Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) micro válasza TheReMiXeR (#4497) üzenetére


micro
addikt

Venti nem volt oldalt?
Esetleg kis vér? :DDD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#4502) Hequila válasza Rover623 (#4492) üzenetére


Hequila
őstag

[OFF]Jó, jó, de ez ebben a formában akkor sem helyes:
-386-os koromban még lehetett kivenni biost, meg talán p1-es korban, de a mai lapoknál nem.

És Te sem azt mondtad, hogy az újabb alaplapokon már néha forrasztják a BIOS chipet, csak azt, hogy az oldalt 2 éve frissítették utóljára... Neked is elhittem volna, ha konkrétan megmondod a frankót! :P

De mostmár ennyivel is okosabb vagyok! :B
Nem tudom, miért nem rakja off-ba...[/OFF]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4503) Hequila válasza TheReMiXeR (#4497) üzenetére


Hequila
őstag

Írd le lécci a folytatást! Komolyan kíváncsi vagyok. Kíváncsi arra, hogy elhajtottad a tulajt, vagy esetleg 100-as paírzsepivel (esetleg retyópapírral) fogtál-e neki a szervizelésnek.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4504) Zofren válasza Hequila (#4502) üzenetére


Zofren
aktív tag

Ezt is irtam:
"Azt lehet én vagyok megint hulye."

Olvasd végig. :) igy már helyes. :)
De mindig tanul az ember vmit.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#4505) TheReMiXeR válasza Hequila (#4503) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

...hát nem titok, kicseréltem a lapot... és lesz ami lesz...

tudod a legjobb vevőt azt évi 10milla fölött értsd... a muszáj az nagyúr...
a takarítást meg majd habbal végezzük... fújós, mint a levegő, elvileg ilyen célra van kitanálva... :B ;)

(#4506) Djuree válasza TheReMiXeR (#4497) üzenetére


Djuree
félisten

bakker hogy tud a gépbe hugyozni a kutya? :F :C :Y
beengedi a házba a kutyáját?
vagy a gép volt a kutyaház mellett?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4507) #96302336 válasza TheReMiXeR (#4497) üzenetére


#96302336
törölt tag

Hát bakker....
ezen egy fél órát röhögtem :C

A kutya él még?

(#4508) mcmike


mcmike
őstag

Hi all!

Egy kis segítség kellene. Pénteken vettem egy Sapphire HD2900Pro-t, de úgy néz ki h pont belenyúltam egy HW hibásba. Ha hétfőn visszaviszem (az még benne van a 3 napban :F ) és nem tudnak pont ilyet adni cserébe akkor visszakérhetem a vásárlási árat, vagy mindenképpen le kell vásárolnom? 63k volt, és én pont ilyen kártyát szeretnék, de valszeg már nem lesz... :(

bocsi az OFF-ért... :R

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#4509) kicsitomi88 válasza mcmike (#4508) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Köteles 3 napon belül a vételárat visszaadni.

90 87.5 87.8 87.5

(#4510) mcmike válasza kicsitomi88 (#4509) üzenetére


mcmike
őstag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget... :R

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#4511) Itome válasza Djuree (#4506) üzenetére


Itome
tag

A kutyát én is beengedem
Az már más, hogy a gép nem a földön van és szobatiszta a jószág :))

(#4512) Rover623 válasza kicsitomi88 (#4509) üzenetére


Rover623
félisten

Miért is?
Már bocsesz, de te a pult mögött ténykedsz...?:DDD

primus inter pares

(#4513) VaniliásRönk válasza Rover623 (#4512) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Azért mindig meglep mennyire segítőkész tudsz lenni, te is csak kötöszködni jársz ide. :P

