Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) Bandit21 válasza sasa311 (#7500) üzenetére


Bandit21
addikt

Nem sajna, közbeszerzés, szájbarágósan. Visszaküldöm, kiharcolom, h ez nem az amit kértem és le/megbeszéltünk, és várok míg megjön a ház, majd míg átszerelik... és várok és szívok és nem értem... és ennyi... :(

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7502) stichus


stichus
tag

A General Motorsnak nincs segélyhívó vonala, mert akik autót vesznek, előbb vezetni is megtanulnak, nem úgy, mint a számítógép vásárlók a gépet használni.
Képzeljük el, mi lenne, ha az emberek úgy vásárolnának autót, ahogy számítógépet.

- General Motors segélyvonal, miben segíthetek?
- Jó napot! Beültem az új autómba, becsuktam az ajtót, és semmi nem történt!
- Betette az indítókulcsot a nyílásba, és elfordította?
- Mi az az indítókulcs?
- Az rákapcsolja az akkumulátort az önindítóra, ami pedig beindítja a motort.
- Indítókulcs, önindító, akkumulátor, motor...? Hogy is tudnék én ennyi mindent megjegyezni ahhoz, hogy elindítsam az autómat?
.......................................................................................................................

- General Motors segélyvonal, miben segíthetek?
- Jó napot kívánok! Az új autóm kb. egy hétig jól működött, és most nem akar elindulni.
- Nem ürült ki az üzemanyagtartálya?
- Honnan tudjam?
- Ott elöl van egy kis műszer, amin láthat egy E és egy F betűt. Melyik betűre mutat a nyíl?
- Látok egy E betűt, de sehol az F!
- Pedig a bal oldalon kell lennie az E-nek, és tőle jobbra az F-nek.
- Az E után egy V van.
- Biztos ebben?
- Igen, a következő betűk vannak egymás után: C, aztán H, aztán E, aztán V, majd R, O, L...
- Nem, nem uram! Az az autó eleje, amit néz. Üljön be a kormánykerék mögé, és ott ön előtt a műszerfalon van az üzemanyagszint-jelző műszer, amiről beszéltem.
- A kormánykerék? Az a kerek, amin van a duda?
- Igen, többek között.
- Lássuk csak..., a nyíl az E betűre mutat. Ez mit jelent?
- Ez azt jelenti, hogy el kell mennie egy benzinkútra, és benzint venni. Ezt egyedüli is feltöltheti, vagy kérhet a benzinkutastól segítséget.
- Micsoda? Négymilliómba került a kocsi, és azt mondja, hogy még vásárolnom kell hozzá valamit? Én olyan autót kértem, amiben minden benne van!
...................................................................................................................................

- General Motors segélyvonal, miben segíthetek?
- A maguk autója szar!
- Mi a probléma vele?
- Összetört, vagyis elromlott.
- Mit csinált az autóval?
- Gyorsabban akartam menni, hát benyomtam a pedált, egészen tövig. Jól is ment egy darabig a kocsi, de aztán hirtelen összetört. Most el se indul.
- Sajnálom, uram, de ez már az ön felelőssége, ha összetöri az autót.
- Összetörtem? Én csak azt csináltam, ami a kezelési utasításban van: "Tegye a váltót négyesbe, és nyomja a gázpedált." Erre összetört.
- Biztos, hogy mindent elolvasott a kezelési utasításból, kérem?
- Hát persze!
- És a fékpedált használta?
- Az meg mi?
- Ott van a 14. oldalon. Nyomja meg a fékpedált, ha lassítani akar. Ezzel el lehet kerülni a baleseteket. Ezt is olvasta?
- Nos, nézze, én nem érek rá egész nap ezt a vastag füzetet olvasgatni!
- Természetesen, uram. És mit vár tőlünk, miben segítsünk önnek?- Küldjenek egy másik autót, a legújabb szériából, olyat ami gyorsan megy és nem törik össze!
....................................................................................................................................

