Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) adik


adik
őstag

listáról effektíve a'la carte összerakatott géppel jön be a véglény, hogy sehogyse müxik a dvd-író, most vette bélelőtt. ok, megnézzük, tegye fel az asztalra. ok. mi a hibajelenség? (közben gép bootol) hát nyomom a gombot és nem nyílik a tálca. Ühüm. Ez egy slot-in-es meghajtó. :)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#7052) TheReMiXeR válasza adik (#7051) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

aggyámá egy slotines dvd-írót :D

hunnan van? lesem, de nem találok (a lehetőségeimnél) ilyen cucclit...

(#7053) adik válasza TheReMiXeR (#7052) üzenetére


adik
őstag

már én sem... :(

Kettő, csipkebokor vessző!

(#7054) biker válasza TheReMiXeR (#7052) üzenetére


biker
nagyúr

akkor én istenkirály vagyok, ha az van?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7055) eziskamu válasza biker (#7054) üzenetére


eziskamu
addikt

:D Á, nem ér!
Különben is, nektek még rendes Eject gombotok sincs ;] .
Tényleg, hogy is adja ki nálatok a korongot? Van erre külön gomb a billentyűzeten? :F

[ Szerkesztve ]

(#7056) Shadows válasza biker (#7054) üzenetére


Shadows
senior tag

az, nekem is csak pohártartós variációra telik.

EZISKAMU: 8 seccel te győzté

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#7057) eziskamu válasza Shadows (#7056) üzenetére


eziskamu
addikt

De még így is kircsibb vagy a notebookosoknál, ahol meg az olvasó bele jön ki tálcával együtt ;]

Kár, hogy ez nem a filmes topic, itt nem számít annyit 8 sec :)

[ Szerkesztve ]

(#7058) Lenry válasza eziskamu (#7055) üzenetére


Lenry
félisten

Mac OS 8-as PPC az almásgomb+E kombóra kiadja floppyt/CD-t gondolom OSX is...

amikor meglett legalább fél órát azzal játszottam, hogy bill.kombinációra adja ki a floppyt... óriási...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7059) eziskamu válasza Lenry (#7058) üzenetére


eziskamu
addikt

Még a floppy is elektromos kidobású volt?
Amúgy most kipróbáltama windows gomb + e -t és bejött a fájlböngésző, szóval van értelme a win-es gombnak is a start menün kívűl ;]

[ Szerkesztve ]

(#7060) Lenry válasza eziskamu (#7059) üzenetére


Lenry
félisten

jaja... nagyon durva... én imádom... :C

ilyenem van... szegénykének semmi hasznát nem veszem, de legalább elmondhatom magamról, h Apple tulaj vagyok :))

amúgy:
Win+D - asztal megjelenítése
Win+F - kereső
több nem jut eszembe... :B

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7061) 1010


1010
őstag

ez se semmi [link]

(#7062) biker válasza eziskamu (#7055) üzenetére


biker
nagyúr

van rá gomb, igen :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7063) TéKrys válasza eziskamu (#7059) üzenetére


TéKrys
senior tag

én ezeket ismerem még:

wingomb + R = futtatás
wingomb + PAUSE = rendszertulajdonságok

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#7064) Pötyi válasza 1010 (#7061) üzenetére


Pötyi
őstag

Akkor te még nem láttál semmit!

Kukkantsd csak meg ezt:

A cég 20 éves évfordulójára adták ki, 1997-ben, LCD-vel és TV tunerrel, ráadásnak egy BOSE mélynyomóval!

:D

Jah, majd' elfelejtettem! Még távirányító is volt hozzá!

Ritka, mint a fehér holló, mert limitált széria. Pár éve az Ószeresnél láttam egyet itthon, azóta ők is megszüntek...

