarunk rá

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7138) ML320 válasza Rover623 (#7135) üzenetére


ML320
aktív tag

Lódítottam: nem írtam végig a sztorit. Az elmondottak szerint 1000%, hogy hogy az összemutyizott warez XP-je, a szükséges programok hiánya, és egyebek okozták a hibát. Azon kívül sokadik bejövetele volt, sokadik hozzá nem értésével, és a nagyon sokadik ingyenes elvárásával. Vagy el kéne vinnem a kocsimat szervízbe? Mindig kifogy a benzin. ;]

Az, hogy tutira meg tudjuk mutatni, mennyire az ő b***aszsága végett van hiba, ahhoz le kell frissíteni a BIOSt, amitől nem fog megjavulni. Ki kell szedni a HDD-t, helyére berakni egy másikat, rendszert felrakni, és járatni. Utánna persze tedd vissza az ő vinyóját, és old meg a szoftveres kérdését. És mindezt garba.
Több ilyen laptop ment ki, és úgy legyen ötösöm a lottón, ahogy itt erről a hibáról van szó.
Az, hogy egy normális boltban bele kellene férjen egy ingyenes BIOS frissítés, abban maximálisan igazad van. Meg is teszem. De nem akármikor, akárkinek, ingyen és bérmentve. Vagy te mindig örömmel álltál a vevők rendelkezésére?

Ember tervez, Isten perverz...

(#7139) ML320 válasza lúzer (#7137) üzenetére


ML320
aktív tag

Amit megígérünk, azt betartjuk. Az irónia sütött a mondatból. Úgy látszik ma mindent magyaráznom kell. Azaz: nem emlékszik olyanra, amit nem ígért meg. Tudod: Beszéltem egy kollégájával, és ingyen gépet ígértek! :K Én meg beszéltem az anyjával, ingyen menetet ajánlott :B

Ember tervez, Isten perverz...

(#7140) lúzer válasza ML320 (#7139) üzenetére


lúzer
veterán

oké, félreértettem :B

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7141) maru válasza ML320 (#7139) üzenetére


maru
aktív tag

Erről ez jutott eszembe:

- ÉN ismerem a főnököt!
- És engem ismer?
- Nem.
- Látja ez a baj.
:D

(#7142) TheReMiXeR válasza maru (#7141) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ez jóóó :))

Múltkor bejött egy faszi, hogy neki az üzletvezető beigért "itten" 30% kedvezményt...
-No, öcsém akkor rossz helyen jársz, én még ilyet nem mondtam senkinek...
-Na igen, ez nem most volt, hanem múlt évben ősszel...
-Sajnálom, az alig féléve volt, én meg nem féléve vagyok itt üzletvezető...

Egy próbát megér :))

Másik :

Felétek nem járnak "üzletkötők"?
-Az elmúlt pár napban nem csak hogy telefonon, de személyesen is jöttek tutijó ajánlatokkal... 400VA-es szünetmentes nagyker áron 10200.- Ft Bruttó...
Mondom a csávesznak, hogy én ilyet adok 8800-ért...

(#7143) nyunyu válasza Rover623 (#7135) üzenetére


nyunyu
félisten

Gyakori, hogy az autógyárak egy-egy napvilágra került hibát gariban (sőt, időnként azon kívül is;)) intéznek...pl. előfordul a motorvezérlő szoftver, vagy a más egyéb vezérlők szoftverének frissítése...ingyen.

Persze olyanra is lattunk mar peldat, amikor megprobaltak eltusolni, vagy a juzerre haritani a gyarihibat, hadd fizessen csak.

Pl. legelso szeria Renault Magnum, hibas konstrukcio miatt 3x jobban fogytak az elso fekbetetek, mint egy hasonlo kamionon, raadasul 300k km alatt szetrepedt a fektarcsa. :Y Renault szettette a kezet, hogy kopo alkatresz, gari nincs ra.
(Scaniakon 1M km utan meg az eredeti tarcsa szokott fentlenni...)

Ugyanitt emlithetnem a kiserleti szerias fenyszoroit is, amirol 2 eves korara lejott a foncsor, azt is birosagi uton kellett leverni rajtuk.

