Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) eziskamu válasza Hequila (#4850) üzenetére


eziskamu
addikt

Ha csak be nem lógnak éjjel a dolgozók, és le nem gyártanak még 500-at a selejtesebb elemekből sutyiban, és továbbpasszolják :D

[ Szerkesztve ]

(#4852) wwenigma válasza Hequila (#4850) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bármely boltnak kotelezo tovabbadnia a gyari garanciat, az ide vonatkozo paragrafusért keresd fel a garancia topikot, kinyomtatva menj be és tedd le az asztalra a cucc mellé.

mod: nem szamit honnan szerezte, vagy mennyit ad a nagyker...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4853) a_tesz válasza Rover623 (#4848) üzenetére


a_tesz
Korrektor

vagy netalán elfelejt szűrni, ahogy nekünk is az a csodálatos, drágalátos albacomp ac-sp-002, és az ember szeretne helyette újat venni, hogy ne a síííp-krrr-kffffzzzzztytytytyty-t hallja, ha véletlenül telefonálás céljából füléhez emeli a kagylót :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#4854) Rover623 válasza a_tesz (#4853) üzenetére


Rover623
félisten

Lassan összeáll a kép...:DDD

primus inter pares

(#4855) TheReMiXeR válasza wwenigma (#4852) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

erre csak azt tudom írni (mondani) hogy hajrá...

ízirájder öcsém, na meg sok sikert hozzá...

(#4856) TheReMiXeR válasza Rover623 (#4848) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

nálunk anno 3 telefon volt "leosztva"... azaz automatice jár 1db, kettőt meg úgy kellett szereznem... érdekes módon, a szerelőnek (aki az ádéeselt kötötte) éppen volt feleslegbe párezeré :))

(#4857) net84 válasza Rover623 (#4854) üzenetére


net84
őstag

valami hasonló lehet ennél a júzernél is...
valsz előfizetett, de a 2-5k-t sajnálta a modemre, vett egyet valahol ala natur, most meg futkosik a cullangokért... :) Ennek mondhatjuk: IJB

Este hivott az egyik "viszonteladó"... ismerőse notija 2 naposan megadta magát (vagy el sem indul, vagy ha elindul, random időközönként ki is kapcsil, akár töltőn, akár aksin van). Idióta, hiába beszéltünk neki annyit, Acert vett, hát ime meg is lett az eredménye. Ma visszavitte, majd közölték vele, ok. visszaveszik, de az oprendszert és minden adatot le kellene róla törölni, mert csak akkor áll módjukban visszaadni a vételárat. Vagy sikerül vagy nem eljutni a partíció törlése pontig és vagy végez vagy nem a random kikapcsolásig...egyébként ő is IJ :)
Erre varjatok garanciális jogok/kötelességek bármit is...igaz meg is érdemli, ha nem hallgat az emberre és olyan helyen vásárol, ahol épeszü júzer nem teszi.

Read only...

(#4858) wwenigma válasza TheReMiXeR (#4855) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hasonlo esetben, ha egy cuccom tonkremenne es elhajtananak, siman elmennek polgari perig... (a bekelteto testulet dontese utan az engem ert anyagi kart a koltsegeimmel egyutt+kamatok + a cucc gyártójánál felnyomnám a kiskert+a nagykerét... ;) Idom van, ugyis megnyerem, nekem semmibe nem kerul, a cegeknek ennel joval tobbe)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4859) eziskamu válasza wwenigma (#4858) üzenetére


eziskamu
addikt

Ügyvéd vagy? Kéne egy új topik "A PH ügyvédje" néven :)

(#4860) Hequila válasza wwenigma (#4858) üzenetére


Hequila
őstag

Szoktam vásárolni az említett üzletből, nem akarok velük balhézni. Van, hogy engedményt is kapok ott, ha késik a megrendelt cucc (persze ilyen "kiszúrom a szemed párszáz forint engedménnyel, oszt kussójá" szintű engedmény). Általában korrektűl állnak a dolgokhoz, 1 éven belül a garanciához is. És időm sincs pereskedni. Inkább előveszem az angoltudásom (illetve egy embert, aki nálam jobban beszél angolul), írok egy levelet, kiküldöm a routert postán, és kapok egy másikat. A postaköltségen és a fordítónak egy köszönöm szépen-en kívül más költségem vélhetően nem lesz.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4861) ML320 válasza Hequila (#4860) üzenetére