"Három napon belül visszavitt termék esetében alapból feltételezni kell, hogy a hiba már a vásárlás pillanatában jelen volt a készülékben(eleve az első 6 hónapban így van). Bevizsgálásnak csak abban az esetben van létjogosultsága, ha egyértelmű, hogy a hiba nem rendeltetésszerű használatra vezethető vissza(pl.: ötven darabban lett visszadobva a termék). Nem javíthatja a forgalmazó a terméket, hanem köteles kicserélni azt. Csak új termékre cserélhet, nem adhat semmiféle használtat...." [link]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#4514) adik válasza mcmike (#4508) üzenetére


adik
őstag

nálunk a 3 nap az 3 nyitvatartási napot takar, és általában a legtöbb helyen így is van.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4515) TheReMiXeR válasza Djuree (#4506) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

úgy tud belehugyozni, hogy a kodegen házak oldalán van 3 féle szellőző...

no milyen egy heréletlen bakmacska vagy egy kutya?
megjelöli a felségterületét... nos, a földön álló ház mellé odamegy a kutya vagy egy macska, akkor az simán belehuggyozik...
láttál már macskát "prickolni"? érdekes látvány...

ráadásul itt ebben a helyzetben van mind kettőből 1-1 egyed... de tippem szerint a kutya lehetett... no meg ugye a tulaj is megerősítette, azaz nem ez volt az első eset, hogy "megjelölt" valamit a kis drága...

(#4516) kicsitomi88 válasza Rover623 (#4512) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Nem kell a pult mögött ténykednem ahhoz, hogy tudjam. Mivel majdnem bíróságra került egy ilyen ügyem amiatt, hogy a pult mögött állók és a cégvezetői irodában ülők nem tudták.

90 87.5 87.8 87.5

(#4517) kicsitomi88 válasza VaniliásRönk (#4513) üzenetére


kicsitomi88
őstag

... De a vásárló nem kötelezhető arra, h elfogadja a cserét ezért jogában áll a vételárat visszakérni.

90 87.5 87.8 87.5

(#4518) mcmike válasza adik (#4514) üzenetére


mcmike
őstag

Köszi, akkor még így is beleférek (Vasárnap nincsenek nyitva). Holnap viszem vissza. ;)

Már nincs 1 db sem az üzletben, az utolsó 1db-ot odaadták tesztelésre Alvin fórumtársnak. Azt ajánlották fel csereként. Nem szeretnék élni vele, én új kártyát szeretnék. Szóval így marad a pénzvisszafizetéses megoldás...

mindenkinek köszi a segítséget... :R

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#4519) Rover623 válasza VaniliásRönk (#4513) üzenetére


Rover623
félisten

Az még mindig meglep hogy mennyire tájékozatlan tudsz lenni...te is, meg a "bótosok" is...;]
Rajtad különösen csodálkozom, hiszen "öreg" PH!-s létedre emlékezned kellene a cikksorozatra, ami ebben a témában született itt a fórumon.
Azon viszont nem lepődtem meg, hogy tény, törvény, jogszabály helyett egy fórum bejegyzésével próbálsz érvelni...:C

A három nap teljesen lényegtelen...a garanciális időn belül végig él az, hogy ha a termék nem javítható és nem képesek ugyanolyanra kicserélni azt, akkor kártalanítani kell a vevőt. Ez lehet termék ugyanabban az értékben (a vásárláskori ár a mérvadó, nincsen semmiféle avulás, értékcsökkenés!), de lehet pénz is, mivel a vásárló nem köteles elfogadni a másik terméket.

De a "3 nap" nem jelent semmiféle automatikus pénzvisszaadást...:(

Hiába mondja mcmike hogy "szerinte" már nincsen ugyanolyan cucc a boltban, semmiféle törvény nem írja elő az azonnali fizikai bonyolítást, csak a "papírozást"...tehát a bolt a héten még lazán próbálhat cseredarabot keríteni...ne becsüljük le a "bótos" szakértelmét, csalafintaságát, türelmét akkor amikor arról van szó hogy pénzt kellene visszaadnia a vevőnek...:P

primus inter pares

(#4520) Peat;)