- General Motors segélyvonal, miben segíthetek?
- Üdvözlöm! Nemrég vettem meg az első autómat. Azért az önök autóját választottam, mert van benne automata váltó, szervokormány, szervofék, elektromos ablakemelő, központi zár...
- Köszönjük, hogy ezt választotta. És miben tudok segíteni önnek?
- Azt szeretném kérdezni, hogy hogy kell használni.
- Ön tud vezetni?
- Hogy mit?
- Autót vezetni.
- Ja, én nem vagyok egy műszaki ember. Én csak el akarok jutni egyik helyről a másikra.

(#7503) Fortissimus válasza stichus (#7502) üzenetére


Fortissimus
őstag

:DD

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#7504) liver


liver
tag

Nagyon jó a topik:-)Már 2hete olvasom de még csak a közepénél tartok.
Na azért leírok egy sztorit ami engem kicsit leizzasztott,1éve történt kb:
Roma család bejön a boltba,az apa hóna alatt egy régi P2-es konfig.Mondja,hogy megkéne javítani,mert nem müxik.Rendben!Gép átvesz,papírok kitölt.
A táp elszállt és ment vele az alaplap és a vinyó is.Felhívom másnap az embert,hogy mi a helyzet.Mondom neki,hogy ezt már nem nagyon kéne javítgatni,inkább vegyen egy olcsó új konfigot vagy esetleg egy használtat.Azt válaszolja,hogy rendben holnap lejön és megbeszéljük.Másnap nem jött,felhívom nem veszi fel a telcsit.Se a harmadik,negyedik,ötödik nap!Mondom fasza,buktam egy bevizsgálási díjat :((( De legalább nem látom őket többet!
3hónap múlva a veszélyes hulladék gyűjtésen leadom az összes többi kacattal együtt(3hónapig őrizgettem)
3hétre rá bejön a boltba egy kis romagyerek,kb 10éves!
-Jöttem a számítógépért!
-Milyen gépért?
-Hát amit itt hagytunk javításra,kéne gyorsan mert elromlott a másik gép!
Én már el is felejtettem az egészet ezért elhajtom a gyereket,hogy nálam nincsen semmilyen gép!5perc múlva csörög a mobil,felveszem.Nagy anyázás,hogy mit képzelek,ők becsületes emberek,adjam vissza nekik a gépüket mert különben baj lesz!Lejönnek fenyegetőzés stb...
Abban maradtunk,hogy adok nekik egy használt számítógépet P3-sat ingyen,mert nekem nem hiányzik a balhé,pláne nem a kisebbséggel.Beszerzek egyet 2-3napra rá és hívom őket,hogy jöjjenek érte és felejtsük el végre egymást!Az apa megigéri,hogy holnap lejön és elviszi,de ott legyen ám a gép!
Na azóta eltel újabb egy hónap és nem jöttek a gépért!A P3-as konfig ott figyel a sarokban,hátha 2év múlva lejönnek és követelik a számítógépüket!
Remélem ilyen helyzetbe nem fog kerülni egyikőtök se,mert egy ilyen "kicsi" familiával nem nagyon lehet mit kezdeni,de ha valakinek volt valami hasonló tapasztalat és tud valami okos megoldást akkor azt szívesen meghallgatom :))

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#7505) shteer válasza Bandit21 (#7501) üzenetére


shteer
titán

máskor bemész boltba, megnézed, megtapizod, megszagolod, megnyalogatod. ha minden stimmel megveszed. :)

..szerintem jónak tűnik

(#7506) Nyugdíjas válasza shteer (#7505) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jaja:K Ilyen "vizuális" dolgokat sosem merek neten rendelni:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7507) Vangelis válasza liver (#7504) üzenetére


Vangelis
nagyúr

tárolási díj:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7508) localhost válasza Bandit21 (#7501) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Miiiiiiiiiii? Közbeszerzésben - házat - neked ?
Nanemááááááááááá!
Fogadjunk megmondom faterod hol dolgozik....

