Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) net84 válasza biker (#7549) üzenetére


net84
őstag

sőt! meg fogsz lepődni nálam windows alatt sem egyeznek meg egyes helyeken a csillagszámok a karakterszámokkal :DDD

Read only...

(#7552) zsid


zsid
senior tag

Úgy 2,5 hét alatt végigolvastam az egész topicot. Bex@rás !!! Csak így tovább :R

<tRucKdriFteR>

(#7553) nyunyu


nyunyu
félisten

Ma beneztem exmelohelyemre, mint kiderult az egyik korabbi "kedvenc" ugyfelunk uzletvezetoje atkerult egy masik ugyfelunkhoz, ugyhogy megsem sikerult megszabadulniuk tole.

Persze ott is hozza a formajat, multkor kollega majdnem felrugta, amikor azert volt szar a grafikonkeszito program, mert az altala generalt szines diagramokon nem latszott a sarga vonal kinyomtatva.
Kollega szopott ezzel 6 orat, de sehogy sem birta ravenni a monokrom lezernyomtato driveret, hogy sotetebben nyomtassa. :C

Erre a hulyepicsa irt egy szep emailt a fonokomnek, hogy neki milyen halaszthatatlan hataridos munkai vannak, es mivel a kollega bitorolta a gepet 6 oran keresztul, igy o nem tudott dolgozni, meg a sajat szabadidejebol kell kipotolnia, hogy a hataridot tartani tudja, ez nekunk mennyi penzbe fog kerulni, blabla. egy ettermi uzletvezetonek milyen hataridos meloi vannak? Neha rendet kell rakni a hutoben, kulonben megbuntet a csunya ANTSZ?

Meg milyen szar az egyedi jelenteskeszito program, mert mi az hogy neki ugy kell osszeraknia, amit latni szeretne.
Meg kulonben is meg mindig nem csinaltuk meg azokat a jelenteseket, amiket kertek.

Erre kollega visszairt neki, hogy a mi dolgunk a szoftver kezelesenek oktatasa, ami (parszor) mar megtortent, nem pedig a hasznalata az ugyfel helyett.
OLAP technikanak meg pont az a lenyege, hogy a kulonbozo adatbazismezoket szabadon ide-oda huzogatva olyan nyakatekert lekerdezeseket rakjon ossze, amilyen bontasban latni szeretne a forgalmi adatokat.
Kollegak azt is osszeszamoltak, eddig 66 jelentessablont keszitettunk el helyettuk, amit csak be kell tolteni, lekerdezes datumat megadni, aztan nyomtatni.
(ebbol en kovettem el 15 tablazatot+10 grafikont, mikor munkam helyett az ugyfelnel ultem 5 orat...)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7554) nyunyu válasza biker (#7546) üzenetére


nyunyu
félisten

meg fogsz lepődni, a csillagok száma mindig megegyezik a jelszó karakterek számával

Egyik szokeno a masikhoz:
- Jeee, neked is 4 csillag a pinkodod?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7555) badgirl válasza nyunyu (#7553) üzenetére


badgirl
csendes tag

Miért nem számlázzátok ki nekik? :D

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#7556) net84


net84
őstag

neméppen a kedvenceim közé tartozó soha nem vásárolok semmit emberke látogatott meg ismét:
- a segítségét szeretném kérni, olyat szeretnék, amivel meg tudom változtatni az egérmutató alakját
...hirtelen arra gondoltam, mivel gyengénláto a pali, biztos valami nagyméretű kurzort szeretne, de mire ez végigfutott a fejembe, már folytatta is
- tudja olyan ami különleges olyan állatos meg mindenféle mozgó, az nagyon tetszik, keresgéltünk tegnap a neten, de nem találtunk semmit, megtudná mondani hogyan kell ilyet letölteni
- keresni kell ilyet a neten le kell tölteni és hozzá kell adni a már meglévőkhöz
- de honnan töltsek le ilyet? mert mi tegnap sokat kerestük, de nem találtunk ilyet
- google! (már nagyon elegem volt belőle, mindig ilyen hülyeségekkel fáraszt, meg különben is! az orrom elött volt egy rendelés, ami cseppet sürgős volt)
- de oda mit írjak be?
- nem tudom, talán egér kurzor vagy egér mutató

