Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) biker válasza diegho (#7450) üzenetére


biker
nagyúr

kaptam olyantól, akinek ez van fent egy éve (a simplicity), és azóta itt van a mappámban.
Mivel kb 3 éve csak 2 esetben telepítek windowst: nővérem, illetve a céges gépem, így nincs tapasztalatom, mert mindegyik legális.
amúgy az eredeti felállástól rosszabb nem nagyon tud lenni egy ilyen, max ugyanúgy nem működik időnként :)

a telepítő cd-be integrált driverekkel meg egy baj van, eljátszottam vele egy évig én is: a végén több időt töltesz a lemez állandó updateelésével és újraírásával, mint amennyi időt nyerhetsz, hacsak nem heti 100gépet telepítesz
így felhagytam vele. utoljára az sp2 megjelenésekor integráltam egy új cd-t, kitöltve a maradék helyet pár driverrel, ami 2 hónap alatt elavult :(
tök jó...

azóta csak linuxot vagy osx-et telepítek mindenkinek.

szakértelmet meg hagyjuk, mert személyeskedésnek itt nem nagyon van helye.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7452) DeltaPower válasza biker (#7445) üzenetére


DeltaPower
őstag

nforce2-nforce3-nforce4 váltást túlélte az xp-m :) kékhalál nélkül, driverek indításkor fel, sima ügy.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7453) diegho válasza biker (#7451) üzenetére


diegho
nagyúr

meséljek? nforce 6 chipset + 5ös szériás nec író plusz xp ee megírod a lemezt nem olvassa vissza. ugyanaz az író másik gépbe téve visszaolvassa, másik író abba a gépbe téve nem olvassa vissza. ati régi szériás kártyákhoz újabb driver feltétele driver felmegy, nem ismeri fel rendesen a kártyát, fagy, használhatatlan. terratec hangkártya driver nem lát hangeszközt pedig ott van ismeretlen eszközként másik gépbe téve azonnal lehet telepíteni, normál windowsra tökéletesen feltehető ugyanarra a gépre, de még sorolhatnék millió ilyen problémát. az hogy 1-2 gépen elmegy az nem jelenti azt, hogy használható is, amúgy ha megvan eredetiben az xp-d és felteszel egy ee-t akkor ugyanúgy bűncselekményt követsz el, mivel nem azzal a cd kulcsal telepítettél, tehát ugyanúgy rádvernek mindent.

(#7454) stichus válasza DeltaPower (#7452) üzenetére


stichus
tag

2003ban intel+celeron - via+athlon+ váltást túlélt a winem. akkor még nem volt otthon net, így amíg a netről levadásztam a dolgokat hozzá, 1 hétig ment is vele és csak akkor dúrtam le

(#7455) localhost


localhost
Közösségépítő

BOX! :O
Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kiborulunk...
EGYMÁSRA és nem az ügyfélre :)
LOL.LOL.LOL! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7456) biker válasza diegho (#7453) üzenetére


biker
nagyúr

érdekes, akármilyen illegális verzióhoz neten fizetve veszek egy kulcsot, és felrakom a kulcsot, akkor legális a program.
te miről beszélsz??? nem attól legális, hogy gyári cd-ről van feltéve, hanem a kulcstól. a gyári cd bitre azonos mind a 200millió darab

amúgy az ne egy oprendszer hibája legyen már, hogy egy akárhogy írt lemezt nem olvas vissza az író.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7457) biker válasza localhost (#7455) üzenetére


biker
nagyúr

illetve se nem vagyok számtech boltos, se nem vagyok szakértelemmel bíró, így lépek is :R

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7458) diegho válasza biker (#7456) üzenetére


diegho
nagyúr

semmilyen lemezt... 10ből tizet nem olvas vissza. kiveszem az írót lemezestől a gépből átteszem normális xp-s gépbe és máris olvassa. akkor minek a hibája ha nem az oprendszeré? de én befejeztem, hírdesd máshol a "szakértelmed" ez a cd kulcsos dolog meg elég poénos lévén az ilyen szarok nem kérnek cd kulcsot, de legyen igazad, használd csak, majd ha kapsz egy ellenőrzést megtudod hogyan is megy ez a dolog a valóságban.