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7509) Bandit21 válasza shteer (#7505) üzenetére


Bandit21
addikt

Értsétek már meg, nem az a bajom, h nem tetszik a Chieftec márka, vagy nem tetszik konkréten a Giga ház, hanem az, hogy megbeszéltünk minden paramétert, megnéztem a házat neten, és megrendeltem a cuccot, egy 59 cm magas NEM plexis, 2 ventis házba.
Erre jön a 49 cm-es Plexis venti nélküli.
Kb mintha a DS3 helyett S3 jött volna.
Mindkettő Gigabyte alaplap mindkettő IP35-ös, de mégse ugyanaz...
Nem kell ezt nézegetni, tetszett neten, most is chieftec nagytornyom van, megnéztem megtetszett megrendeltem nem az jött...

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7510) Bandit21 válasza localhost (#7508) üzenetére


Bandit21
addikt

Na mondd, hol? :)

De komolyan, ha valaki olyan helyen dolgozik, akkor csak közbeszerzés útján vehet gépet, ha meg gépet vesz, akkor kell egy ház (lent az óceán partján) amibe belemegy a sok motyó nem?

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7511) diegho válasza Bandit21 (#7509) üzenetére


diegho
nagyúr

pedig a DS3 és az S3 ugyanaz. annyi hogy az S3-ban csak a procifoglalat körül van szilárdelektrolitos kondi, a DS3-ban meg mindenhol. Ez kb annyit tesz hogy nem 25 évig hanem 100ig nem fog kiszáradni a DS3, ennyi az összes különbség köztük.

(#7512) as_Rock válasza liver (#7504) üzenetére


as_Rock
őstag

Gondolom szervízlapra felvetted az adataikat, pl. lakcím :F
Futárral P3-at kiküld, átvételit aláírat, esetleg egy nyilatkozatot is, hogy a javításra leadott ilyen és ilyen összetételű gépe helyett tudomásulveszi, hogy egy másik, a leadottnál jobb és újabbat kapott:R

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#7513) Bandit21 válasza diegho (#7511) üzenetére


Bandit21
addikt

Mekkora itt az ellenállás, megnézném rendelnétek egy fekete autót, és piros jönne, mondaná a kereskedő, "de az ugyanaz..."
Szerintem tolerálható a problémám.
Amúgy szerencsére meghallgattak a boltban, jövő hétre itt az új ház, beleteszik minden ok.
De akkor is...

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7514) diegho válasza Bandit21 (#7513) üzenetére


diegho
nagyúr

én nem veszek semmit rendelésre, főleg nem apuci pénzén. a másik dolog meg, hogy én csak azt írtam, hogy a DS3 S3 példa nem éppen helyénvaló mert semmi lényegi különbség a két lap között.

(#7515) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sziasztok és bocsa az OFF-ért.

A bátyámnak elfüstölt a 80GB PATA maxtor wincs elektronikája. Tudtok szervízt ajánlani pesten? A családi fotókat kéne lementeni. Emberi áron.

KÖszi

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7516) diegho válasza Egonyolc (#7515) üzenetére


diegho
nagyúr

elég necces lesz. sok esetben az elektronika hiba miatt a fej nem épp úgy viselkedik ahogy kéne, egy ilyen akció után meg már kürt kft ment csak le adatokat, de nem hiszem, hogy megérne nektek annyit pár családi kép. [link]

(#7517) FehérHolló válasza diegho (#7514) üzenetére


FehérHolló
veterán

Erről annyit, hogy ha apuci a közbeszerzés miatt kedvezőbb áron jut hozzá, mint a bolti, akkor miért ne?
Mi is játszottunk így, apucin keresztül közbeszerzés, majd én fizettem az összeget. Ennyi. Olcsóbb volt, megérte. Persze ezt nem lehet sokszor egymás után eljátszani.

Skynet is real. It's called Google.

