Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) net84 válasza diegho (#7198) üzenetére


net84
őstag

részemről ennyi...
mert én egy ilyen b*lf*sz vagyok...ennyi

:R

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#7202) diegho


diegho
nagyúr

bejön egy kissrác 4 körül (látszólag nem 100-as szegény), memória kártya kell 3200ft-os. na mondom milyen telefonba? mutatja. microsd, okés gigás van adom neki, mondja tegyem is bele a telóba, beleteszem, fizet. majd megszólal:
-múltkor voltam itt
-mikor múltkor?
-hát nem régen
-nem emlékszel rám?
-nem
-akkor meztelen csajos képeket néztetek a monitoron :F
-az nem én voltam az biztos, inkább a kolléga meg a főnök
-jah igen másik 2 srác volt, de tudok jó meztelen csajos oldalakat
-kösz de engem semmi ilyen nem érdekel

asszem nincs több hozzáfűznivalóm.

(#7203) lesaux válasza diegho (#7202) üzenetére


lesaux
veterán

Előre is elnézést kérek.
Meztelen pasis oldalak érdekelnek? ;]
Utólag is elnézést kérek.

(#7204) diegho válasza lesaux (#7203) üzenetére


diegho
nagyúr

csak ha rólad is vannak fent képek ahogy 3 bantunéger kezelget :D

(#7205) Zofren válasza diegho (#7204) üzenetére


Zofren
aktív tag

mai kedvenc vásárlom. vett egy webcamet és egy headsetet. erre ő:
-nem adsz kedvezményt, mert péntek délután van? elvinném a kettőt 4000-ért. (a kettő együtt 4700ft)
- nem adok. 4700ft lesz.
- 4100?
- ha 300 000 felett vásárolsz egy hónapban, beszélhetünk kedvezményről.
- hát nekem nem megy úgy.
- nekem sem, hogy bárkinek csak úgy adjak kedvezményt.

kifizette, de holnap jön vissza fönökhöz panaszra. elvileg ők ismerik egymást és ő sokat vásárol itt, csak kár hogy az elmult 3,5 évben egyszersem láttam.

a 3 bantunéger már megvan, csak lesaux-ról kellene fénykép és vhogy összehozom képszerkesztővel :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#7206) TheReMiXeR válasza diegho (#7204) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

"3 bantunéger kezelget"

Ez alámb@szott.... :C

(#7207) diegho


diegho
nagyúr

én 2 bantunégeres képet találtam egyénenként kb 35-40 centivel álltak a kép jobb ill bal oldalán, közöttük egy enyhén meglepett arckifejezést produkáló hölgyemény térdelt akinek a szeméről épp akkor vették le a kötést :D na a hölgyikét lehetne cserélgetni :DDD

(#7208) bullseye válasza Zofren (#7205) üzenetére


bullseye
addikt

érdekes, pedig kajaárusoknál néha beválik a péntek du., ja, hogy az megromlik hétfőre?!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7209) nyunyu válasza lesaux (#7203) üzenetére


nyunyu
félisten

Meztelen pasis oldalak érdekelnek? ;]

Hajaj, emlekszem, mikor bekotottek a netet az egyik melegbarba.
Ket nap mulva hivtak, hogy total nem megy a gep, virusos.

Persze tele volt a bongeszo cache mindenfele szorosmacko.com-mal. :W

Akkor kaptak egy bontoszokeveny gepet, hogy azon netezzenek, ne az ettermi rendszeren...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7210) sutykuru válasza ML320 (#7185) üzenetére


sutykuru
tag

Ez a másik véglet, én a multkor zavartam el egy üzletkötőt, mert ki googlizta a számomat, és nem volt képes felfogni, hogy attól, hogy tev. kör, még nem foglalkozunk vele. -azóta is küldi az árlistákat, meg a hiper ajánlatokat- veszek valami ótvar sz@rt és rászállok gari ügyben, akkor lemond rólam szerintem :DD