Sot, fateromnak volt egy hosszu birosagi kore a Volvo Trucks-szal is, mivel a magyar tervezoirodajuk rossz parameterekkel gyartatta le a daruskocsit, es kozuti kozlekedesre alkalmatlan, balesetveszelyes lett a vegeredmeny.
Ott is probaltak hatterben mutyizni, meg szervizben bohockodni...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7144) net84 válasza Rover623 (#7135) üzenetére


net84
őstag

az még hozzátartozik, hogy a júzer arra nem vette a fáradságot, hogy a mefelelő drivereket feltelepítse (a hotfix-ekről már nem is beszélve), behozta, ingyen és bérmentve felpakoltam neki minden drivert - 2 óra munka, de ez jelezve is lett neki, ha gond van a driverekkel vagy telepítéssel, segítünk
majd pár héttel késöbb visszajött, hogy bármit csinál, a proci mindig maximum teljesítményen megy és a hűtő is megállás nélkül megy, és nagyon hangos is.
természetesen a venti annyira volt hangos, amennyire az elvárható egy új notitól (semennyire - igaz hallani lehetett - síri csendben)
a proci csövön ment, ha aksin volt és a notin az xp-n és egy virnyákkergetőn kívül nem ment semmi. kiderült, hogy felpakolta az asus power manager vagy mi a franc szoftverét, de nem tetszett neki, ezért letörölte - vagyis csak félig, mert az xp-ben bent maradt egy kevés belőle és megtartotta az utolsó beállításokat (MAX-on minden). Letakarítottam, majd kérdeztem tőle, hogy miért is kellett letörölni (előző találkozásunkkor kérdezte, hogy mire jó, én meg javasoltam is neki, hogy a használási igények ismeretében előnyös lehet a progi) ja! az újraindítást követően leállt a hűtőventi a gépben
- a gond az volt, ha office-ra állítottam, akkor nagyon lassú volt a gép, egy cad rajzot 10 percig mentett, ha pedig a meximumra állítottam, akkor meg 1-1,5 óra alatt lemerült
Elmagyaráztam neki ismét, hogy miért volt ez, miért is változtatgatja a gép a proci órajelét, miért vette le office módban a fényerőt, és a proci teljesítményét...
2,5 órán keresztül foglalkoztam vele, az összes kérését megcsináltam (ezt beállítani, azt elmagyarázni, ezt a kiegészítő sw-t feltelepíteni), az összes kérdésére kapott választ.

az pedig egy szóval nem lett neki megígérve, hogy minden sw-s gondját ingyen és bérmentve orvosolunk...
azt hiszem, engem a két lábamnál fogva húztak volna ki a szervízből, ha ki mertem volna ejteni a számon, hogy ingyen és bérmentve állogassák át a motor compúterét, mert a gyári teszt adatok szerint többet tud éshát garos...sehol nem garanciális alap helyzetben a bijjosz frissítése, hacsak nincs egy tényleges és "kézzel" fogható hiba.

de szerintem az nem hiba, ha szoftveresen el van baxva a gép és ezért nem úgy megy, ahogy az elvárható lenne, illetve az említett nagyon hangos a ventillátor akkor sosem jelentkezik, amikor bekerül a szervízbe - arról végképp ne beszéljünk, hogy abban az esetben mindek bios-t frissíteni, ha az újabb bios ezt a "hibát" nem is orvosolja, sőt szó sincs arról a neten, hogy ennek a típusnak lenne ilyen gondja

Read only...

(#7145) ML320


ML320
aktív tag

Adaptec cuccokkal melyik nagyker foglalkozik?
A CHS nem nyer porszívót.

Ember tervez, Isten perverz...

(#7146) BirdPC válasza ML320 (#7145) üzenetére


BirdPC
csendes tag

Én tudok hozni ha kell :R

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#7147) TheReMiXeR válasza ML320 (#7145) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

EX/t

(#7148) diegho válasza TheReMiXeR (#7147) üzenetére


diegho
nagyúr

Sex/t :D igaz már megkaptam, hogy ők nem sexpert :DDD

(#7149) ML320 válasza diegho (#7148) üzenetére


ML320
aktív tag

Thx mindenkinek :R

Ember tervez, Isten perverz...

(#7150) biga válasza wowmaster (#7129) üzenetére


biga
senior tag

Ezzel mi a baj? :F Az Ansys HTPC-ket csinál főleg. Ez is gondolom az.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.