aztán még egy darabig baszakszott, meg tartott egy kiselőadást valamiről, de mivel ekkor már a megrendelést olvastam, nemigazán foglalkoztam vele :)

tipikusan az-az ember, aki ráér, nem megy még a busza, ígyhát bejön hülyeséget kérdezgetni és mesélni, hogy milyen háttere van és az milyen jól kiemeli az ikonokat...és hasonló érdekfeszítő témák!

Read only...

(#7557) PrinczA válasza biker (#7546) üzenetére


PrinczA
őstag

"csillagok száma mindig megegyezik a jelszó karakterek számával"
Sajna nem minden proginál!

(#7558) ML320 válasza net84 (#7541) üzenetére


ML320
aktív tag

Igaz az is egy vicc, amikor az msn-t hagyják ott, bent a felhasználónév, jelszó megjegyeztetve

Főleg automatikus indulás és bejelentkezés, céges gépen. Utánna meg jön a nyári gyakorlaton lévő felhasználócska, hogy vajon milyen vírus írja át mindig obszcén tartalomra a nevét? :B

Nem szeressük a kolléganőt, és a beképzelt fiacskáját... :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#7559) net84 válasza ML320 (#7558) üzenetére


net84
őstag

A Gonoszkodás Mestere! :DDD

Read only...

(#7560) diegho


diegho
nagyúr

xp home-ot le lehet tölteni valahonnan legálisan? mindegy honnan, kód van, matricával mindennel, tehát teljesen legálisan lezárt gép stb csak előző kollégám lenyúlta a telepítőt :W az üzletben meg prof van és origi csomit meg nem akarok ezért megbontani.

(#7561) Zofren válasza diegho (#7560) üzenetére


Zofren
aktív tag

én torrentrol szoktam letolteni :) MS nem kuld esetleg postán? :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#7562) localhost válasza diegho (#7560) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Legálisan nem.
De ha a kód valódi és eredeti és minden egyéb feltételnek megfelel, akkor a telepítőlemez, akár másolható is.
Tekintsd úgy, hogy ez a lemez a biztonsági másolatod, amit még azelőtt készítettél az eredeti lemezedről, mielőtt a kövér takarítónő véletlenül rátenyerelt, és elrepedt.

(mármint a lemez, és nem a takarítónő)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7563) diegho válasza localhost (#7562) üzenetére


diegho
nagyúr

szép és jó töltöm is torrentről kemény 4k-val :D szóval mire az leér, már 11 mega lejött :))

(#7564) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Háj Elvtársak!

Úgy döntöttünk (mink itten a bótban) hogy az elmúlt másfél évet megfilmesítjük!

Reményeim szerint a nyár végére elkészül majd a dvd. A tervek szerint a vevői mentalitást, viselkedést, megnyílvánulást fogjuk "filmre" vinni. A "szereplők" azok mink leszünk vagy ha sikerül még berángatni 1-2 havert akkor még ennyivel esetleg bővülhet a szereposztás.
A muvi senki lelki világát nem fogja sérteni, mivel név és hovatartozás nélkül lesznek "eljátszva" a memoárok.

Szerintem ilyen még nem volt, nem készült hasonló "film".
Azért is jelentettem be Néktek, hogy innentől kezdve, ha más megcsinálja akkor azt koppintásnak, ötlet lopásnak tekintjük...

Ha ilyen jó lesz a nyarunk (azaz jó sz@r), akkor tuti megcsináljuk augusztusra vagy előbb...

Felszerelés van, kedv van, memoár van...
Szóval... a project beindult!
Az érdeklődőknek sok-sok türelmet kívánok a végleges anyag elkészültéig!

Köszönöm a figyelmet!