(#7211) Rival


Rival
aktív tag

A nagykeres témáról jut eszembe, hogy ha esetleg valaki illetékes olvassa: a Ramirisben miért nincs pl. egy pult külön az 1-2 darabos tételeknek? Évek óta járok oda (is), de kezd a hócipő megtelni, hogy egy akármi, apró biszbasz beszerzését nem úszom meg háromnegyed óránál kevesebből... :(((

mod: ugyanez a HRP-nél is... de bemegyek a CHS-be vagy Alphasonicba, két perc múlva kint vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#7212) diegho válasza Rival (#7211) üzenetére


diegho
nagyúr

nekünk is ramiris a legtöbb idő, legalább 2 óra, de ebből másfél órát beszélget a főnök a haverjaival

(#7213) diegho


diegho
nagyúr

user bejön. lassú a gép meg a net. irtsak vírust. nézem avg fent van. elkezdem írtani közben spyware terminatort is lefuttattam. 45 perc után odamentem mondom megnézem hol tart. még mindig doc sett temp int files és 58000 file vizsgálva. mi ez mondom. jahogy 17 giga a temp int files és 107000 file-ból áll :D

(#7214) diegho válasza diegho (#7213) üzenetére


diegho
nagyúr

valahogy éreztem, hogy ha visszajönnek a gépért el kell magyarázni miért volt annyi file és most akkor nem az internetre kell rámenni hanem a firefox-ra? és miért volt annyi? és ha én elindítom az internetet akkor ők úgy gondolják hogy csak úgy jönnek a gépre? és zárok, de amúgy se tudom elmagyarázni miért van így, mivel nincs 2 év időm :D

(#7215) as_Rock válasza diegho (#7213) üzenetére


as_Rock
őstag

Höhö, én is jártam így, azóta böngésző cache ürítéssel kezdek minden ilyesmi előtt :K
Remélem gyorsan átállítottad max. 20MB-re a temporary internet files-t :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#7216) diegho válasza as_Rock (#7215) üzenetére


diegho
nagyúr

tettem nekik egy firefox-ot az kevesebb szemetet szed be és nem maximalizáltam semmit, eléggé szét van cseszve már az op-juk, köv alkalomnál pár hónap múlva full reinstall kell majd nekik.

jajj most hívtak coop pénzügyről, nem megy a gépük, főnök szabin... neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nem akarok egész nap ott sz.ni :O

(#7217) TheReMiXeR válasza diegho (#7216) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

anno mi is jártunk coop-hoz szopni...

Amikor nem ment egy egér akkor jött a saját rendszergizdájuk és kicserélte komótosan de ha mondjuk nem indult el a gép akkor már érdekes módon soha nem ért rá lejönni a központból...

Egyszer nem ment az egész élelmiszerosztály mert befosott a szerver... na gizda sehol, megnézzük, hírtelen fingunk se volt de elkezdtük heggeszteni a rendszert... nagy nehezen megérkezett és osztotta az észt. Átadtam neki a lehetőséget, anyádat irányítsad te köcsög... 10percig szenvedett, látszólag semmit nem csinált és a végén kinyögte, hogy gőze sincs miért nem megy a gép, miért fagy le...
Halkan odasúgtam, hogy cserélj ventilátort a procin, mert az nem forog...

(#7218) diegho válasza TheReMiXeR (#7217) üzenetére


diegho
nagyúr

mi nem vagyunk főállásban náluk, csak mi járunk javítani ha gond van, mert amit kértünk 80k havi (szerintem nagyon baráti ár) az nem jó nekik. tőlünk bérelnek laptopot leltározáskor, egy p1-es 10k-s compaq-t eddig olyan 150k-t fizettek ki bérletre, de ők nem veszik meg :D

mai tünetek: okos csajnak nem indult a win, mindig 30 másodpercről számolt vissza és mikor letelt a 30 másodperc akkor újraindult, aszongya nekem ezt úgy 80!!!!szor próbálta majd gondolta lelövi a szünetmentest (ennek mi köze ehhez???) jó öreg APC barátunk meg lehet kivágta az egész gépet :D másik táppal is se kép se hang, nem is reagáll a bekapcs gombra. Ez nem is lenne gond, hiszen adok nekik olcsón másik gépet, csak ezen olyan programok voltak amiknek a beállításával nagyából 3 nap telt el elsőre 3 éve szilveszterkor. Nos úgy érzem ma többet nem foglalkozok a gépükket :))