Peat;)
veterán

Üdv, elnézést az offért, bár aki kiborul a kérdéstől annak on lesz ;]

Matcomp nagykereskedéstől rendel valakinek a boltja notebookokat? Kinéztem egy modellt és állítólag kifutott modelllé vált(kiskerbe mondták), miközben ez a nagyker augusztus 8.-ától vette fel a kínálatába (msi vr330). Valahogy szeretném megtudni hogy valóban kifutott és le kell mondanom róla vagy van esély még rá, megfelelő topikot meg nem találtam ennek a kérdésnek. Köszönöm

(#4521) ML320 válasza Peat;) (#4520) üzenetére


ML320
aktív tag

Onnan spec nem rendelünk, de 3 beszállítót néztem meg, és egyiknél sem volt.
Két hónap a számítástechnikában már elég hosszú idő :P

Ember tervez, Isten perverz...

(#4522) ML320 válasza Rover623 (#4519) üzenetére


ML320
aktív tag

De a "3 nap" nem jelent semmiféle automatikus pénzvisszaadást...

Dehogynem, csak a vevő viselkedésétől függ :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#4523) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

csörög a telefon :

-jóóónápot! vettem maguknál egy cédét amire az van írva, hogy CD-R viszont egy matricára meg az van írva, hogy CD-RW... akkor ez most 1x írható vagy többször is?

a lemez : Verbatim CD-R 80 52X Slim
a matrica : Artisjus cimke

(#4524) Shadows


Shadows
senior tag

nekem a fura az hogy a tdk! lemezen rá van írva dvd-r ill dvd+r DE van egy szitált kiskép miszerint RW, most akkor mivan presze 1x írható de minek van az RW ??

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4526) arpeen2 válasza Shadows (#4524) üzenetére


arpeen2
senior tag

Az RW abban az esetben amelyikről te beszélsz a +R(W) szabvány saját jele. A -R(W) szabvány esetén ez egy ovális körben lévő DVD felirat, de ha a kezedbe veszel egy -R és egy +R lemezt a saját szemeddel is megnézheted, ez nem TDK sajátosság, ez minden szitázott lemezen így van.

(#4527) eziskamu válasza Shadows (#4524) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem csak a plusszosokon van ez a kép? Amúgy azért vanak plusszosokon, mert annó amikor még a plusszos szabványt készítették, az újraírható lemezek jelentek meg előbb, és csak később az írhatóak. Volt is valami balhé hogy az első generációs plusszos írók csak az újraírható lemezeket vitték, de a gyártók kezdetben azt igérték, hogy firmware frissítéssel a később bevezetésre kerülő írható lemezekt is lehet majd írni, aztán kiderűlt, mégsem megoldható a dolog.

PS: egy kicsit lekéstem :)

[ Szerkesztve ]

(#4528) Djuree válasza eziskamu (#4527) üzenetére


Djuree
félisten

"a később bevezetésre kerülő írható lemezekt is lehet majd írni"

az nem árt ha az írható lemezeket lehet írni :DD
mert ha még az írható lemezeket sem lehet írni akkor nagy baj lesz :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4529) eziskamu válasza Djuree (#4528) üzenetére


eziskamu
addikt

Mármint a csak egyszer írhatóakra gondoltam, nem az újraírhatóakra, mert azokat kezelték.