Üdv.Atika

[ Szerkesztve ]

(#7565) localhost válasza TheReMiXeR (#7564) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Gyakorlati tapasztalataim méltán feljogosítanak a következő főszerepekre:

- Buta vásárló, azt sem tudja mit akar
- Rámenős és tudatlan vásárló
- Tahó csak így szimplán
- Túl okos vásárló
- Segéd, akit az előző négy magával hoz, mert ugye Ő nagyon ért hozzá...

Stb...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7566) Zofren válasza TheReMiXeR (#7564) üzenetére


Zofren
aktív tag

ha kell segitség vállalom a "hozzáértő szomszéd Pistikét" :))

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#7567) localhost


localhost
Közösségépítő

Az ürge most itt előttem komolyan felelősségre vont, hogy a mellettünk levő üzlet miért láncolta le a saját vevőparkolóját.

Nem tudom.

És akkor miért nem tudom?

Kötekedő barom!

:W

Üzentek neki valamit? Még itt van... át tudom adni az üzenetet!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7568) Lenry válasza TheReMiXeR (#7564) üzenetére


Lenry
félisten

csak saját sztorikból fogtok válogatni, vagy azért szemezgettek innen a topikból is?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7569) rlazol válasza TheReMiXeR (#7564) üzenetére


rlazol
addikt

10 év filmes tapasztalattal tudok segíteni, ha esetleg vmi gubanc adódik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#7570) net84 válasza TheReMiXeR (#7564) üzenetére


net84
őstag

sok sikert hozzá :DDD türelmetlenül várjuk :) de remélem lesz publikus változata is, had nézze meg a sok gyökér, hogy milyen gyökérséget is magyaráz állandóan

Read only...

(#7571) sutykuru válasza localhost (#7567) üzenetére


sutykuru
tag

jah, hogy járjon gyalog, ha nem tud parkolni, nem egy garázs méretű helyről van szó :D

net84: kidobjuk torrentre, úgy hamar elterjed :))

[ Szerkesztve ]

(#7572) localhost válasza TheReMiXeR (#7564) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én fizetni is hajlandó lennék a "film"-ért! :K

[A főszereplői gázsimból futja rá!]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7573) adik


adik
őstag

A következő user, aki beküld valakit telefonnal a kezében táskát vásárolni, komolyan mondom kiherélem. Nem beszélve arról az apróságról, hogy a bunkója non-stop telefonál, és nem érti meg, hogy a 15ös táskába nem megy be a 15,4 szélesvásznú (legalábbis abba, amelyik tetszik). De nem gond, mert majd lejön akkor személyesen a nagyhatalmas főnökasszony, itt van nem messze az iroda...

Kettő, csipkebokor vessző!

(#7574) localhost válasza adik (#7573) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jéééé, hozzád is bejár ez az ember?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7575) TheReMiXeR válasza Lenry (#7568) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Már a saját enyag elég lenne egy movihoz, de szerintem a nagyon átérezhető cuccokból is szemezgethetünk majd, ha áldását adja a kedves boltos. (természetesen meg lesznek kérdezve az illetékesek)

(#7576) TheReMiXeR válasza rlazol (#7569) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Ha lesz gubanc, kereslek! :R

(#7577) ML320


ML320
aktív tag

Mai levelezés:

9.49-kor jött:
"Nagyon búg ez a HKC! Már csak ez. Előre fizetek. Kérlek cseréld be egy Corsair VX450-re."

11.28-kor folytatás:
"Bocs! Táp nem kell! A HKC zajszintje ugyanannyi (20 dB), mint a Corsair-é - legalábbis a leírások szerint! Amúgy bekapcsolva hagytam a WC-ben a szagelszívót. "

:W :O

Ember tervez, Isten perverz...