(#7219) localhost válasza diegho (#7213) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezért szoktunk vírusirtás/kémprogramkeresés elött 'takarítani' :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7220) diegho válasza localhost (#7219) üzenetére


diegho
nagyúr

azt mondták most kötötték be nekik a netet... nem gondoltam hogy a most az náluk több mint 1 évet jelent. úgy telefonáltak főnöknek, hogy most kötötték be a netet és lassú a gép, meg minden. amúgy 0 vírus 0 spyware volt rajta pedig nem is volt spyware írtó dolog fent, szóval ebből arra következtet az ember, hogy tényleg 1 hete lehetett bekötve a net. aztán nesze ott a 17 giga temp int files és a win már lassan 2 éves rajta.

(#7221) Weaver válasza parandroid (#979) üzenetére


Weaver
senior tag

Személy szerint a jövőt inkább a szaküzletláncok kialakulásában látom (Mistral, Bluefish, mittudoménmégmi), akik köponti beszerzéssel alacsonyan tudják tartani a beszerzési árakat, és akár heti többszöri terítőfuvarokkal a telephelyek közötti áruszállítást is meg tudják oldani.

így másfél év elteltével eléggé bedőlt a feltevésed, ugyanis mindkét általad említett számtech-lánc úgymond tönkrement.

(#7222) P@trick válasza Weaver (#7221) üzenetére


P@trick
tag

Szerintem ezt a az utána lévő 6241 hsz-ban már kitárgyalták :C

semmi

(#7223) deicide válasza TheReMiXeR (#7142) üzenetére


deicide
veterán

menjek hozzátok üzletkötni? toner/patron eladóó :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7224) localhost


localhost
Közösségépítő

Bolt, ügyfél be, fülén telefon, nem köszön...folyamatosan telefonál, állok előtte nézem. (én köszöntem)

Miután 4 perce "k*rvaistenezik és b*sszamegezik a telefonba, gondoltam hagyom beszélgetni.

A nagyon széles pult egyik szélén elkezdtem kiteríteni és sorbarendezgetni a számlákat, elfoglalom magam. Ürge tovább f*szomozik, majd szó nélkül előkapja a golyóstollát és az előttem heverő számlára lejegyez egy telefonon bediktált telefonszámot.

[Cérna off]
BAJ, HOGY LEÜVÖLTÖTTEM A FEJÉT és kizavartam?
[Cérna on]

Mikor kiment tovább telefonált.... irányából felém történő kommunikáció 0% még a kizavarás alatt/után sem.

De ne jöjjön be mégegyszer!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7225) localhost válasza localhost (#7224) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Beírok a Vásálókkönyvébe!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7226) batmab válasza localhost (#7225) üzenetére


batmab
senior tag

inkább az eladókéba,nem???? :DDD

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#7227) parandroid válasza Weaver (#7221) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tartom a véleményem, hogy az elv jó, az más kérdés, hogy az adott (és történetesen jó érzékkel névvel említett :D) üzletláncok balfaszok voltak. Egyébként meggyőződésem, hogy nem az üzleti modellel volt a gond, inkább az anyagi javak kimentése történt, felső körök jól megszedték magukat, a kizsigerelt vállalkozást meg hagyták összeomlani. Nincs semmi konkrét információm, de a hazai viszonyok ismeretében ez a sanda gyanúm.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7228) sutykuru válasza parandroid (#7227) üzenetére


sutykuru
tag

cégadatbázis, céghírek sokat segít :D

(#7229) diegho


diegho
nagyúr

coop-os gépen kb 15 kondi pukkant meg a mai reggeli szünetmentes lenyomós akcióval, nem is néztem őket, proci foglalat körül éppek voltak, de máshol mindenhol kész vége :W persze win reinstall nem lehet mert elvesznek a progik a beállítások stb. és szerezzél ugyanolyan socket462-es asrock sis-es lapot :D i love buta pitsák :O

(#7230) Nyugdíjas válasza localhost (#7224) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

WTF?:Y
Ilyen van?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7231) localhost válasza Nyugdíjas (#7230) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem, én is azt hittem eddig, hogy nincs. De kihozta belőlem az üvöltő állatot.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7232) biker válasza localhost (#7224) üzenetére


biker
nagyúr

ez hasonlít az én (hamarosan ex)főnökömre. :)
az is símán csinál ilyet

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7233) localhost válasza biker (#7232) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor mondd meg neki, be ne tegye ide a lábát legközelebb! : ;]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7234) tothl válasza ML320 (#7181) üzenetére


tothl
addikt

Szia !