(#7459) biker válasza diegho (#7458) üzenetére


biker
nagyúr

megint ne megyről beszélünk.
nem az xp EE kér kulcsot, hanem ha van egy nem legális xp-d, és legálissá akarod tenni, akkor nem kell a gyári cd-ről telepíteni, elég a kulcsot megvenni, és megváltoztatni.

de tényleg lépek...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7460) nyunyu válasza biker (#7445) üzenetére


nyunyu
félisten

én erre csak egyféleképpen vállakoztam volna (ismerve az nforce-t) hogy előtte új hardverprofil készítése, leáll, majd restartkor az üres profilt kérem betöltésre, majd a régit törlöm.

Igazabol csak az volt a cel az alaplapom elhalalozasa utan, hogy valahogy csokkentettben elinduljon a Win, es at tudjam pakolni az outlook.pst-met a masik vinyora, aztan fomat+ujrahuzas, de vegul megusztam az egeszet egy Intel chipsetdriver telepitessel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7461) diegho válasza nyunyu (#7460) üzenetére


diegho
nagyúr

erre van ilyen pre installed win dolog, láttam már valahol, olyan mint egy linux live cd.

(#7462) lúzer válasza diegho (#7461) üzenetére


lúzer
veterán

bart PE

itt ajánlották, megcsináltam és működik

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7463) diegho válasza lúzer (#7462) üzenetére


diegho
nagyúr

azaz én is használtam egyszer, mikor valami ezer éves gépről kellett lementeni dolgokat, pl laptopoknál hasznos lehet.

(#7464) lúzer válasza diegho (#7463) üzenetére


lúzer
veterán

és milyen cmd-t írsz tcmd-re?
előbb írtad
lehet parancssorból telepíteni, mappaútvonallal, ini fájl hellyel, vagy alapértelmezetten települ ilyenkor?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7465) diegho válasza lúzer (#7464) üzenetére


diegho
nagyúr

egy ilyen előre összetákolt xp-s dvd-ről nyúltam a dolgot.

(#7466) lúzer válasza diegho (#7465) üzenetére


lúzer
veterán

kösz a tippet

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7467) Rival


Rival
aktív tag

Irtózom a Windows XP EE és egyéb hasonszőrű állatfajtáktól. Mindezt esetleg megfejelve szuper Vistás izgő-mozgó témákkal és egy Panda/Norton Internet Security-vel... és whoaaa!... egy SiS chipsetes Celeron gépen máris kész a tökéletes otthoni konfiguráció... :)

Az viszont más, amikor pl. egy eredeti OEM vagy mennyiségi licenszes telepítőbe integrálod az SP3-mat (esetleg a többi hibajavítást), és amellett, hogy megkapja az ügyfél a megvásárolt Windows XP-je eredeti CD-jét, te a saját integrált CD-vel telepíted, de az ügyfél kulcsával.

Az is igaz, hogy nem az eredeti CD megléte igazolja egy szoftver jogtisztaságát, hanem a gépre telepített szoftverben lévő sorozatszám. OEM Win esetén ennek a számnak egyeznie kell a gépre ragasztott matricán találhatóval. (OEM Office 2007 telepítő CD-t az ügyfél már nem is kap, csak kulcsot. Ha kell neki CD, rendelje meg a Microsofttól. A rendszerépítők által használt OPK Master Kitet tizenezer forintokért lehet megvásárolni, az meg nem a felhasználó kezébe való.)

Kolléga helyében nem hirdetném nyíltan, hogy EE-t telepít mindenkinek. Nem mélyedtem el, mit tartalmaznak a különböző verziók, de már az első oldal sem tűnt teljesen warezmentesnek a különböző "portable" verziójú programokkal és a "sorozatszámot nem kérő corporate winxp sp2-vel".

(#7468) diegho válasza Rival (#7467) üzenetére


diegho
nagyúr

eddig gépre telepített verzióban már egy rakás fajtát láttam, magát telepítőlemezt eddig csak 2 fajtát, egyiket használom is, mert van rajta hirens boot cd amit szoktam használni, de telepíteni max az ellenségeimnek telepíteném fel. régebben mikor egy rakás hasonló konfigot adtunk el akkor fogtam nlite-ot és beintegráltam a drivereket az xp-be, így azzal se kellett foglalkozni. amúgy egy ilyen xp ee összerakása nem nagy munka ahogy néztem a leírásokat, hogyan kell, de valamiért nem csináltam meg (talán akkoriban lettem beteg meg kórház műtét egyebek és azért maradt el) majd ha megint rámjön csinálok egy olyant ami a legális alapdolgokat felteszi ezzel is könnyítve a munkámat.