(#4530) net84


net84
őstag

Mostanság valahogy nem bírom beírogatni a sok idióta esetet, annyira lefárasztanak, hogy örülök, hogy kilépnek az ajtón...
De ma volt egy érdekes esetem:
Srác belibben köszön, köszönök és megkérdezem, hogy miben segíthetek...
- alkatrészeket árultok?
(hirtelen körülnéztem, hátha rossz helyen vagyok, és nem is itt a munkahelyem - ekkor még nem is sejtettem, hogy mit akar)
- persze!
- és rendelni kell vagy van is most itt?
:F (ennyire hülye mán nem leheccc)
- attól függ! Mire gondolsz?
- egy Maxor külső HDD-hez kellene alkatrész. (mindezt fapofával, mintha kenyeret kérne a pékségben)
- pontosan milyen alkatrész kellene a külső HDD-hez?
- motor vezérlő IC a HDD paneljéhez. (természetesen fapofával továbbra is)
:Y :F
- olyat nem fogsz találni, esetleg komplett elektónikát, ha keresel pont ugyanolyan hdd-t, és még az elektrónika is megegyezik, akkor elsetleg ki tudod cserélni a két elektrónikát
- alkatrészt nem is lehet akkor beszerezni?
- nem! egyébként is elég körülményes lenne azt csak úgy átszerelni, van egy-két elektrónikai elem, amit mi is ki szoktunk cserélni a HDD elektrónikáján, ha eldurrannak, de soklábú IC-ket soha, nincs is értelme...
- csak 4 lába van...
- de ez egy smd alkatrész
(és akkor itt még kb 2 percig taglaltam, hogy mit, merre keressen és hogyan, illetve kissebb felvilágosítást kapott az eletrónikáról úgy általában)
:W utólag kurva viccccesnek tűnik, de ott hirtelen kb. ilyesmi képem lehetett: :Y

Read only...

(#4531) eziskamu válasza net84 (#4530) üzenetére


eziskamu
addikt

Miért nem adtad meg neki a legközelebbi hobby elektronika üzlet címét ;] ?

(#4532) net84 válasza eziskamu (#4531) üzenetére


net84
őstag

Samsung HDD-vel (eldurrant rajt egy nagyobbacska smd dióda) már küldtem át ügyfelet, egy elektronikás boltba. 10 perc múlva visszajött, hogy nézzük már meg, hogy kb. milyen értékű kell bele. Negyed órával késöbb jött a srác, vitt egy másik HDD-t, ami neki eldurrant, olyan már rég nem volt (120GB-os), vitt egy 160-ast, a csávó a boltban megcsinálta neki (nem volt létfontosságú a dióda, simán rövidzárat forrasztott neki és kibírta az adatmentésig a HDD. De egy SMD IC-t egyrészt nem is otthoni hobbiforrasztgatásra terveztek, másrészt nemnagyon lehet ilyeneket beszerezni...

Read only...

(#4533) Shadows válasza net84 (#4530) üzenetére


Shadows
senior tag

Mondani kellett volna neki hogy nincs, csak komplett wincheszter, de meg tudod csinálni 50k vagy ha vesz újat 10k. ennyi 40k-ért én is vadászok elektronikát

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4534) Djuree válasza net84 (#4530) üzenetére


Djuree
félisten

haverom pont motorvezérlőt keres egy 160-as maxtorhoz.
mondtam neki hogy egyszerűbb ha vesz egy teljes elektronikát hozzá.
(értünk hozzá, ez a szakmánk, ki tudná cserélni a motorvezérlő ic-t is akár).
csak ehhez pont nem találtam itt a ph-n. lehet jó hozzá az ugyanilyen sorozatú csak pl. 80 gigás winyóé vagy 120-asé. de ezt mondtam neki én nem fogom kikisérletezni :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4535) NwL


NwL
tag

-Dévédé Cédé kéne.
-Ok. Van. Tessék.
-Floppival ti még foglakoztok?
-Igen van még.
-A márijót rá tudod nekem venni? Nekem ilyen kettes gépem van oszt az megy csak rajta...
- :Y

NO COMMENT... :DD :W :))

