Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4644) net84 válasza Josi (#4642) üzenetére


net84
őstag

kérdezd meg a következőtől...én akkor tettem le arról, hogy 1 órás előadást tartsak, amikor úgy sem értette meg sz ügyfél, hogy nem a memó számít, 7300gs 256MB és a 7600gt 128mb (csak egy példa, mert már nem emléxek, hogy melyik 2 kártya volt) között

Az értelmesebbje a második mondat után megérti, náluk max a pénztárca szab határt.

Tegnap este 10kor még árajánlatot csináltam, mert én istenbarma beleegyeztem abba, hogy este 8 után jöjjön, mert addig ő sem ér rá...
Kell egy gép az alábbi paraméterekke:
full integrált, de bőbíthető alaplap (PCI-E, 4 memo slot...)
core2duo proci az izmosabbakból
2x 1 gb kingston élettartam garis memória (a kiválasztott alaplaphoz még tipusazonos memót is kellett nézni)
19" tft moncsi, de a 8ms-os elég
ház: valami pici, de legyen bent anyag
rábeszéltem egy normális tápra
dvd író
80gb sata hdd (rendszernek)
400GB hdd 2x, raid.be kötve

mindezt 150k-ból kellene kihozni, és még nincs a felsorolásban a hangkártya, ami sacc. 30-40k.

Aztán módosítottam egy kicsit rajt:
alaplap maradt, proci dual core-os lett, memó maradt, moncsi maradt, ház maradt, táp maradt, wd raid edition hdd helyett 320gb-os nyamnyung lett, ha késöbb befér az árba, akkor megy majd mellé még1.

Mindezzel végeztem olyan 11 óra körül (éjszaka). Megittunk még egy két pohárkával :DDD, oszt segítettem neki összepakolni, mert már állva elaludtam.

Ja: és mikor az első variációnál meglátta a sacc/kb árat, akkor még megjegyezte:
- pedig én úgy számoltam, hogy 2 monitor is bele fog férni
:DDD :DDD :)

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.