(#7469) Hequila válasza biker (#7437) üzenetére


Hequila
őstag

Nem akarok belevauvau (de mégis); automatikus helyreállítás F2 a legelején ;)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#7471) biker válasza Rival (#7467) üzenetére


biker
nagyúr

Kolléga helyében nem hirdetném nyíltan, hogy EE-t telepít mindenkinek. Nem mélyedtem el, mit tartalmaznak a különböző verziók, de már az első oldal sem tűnt teljesen warezmentesnek a különböző "portable" verziójú programokkal és a "sorozatszámot nem kérő corporate winxp sp2-vel".

én egyiket sem említettem, de mindegy...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7472) biker válasza Hequila (#7469) üzenetére


biker
nagyúr

ijen avatarral max belenyaunyau lehetne :)
de lehet, hogy F2 a helyreállítás, hál istennek ritkán kell, nem azért, mert hibátlan a win, hanem mert a környezeti gépek egy főre eső win fertőzése 0,1 körüli :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7473) Hequila válasza biker (#7472) üzenetére


Hequila
őstag

Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy az automatikus helyreállítás [F2] és a hibajavítás [J] nem ugyan az. Ja, és az "ijen" is a másik fajta j ;)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#7474) biker válasza Hequila (#7473) üzenetére


biker
nagyúr

tudom, hogy az ilyen nem ijen, de nem hagyhattam, hogy ne tudj majd reagálni :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7475) Rival válasza diegho (#7468) üzenetére


Rival
aktív tag

Teljesen helyénvaló, ha amúgy free dolgok automatikus telepítésével (SP, driverek, freeware cuccok, stb.) az ember megkönnyíti a saját munkáját és még a kulcshasználat is legális. Semmi nem tiltja, hogy feltuningold a telepítőt, hiszen akkor az SP-ben sem lenne benne az integrálhatóság lehetősége, és senki nem gyártana OEM előtelepítő készletet. Szóval így no problem... ...ahogy látom az EE-nek is mintha lenne csak free dolgokkal telenyomott változata, de ott is az figyel, hogy nem kér sorozatszámot, és a Windows Update is felismeri legálisnak. Itt már megbukik a dolog...

Én két verziót használok. Azt egyik egy OEM licences (most néztem utána a helyesírásának: licenc, és nem licensz :) ) integrált telepítő (ha valaki géppel együtt vásárolja a Windows XP-t) és egy mennyiségi licences (pl. suliknak az MS Tisztaszoftver Program keretében kapott Campus-os). Nekem is utána kell nézzek, hogy olyan dolgokat, mint Java környezet, IE7, Firefox, Adobe Reader és a többi hasonló free cuccot hogyan tudnám automatikusan telepíteni, mert ezek minden installáláskor felkerülnek... majd ha lesz egy kis időm...

(#7476) Lenry válasza Rival (#7475) üzenetére


Lenry
félisten

unattended.msfn.org - teljes tutorial, és leírás, hogy hogyan csináljunk magunknak gépreszabott Windows-telepítőt, hogyan tegyük bele a programokat, service packokat, updateket, stb

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7477) Rival válasza Lenry (#7476) üzenetére


Rival
aktív tag

Köszönöm!

(#7478) Hequila


Hequila
őstag

Legyen egy kis ON is végre:
Nem akarok reklámot csinálni senkinek, de ez akkor is nagyon ott van:
Házhűtés

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#7479) sysrq válasza Hequila (#7478) üzenetére


sysrq
őstag

Biztos van peltier elem is csak nem látszik.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#7480) Mercutio_ válasza biker (#7451) üzenetére


Mercutio_
félisten

Itt a leírás (a linkelt cikkben) hogyan lehet gyorsabban és gond nélkül integrálni az új frissítéseket, nem kell nLite és hasonló baromságok hozzá :(
Az meg evidens, hogy aki nem évente 2-3 gépet telepít/frissít, az már nem install, frissítések, új driverek netrről leszed, stb. tötyögéssel csinálja, hanem automatizál, de a topic címe alapján evidens volt szerintem sokunknak, hogy a diego-s fiú :DDD is az utóbbi módszerre írja a felhasznált időket :K

nyunyu: Van egy gyári winfos cucc ami a komolyabb HW-változásokhoz van kitalálva, este megpróbálom előkeresni a leírást, egy KBxxx telepítés és 2-3 kattintás, kilö minden drivert, első indításnál pedig bekéri az újakat, eddig nforce3->nforce4->ATI sb600 váltás is ment vele gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7481) TheReMiXeR válasza Hequila (#7478) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na ez rendesen alám b@szott...