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#7065) Nyugdíjas válasza Pötyi (#7064) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

na ez veretős cucc:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7066) Zofren


Zofren
aktív tag

hoztak be egy gépet, amibe kb 2 honapja cseréltem dvd irot. elmondásuk szerint azota nem hallani a dvd filmeken a beszélgetést, minden más zörejt viszont igen. megnéztem, ez igy is van. de dvd iro hibája lenne? a lemez másik gépben jó. hangszinek és egyéb kutyuk jok.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#7067) Zofren válasza Zofren (#7066) üzenetére


Zofren
aktív tag

hang drivert ujra raktam és most jo. de vajon meddig? ameddig el nem állitgatják :))

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#7068) 1010 válasza Pötyi (#7064) üzenetére


1010
őstag

ennek mi a pontos neve és típusa? :Y

kell egy ien

(#7069) Lenry válasza 1010 (#7068) üzenetére


Lenry
félisten

a pontos neve: Huszadik Évfordulós Mac... de komolyan
Twentieth Anniversary Mac képek

de most már hagyjuk az OFFolást... hülye vásárlós sztorikat akarunk

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7070) Zofren válasza Lenry (#7069) üzenetére


Zofren
aktív tag

nincsenek vásárlók :( igy sztorik sincsenek :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#7071) Lenry válasza Zofren (#7070) üzenetére


Lenry
félisten

hááát... nekem most kéne egy router... de sajna nem szegedi vagy...

az előzővel valamiért a másfél megás netem 56kbps-re degradálódik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7072) ML320 válasza Zofren (#7070) üzenetére


ML320
aktív tag

Bejött egy partnerünk. Ránézett a képünkre, és megjegyezte:
- Zombiland...

Csak a szokásos: mindenkinek most azonnal, hama-hama, a "nem" szócskát töröltük a szótárból :W

Ember tervez, Isten perverz...

(#7073) Pacák válasza ML320 (#7072) üzenetére


Pacák
senior tag

Most kell kérni fizuemelést, mivel a nem -et törölték a szótárból... :DDD

Nuclear launch detected

(#7074) diegho


diegho
nagyúr

nálam sincs semmi új sztori. alig vannak ma, de már nem is jönnek remélem :D 17:00-kor hazamegyek és neverwinter-ezek egyet a régi szép idők emlékére :C

(#7075) nyunyu


nyunyu
félisten

Cseng a telefon, kedvenc melegbarunk tulaja az.

Kollega gyanutlanul felveszi, bemutatkozik.
Ugyfel elso kerdese a szokasos affektalos beszedstilusan eloadva: -Mikor talalkozhatna a popsim a kemeny farkaddal?
Kollega: -SOHA!
Ugyfel: -Mikor ernel ra ranezni a szamitogepemre?
Kollega: -...

Utana persze azon veszekedett a ket marha (masik a ceg uj bikaja, akit multkor felesegul kertek...), hogy melyikojukre van jobban raizgulva a ven faszi. :W

Szoval mai alaphangulat megvolt. :O

(Kollegara egyebkent rajar a rud, most szombaton volt hajnalban vinyot cserelni a masik melegbar ugyfelunknel :DDD )

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7076) Rover623 válasza Zofren (#7066) üzenetére


Rover623
félisten

A "beszélgetés", pláne ha béna szinkron, általában a center-csatornába van keverve. A "zörej" az első és a hátsó csatornákra.
DVD lejátszásánál többcsatornás üzemmód beállítva, hangrendszer kétcsatornás (vagy csak erre állították a winfost vagy a lejátszó progit) és máris előáll az általad leírt jelenség.

primus inter pares

(#7077) biker válasza nyunyu (#7075) üzenetére


biker
nagyúr

nem irígylem, ha "rájár a rúd" kollégádra a melegbárban :D:D:D:D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7078) eziskamu válasza nyunyu (#7075) üzenetére


eziskamu
addikt

Hol vagytok ti, hogy két melegbár is a kuncsaftotok, vagy esetleg a cégetek nevének van valami másodjelentése ;] ?
Amúgy komolyan, ez már zaklatás. Ha én mondanék hasonlót egy csajnak, abbol balhé lenne. Vagy még túl kicsi vagyok ;] , mármint korban ?
Azt még megérteném, ha randizni hívná :)