(#7578) tailor válasza localhost (#7574) üzenetére


tailor
őstag

Ez nagyon durva! :Y Én megütöttem volna, az tuti... AztaK... :(

(#7579) localhost válasza ML320 (#7577) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ne ML320 ! Könyörgöm ne! Mondd, hogy ez nem igaz, könyörgöm mondd! :(
{FIZIKAI fájdalmat okoztál! :o }

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7580) Zofren válasza ML320 (#7577) üzenetére


Zofren
aktív tag

és a wc mellett van a gép? :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#7581) net84 válasza localhost (#7567) üzenetére


net84
őstag

kb 1 hónapja bejött hozzánk egy féllábú fószer, hogy ő le akar menni a pinyóba "működő" sportkönyvtárba, mert kellene neki egy könyv és megbeszélte a könyvtárat "üzemeltető" manussal, hogy jöjjön ide be nyugodtan, mi be tudunk jutni. Igaz ő úgy gondolta, hogy megkeressük neki amit szeretne, átadjuk neki...
Mondtam neki, hogy nekem aztán semmi közöm a könyvtárukhoz, sőt arról szó sem volt, hogy mi rendeznénk, csak arról, hogy amíg a kávézó lent zárva van, addig ha valami kell nekik, az ajtót ki tudjuk nyitni, hogy bejuthassanak.
Faszikám elkezdett háborogni, lement, mert ő is be tud menni, ahhoz mi nem kellünk - nem így lett :) az ajtó zárva volt, hiszen még én zártam be.
Emagyaráztam neki, hogy ki tudom nyitni az ajtót, de a könyvesszekrényekhez nincs kulcsom, nem tudom kinyitni. Erre felhívta a könyvtáros fószert, hogymagyarázza már el nekem, hogy had menjen le és keressek még kulcsot is a szekrényhez.
Természetesen a bolt tele volt, így elkezdtem inkább ügyféllél foglalkozni. Ezután még kétszer beszólt valami értelmeset - gondoltam is magamba, hogy a harmadik után kivezetem, de inkább elhúzott.

Read only...

(#7582) ML320 válasza localhost (#7579) üzenetére


ML320
aktív tag

Tanúm van rá :DDD

Zofren: én elsőre arra gondoltam, hogy a gép a WC-ben van.

Ember tervez, Isten perverz...

(#7583) badgirl


badgirl
csendes tag

A mai (egyik) zizi ügyfél:

-Jó napot!
-SATA vinyóhoz keresek telepítőlemezt!
- :F

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#7584) localhost válasza badgirl (#7583) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én tudtam volna adni... 4000 Ft lesz, készpézzel vagy bankkártyával tetszik fizetni ? :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7585) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Sziasztok!

Eddig csak olvasgattam és jókat mulattam a topicon, de nemsokára én is "mesélő" leszek ugyanis felvettek egy csabai számtechboltba!! :K
Ezen a téren full újonc vagyok, van valami tanácsotok, tippetek bármitek "erre az útra"? :B :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7586) ML320 válasza Dr. Romano (#7585) üzenetére


ML320
aktív tag

Türelem, nyugtatók, türelem, faarc, türelem, tuggyá mindent, és légy türelmes...
Nincs rá jótanács. Viselkedj úgy, ahogy te is elvárnád.

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#7587) biker válasza localhost (#7584) üzenetére


biker
nagyúr

de floppin adtad volna, ismerlek... :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7588) biker válasza TheReMiXeR (#7564) üzenetére


biker
nagyúr

de legyen benne a filmben az is, mikor elborul az agy, ipari kamera felülről 40fokban, kéz benyúl a képbe, tagot beránt a raktárba, és repkednek ki a ruhadarabok, táskája, stb :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7589) Dr. Romano válasza ML320 (#7586) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Rendben, köszi :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7590) munky válasza ML320 (#7577) üzenetére


munky
őstag

:C

no comment :(

[ Szerkesztve ]

(#7591) eziskamu válasza TheReMiXeR (#7564) üzenetére


eziskamu
addikt

Kéne valami jó cím is. Nem lehetne pályázni címekkel?
- SzBM a katasztrófafílm
- (L)user
- Clearks 3
- Rémálom a pc shopban
- A sötétség krónikája
- Hardvernepper

(#7592) tlac válasza biker (#7588) üzenetére


tlac
nagyúr

vagy, mint ahogy a pi-ben van azzal az idegesítő zenével :)

(#7593) localhost válasza Dr. Romano (#7589) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Úgy tudj minden kérdésére válaszolni a vevőnek, hogy azt LÁSSA, hogy figyelsz rá és hozz állandóan példákat... :)

Mint a viccben:
Srác semmi másból nem készült történelem szóbelire, mint Mátyás Királyból, de abból nagyon!
Szóbelin kihúzza a tételt: Károly Róbert és kora!
Belekezd: "Károly Róbert jó királya volt az országnak, ugyanolyan jó, mint Mátyás király, aki...."