ML320
aktív tag

Pedig csak a kiskerrel tudsz balhézni. De az ilyen balhé már lepereg rólunk (mármint a kiskerekről)... :P
A szimplább SMC-kre csak 2 év gari van, az extrábbaknak 6 év - tudtommal. Ha azért viszonylagosan jó a kapcsolatod, azért kérdezd meg az ottani normálisabb kapcsolatodat, hogy tényleg 1 év, vagy csak nem volt kedve valakinek ezzel foglalkozni. Illetve tévedni emberi dolog, a nagyker felé való felküldés még megér egy misét.

Amúgy bírom ezeket a jótanácsokat, hogy "pereld szét a rohadék boltot... "
A multi cégekkel miért nem bánnak ilyen kedvesen? Egy rahedli nagy internetes áruház van, ahol a weboldalon hírdetik az 1 év garit, holott jogszabály szerint kötelező megadni a gyártó által adott kiterjesztett gart. Ja, bocs, a fogyvéd vállalati ügyvédekkel is dolgoztató cégeket nem ellenőriz... :(((

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#4862) sasa311 válasza wwenigma (#4858) üzenetére


sasa311
veterán

Végülis nem kerül semmibe, csak a perindítónak kell letétbe helyezni a perköltség 30%-át az ügy lezártáig (2-3 év)? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4863) as_Rock válasza Shadows (#4838) üzenetére


as_Rock
őstag

Eszerint nálatok nics bekamerázva a budi :DDD

adsl splitter (leválasztó-szűrő) a szétosztott volnal minden ágára kell a telefonkészülék elé :K

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4864) Rover623 válasza as_Rock (#4863) üzenetére


Rover623
félisten

adsl splitter (leválasztó-szűrő) a szétosztott volnal minden ágára kell a telefonkészülék elé
Az attól függ hogy honnan van szétosztva...szerintem.
Ha a szűrő analóg/telefon kimenetét osztod tovább, oda miért is kellenének további szűrők:F
Az első nem szűr eléggé...?:DD

primus inter pares

(#4865) as_Rock válasza Rover623 (#4864) üzenetére


as_Rock
őstag

Rég foglalkoztam szerencsére ilyesmivel, de olyasmi rémlik, hogy ha ott osztod tovább az leterheli az egész vonalat és szarabbak lesznek az adsl-paraméterek :U

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4866) Rover623 válasza as_Rock (#4865) üzenetére


Rover623
félisten

Elméleti szinten én is régen foglalkoztam ilyesmivel, de emlékeim szerint ennek a bigyónak az a dolga, hogy a vonalon bejövő egyveleget kettéválassza: a phone aljzat felé menő ágon aluláteresztő, míg a dsl ágon felüláteresztő szűrőként viselkedik.
Tehát a telefon felé nem engedi átmenni a hangfrekis sáv feletti anyagot, az ADSL modemet pedig nem terheli az alacsonyfrekvenciás jelekkel.
Ez pedig "ohmikusan" azt jelenti, hogy a szűrő a telefon felé egy darab drótként viselkedik, a vonal terhelését a telefonkészülék fogja adni, ami nagyjából egy jól fejlett rövidzár....a több párhuzamosan kötött telefon meg még nagyobb rövidzár (BNZ:DD). Nem is szokták javasolni egy vonalon kettő-háromnál több készülék használatát.

de olyasmi rémlik, hogy ha ott osztod tovább
:F
A másik lehetőség az első osztó előtt, a "nyers" vonal elosztása, nem?
Szerintem teljesen mindegy hogy hol osztod el, ugyanaz lesz a hatása: a vonalat akárhol osztom, terheli a vonalat.
Ezen nem segít és nem javít a több szűrő használata...csak többe kerül.

primus inter pares

(#4867) Shadows válasza as_Rock (#4863) üzenetére


Shadows
senior tag

Igen ott még meg a szervízben nincs még!!!Biztonségtechnikai cég is vagyunk ;]

a fosós történethez hozzátartozik hogy a wc a hűtő a mosdó a mikró a ruháink a pénzünk a vagyonunk a notik az lcd moncsik és szinte mindenünk ott van ahol a kedves hölgy elreesztette volna a könnyű dolgát. Ezért nem engedtem be... ha csak slozi lett volna akkor no problem!!
röpke 1,5 milla van a slozin csak hogy legyen mit olvasni!!