(#7518) Bandit21 válasza FehérHolló (#7517) üzenetére


Bandit21
addikt

Sajna egyáltalán nincs így, a birdpc aktuális árlistája alapján tökügyanazok a termékek alapján a konfig 20 e Ft-al jött volna ki olcsóbban... régen volt olyan móka, hogy nem kell áfá-t fizetni, meg hasonlók, de nincs ilyen, meg amúgy is, nagyon szűk a közbesz-es úton járható bolt...
A legboldohabb lettem vna, ha csak annyi a dolog, h be a boltba, ezt+ezt kérem, és kész.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7519) localhost válasza Bandit21 (#7510) üzenetére


localhost
Közösségépítő

PÜ!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7520) diegho válasza FehérHolló (#7517) üzenetére


diegho
nagyúr

kérdezzétek már meg érdekel-e ez az egész közbeszerzéses sztori!? :W

(#7521) Bandit21 válasza diegho (#7520) üzenetére


Bandit21
addikt

Te reagáltál az egyik HSZ-emre, amit nem Neked címeztem, aztán arra is amit válaszoltam rá, ha nem érdekel valami ne szólj hozzá, de azon ne csodálkozz, ha válasz érkezik arra amit írsz valakinek, főleg akkor ne ha nem teljesen pozitív amit írsz. Rám nézve pl az, hogy Te nem rendelnéd, meg amúgy is rossz a példa amit hoztam, meg eleve "apuci pénzén"...
Csak akcióra van reakció.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7522) diegho válasza Bandit21 (#7521) üzenetére


diegho
nagyúr

mi is a topic címe? :U

(#7523) FehérHolló válasza diegho (#7520) üzenetére


FehérHolló
veterán

Te szóltál be, hogy apuci pénzén nem veszel semmit, utána még neked áll feljebb... Mondhatom, szép...

Ezen az oldalon (előző) pedig téged sem zavart, hogy mi a topic címe, a hozzászólásaid 80%-a OFF: [link]

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7524) Bandit21 válasza diegho (#7522) üzenetére


Bandit21
addikt

Mi is volt a témában első, amúgy "offtopic" hsz-em első mondata? :U

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7525) diegho válasza FehérHolló (#7523) üzenetére


diegho
nagyúr

tény, hogy élőben már úgyis elküldtem volna a fenébe, mert hol érdekel engem ez az egész. én csak arra reagáltam amilyen példával itt jött, látszik, hogy köze nincs a dolgokhoz, erre írt nekem egy 1 oldalas privátot, ami szintén nem érdekelt, el se olvastam. de tudod mit kedves "barátom" hogy örüljön a fejed nem írok ebbe a topicba többet egy sztorit se, mert tegnap mertem írni egy 2 soros off-ot az 1 oldalas sztori végére, amire mindenki elkezdett irogatni és fellendült a topic. még mielőtt kifejtenéd a véleményed nem érdekel, mert ez egy kib@szott kiskeres topic nem pedig rendeltem valami sz@rt és már lebeszéltem velük, hogy kicseréljék, de azért ideírom mert az nekem jó topic.

(#7526) localhost válasza diegho (#7520) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Engem érdekel!
:)
Szegről-végről érintett vagyok a dologban.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7527) Bandit21 válasza localhost (#7526) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszönöm.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7528) sutykuru válasza Bandit21 (#7527) üzenetére


sutykuru
tag

Az a bizonyos F-betűs cég elég korrekt szokott lenni, azért.