(#4536) ML320


ML320
aktív tag

Úgy pár hónapja egy emberke telefonált, csak infót és segítséget kért egy használt gép megvételéhez.
Most megint hívott, hogy a gép folyamatosan újraindulgat, ugye alaplapos lesz.
Elmondtam neki, hogy akár szoftveres jellegű is lehet a hiba forrása, így ne kezdjen el azonnal vásárolgatni alkatrészeket.
De a srác, akitől vette, az is mondta, hogy 3 hetente újra kell rakni a wint! Hát kösz! Ha ezt akkor mondtad volna, biztos nem mondom, hogy nyugodtan vegyék meg a gépet! Azonkívül miért telepítheték újra? Ennyire okos volt az előző tulaj, vagy ennyire szar volt a gép?
Azonban nem jó a rack sem. Képzeljem el, hogyha elhúzza a reteszt, akkor kialszik a lámpa és lefagy a gép... És most meg induláskor nem is ismeri fel..
:W Megint nyugodt hangon magyaráztam meg neki, hogy ne csodálkozzon rajta.

Nagy az isten állatkertje :O

Ember tervez, Isten perverz...

(#4537) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Üdv az uraknak.

Elnézést az off-ért.

Azt szeretném kérdezni valaki boltjában nem lenne-e elfekvőben egy Raidmax Ares ház?
Mert már nem igen kapni sajna. Nekem meg most van rá lehetőségem, hogy meg vegyem.

Köszönöm. :R

Amd - Radeon - Ryzen

(#4538) TheReMiXeR válasza Gyuri27 (#4537) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Sajna én nemtok seggíteni

(#4539) Sirandrish


Sirandrish
legenda

valamelyikőtöknek nincsen Plakátja? ilyen reklám plakátokra gondlok mint pl ATI vagy ilyesmi:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4540) Gyuri27 válasza TheReMiXeR (#4538) üzenetére


Gyuri27
félisten

Köszöntem :R

Ha mégis beesik valahova v infó van róla gondoljatok rám. ;)

Off end.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4541) TBC válasza moha bácsi (#4525) üzenetére


TBC
tag

Miért ne lenne hányós szmájli?

[ Szerkesztve ]

(#4542) ML320 válasza Sirandrish (#4539) üzenetére


ML320
aktív tag

Manapság már azért is könyörögni kell a disztribnél... Néha kapunk valamit, de semmi extra. Szóróanyag az újdonságokról? Eh...

Ember tervez, Isten perverz...

(#4543) 1010 válasza ML320 (#4542) üzenetére


1010
őstag

hozzzátok nem jönnek üzletkötők x márkától vagy forgalmazótól?

nekünk azok hoznak midneféle polcot posztert polót sapkát

(#4544) szatocs válasza TheReMiXeR (#4497) üzenetére


szatocs
őstag

:D

=== Szatocs ===

(#4545) ML320 válasza 1010 (#4543) üzenetére


ML320
aktív tag

Próbálkoznak :D
Viszont minden apró szarral már nem lehet foglalkozni. Valamint nekem többet ér egy biztos partner (főleg a garanciánál)

De ügynökökből főleg a manager kalkulátort illetve bútorápolót ajánlót jönnek be többnyire. Valamint telefonon az adománykérők és kihagyhatatlan ajánlatok... :(((

Ember tervez, Isten perverz...

(#4546) net84 válasza ML320 (#4545) üzenetére


net84
őstag

én meg már több mint fél éve várom, hogy a Case Logic embere elküldje nekem azt a szaros e-mail-t a friss árlistával és a PDA tokokra kért árajánlattal... Ennyit az "ügynökökről"...

Read only...

(#4547) Shadows


Shadows
senior tag

Nálunk is vannak arcok, kéne valami jó cd-dvd beszállító csak helyszínrekijárós ÓCSÓ artisjusos.
Most valami fazon sony elemet hozott 4000mhA figyeld az árukapcsolást!!! "Mivel töltsem agregátról???" nem van hozzá töltő AKCIÓS!!! :C és még olcsó és 110V -ról is lehet küldeni bele a friss elektront

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4548) Sirandrish válasza ML320 (#4542) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez elég nagy kár...Mondjuk a vegyesbotban is reklamálnak hogy nem adnak Coca Colás akármiket holott járna akkor ugynézem az számitástechnikába is ez a helyzet:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4549) net84


net84
őstag

Kellett egy kis idő, hogy lehiggadjak, és be tudjam írni az egyik pénteki esetet...
Valakinek a valakije volt, de ez a végkifejletet tekintve mind1.

