Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) Thulcandra válasza TheReMiXeR (#4750) üzenetére


Thulcandra
senior tag

öhmm, most nem tudom h az írásodból maradt-e ki, vagy élőben is kihagytad, de úgy szokás h ha behoznak egy gépet azonnal rá monitorra s megnézzük megye-e, win betölt-e rendesen stb.

Voltmár h odaraktak gépet azzal h cseréljünk hálókarit benne aztán kiderült h proci, ram is elszállt. Otthon még ment... Nem nyomjuk rá ott előtte monitorra akkor szopunk.

Havernak volt olyan h bevittek gépet szintén hálókarit karatni bele, linux volt rajta, mikor hazavitték jött a telefon, utána élőbe anyázás h az ő gépükön bizony windows volt.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4752) TheReMiXeR válasza Thulcandra (#4751) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

természetesen ki lett próbálva, mert hát honnan a rücskös apámf@szából tudtam volna, hogy melyik venti zörög?

itt az a lényeg, hogy akkor ment szarrá valami amikor kifújtam levegővel... csak az a kérdés mi, mert ugye még padon se akart elindulni az ipse lapja azt pár órára meg még is...

(#4753) Thulcandra válasza TheReMiXeR (#4752) üzenetére


Thulcandra
senior tag

:D az a gép amit én használok az olyan, hogyha járatod akárcsak 10 percre, utána kinyomod, nem lehet bekapcsolni úgy 20 percig. :D Senki nem jött rá pontosan miért, de v.mi hőmérsékleti dologgal függ össze, mert állóventivel nyomatva rá a luftot egy 2 percig akkor beindul. Viszont a lap nem támogat olyat, hogy magas hőfoknál kikapcsolás... és soha nem is fagy. Csak ha egyszer le lett kapcsolva akkor egy ideig pihenni akar.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4754) Stavi válasza Thulcandra (#4753) üzenetére


Stavi
tag

hali!
én kete szervízeltem egy ilyen gpet.... csontra ugyan ez volta baja, stabil volt, nem fagyott, nem melegedett. cska kikapcsolás utan varni kellett vagy 15-20 percet, amig ujra működött... egy vga kartya csere egoldotta a problémát :) Hozzáteszem az a vga ami bene volt,m ásik gépbe frankón működik :F
bocsi az offért

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#4755) Zoloft


Zoloft
tag

Kicsit off, de megtörtént..Kb 1 éve meglátogattam az egyik XY "számtekboltot", komplett gép vásárlás tervével. AMD konfigot szerettem volna vásárolni, ezt a pontos összeállítással vázoltam is a kollégának.
Az AMD szó hallatán kikerekedett az eladó szeme, majd ezt mondta:

- Ne vegyél AMD-t semmiképpen.
- De hát miért.
- Hát nekem most nincs is én csak Intelt tartok, de oka van.
- Mi lenne az ok?
- Fölrobban.
- ???
- Komolyan, minden AMD fölrobban...ugyanis nem bírja a hőt.
- ?????
- Multkor volt itt egy gariba visszahozott gép...AMD-s...a proci kilőtte a ház oldallemezét, mikor fölrobbant.
- :Y

No comment. :DDD

(#4756) Thulcandra válasza Stavi (#4754) üzenetére


Thulcandra
senior tag

höhö látod azt nem is néztük soha, mer' minek cserélgessük ha egyébként meg stabil :DDD lehet ebbe is a rivatnt2 rakoncátlankodik, de marad úgy ahogy van, úgy is csak áramszünetkor idegesítő ez a feature benne, azé kösz az nfot, lehet igazad van :K

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4757) Thulcandra válasza Zoloft (#4755) üzenetére


Thulcandra
senior tag

ROFL ne aggódj a srác nem viccet tényleg robbanak az AMD-k itt láthatód a videót róla még az asztallapot is átvitte :K

[OFF]har x 2000

/sarcasm[/OFF]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4758) Zoloft válasza Thulcandra (#4757) üzenetére


Zoloft
tag

Na de fémlemezt is? :DDD

Állítólag Irakban az amerikai hadsereg robotokat fog bevetni pár éven belül..namost ha ezek AMD procival ketyegnek még lőszer sem kell :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4759) 1010 válasza TheReMiXeR (#4750) üzenetére


1010
őstag

teljsen átérzem
a bunko parasztok és társai

vezessetek be egy lapot vagy bélyeggzőt

hogy mikor kész a gép

aláírja, hogy a terméket működőképes állapotban elvárasimnak megfeleő álapotban átvettem.

vagy iesmit

aláirja és kész nem szólhat többet

(#4760) ML320 válasza Thulcandra (#4757) üzenetére


ML320
aktív tag

Ezt a videót elhiszed??!?! :Y

Szétrobban a proci, és a foglalat alatti nyákot, és még az alatti asztalt is szabályos négyszög formában átrobbantja, úgy, hogy az eszközök nem mozdulnak meg? Alulról lőtték ki az egészet.
Múlt héten szétvertünk, és széthegesztettünk egy alaplapot. :D Unatkoztunk... :D
Elhiheted, hogy erős anyagból vannak.