[ Szerkesztve ]

(#7079) nyunyu válasza eziskamu (#7078) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez egy hosszu tortenet, ~4 eve hasznalja a rendszerunket az egyik ilyen lebuj, aztan mivel a tulajdonosi korok "hasonlo erdeklodesuek", neha egy tarsasagba jarnak, aztan dicsekedett, hogy igy jo, ugy jo, blabla, vegul a masik kujon is beleszerelmesedett a rendszerbe, aztan neki is az kellett...

Elso ugyfellel nagyon nincs problema, kisebb baleseteket (pl. vendeg rakopte a langolo B52 koktelt a touchscreenre, de az tulelte, mert vizallo alu az egesz ;] ) mar rutinosan elharitjak, minket tenyleg csak legvegso esetben hivnak, mint amikor kihal egy vinyo a gepbol, vagy mar nem birja tovabb a nyomtato a legkondi gyilkos legkort. (pince: meleg, nyirkos, izzadsagszag, dohanyfust...)

Masik ugyfel viszont sokkal problemasabb, o szokott egyertelmu szexualis ajanlatokat tenni...

Kollega amugy tegnap beszolt a fonoksegnek, hogy veszelyessegi potlekot ker, mivel ez a munkakor komoly lelki traumat okoz.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7080) nyunyu


nyunyu
félisten

Azert ilyenek mar elofordultak a praxisunkban:

Ugyfel ordit telefonon, hogy nem megy be konyhara a rendeles, most azonnal, de csinaljuk meg.
Kollega kimegy, konyhaban a nyomtato helyen egy amorf muanyag masszat talalt.

Mint kiderult, szakacsnak utban volt a nyomtato, amikor apritani akarta a zoldsegeket, aztan odebbtette, ra a villanytuzhelyre...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7081) Djuree válasza nyunyu (#7080) üzenetére


Djuree
félisten

azt a barmot :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7082) macilaci78 válasza TéKrys (#7063) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Win+L ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7083) sutykuru válasza macilaci78 (#7082) üzenetére


sutykuru
tag

Windows + Tab
Windows + D
Windows + E
Windows + F
Windows + R
Windows + M
Windows + Shift + M

[ Szerkesztve ]

(#7084) eziskamu válasza macilaci78 (#7082) üzenetére


eziskamu
addikt

Olyan gomb nincs, amire Bill nekem ajándékozza az egész vagyonát ? :D

(#7085) diegho válasza eziskamu (#7084) üzenetére


diegho
nagyúr

nekem elég lenne 1%-a is :))

(#7086) sutykuru válasza eziskamu (#7084) üzenetére


sutykuru
tag

de, de az csak személyesen működik, és nem gombnak hívják :D

(#7087) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

-jónapot! érdeklődnék, hogy van-e AGP-s kártya készleten?
-jónapot! most sajnos csak R9250 van de várunk 7600GS-re...

itt volt egy kis duma, hogy mire jó meg mire nem ez a kártya...

-akkor ezt meg lehetne rendelni?
-igen, persze de egyébként felesleges mert tartunk ilyet csak most a nagykerben is elfogyott...
-aha, akkor én most megrendelném és majd májusban jönnék érte!
:Y :Y :Y

(#7088) eziskamu válasza TheReMiXeR (#7087) üzenetére


eziskamu
addikt

Mondhattad volna, hogy persze, ha az árának a felét most perkálja, vagy az egészet ahogy tetszik. Ezt amúgy már régebben is kérdeztem, mennyi idő a tűréshatár ilyen késleltetett biznicnél, előleggel?