Ha egy adaptec kari miatt akarsz regisztrálni egy nagykerben, akkor érthető az aggodalmuk. :) Egyébként karit lefoglalod telón, kollégának papírokat oda, megy a kariért, 5 perc a regisztráció, kairt megkapja viszi haza, ennyi. A bolhából csináltál elefántot SZVSZ.
Nincs olyan sok jó nagyker ebben az országban, és az expert az egyik....

(#7235) biker válasza localhost (#7233) üzenetére


biker
nagyúr

fekete volt? ha nem, akkor nem ő volt :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7236) ML320 válasza tothl (#7234) üzenetére


ML320
aktív tag

Azért továbbra is kiemelném:
- egy Szombathely-Budapest IV ker út időben és pénzben mennyi is?
- kapacitáshiányom volt éppen, nem tudtam volna senkit sem felugrasztani.
- én ajánlottam fel az előre utalást

Részemről a többi nagykerhez képest egy rugalmatlan eljárás volt. Mi abban a rossz, hogy számtech kiskerként egy nagykerben szeretnék vásárolni? És miért nagy kunszt manapság egy futárszolgálatos kiszállítást kérni? Minden cég vállal már ilyet. :F
Azzal hogy látják a képemet, miben változik a helyzet? Ki se szolgálnak, mert fénykép alapján is öt év szigorítottat kapnék? :P Vagy annyira szimpi lennék, hogy hirtelenjében kapnék hitelkeretet?

Ha egy adaptec kari miatt akarsz regisztrálni egy nagykerben, akkor érthető az aggodalmuk.
A smile ellenére sem értem. Ha segítőkész és gyors, korrekt ügyintézést kapok, akkor később egy hosszabbtávú együttműködés sem elképzelhetetlen. Én spec hálás tudok lenni, ha van miért. Most kellemetlen a szájízem, és bár javított a helyzeten, hogy egy kollégájuk megkeresett priviben, de addigra meg megoldottam más forrásból.
Valami olyasmit írtam, hogy "az Expertnél rugalmasabb" céget keresek. Ez személyes vélemény. Mi ebben a bántó? Egy szervert már most át tudtunk volna adni, a CHS holnapra ígérte a leküldést. Ennyi. Kértünk hozzá még egy tucat monitor. :P
Részemről lezárva. Mások véleményét elfogadom, max nem értek egyet vele.

Ember tervez, Isten perverz...

(#7237) Weaver válasza P@trick (#7222) üzenetére


Weaver
senior tag

jah, de okos akartam lenni én is! :B

(#7238) net84


net84
őstag

Kedves "viszonteladónk 1":
előzmények: kollégánál kért árajánlatot szerverre, igaz elképzelése sem volt, hogy mit akar, de neki szerver kell...mindegy, mgoldottuk
tegnap telefonál, de szerencsétlenségére kolléga szabin volt, engem meg már a hangja is kiakaszt, hameg elkezdi a hülyeségeit, akkor végképp beteszi a kaput
elhadartam neki a szerver paramétereit és árát, majd elkezdett kérdezketni:
- kellene az új novell upgrade is, 20 géphez, mennyibe kerül?
:F - hirtelenjében azt sem tudom, hogy melyik az új, van-e egyáltalán upgrade lehetőség, hogyan vannak a CAL licensz-ek...utánna kell néznem, kérnem kell rá árat.
- az mikorra van meg? mert nagyon fontos lenne, ma készen kell lennie a beruházási tervezetnek, mert le kell adnunk a költségvetést.
(ja, hogy 2 nappal a leadási határidő elött elkezdtetek keresgélni - gratulálok)
- passz! lehet, hogy megvan fél óra múlva, de lehet, hogy csak holnapra lesz meg (az ilyet nem szeretem telefonon intézni, jobb, ha van nyoma - meg egyébként is :DDD kolléga intézte a szervert, továbbítottam neki a kérést)
- körülbelüli árat sem tudsz mondani?
na nézzük, ha mondok valamit, akkor ahhoz fog ragaszkodni, és ha a végén meg mégis többe kerül, akkor meg vigyem el én a balhét, ha meg többet mondok, akkor meg utánna hisztizik nekem)
- nem!
- biztos? fontos lenne, mert ma van a leadási határidő, 500.000.- Ft-ból kijön mindennel együtt?
- biztosan nem tudok rá mondani semmit, mert hülyeséget nem akarok és abban sem vagyok biztos, hogy szerverestöl mindenestöl kijön fél misiből.
- de 700 ezerből biztosan ki lehet már hozni nem?
- nemtudom, amíg nincs pontos áram, addig nem mondanék semmit (csakmegérti végre)
- jó, akkor beadjuk, hogy 700 ezer kell a megvalósításhoz