Ember tervez, Isten perverz...

(#4761) net84 válasza ML320 (#4760) üzenetére


net84
őstag

sőt! valahol (de lehet, hogy itt) még szó is volt arról, hogy ez a video egy nagy fake...

Read only...

(#4762) Thulcandra válasza ML320 (#4760) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Szerinted miért olyan stílusban írtam ahogy, s miért van ott a végén h har x 2000 meg /sarcasm :W

Szar a humorom, sajnálom :W

Én csak 486os gépet felexeltem szét egyszer. Aztán ráraktuk a tábortűzre :(

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4763) ML320 válasza Thulcandra (#4762) üzenetére


ML320
aktív tag

Akkor bocsi :F :R

Ember tervez, Isten perverz...

(#4764) adik válasza TheReMiXeR (#4750) üzenetére


adik
őstag

No ezért nem vállalok én már szervízt, bármilyen egyszerűnek is néz ki.... Najó, kivétel: siheder koromban összeraktam még pár gépet, azoknak vállalom a karbantartását, de ez kb évente egyszer alapos vírus-irtást és registry-gyomlálást jelent, majd 4-5 évente egy új, frankó, nem teszkós gépet, amivel meg ilyen szopások jellemzően nincsennek, még a wint sem kell rendszeresen újrakalapálni addig, a ház tetejét meg pláne nem kell levenni :)
Amúgy részvétem, ez tényleg a lehengerlő szopás kategória. Na, lassan megyek dolgozni, mert mi ma nyitva vagyunk :O - szerintem egy zsengébb szombat forgalmának a felét el is fogjuk érni.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4765) TheReMiXeR válasza Thulcandra (#4753) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na igen, ilyennel már én is találkoztam... viszont itt órákról van szó és nem percekről.
Meg ugye minden ki lett próbálva más lapban illetve más cuccokkal is kipróbáztam az ominózus lapot.

Ráadásul egy ilyen baromarcúnak hogy adod be, hogy várni kell a kikapcsolással amikor ő csak azt hajtogatja, hogy EDDIG JÓ VOLT?

Abszurdum az egész...

Üzletileg amúgy sem hozza a ráfordított időt egy ilyen ócska öreg gép. Mi nem foglalkozunk használt gépekkel/alkatrészekkel, tehát igazából nem is kéne ilyen cuccokkal foglalkoznunk.
Nos, eredményként elkönyvelhetem, hogy NEM VESZEK ÁT öreg gépet semmilyen formában. Adok lehetőséget a bevállalós konkurenciának illetve a "nem szakmabelieknek".

Így is sokszor látok autókon számítógép szerviz telefonszámokat. Majd az ilyen "kiugrok és elkérek tízezret emberek" megcsinálják...

(#4766) adik válasza adik (#4764) üzenetére


adik
őstag

a mai nap eddig ilyen

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4767) TheReMiXeR válasza 1010 (#4759) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

van ilyen lapunk, írtam, hogy 2perces azonnali meló, én naív minek írjak???
utólag meg késő... egyébként ebben az esetben majdnem mindegy, hogy van lapod vagy nincs, mert elsődlegesen az ipse lapjával volt a gond...

[ Szerkesztve ]

(#4768) TheReMiXeR válasza adik (#4766) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

mi hál'istennek szabin vagyunk, csak holnap toljuk be a képünket...

most voltam a mellettünk lévő pékségben és hát 1-2 olyan arcot láttam ajtót feszegetni akik soha nem vásárolnak csak feltartanak... még jó, hogy nem vagyunk nyitva...
több lenne a világítás számlája mint a haszon.

[ Szerkesztve ]

(#4769) adik válasza TheReMiXeR (#4768) üzenetére


adik
őstag

a mai nap nekem eddig -2990. cipzárhibás táska, visszaadtam az árat. ÉS 6-IG VAGYUNK NYITVAAA!!!!