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7594) localhost válasza Dr. Romano (#7585) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És a jelmondat :

A Bevétel erősíti a szabályt!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7595) Dr. Romano válasza localhost (#7594) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Rendben köszi, ezeket megfogadom :C

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7596) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Mostanában jár hozzánk egy faszi, akinek albacompos lábtopja van. Nem megy neki a net.
Nálunk müködött wifin...
Többszöri átnézés után is müködött(volt bent vagy 4x emiatt).
Az utolsó találkozókor kinyögte, hogy neki otthon nincs előfizetése.
No, akkor még is hogyan akar netezni? Hát a könyvtárban (mert ott ingyenes) illetve lopja valakitől otthon de gyenge a jel... az apád f@szát b@szogatsz akkor minket ilyennel???
Mondtuk neki, hogy fizessen elő valamire... "ááá" volt a válasz.
A végén elmagyaráztuk neki, hogy mi ingyen nem szenvedünk neki tovább a laptopjával, mert 1. nincs értelme, 2. nem vagyunk a máltai sz.szolgálat...

Ma nyitáskor bejön, hogy a múltkor mondtam neki, hogyan lehetne erősíteni a jelet...
...de most nem kell, de majd izé egyszer kellene...
Nos, ezért voltál képes bejönni és megzavarni a kávézásom közepette???
Kit érdekel ez az információ??? Meg különben is, honnan tudod kitől lopod a netet? Odamész hozzá és mondod neki, hogy vegyen egy erősebb antennát mert nem tudod lopni minőségben???

Aztaqurvaéletbe... :((( :O :W

(#7597) neduddki válasza TheReMiXeR (#7596) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

esmeros:
nem tud felkapcsolodni a wifi-re eddi gment heteken keresztul, de most mar nem, na en kis naiv elkezdem hogy akkor vegyuk vegig, mikor lejutottunk oda, hogy akkor nezzuk meg a rutert akkor nyogi ki, hogy az nincs nala, hanem a szomszedjanal van, na monsom ezek is osztoznak a neten, atkuldenem a szomszedhoz, hogy akkor nezzenk mar bele, mire kiderul, hogy nem tugya mellik szomszed, mert csak a jelet latta es ugy elopja /lopna/, na itt kuldtem el, hogy fene a dogat:- ((( de mindez harom napo utan, mert csak bentrla munkahejjrol hivott napkozben mert ugy olcso es a lopni akaras tenyet csak nagyon nehezn vallota be:- (
azota azzal kezdem, hogy sajat vagy lopott wifi?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7598) #72042496 válasza diegho (#7516) üzenetére


#72042496
törölt tag

A PH!-n hoember is vállal hasonlót, emberi áron! Ha nem sikerül a visszaállítás, nem kell fizetni. ;)

(#7599) localhost


localhost
Közösségépítő

- Jó napot kívánok.... lenne egy problémám, pár nappal ezelőtt a faterom vásárolt Önöknél egy Vista programot, és nem jó!
- Nem jóóóóóó ??? :F
- Nem, mert a gépigénye q*rva nagy és nem fut a gépünkön... ezt szeretném visszaadni... vagy levásárolni az árát.
- Viszontlátásra!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7600) Calibos


Calibos
addikt

Nem akarom szétoffolni a topikot.
Olyan PC-boltos fórumtársat keresek akinek van tapasztalata Tft gariztatás téren.
privizzen már rám, a megfelelő topikban nem kapok választ.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.