(#7529) localhost válasza sutykuru (#7528) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Még, még, még!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7530) Ribi válasza sutykuru (#7528) üzenetére


Ribi
nagyúr

meg szerencse hogy beleirtad a "szokott"-at ;]

(#7531) sutykuru válasza localhost (#7529) üzenetére


sutykuru
tag

Nem volt velük, még soha gondom, nem egyszer vásároltam/vásároltattam náluk. Garit korrektül intézik, nem úgy mint egyes nagykerek. :(((

(#7532) Shadows válasza sasa311 (#7493) üzenetére


Shadows
senior tag

a 18 éves friss husi 70 éves korodig univerzális

:R Ez már kint figyel msn-en....nagyonfain beleszólás!!!! :R

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#7533) Mercutio_


Mercutio_
félisten

nyunyu-nak ígértem, de hátha más is tud vele mit kezdeni:R [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7534) nyunyu válasza Mercutio_ (#7533) üzenetére


nyunyu
félisten

Koszi, de nekem erre eselyem se lett volna, ugyanis megdoglott a regi alaplapom, ugyhogy kovetkezo inditaskor mar teljesen uj vas volt alatta.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7535) Zofren válasza Mercutio_ (#7533) üzenetére


Zofren
aktív tag

ezt ismertem és 2x használtam is. 50%-ban jó lett. :)) csak annyi a baj a userrel, hogy ugy kellene a xp-t megorizni, hogy a lap meghalt. persze akkor már ne legyen régi lap, legyen uj lap, proci, memoria, vga... de az xp maradjon meg.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#7536) Mercutio_ válasza Zofren (#7535) üzenetére


Mercutio_
félisten

Emlékeim szerint ilyenkor csökkentett módban indítással általában elindul a rendszer, régi driverek kitakrít, új feldob :U
Persze, ha majd így járok, de nem jön össze jövök ide tippekért én is :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7537) net84


net84
őstag

új tevékenységi körrel bővítettük szolgáltatásunkat:
- email postafiók jelszavának megfejtése :DDD de egyelőre eredménytelenül, mivel az ügyfél állítása szerint emléxik a jelszóre, igaz nem fogadja el a postafiók, a biztonságilag beállított kérdésre írt választ pedig nem tudja, hogy hogyan írta be pontosan...
Potom fél órán keresztül próbálkoztam neki a különféle variációkkal eredménytelenül.

Read only...

(#7538) sutykuru válasza net84 (#7537) üzenetére


sutykuru
tag

gyorsvonatot használ?

(#7539) Rover623 válasza net84 (#7537) üzenetére


Rover623
félisten

[link]

primus inter pares

(#7540) localhost válasza net84 (#7537) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az jó! :) A helyi gépen sokat segíthet a siw pont exe program is, annak secrets menüpontja vagy password revealer programokra keresni a gogolós barátodnál

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7541) net84


net84
őstag

gyorsvonatot használna, ha tudná a jelszót
a visszafejtők azért nem jöhettek szóba, mert ezen a gépen most kellett volna beállítani a levelezést, tehát eddig nem használta itt, illetve mint kiderült, weben keresztül próbálta használni, de már ott sem tudott belépni az állítólagosan jó kódjával - sőt, a webmailnél elmentette a texplórer a jelszót a felhasználónévhez, de az sem volt megfelelő
most vagy kiszúrtak vele és valaki belépett helyette és megváltoztatta, vagy szimplán elgépelte a jelszót, amikor létrehozta a jelszót

A multkorokban megtapasztaltam az emberi felelőtlenséget és "butaságot"/tudatlanságot egy pizzeriában, ahol a gépeket tartom karban.
Éppen iszogatunk, amikor szól a szakács, aki egyben a kisfőnök is, hogy nézzem már meg a gépeket, mert nem megy mindenhonnan rendesen a freemail és a gmail, mert sokan panaszkodnak, hogy nem tudnak levelet küldeni, kifagy a böngésző, lap nem jeleníthető meg üzenetet kapnak.
Elkezdtem végigpróbálhatni a gépeket, gmail-es címemről küldtem levelet a freemail-re, majd vissza. Odaülök a 3. gép elé, megnyitok egy 7es texplórert, hogy még magamat is kínozzam, majd beírtam:
www.freemail.hu - tölt mint a barom, majd mindenféle jelszó és felhasználói név kérése nélkül belép. :F Emmeg kinek a levelezése?
Kiderült, hogy a korábban ott ülő kiscsaj hagyta beléptetve magát, sőt még a jelszó megjegyzése is be volt kapcsolva. Kiléptem helyette, majd átállogattam az explorert, ne jegyezhessen meg semmilyen jelszót. Igaz az is egy vicc, amikor az msn-t hagyják ott, bent a felhasználónév, jelszó megjegyeztetve, igaz kijelentkezni kijelentkezett (legalábbis megpróbált)...