:C :C :C :C

(#7482) ML320 válasza Hequila (#7478) üzenetére


ML320
aktív tag

Mi a baj ezzel? Te nem szoktad mondogatni a jövő titánjainak, hogy "tegyél be egy hűtőt hátra is"?!?
Majd ha Zanussi fagyasztóhoz lesz szép lila kötegelővel odarakva a ház... :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#7483) sasa311 válasza Hequila (#7478) üzenetére


sasa311
veterán

az egy procihűtő? :Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7484) macilaci78 válasza sasa311 (#7483) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bordával. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7485) as_Rock válasza Hequila (#7478) üzenetére


as_Rock
őstag

Betyáááár!!! :DD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#7486) shteer válasza sasa311 (#7483) üzenetére


shteer
titán

volt. most már házhűtő :DSS

Hequila: hozzád vitték be? nézd már meg van e alatta paszta :DD

..szerintem jónak tűnik

(#7487) Hequila válasza shteer (#7486) üzenetére


Hequila
őstag

Nem, én nem vagyok boltos, az egyik PC bontó honlapján találtam (ahol van több hasonló kép is, ha kíváncsiak vagytok, majd a linkből visszakeresitek). Ez fogott meg legjobban, azért linkeltem be. :D

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#7488) diegho


diegho
nagyúr

tegnap:

bejön egy nagyobbsági srác, hogy vett nálam egy dvd írót múlt pénteken és akkor nála volt az övé amiről azt hitte nem garos, de kiderült, hogy igen (persze nem nálam) és nem venném-e vissza a dvd írót, mert tetszik neki egy ház a kirakatban. jó mondom egye baxa visszaveszem mert jófej vagyok. mondja tegyek bele egy 8as meg egy 12es világítós ventit és akkor ráfizet 2000-et a házra (táp nélküli valami plexis hulladék) mondom okés. Szétszedtem a házat, beleraktam a ventit. Jön is vissza nem sokkal később, hozza az írót (2 másik nagyobbságival), de közli, hogy nincs annyi pénze (2000ft) hogy vegyem ki belőle az egyik ventit. Megjegyeztem neki, hogy mondom lehet nincs kedvem neked ki-be pakolgatni a ventiket inkább megveszem magam a házat 5000 példányban kb-ra. Na kiszedtem a ventit, mondom így 1000ft lesz. Erre nincs nála 1000ft se és elkezdi fűzni az egyik vele lévő okoskát, hogy adjon neki, 5 percig az üzlet közepén álltak és könyörgött neki, hogy adjon 375ft-ot mert nincs neki pénze. :U nagy nehezen összeszedték ezt a hatalmas összeget és sikerült eladnom a házat, bár azt hittem sose lesz 1000ft-ja.

bejön kedvenc hallássérült (hallókészüléke van és kicsit furán beszél, de alapból jófej) emberkénk, akivel nem lenne gond, ha nem gondolná magáról, hogy ért hozzá... pedig nem... nagyon nem. Sztori. Nem frissít a dvd író (egyik se). Kérdezem mit nem csinál? Azt írja ki a tdk nyomtathatóra, hogy illegális lemez és kidobja. Na azon biza firmware-t kellene frissíteni. De eddig jó volt csak másik lemezzel. (kezdett fájni) Elmagyarázom (vagyis azt hittem) neki, hogy a firmware miatt van nem ismeri a lemezt az író ezért nem tud írni rá, ha az frissítve van akkor menni fog. Erre jön azzal, ha feltenne egy másik windows-t akkor tuti jó lenne, mert az újraírja gyárira az írót. Mivan??????? Elküldtem haza pihenni, hogy majd megnézem hátha találok az nd1300a-hoz és a 3520-hoz firmware-t.

plusz rámakadt valami 18 éves kiscsaj és mindenáron járni akar velem :O miért mindig engem találnak meg? (nem bejövős sajnos, különben nem sírnék miatta, hanem... :K )

(#7489) Sytex válasza diegho (#7488) üzenetére


Sytex
tag

"plusz rámakadt valami 18 éves kiscsaj és mindenáron járni akar velem :O miért mindig engem találnak meg?"