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4868) Rover623 válasza Shadows (#4867) üzenetére


Rover623
félisten

Akkor meg kultúrember azt füllenti hogy nincs saját rötyi...még mindig jobb, mint "elhajtani" az ügyfelet...

primus inter pares

(#4869) Shadows válasza Rover623 (#4868) üzenetére


Shadows
senior tag

nm elhajtottam el, csak mondtam neki alternatív lehetőséget!! nem mindegy!!

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4870) net84 válasza ML320 (#4861) üzenetére


net84
őstag

Nyugodj meg, ne húzd fel magad...én éppen azon dolgoskodom, hogy szana széjjje szivassam a multikat :DDD habár volt kitöl örökölnöm a multik ellen irányuló dühömet.
Igaz multkor asszonypajtás nem engedte, hogy 2x10.-Ft-ért kikérjem élből a vásárlók könyvét az elárazott termékek miatt. :DDD

Read only...

(#4871) bambano válasza eziskamu (#4859) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

van ilyen topic.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4872) ML320 válasza net84 (#4870) üzenetére


ML320
aktív tag

Tudod, hogy nem a multikat úúúútálom ennyire, hanem azt a viselkedést, ami a tövények mögüli kisker életét megkeserítő böszme júzer mutat. lásd gartopic...
És ez alapján már nem csak ezek a kedves ügyfelek, hanem a hivatalos szervek által mutatott viselkedésmód...

Mielőtt még mindenki letámadna: A törvények azért vannak, hogy betartsuk. Ez egyértemű, evidens, természetes, stb... És igen, a fogyasztóknak jogaik vannak, de észre kell venni, hogy a bolt/szervíz is rendelkezik pár olyan lehetőséggel, amit nem a vevők szivatására találtak ki. Ha mégis egy adott értékesítő hely olyan módon viselkedik, ami maximálisan elfogadhatatlan, hát az tényleg dögöljön meg. Ugyanakkor azt érzem, hogy egyes vevők és hivatali szervek előszeretettel csak olyanokkal packáznak, akik nem ütnek vissza - azaz a kisker tevékenységet végző, max 2-4 fős boltokkal. Kisebbségi komplexussal rendelkező hülye kis p*csnek tartom ezeket, és nem tudok irántuk semmi tiszteletet mutatni. Nem tudnak mást, csak azt figyelni, mibe köthetnek bele. Feleljünk meg minden jogszabálynak, az ÁNTSZtől elkezdve a BSA-ig mindenki elképzelésének? És utána még a vevők hóbortjainak is? Veszélyességi pótlékot kellene kérnünk... Valamint ha azt nézem, hogy a vevő és boltos/szervízes is ember, akkor legalább a kölcsönös tisztelet alapján figyeljünk már oda egymásra! Olyan nagy kérés ez?

Ember tervez, Isten perverz...

(#4873) kovy79 válasza Rover623 (#4842) üzenetére


kovy79
őstag

Ne haragudj, de láttál már te egyáltalán utángyártott patront, vagy csak "marketingből" rávágod, h mind szar? ;]
Főleg Epson DX4xxx patront, ami nem egy Nasa fejlesztés. Én kb 700 forintért veszem (vagy ingyen töltöm) és lám, hibátlanul működik.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4874) Rover623 válasza kovy79 (#4873) üzenetére


