Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) Djuree válasza pulcsi (#4100) üzenetére


Djuree
félisten

ez annyira jó!
ha feketén akar win-t akkor miért nem tölt le egyet és rakja fel vagy megkéri a ''szakértő havert'' hogy rakja fel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4102) pulcsi


pulcsi
tag

mert nincs haver akinek lenne :), húú meg amennyire értettek hozzá

[Szerkesztve]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#4103) ML320 válasza pulcsi (#4102) üzenetére


ML320
aktív tag

Pedig mindig szokott lenni olyan haver, akinek megvan a XP telepítő.
És ha már megvan, akkor ő rencergazdának is képzeli magát!!!
Főleg, ha van egy Blade XP-je! Húúúú, ő mán az offiszt is fő tuggya rakni!!!

Ember tervez, Isten perverz...

(#4104) Djuree válasza ML320 (#4103) üzenetére


Djuree
félisten

:C
mi az a blade xp? már hallottam róla máshol is de nem vágom mi ez.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4105) Balinov válasza Djuree (#4104) üzenetére


Balinov
félisten

agyonslipstreamelt,nliteolt xp,amibe belevágnak midnenféle rendszertrükköt,kodekpakkot,böngészőt,kiterjesztés,vizuállatságot,anyámkinját. hasonló a summer/winter edisünökhöz. egyszer hívtak egy géphez ,aminez volt,háát... :W :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4106) Móci


Móci
addikt

Csoda moddolt xp-k... semmit sem érnek szerintem. Hiába van benne egy valag program, úgyis elavul majdnem az összes hamar...
Hát igen, sok a xp-m van rencergazda lúzer.
A legjobb, hogy aki egy programot nem tud felrakni büszkén újságolja, hogy ő bizony megjavította a xy programot. Ahaa... persze. Azért döglődik az xp.
Vagy éppen a pdf gyártás nem megy, s a fejemhez vágja, hogy márpedig a régi rendszeren tuti jó volt minden, itt meg nem jóóóó... Bah.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4107) Djuree válasza Balinov (#4105) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, tökéletesen felesleges, úgyis elavulnak, meg jobb szeretem a saját magamnak tetsző és kellő progikat én magam felrakni, oda és ahogy én akarom.
ez gondolom a hozzá nem értőknek lenne, de annyi mindent felpakol hogy még rosszabbul jár mintha egy szűz win-t rakna fel.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4108) adalbert1 válasza Djuree (#4101) üzenetére


adalbert1
veterán

Valszeg oprendszer nélkül nem tudja letölteni... ;]

(#4109) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Régóta nézegetem a topikot, marha jó sztorik vannak :DDD

Viszont annyit hozzászólnék, hogy néhány esetben túlzásba estek. Vásárlóként sokszor tapasztalom hogy flegmán vagy lekezelően beszélnek velem számtech-boltban, mindössze azért, mert nem tudok minden alkatrészről mindent (számtechtanári diplomám ellenére se) :( . Pl. a hálózatépitésben voltak hiányosságaim (hardveres hiányosságok), amikor normális hangnemben feltett kérdésemre gúnyos választ kaptam...

Tény, hogy utálatosak azok az emberek, akik agressziven hőbörögnek az eladónak, miközben segghülyék az informatikához, max honfoglalózni meg passziánszozni szoktak, de úgy gondolom az eladóknak is meg kellene különböztetni az ilyen lámáktól a normális, de az informatikára kevésbé fogékony vásárlókat.
Az átlagon aluli júzereket is lehet emberként kezelni, köszönet azoknak akik erre is figyelnek.

Akinek meg nem ingje...

(#4110) Zofren


Zofren
aktív tag

hozzáértő-szakértő ismerős felrakra a sp nélkuli xpt és csodálkozik hogy nem mukodnek az usb-s eszkozok és persze hogy az eszkoz rossz, mert az ismeros azt mondta. tobb ilyen esetem volt, és mikor megmondom és mutatom a gépemen hogy az eszkoz jo, akkor valami trukkot emlegetnek és mutassam meg még1x mit csináltam.

mostani telefon:
-adsl modemet árulnak?
-igen. 5900Ft-ért tudunk hozni a T-Pontbol, holnap délelottre itt van.
-köszönöm az drága.
bip bip bip

Ti tudtok ennél olcsobb helyrol szerezni modemet? Még csak nem is teszek rá hasznot, mert ingyen elhozom neki a másik városbol. ugyis ott van dolgom délután cimszoval.