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4770) batmab


batmab
senior tag

ezt nézzétek meg,és ha lesz magyar verzioban,én kérnék egyet :P

szöke nős bill...

köszönettel:
batmab :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#4771) adik


adik
őstag

Navigációs eszköz, reklamálás:

- nem müxik rajta az IGO (mutat egy 128MB Kingston kártyát. mi lehet rajta? IGO XIII. ker???)
- ez nem jogtiszta így ránézésre, ezért nem vállalhatok garanciát.
- ok. De konektoros töltő akkor sincs benne.
- ez egy autós navigáció.
- de legtöbbet a szobában fogják használni. (hát arra tényleg elég a 128MB)

:Y :W

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4772) Zofren válasza adik (#4771) üzenetére


Zofren
aktív tag

"- de legtöbbet a szobában fogják használni."

jó nagy szobája lehet, ha navigáció kell neki :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#4773) adik válasza Zofren (#4772) üzenetére


adik
őstag

szobabiciklihez?

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4774) TheReMiXeR válasza adik (#4773) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

szpinningelni vazze :))

(#4775) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

húúú elvtársak...

úgy vettem észre, hogy az elmúlt 2 nap mindenkiben vásárlási hajlamot gerjesztett...
9:30 - 11:30-ig szinte köpni-nyelni nem tudtunk...
aminek természetesen nagyon örültünk :))

csak csak beindul már valami...

egyébként a baromarcúak ma hál' istennek elkerültek minket... igaz legalább 5laptopos és 3 gépes szervizt hajtottam el... ők azt hitték, hogy ha nem indul a gép azt majd szombaton egy szerviz megoldja röpke 15perc alatt... ők (sajnos) csalódottan vették tudomásul, hogy szombaton nem foglalkozunk szervizes melóval... eladni nem tudunk, nem hogy belebújjunk a gépekbe...

...és hogy egy statisztikát is közöljek :
-5laptopból mind az 5 Fujitsu Siemens gép volt
-3gépből 2 teszkós/osanos/korás/metrós gép volt... 1 meg valami iszonytat ócska cuccokból összerakott valami...

csá, jó hétvégét!

indul a biliárd party :C

[ Szerkesztve ]

(#4776) RasHaN válasza ESP (#142) üzenetére


RasHaN
aktív tag

ESP írta:
Alaplapból mindíg kéket, videókártyából, meg pirosat kell venni...-mondta egy épp gépvásárlásra készülő kolléganőmnek.
-Vigyázni kell, mertt a boltosok szeretik eladni a szemetet...ezeket kell keresni, mert ezek eredeti amerikai alkatrészek...
No comment...

nekem környezetbarát zöld vidkarim van :DDD

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4777) net84 válasza TheReMiXeR (#4775) üzenetére


net84
őstag

ezt én is észre vettem, igaz a forgalomban ez nem mutatkozott annyira

de voltak egypáran, akiknek elvonási tüneteik voltak, és jöttek érdeklődni, nézelődni...

Egyik érdekes és kicsit vicces fazon notit keresett.
Mondom neki, hogy rakin most nincs, de tudunk nézni olyat, ami neki megfelel és 1 héten belül elvileg meg is jön. Ekkor derült ki, hogy nem is most kell neki, mert igazából karácsonyra lepné meg magát, most csak az árakról szeretne tájékozódni :W
Felvilágosítottam, hogy azt sem tudom, hogy jövő héten milyen árak lesznek, nemhogy karácsonykor...aztán végül sikerült egy olyan notit találni neki árban+teljesítményben, hogy egyböl kért egy telszámot, hogy visszaszóljon, és jövő héten elvileg megrendelném. Kiváncsi leszek...

Illetve volt egy idősebb hölgy, aki azzal kezdte, hogy elromlott a számítógépe, és nem tud netezni, de neki most sürgősen le kellene töltenie 2 e-mailt, és ki is kellene nyomtatnia. Illedelmesen átküldtem a szomszéd netkávézóba - igaz kicsit furcsán nézett rám, amikor mondtam neki, hogy nálunk sem net lehetőség, sem nyomtatási lehetőség nincs.

Volt agy srác a kisfiával, akivel kb. 15percet beszélgettem a webkamerákról, majd a végén közli, hogy járt egy másik üzletbe, ahol szintén webkamokat nézett, de kb. annyit tudott róla az eladó, ami rajt volt a dobozán. Azt, hogy melyik lenne neki az ideális, és milyen paramétereket vegyen figyelembe a vásárláskor, arra nem tudott választ adni neki. Megköszönte a tájékoztatást, egy kicsit elszomorodott, hogy csak délig vagyunk nyitva, mert valsz addig nem ér vissza.
Evvan! mi sem lehetünk mindig estig nyitva....

Read only...