Rover623
félisten

Ne haragudj, de láttál már te egyáltalán utángyártott patront, vagy csak "marketingből" rávágod, h mind szar?
Nem...:B
Az alatt a kilenc év alatt, amíg a (részben) saját kiskeremben lófráltam, mindig elfordítottam a szememet ha ilyen koszos tintás/festékporos dolgok előtt mentem el...;]

primus inter pares

(#4875) Dzoli válasza ML320 (#4872) üzenetére


Dzoli
tag

Az élet téged igazol:
Egy túlbuzgó Fogyvéd hivatalnok azért indított hivatalból eljárást ellenünk, mert megsértettük a blablabla törvény blablabla paragrafusát. Magyarul: hiányzik a webáruházunkról 1 mondat. Miszerint: "Az akciók a megjelenés pillanatától, a készlet erejéig érvényesek"
A dolog szépsége, hogy ez egy franchise webáruház, amit nem is mi üzemeltetünk, így közvetlen hozzáférésünk sincs hozzá, az árak beállításán kívül. Éltem nyilatkozattételi jogommal, most a választ várom. Ahogy hallottam, ezt számos más üzlettel is eljátszotta a környéken, gondolom kiadták utasításba, hogy meg kell keresniük a fizetésüket, irány lóvét bevasalni, és belekötni mindenbe. :((

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#4876) blueMerle válasza Shadows (#4838) üzenetére


blueMerle
veterán

Hatalmas bunkóság :((
Belahaltál volna vagy mi? Nem hiszem hogy naponta minden 2. vásárló ezt kéri töled.
Egyáltalán nem hiszem, hogy lopni ment volna oda :U

[ Szerkesztve ]

(#4877) kovy79 válasza blueMerle (#4876) üzenetére


kovy79
őstag

Szerintem nem az, nekem eszembe nem jutna pl egy cipőboltban a slozit keresni. :U

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4878) Mawyx válasza kovy79 (#4877) üzenetére


Mawyx
senior tag

Jó de ha mondjuk vásárol vmit, akkor igazán be lehetne engedni az embert. Csak ezért bemenni egy koszos csehóba, rendelni egy sört, amit aztán úgysincs az embernek gusztusa meginni... :((( Egy sztech boltban meg nem 10ft-os rágókat árulnak, költ az ember rendesen :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4879) as_Rock válasza Mawyx (#4878) üzenetére


as_Rock
őstag

60 forintos cd-t :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4880) lesaux


lesaux
veterán

Jelzem, én már pislantottam az Edigitalban. :D Bár ismertem az egyik eladó srácot.

(#4881) Rover623 válasza kovy79 (#4877) üzenetére


Rover623
félisten

A szükség nagy úr, vazze...pláne Magyarisztánban, ahol nem nagyon ismerik a nyilvános rötyi intézményét...:(
Más a helyzet, ha a budi miatt megy be a boltba és csak pössenteni akar, és megint más, ha vásárlás céljából ment be egy boltba és közben "jött rá a szükség".
Ne vegyük egy kalap alá, plz...
Nem mondom hogy elvárható (pedig de;]) egy olyan helytől/cégtől/intézménytől, ahol sok "külsős" ember jön be vásárolni/ügyet intézni, hogy biztosítson szabad bejárású rötyit...de ahol van, illik rendelkezésre bocsátani ha szükséges...reklámozni nem kell, de megtagadni meg bunkóság...;)

primus inter pares

(#4882) Mawyx válasza Rover623 (#4881) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az meg milyen gáz már,hogy egy cukrázdában kezet se lehet mosni :W Hogy kapnak így negedélyt? Ahol nincs budi meg kézmosó a vendégeknek, onnan csak elvinni lehet a kaját, de ott elfogyasztani nem-legalábbis úgy tudtam eddig. Aztán meg mégse? Kaját is adnak ezen a helyen, szendvicsek és tészták, salik, süti,kávé, van minden. Oda igyekeztem és letojt egy madár, vagy kb egy elefánt család lehetett, mert mindenem odalett, a sapi,pulcsi,póló,nadrág,cipő, extra hasmenése volt. 700ft egy db süti, de egy tálca sütiért mentem, sztem erős luxus többezer ft egy kis tálca sütiért, de azért kellett mennem, nem volt mese és a pult mögött tudtam kezet mosni, közben vinnyogott a csaj,hogy kirúgja a fönöke, de gázul nézek ki, villámgyorsan mosdjak meg... Vannak fura dolgok :U