Fénykép? IWIW link? Mutimá' :)

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#7490) diegho válasza Sytex (#7489) üzenetére


diegho
nagyúr

fogalmam sincs mi a neve, élőben akadt rám a boltban, nem akarom tudni a nevét se :DDD

(#7491) Hequila válasza diegho (#7488) üzenetére


Hequila
őstag

-akkor meztelen csajos képeket néztetek a monitoron :F
-az nem én voltam az biztos, inkább a kolléga meg a főnök
-jah igen másik 2 srác volt, de tudok jó meztelen csajos oldalakat
-kösz de engem semmi ilyen nem érdekel

plusz rámakadt valami 18 éves kiscsaj és mindenáron járni akar velem :O miért mindig engem találnak meg?


Inkább nem is mondok semmit :D:D:D :U :B :P ;]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#7492) diegho válasza Hequila (#7491) üzenetére


diegho
nagyúr

az a baj, hogy nem nézek vírusletöltő oldalak és nem érdekelnek a 10 évvel fiatalabb kislányok? de ne is mondj semmit inkább a számod kérem cukifiú ;) :DDD :))

(#7493) sasa311 válasza diegho (#7492) üzenetére


sasa311
veterán

a 18 éves friss husi 70 éves korodig univerzális :))

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7494) diegho válasza sasa311 (#7493) üzenetére


diegho
nagyúr

már amelyik bejövös, amelyik nem bejövős az mehet.

(#7495) localhost válasza diegho (#7494) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Gondolod te ezt még másként is 40 évesen! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7496) diegho válasza localhost (#7495) üzenetére


diegho
nagyúr

jelenleg még lehet válogatni, majd ha nem lehet akkor nem hajtom el őket :))

(#7497) localhost válasza diegho (#7496) üzenetére


localhost
Közösségépítő

S ha beküldenéd hozzám, láthatólag az idősebbekre bukik :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7498) diegho válasza localhost (#7497) üzenetére


diegho
nagyúr

:D neeeem szegény ártatlan kislánykát nem küldöm sehová :P

(#7499) Bandit21


Bandit21
addikt

Tudom nem teljesen idevaló...
DE!
Miért van, hogy CM-690-es házat akarok.
De lebeszélnek róla mert nem tudják beszerezni, jó-e a Chieftec. Jó persze most is az van.
Mondják legyen fekete nagytorony. Mondom nem kell, a 690-re nem is hasonlít, túl nagy, nincs hozzá hűtés.
Akkor legyen a Giga.
Tetszik, rábeszélnek, ehhez is van első-hátsó venti. Lebeszéljük vagy 2x e-mailben 2x telefonon. Nem, nem kell a plexilap, csak a ventik.
Megjön a gép, kibontom. (magyarázat: apám rendelte, a mhelyén keresztül én nem voltam ott amikor hozták, Ő nem ért hozzá, ki se bontotta.)
Ventik sehol, plexilap ottvan, ráadásul a kisebb, 49 cm-es ház az...
3 féle van Gigából.
59 cm-es ventikkel teli oldallappal
59 cm-es ventik nélkül, plexivel
49 cm-es ventik nélkül plexivel
Én az elsőt kértem, az utolsót kaptam, megbeszélés és minden után.
MIÉRT?
F*FO Kft...
Kb 2 hét mva lesz itt az új ház... addig nézegetem ezt, uais azt is megbeszéltük h szólnak ha jön ez, és belerakják ők a mostani vinyóm, mert így nem vész el a gari...

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7500) sasa311 válasza Bandit21 (#7499) üzenetére


sasa311
veterán

Ha jól értem internetes rendelés.

Visszaküldöd - akár indoklás nélkül - ők visszaadják a pénzt (kötelesek) és veszel máshol.
Öröm és bódottá.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.