(#7089) parandroid válasza sutykuru (#7083) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Win+M és a Win+D között mi a különbség? Az előbbit ismertem, az utóbbit nem, de ránézésre nem is látok köztük difit.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7090) Sirpi válasza parandroid (#7089) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nekem a win-D vált a tálcás és az ablakos mód között oda-vissza, a win-M pedig csak lerak, vissza nem hoz (most épp Server 2003 előtt ülök).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#7091) parandroid válasza Sirpi (#7090) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7092) gozso válasza nyunyu (#7079) üzenetére


gozso
senior tag

nem felsz attol hogy valamelyik bar tulaja, dolgozoja is olvassa a ph-t :DDD es beperel hitelrontasert? :O

[ Módosította: Thrawn ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#7093) Thulcandra válasza gozso (#7092) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ha nyiltan felvállalják azt, hogy ők bizony homoszexuálisok, akkor hol van itt a hitelrontás? Vagy én nem veszek észre valami mást amire ezt mondod?

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#7094) blackvinyl


blackvinyl
tag

az a legjobb amikor bejön az ügyfél és elkezdi dúdolászni az éppen a rádióban játszódó zenét :O :D

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#7095) adik válasza blackvinyl (#7094) üzenetére


adik
őstag

igen, az nekem is kedvencem. olyankor a szépen, halkan háttérből előüvöltő Fu Manchu, vagy neaggyisten Iggy Pop dalokat fel is hangosítom szépen, észrevétlenül a winampon :D

Kettő, csipkebokor vessző!

(#7096) nyunyu válasza gozso (#7092) üzenetére


nyunyu
félisten

Neveket szandekosan nem irtam...

Amugy ket bohoc kollega volt a heten visszavinni a kicserelt vinyot a barba, este 7 fele persze nem volt nyitva, odatelefonalni meg elfelejtettek elotte.
Doromboltek a bejaraton, erre nagy nehezen elojott egy pultoscsaj, rajuk nez, aztan megszolalt: - Bocs fiuk, de a bar csak 9-kor nyit.

Ezt mar a kollegak se birtak ki rohoges nelkul, nagy nehezen eloadtak, hogy gepezni jottek, erre at lettek iranyitva a szemelyzeti bejarathoz.

Miutan vegeztek, kifele menet a kevesbe idiota kollega megkerdezte a ceg bikajatol, hogy -Mi most tenyleg ugy nezunk ki? ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7097) nyunyu válasza Thulcandra (#7093) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha nyiltan felvállalják azt, hogy ők bizony homoszexuálisok, akkor hol van itt a hitelrontás?

3 eve Gay Pride napjan voltam atnezni a rendszert, nehogy veletlenul barmi gond legyen az esti telthazas partyra.

Uzletvezeto leanyzo (*) pont akkor osztotta ki az alkalmazottakat, hogy elozo este mindenki fogadkozott, hogy kimegy felvonulni, erre o berendelt 3 limuzint, aztan osszesen 5-en voltak a fonokevel egyutt...
Mar nem tudom pontosan idezni, de valami olyasmit mondott nekik, hogy ne csak a fold alatt legyenek legenyek, hanem ha mar ugyis ok a cimeres buzibar, akkor alljanak is ki nyiltan mellette.

(*) Feher westerncsizma+fuzo volt rajta, mar csak a borkorbacs hianyzott a tokeletes domina szerkobol. :B

Ja, raadasul az uzletvezeto nem is leszbi, csak felvallalja, hogy ilyen helyen dolgozik.
(Errol is van storym, de az mar nem igazan ide valo...)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7098) lúzer válasza nyunyu (#7097) üzenetére


lúzer
veterán

na, légyszilégyszilégyszilégyszi :DDD

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7099) diegho


diegho
nagyúr

én is várom a fehér csizmás fűzős nénis történet folytatását :D

(#7100) parandroid válasza diegho (#7099) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Logoutra vele! Jó kis szaftos sztorinak tűnik. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.