Sztech: én vagyok az eladók álma, neten megnézem mit akarok, kérem, adják, viszlát :C garipapírt sose töltetek,úgysincs képem visszavinni... Aztán meg jövök fórumra nyavalyogni,hogy segítsen vki összerakni :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4883) blueMerle válasza kovy79 (#4877) üzenetére


blueMerle
veterán

Ha van az üzlet közvetlen közelében nyilvános WC, akkor már csak félig bunkóság elhajtani a vendéget, vásárlót. Valszeg a srác azért kapálózott nénetországgal, mert ott ez már normális, hogy majdnem minden sarkon van nyilvános budi. Bárhol találsz nyilvános WC-t de ha mégse, AKÁRHOL elmehetsz egy sárgára. :U
Nem azt mondom hogy telepakolni a budit azzal a bizonyos dologgal, de egy sima pisilés...hát baszki...
Shadows, meg ha olyan kurvajófej, legalább elmagyarázhatta volna a csajnak hogy sorry de bent van egypár millás cucc és ez a gond.

[ Szerkesztve ]

(#4884) kovy79 válasza blueMerle (#4883) üzenetére


kovy79
őstag

Jó-jó, a kényszer nagy úr, én biztos beengedtem volna, de ha ő nem, az nem bunkóság sztem baszki! :)
Bár lehet magamból indulok ki, mint említettem nekem eszembe nem jutna bekéredzkedni.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4885) Shadows válasza blueMerle (#4883) üzenetére


Shadows
senior tag

mit mondtam volna bocs bentvan 5 noti 4 lcd moncsi nem tudlak beengedni, mert nekem fontosabb a cucc test épsége, ugyhogy nyugodtan hugyozd össze magad de ha nézem ahogy csinálod akkor semmi gond??? egyéként a +2 alkalmazottnak is ott a cucca mindene. és ők se engedhetnek meg maguknak ilyet. Ez magyarország itt a szemed ellopják megölik a családod kap 5 évet és kész. ,

[OFF] A németország magyarország hasonlattal meg inkább nem villognék, mert nincs 5-ös bmw-m anyámék alig támogatnak van egy fiam és sajnos külön kell élnünk a páromtól mert ez van.
Németeknél ugyanez apuci házatvesz kicsi fiának kocsit, beredezi a kérót, tolja zsetont ezerrel a kisfasz meg napi 8 órában 3*annyit keres mint én valaha fogok!![/OFF]Ja meg az emberek segítőkészségéről, a dolgokhoz való hozzáállásáról ne is beszéljünk. Másvilág

Ez az én álláspontom, egyéni véleményem akinek nem teccik kérem ne offoljuk szét a toopicot, mert akkor inkább nyitok egyet " Shadows aki nem engedte a vevőt pisálni, mert egy farok"

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4886) sasa311


sasa311
veterán

Bocsánat, hogy itt kérdezősködök, OFFba is teszem, de valaki tudna adni tippet esetleg?
Egy olyan software-t keresek, amit kasszában (étterem) lehetne használni, mikor mit rendeltek / fizettek, esetleg árukészlettel is megtoldva, ilyesmi.
Természetesen nem ingyeneset keresek, de jobb lenne valami "már előre megírt", mint keresni egy programozót aki csinálna egyet.

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4887) pilóta válasza sasa311 (#4886) üzenetére


pilóta
nagyúr

Excel? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4888) Balinov válasza pilóta (#4887) üzenetére


Balinov
félisten

voltál már étterembe?komoly sw-k vannak erre

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4889) pilóta válasza Balinov (#4888) üzenetére


pilóta
nagyúr

Voltam már sokszor étteremben, de mindíg csak ettem, sose programoztam :D
Mellesleg ott a szmájli is...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4890) Balinov válasza pilóta (#4889) üzenetére