Kissebségi forma család 10 év körüli gyerekkel. Gyerek elmondta az igényeit, hogy mit is szeretne. Egypárszor értésemre adták, hogy fasza gépet adjak nekik, ne valami gagyit, mert azért jöttek ide. Azon már meg sem lepődtem, hogy kb. úgy beszélt velem a csávó, mintha a legjobb haverja lennék (holott nem is ismerem).
Megkapták az árajánlatot egy asztali PC-re, játék célra, lista áron, mutattam nekik, hogy mibe tudok kedvezményt adni. Valakinek a valakije, tehát élből mutattam nekik a szoftver és telepítési kültségeket, majd jeleztem, hogy ebből mit tudunk faragni.
Jött a tipikus kissebbségi stílus:
- akkó most mongyan meg nekem, hogy mennyié adod ezt nekünk, mert nekünk lesz, nem pedig cégnek, és gondolom ezeket az árakat akkor szoktad leírni, ha cégnek adod.
- ezek listaárak, de máris mondom, hogy hogy pontosan hogyan alakul a végösszeg.
- jó, akko ezutánmeg megbeszéjük, hogy mennyit engecc még az árból
:F :(((
kijött a végösszeg, azon még variáltak, hogy kerekítsük le (192.300.-), jó legyen, az a 2,3k belefér az árengedménybe.
- akko mire rakod ezt össze nekünk?
(én? legkorábban 2 hét múlva :DDD )
- előreláthatólag péntek délelöttre lesz meg.
- ááá nem! keddre szépen összerakod ezt!
:((( :((( :(((
- az nem fog menni, mivel egyes alkatrészek csak csütörtökön fognak megérkezni
- ááá megóggyátok! lehozaggyátok futárra, tudom, vannak ilyen futárok
- futár fogja hozni ígyis, de szerda-csütörtöknél elöbb nem jön erre
még egy kis egyeztetés és megegyeztünk a csütörtök délutánban, majd folytatta amit a "vére" diktált
- mennyiér adsz nyomtatót
elötte már beszéltünk róla, hogy egyszerű tintasugaras kell nekik, a fia okosabb volt, az megnézte az árlistát... 10k
- igen, 10k körültől indulnak a tintasugaras nyomtatók.
- akkó acc egyet 5ért
- az nem fog menni, 10k az ára.
- na jó! majd ha gyüvünk a gépér, addig meggondohatod, és acc egyet 5ért

Anyukád jól van? Nem mondtam már rá nekik semmit , majd ha jönnek érte, akkor megkapják hidegzuhanyba, hogy ez nem piac...

Majd csütörtökre beöltözök nekik, hogy érezzék a törődést, és hogy tudják kit testvéreztek le... felveszem a jáccós bakancsom, sötét nadrág, csukjás pulóver... :(((

Read only...

(#4550) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

-Jónápót! Rútert akarok venni, de nem ám valami gagyi sz@rt, mert nekem aztat mondták, hogy a likszisz a jó!
-Linkszisz van, 12600 és 16300...
- :Y , ááá az nagyon drága...
-Igen ez a linkszisz, ez ennyibe kerül...
-Ócsóbb van válámid?
-TP-Link 7900.-
-na, aggyad aztat az jó lesz... de romoljon el, mert nem szeretem amikor elromlik valami... meg hát neked se jó ha problémázunk..
-bármi bármikor elromolhat... mörfi megmondta...
...de egyébként ismerjük mi egymást??? mert nem emlékszem, hogy megittuk volna a pertut...
-na jóvanna, oldottam a hángulatot. akkor aggyál nekem egy olyan olcsóbbat...

-viszlát (soha)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.