(#4778) Mercutio_ válasza micro (#4741) üzenetére


Mercutio_
félisten

argep.hu-n, depo.hu-n keress rá a shuttle xpc szóra...

Erről jut eszembe: Szakik nem tudjátok miért tűnt el villámgyorsan a vizesek kínálatából az Asus T3 barebone alap?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4779) net84


net84
őstag

tegnap este volt egy érdekes gépösszeszerelésem.
Semmi dolgom nem volt, csak a kábeleket összedugiszálni, megnézni, hogy jól rakták-e be az alaplapot, berakni egy raid kártyát, és a meghajtókat bekábelezni.
Fura sárga színe volt a memóriának, hát kivettem, mi is lehet az.
Zeppelin márkájú (a mem. modulokra is ez volt "festve"), 1gb/800mhz ddr2 ram. Le is fottóztam, ilyet sem gyakran lát az ember - valaki találkozott már ilyennel? Hova tehető a gagyi noname és a márkás tuning ramok skáláján?

Mivel otthon se monitorom, se működő összerakott asztali pc-m nincs, így mondtam a srácnak, hogy majd a helyszínen (más volt a tulaj és más aki áthozta, hogy rakjam össze) próbálja ki.
Csörög is a telefonom este fél 9kor, hogy nem indul. Mivel a ház úgy meg volt vetemedve, hogy egy nagyobb mozgatásra kirángatta a pci portból a kártyákat, ha azok be vannak csavarozva.

Mondom neki, hogy ellenőrizze le a kapcsoló csatlakozóit és a kábeleket, hogy nem csúsztak-e le, illetve nézzék meg hogy a pci kártyák nem csúsztak-e ki. Elviekben egyik sem csúszott ki, igaz ma délután telefonáltak, hogy a HDD kábele (azt már nem is kérdeztem, hogy melyik) volt kimozdulva...de ma meg az előlapi audio csatik nem mennek. Ez már érdekesebb volt, mert a line-out biztos, hogy jól volt bekötve, de mivel leírásom nem volt, a neten 2 féle bekötést is találtam, így a mic. csatit sacc/kb. kötöttem be.
Az, hogy mi nem jó, majd holnap kiderül, mert újrakötötték a leírás alapján, de így sem megy....

Read only...

(#4780) ML320 válasza net84 (#4779) üzenetére


ML320
aktív tag

Na, a hétvégén mindenki szívott?

Nekem holnap reggel kellene átadnom egy PC-t, de már elegem van. Az XP telepítést kibírta a VGA kártya, utánna furcsa szaga lett. A régi HDD-ről elkezdtem átmenteni az adatokat, erre meg menet közben megállt, és befagyott... Már a HDD-t sem ismeri fel.
Ja, a procit a BIOS 72 fokosnak mutatta, az Everest 53-nak. Anyád... Megyek inkább aludni... Holnaptól nagyüzem. Kíváncsi vagyok, hogy hány gyermek "nem csinált semmit" a hétvégén, de most azért behozzák a gépet, mert nem működik... :O

Ember tervez, Isten perverz...

(#4781) Djuree válasza net84 (#4779) üzenetére


Djuree
félisten

zeppelin nem rossz márka. van belőle egész jó tuningram is. olyasmi mint a goodram, olcsó de egész jó.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4782) Ygg válasza Djuree (#4781) üzenetére


Ygg
senior tag

Az alap Zeppelin antituning, de megbízható darab.
De ezek szerint már van tuningverzió is.
Ilyennel volt tapasztalatom anno még DDR-ből.
Alap célokra szerintem egész jó.

(#4783) TheReMiXeR válasza net84 (#4779) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

mi egy fél éve nyomjuk ezt a zeppelint...

hát vegyes érzelmekkel... nálam 20%-os a hibamutató... tehát 10-ből 2 rossz kapásból... mindenesetre szép látvány az a vaskereszt a memón, na meg ez a mustársárga design...
...amit, ha poénra veszek nem is rossz, pláne, hogy a kingmax is ilyen színű ramokat dobott ki a piacra az olcsóbbikból.

egyébként jelenleg 4db 1gigás zeppelin modul van most a gépemben... igaz csak addig amíg nem kapok jó áron 1066-os kingmaxokat :))

(#4784) 1010


1010
őstag

[link]

:U

(#4785) adik


adik
őstag

Tudtok-e oylan pasztát, ami ragaszt is? valamelyik chippen van az alaplapon. köszi. (Oh, lehetőleg Bp. köszcsi mégegyszer.)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4786) as_Rock


as_Rock
őstag

GlobalPC-t ismeri valaki, illetve még S.A.V. kft-t esetleg?
Ha igen dobjon 1 privátot:R