Balinov
félisten

francba,#4888-ból lemaradt a smiley..
[link][link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4891) elessar válasza sasa311 (#4886) üzenetére


elessar
tag

Épp a napokban láttam: http://www.jomagam.hu/programok/vendeglato.htm

(#4892) sasa311


sasa311
veterán

Nagyon köszönöm mindenkinek :R

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4893) Biznisz Elek


Biznisz Elek
aktív tag

üdv boltosok.

wc ügyben annyit hogy én sem szoktam beengedni az embereket, az egyik oka az hogy az üzlet nem nyilvános wc a másik oka az hogy belegondoltatok már abba hogyha nagy dolga van az illetőnek ráól és utána neked is kéne és elkapsz valami nyavaját ...... na ezért nem szoktam beengedni őket :)

aktuális mai történet:

tegnap kiscsávónak jutott még egy inno 8800gt, a mai napig elraktam neki, ma bejön hogy hétfőig eltudom e rakni mert akkor tudná elvinni, majdnem kiröhögtem, mondom neki ha hagysz 10k előleget elteszem, aszongya holnap betelefonál hogy tud e előleget hozni. kicsit vicces az ember egy ilyen terméknél , na azért holnap délig még elrakom de utána megy a következőnek a 100 listán :)

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#4894) blueMerle válasza Biznisz Elek (#4893) üzenetére


blueMerle
veterán

Amikor a butaság ölni tudna. :W
WC-n nem lehet semmit sem elkapni, illetve el lehet, de ahhoz kurva érdekes pózokat kell felvenni. EZ MÍTOSZ, LEGENDA. Orvos édesanyám is alátámasztja. Levegöt se vegyél, mert ott a sok bacilus :W

(#4895) Balinov válasza blueMerle (#4894) üzenetére


Balinov
félisten

már neharagudj,de mi a garancia,hogy nem volt 3 hete szalmonellája és nem fossa körbe a wc-t.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4896) as_Rock válasza blueMerle (#4894) üzenetére


as_Rock
őstag

Nem kell oda semmi póz, csak az előtted ülő vagy a te híg székleted egy kis "hajtógázzal" megspékelve és esetleg még egy kis higiéniai hiányosság ami előfordul nemkevés embernél :K (ezt pedig tuti, hogy a mamid is megerősítheti, de az EÜ-statisztikák is erre utalnak :K )
De mondok jobbat: Vegyél mintát egy bármilyen fekál-fertőzéses után a slozi kilincséről, vagy az ülőkéről, amit pl. felhajtol, aztán esetleg ugyanazzal a kezeddel megfogod a műszert... ;) Ennyit a legendákról :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4897) net84


net84
őstag

látom remekül elkanyarodtunk a témától :DDD lehet kellene egy topic "Beengedjük-e a saját budinkra az idegeneket..." :)

Úgy néz ki, hogy lassan fel kell, hogy kerüljön a munkadíjak mellé az alábbi két sor:

10.000.- Ft alatti vásárlás esetén:
WC használat - kis dolog - 200.- - nagy dolog - 400.-

10.000.- Ft feletti vásárlás esetén:
WC használat - kis dolog - 100.- - nagy dolog - 200.-

:DDD
De most már tényleg kezd unalmas lenni, hogy azon vitatkozunk, hogy ki miért enged/nem emged be ügyfelet/idegent a WC-re.

Keressétek vissza a Házon kívül egy régebbi adását, abban tesztelték a hivatali és banki intézményeket, hogy kismama csecsemővel hol/hogyan/hova tud elmenni WC-re/pelenkázásra. Siralmas képet fest a hivatali budi viszonyokról.

Read only...

(#4898) PazsitZ válasza net84 (#4897) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hogy állapítod meg, hogy kis vagy nagydologról van szó? Bekírésrnéd vagy időre mérnéd? ;] :D

- http://pazsitz.hu -

(#4899) paramedic válasza PazsitZ (#4898) üzenetére


paramedic
aktív tag

szomszéd fülkéből hallgatózol... :U

(#4900) Balinov válasza paramedic (#4899) üzenetére


Balinov
félisten

gyerek,hallgatózás,meg ilyesmi.tegyetek egy 500ft-os kooling mikrofont a klozetba..meg még párszáz ft egy 3,5-ös jack anya-apa hosszabító az eladótérig..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.