b*r*m! :W

ugyanez az jóképességű hívott fel kb. 2 hete, hogy a főnökének van egy notija, amit szeretnének a céges wlan hálóhoz csatlakoztatni, de nem megy, mert nem ugyanaz az IP tartomány (a céges alap 192.168.x.x), mert otthon is használja a gépet, és ott wirelles netje, van, és oda kell neki a fix IP (10.10.x.x)
- hogyan lehetne azt megoldani, hogy csatlakozzon a céges hálózatra?
gonoszság ON!
- meg kell változtatni az IP-t a notiba :DDD vagy visszaállítani autómatikusra és már csatlakozik is.
- nem vagyok hülye, azt én is tudom, de ezt nem lehet, mert akkor otthon nem működik a net.
(pedig néha nagyon nagy hülyeségeket tudsz kérdezni)
- akkor vezetékkel, van a notin madzingos hálózati csatlakozási lehetőség is
- az nem jó, mert nincs ott vezeték
:F - akkor kell bele egy picimacis wlan kártya
- miért van olyan, hogy külső vezeték nélküli hálózati kártya notebook-hoz?
itt még kellett neki egy kiselőadást tartani arról, hogy melyik hogyan miként működik, hova kell begyömöszkölni, igaz még1 kikötése volt a főnöknek: nem lóghat ki - de itt már nemigazán érdekelt...

Read only...

(#7239) diegho válasza ML320 (#7236) üzenetére


diegho
nagyúr

az, hogy ezzel nagyon könnyen vissza lehet élni, mármint a netes regisztrációval és ezt előszeretettel ki is használják.

(#7240) nyunyu


nyunyu
félisten

Na, elmentek a francba. Es akkor most NAGYON finom voltam...

Elobb meglatogattam az egyik PH-s arcot, hogy visszavigyek neki egy foloslegesen megvett kutyut, amit visszavenne, mert neki meg pont kell.
Eddig nem tudtam arra menni, mert mostanaban mar nem a pesti oldalon dolgozom.

Erre kollega behuzott nyakkal ovatosan korbenez a kapualjban:
-Nem is tudtam, hogy buzibar van a kornyeken.
-Kovetkezo metromegallonal van az egyik.
-Akkor az szerencsere megsem a szomszed sarok. (megkonnyebbult sohaj)

Asszem sosem fogom lemosni magamrol az exmelohelyem mocskat. :O

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7241) azbest válasza net84 (#7238) üzenetére


azbest
félisten

bocsi, hogy beleszólok, de jól értem, hogy második wlan kártyát javasoltál a beépített mellé hogy otthoni wifire és céges wifire is felcsatlakozhasson mindennapi állítgatás nélkül? :U

-Ha igen, akkor megemlíteném, hogy a régebbi windows rendszeren emlékeim szerint az automatikus mellé (ha nem sikerül címet kapni) megadható egy fix beállítás is.
szerk: Jobban megnézve, ha automatikusra állítod az ip kiosztást akkor megjelenik az "alternatív konfiguráció" fül, ahova beírhatja az otthoni adatait.