Read only...

(#7542) sutykuru válasza net84 (#7541) üzenetére


sutykuru
tag

asztali, vagy noti? én is jártam már hasonlóan, csak kb 5 perc után rájöttem :D

(#7543) localhost válasza net84 (#7541) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Esetleg?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7544) net84 válasza sutykuru (#7542) üzenetére


net84
őstag

noti
én is el szoktam felejteni néha a belépési kódjaimat, vagyis inkább összekeverni, és olyankor jön az, hogy próbálkozok, amíg le nem tiltanak.
most nem is olyan régen jártam úgy, hogy egy új domain nevet kellett volna pluszban hozzáadnom a tárhelyhez, de nem bírtam belépni az adminisztrációs oldalra, mert nem stimmelt a jelszó
az ftp kapcsolatokba bent volt, tudtam is csatlakozni, csak nem jutott eszembe, hogy milyen kódot adtam meg anno - mázlimra a csillagok száma megegyezett a karakterek számával és abból már ki tudtam sakkozni - egyébként soha meg nem fordult volna a fejembe, hogy azt a kódot adtam meg :DDD

localhost - sajnos a tevékenységi körünkbe nem tartozik bele :) bővíteni meg nincs értelme

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#7545) sutykuru válasza net84 (#7544) üzenetére


sutykuru
tag

Én anno linux alatt regeltem valahova, tán ügyfélkapu, windowsba átlép, nem müxik, aztán leeset, hogy nem volt átállítva magyar bill kiosztásra, plusz, még az fn is be volt kapcsolva. Új rendszereknél, meg nem sokáig szopok vele, ha elfelejtette valaki. (egyszer volt, hogy BF, meg recovery de az megérte :K )

(#7546) biker válasza net84 (#7544) üzenetére


biker
nagyúr

mázlimra a csillagok száma megegyezett a karakterek számával

meg fogsz lepődni, a csillagok száma mindig megegyezik a jelszó karakterek számával :C :C :C

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7547) FehérHolló válasza biker (#7546) üzenetére


FehérHolló
veterán

Meg fogsz lepődni, de sem a routerem beállításainál nem egyezik meg, sem a WiFi driveremben "raktározott" beállításoknál, sem a Winscp FTP kliensemnél.

Skynet is real. It's called Google.

(#7548) localhost válasza biker (#7546) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nono!
Láttál te már Lotus programot? Ott nem! Sőt!
Miközben a jelszavadat gépeled a beviteli mező fölött minden leütésre változó alakzatok villognak különböző számban (esernyő, kishajó, vonat, repülő, fagyi stb) és a csillagok helyén pontok (gombócok) vannak - aminek a száma nem egyezik meg a begépelt karakterekével!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7549) biker válasza localhost (#7548) üzenetére


biker
nagyúr

jó, linuxon meg nincs is semmi, mikor beírod a jelszót :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7550) pulcsi válasza liver (#7504) üzenetére


pulcsi
tag

nálunk most van egy ilyen szitu ugyanígy kissebbségiekkel
3 hónapja gép bejött vga rossz ,telefon ,ok mehet a csere nem jöttek, telefonok semmi nem veszik fel, sms küld kb 1 hete bejönnek jaj külföldön voltak így nem tudtak jönni de kellene visszajönnek mindjárt érte 1 hete jönnek ,küldünk még egy sms-t ha nem jönnek érte kibasszuk a gépet annyukkal szórakozzanak

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.