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4787) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok. Kicsit off, de mivel számtechesek vagytok megkérdezném, hogy melyik számtech boltban fogadnak el hitelkártyát?(American Expressz Blue)

(#4788) Rover623 válasza as_Rock (#4786) üzenetére


Rover623
félisten

Az első nagyon Ramiris-es partnernek néz ki...a másodikról én nem tom' kiféle-miféle-keféle...:DDD

primus inter pares

(#4789) Rover623 válasza eddie17 (#4787) üzenetére


Rover623
félisten

Amelyiknek ki van ragasztva az ajtajára az embléma...:C

primus inter pares

(#4790) eddie17 válasza Rover623 (#4789) üzenetére


eddie17
addikt

Jó de nekem most itthonról kellene megtudnom:)
Honlapok nem valami készségesek ez ügyben. Azt gondoltam itt úgy is sokan dolgoznak iylen helyen, csak jelentkezik valaki, hogy náluk lehet.:)

(#4791) Rover623 válasza eddie17 (#4790) üzenetére


Rover623
félisten

:F
Ez nem chat, nem MSN...akinek látszik itt a hozzászólása, 99% hogy nem onlány, mint azt szenyorként te is tudod...;)
Szóval ez amolyan költői kérdés volt részedről...amire az első pozitív választ kapod, valószínűleg régen megvetted amit kell...ráadásul nem ott, ahonnan válaszoltak...;]
Mi lenne ha felhívnád a kiszemelt boltot?
Általában a boltok kis százalékában lehet kártyával vásárolni...amúgy is kicsi manapság a haszonrés, miért adjon belőle a bolt még a banknak is...:W

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#4792) as_Rock válasza Rover623 (#4788) üzenetére


as_Rock
őstag

Lehet inkább Brekk-nél kötök ki :D

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4793) eddie17 válasza Rover623 (#4791) üzenetére


eddie17
addikt

Na most megkaptam:) Igazad van, megoldom.
Tudom hogy nem chat, és nem is msn.
Akkor megyek is, és utánnajárok, hol tudok, így vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#4794) TheReMiXeR válasza Rover623 (#4788) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

a másik is az

(#4795) 04ahgy válasza Josi (#4642) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ez tetszik. Én gigantomániás vagyok. :C A Gigant ugyanis a V63 sorozatú, MÁV állományban levő villamosmozdony beceneve. :D

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4796) Shadows


Shadows
senior tag

a srác behozza masinát 650terahercz durci nem emgy tegnap ment a vga csere óta nem jó. oldal levesz

vga megnéz nincs benyomva jeeeee,
vinyó nem megy, dugjuk masterba jeee

2k lesz.

srác: "pfú ha ezt tudom akkor most mehetnék pizzázni"

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4797) adik


adik
őstag

hülyehülyehülyehülyehülye
win telepítés. állandóan befagy, de már második éjszaka csinálom mint egy állat. szószerint. miért nem megy? szétszed minden, összerak. rossz. vinyó ki, másik be. (kicsit akadozott a partícionálás is) rossz. memória cserél. rossz. telepítő cd cserél. rossz. odd cserél. jó! rossz volt az odd. Oh, hogy ez a saját gépem, otthon?? mert megérdemlem! :W

* Hitachi 16x cd-rom, 1997. RIP.

[ Szerkesztve ]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4798) 04ahgy válasza Rover623 (#4791) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Rover... Mióta a RAM-os topikban benyögtem [link], hogy nem MSN, azóta több helyen láttam, hogy felemlegeted. :C Örülök, hogy tetszik. :R :DDD

Ma a kezembe került egy általam szervizelt gépben levő RAM. A gép: P4 1,8 Willamette, 18*100MHz. A RAM: PC133 SD-RAM, 512MB. BGA chipes :Y , kétoldalas! Látott belőle a gép 256-ot. :D

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4799) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Nagy az isten állatkertje... nem csak mi kapjuk a szórást...

Reggel cseréltettem gumit a kocsin és a gumis cimborám szokta mondani, hogy vannak olyanok akik ilyen gumit kérnek : "tessék-lássék"

Ezt igazából a mai napig nem tudtam feldolgozni, hogy az igazából milyen is... de ezen túl tett egy fiatal srác...

Kb. 10percig adta elő, hogy neki milyen gumi is kell, meg elöl ilyen meg hátul amolyan... stb... Aztán a végén kinyögte : csak kölcsönbe kéne a 4 gumi 1 hétre...
Nokoment...

(#4800) RAM válasza TheReMiXeR (#4799) üzenetére


RAM
őstag

Pest?

Csak tisztán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.