-A gépemen futó xpsp2 pedig tetszőleges számú ip cím és átjáró és dns megadását lehetővé teszi ugyanazon hálókártyához. Gondolom wifi esetén is hasonló. A tcp/ip adatok beállításánál a speciális gombra jön elő ez a rész. :K

Mondjuk ha olyan nehéz eset, nem lehet egyszerű kibarkóbázni belőle a kétféle hálózati beállításhoz szükséges adatokat :U

[ Szerkesztve ]

(#7242) diegho válasza nyunyu (#7240) üzenetére


diegho
nagyúr

:C

(#7243) sasa311


sasa311
veterán

Bocs, hogy offolok témaügyileg.

Nektek ismerős az a hiba Vistával, hogy telepítő elindul, aztán áll mint Abdul a sivatagban egy negyed órát aztán megy tovább mintha mi se történt volna? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7244) FehérHolló válasza azbest (#7241) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egy normális driver tud tárolni több beállítást is. Ezek csatlakozási prioritás szerint sorba rendezhetők. Persze aki a winfosos felületet használja, az magára vethet.
De ha már ő foglalkozik a problémájával, hadd adjon el neki legalább egy macis wifi kártyát. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7245) Nyugdíjas válasza nyunyu (#7240) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Foggalmam sincs, ki lehetett:DDD ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7246) TheReMiXeR válasza ML320 (#7236) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Én abszolute megértem, engem is zavarna a dolog. Főleg ebben a "vevőkért harculunk időszakban"...

Sajnos én is láttam már ilyet, a pultba beültetett droidok olyan kiképzést kaptak, hogy ha nem felelsz meg a leírt 5 elvárásnak akkor le se szarja a fejed. Előtte van a papír és csekkolja a leendő ügyfelet :
-szájszag? rendben OK
-hónaljszag? rendben OK
-mosdatlanság? rendben OK
-fingszag? rendben OK
-csipa? rendben OK

Ha valamelyik hiányzik, akkor az már kizáró ok.
...és egy DROIDNAK mondhatod.

(#7247) Rival


Rival
aktív tag

Kedves és Mélyen Tisztelt Vidéki Kollégák!

Elég off a dolog, de ez azon topikok egyike vagy egyetlenje, ahol összegyűlnek vidéki számtech boltosok, vidéki számtech szervizesek (is).


Ha vidéki számtech boltban dolgozol, vidéken szolgáltatsz, van internetes megjelenésed, bannered, és érdekelne egy kis ingyen reklám, szívesen állok rendelkezésedre:

Vidéki számítógép szervizek, boltok

Azért merem itt megemlíteni, mert teljesen nonprofit, nem szedek sarcot, csak ha már sikerült toppon legyek a keresőkben a vidék, vidéki, számítógép, javítás, szerviz, megyék neve, stb. kulcsszavak bármely összetevőjében - miközben nem tervezem, hogy a közeli jövőben (a távolabbiban sem) vidékre terjeszkednék egyáltalán -, felajánlom hasznosításra. Természetesen csak akkor, ha nem sértem az érdekeidet. Nem kezdhetek neki spammelni, az csúnya dolog, de valahogy el kell jussak a vidéki kollégákhoz. Szóval profitáljatok belőle... bannercsere, ennyi... az oldalon vannak az infók is...

Bocsánat az durva offért, megértem, ha rákoppintanak a fejemre... :B

Mod: Miért nem rakja off-ba az offot? Nyomogathatom akárhogy, nem akarja a dolgot... :(((
Mod2: csak sikerült... :)

[ Szerkesztve ]

(#7248) ML320 válasza TheReMiXeR (#7246) üzenetére


ML320
aktív tag

Bár én is így válogathatnék a vevők között :U

Ember tervez, Isten perverz...

(#7249) diegho


diegho
nagyúr

ügyfél bejön. 2005-ben vett gépet konkurenciánál. 1000-es tua cerka, acorp lap, 2*128 ram, 2005-ben ilyent... na mindegy. most behalt a lap. i815-ös lap, nesze neked cseréld ki úgy hogy gart is adj rá :D szép álmok. mondtam neki 20-25k között lenne egy úgy lap+proci+ram hármas, viszont itt jön a probléma 4PATA eszköz :W szóval aki tud integrált vga-s, 4pata eszközt kezelő lapot, lehetőleg 775 vagy AM2 tokozással, az ne kíméljen. (i865G-s lap lenne jó de már sehol nem látok listában :()

(#7250) diegho


diegho
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.