De emlitsuk meg a kedves ugyfeleket: ma hozott be egyik 2 héttel ezelotti munkámért 1 üveg Lipo-nova orosz vodkát (zárjegy, ciril betuk, egy kukkot nem értek belole). a másik 1 üveg házi paprika pálinkát és 1 üveg házi fehér bort.
Szép hétvégének nézek elébe. :DD

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#4111) Móci válasza Zofren (#4110) üzenetére


Móci
addikt

A vodkából ide is juthatna, jól jön az mindig... :R :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4112) TheReMiXeR válasza Coyote2000 (#4109) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nos, tizenvalamennyi éves számtech pályafutásom alatt én is találkoztam ilyen jelenséggel.
Sok ilyen eladó már nem eladó azóta. Mi itt ebben a topikban (biztos olvastad) általában vagyis talán 99,9%-ban a ''nem normálisan kérdező'' vásárlókról ill. okoskodókról írogatunk.
Mi sem vagyunk százas emberek, pusztán minket megillető ''hangnemért'' küzdünk.
Na, meg ha van állat vevő, azt tuti leírjuk, hogy okuljon belőle mindenki. Nem csak számtech oldalon... mindenhol.

Peace :R

(#4113) ML320 válasza TheReMiXeR (#4112) üzenetére


ML320
aktív tag

Kissrác bejön. Hálózati izé kell neki.
Kiderítem, hogy hálókártya. Megkapja. Kér még hozzá kábelt is. Megkapja. Fizet.
Mielőtt indulna, megkérdi, hogy akkor ez jó lesz a két gép közé? Ja, egy hurokkal, benne a fejeddel. Ezt mikor tudja megkérdezni? Csakis a vásárlás után!!!
Átalakítás crosslinkre, majd jön a következő kérdés: Hogy állítsuk be a hálózatot... Kiselőadás...

Egy másik meg telefonál. Most vett egy vinyót (persze nem nálunk), de nem látja a gépe. Mi lehet a gond? Hát, akár BIOS beállításokon keresztül a hardver hibáig bármi - mondom elhamarkodottan.
- Jó, akkor mondom, hogy van beállítva a BIOS.
- Most sajnos nem tudjuk ezeket leellenőrizni, mert ügyfelekkel vagyunk.
Igaz, nem voltam ügyfelekkel, és az igaz, hogy pár eset kissé ingerültté tett. De nem emlékszem arra, hogy a telefonkönyvben az ingyenes telefonos segítségnyújtás rovatban szerepelne a számunk. Valahogy a kereskedelmi egység nem azonos a helpdeskkel. Főleg nem úgy, hogy nem nálunk vették az eszközt. Vagy talán máshol elhajtották a halálba?

Ember tervez, Isten perverz...

(#4114) 1010


1010
őstag

ma reggel(nekem reggel)
jött egy öreg boszorka meg a lánya
hogy ezt a fejhallagatót ki lehet próbálni
mert süket és hogy hangos e :F
mondom neki hogy nem, ha megveszi utána kinyithatja és megnézheti

válasz:az öreg banyától: uram nem érti én süket vagyok tudnom kell hogy hangos e
:(( na most nem ordítottam vele hanem normál hangon beszéltem
mint ahogy a tv szól általában
ja és még utána szóváltásba is végig képben volt a banya amit már féluton montam kb 5méterre

ja meg majd egy 3k szart kinyitok neki fólia feltép
vezeték ki bogoz...ja persze
más már akkor ugrál mikor a doboz ki van nyitva 1mm-t
hogy ez már használt :W



(#4115) adik válasza 1010 (#4114) üzenetére


adik
őstag

Ükászban megkaptuk, hogy nem lehet felbontani egyetlen fülest sem nálunk sem. Fülhallgatónál ezt még meg is értem, de fejhallgatónál már nem ennyire egyértelműen. Mint vevő, nekem is lenne ilyen igényem - persze én tudok olyan helyeket, ahol bele lehet hallgatni, és amikor vettem fejhallgatót, akkor mindig olyan helyen vettem, ahol volt rá mód, hogy meghallgassam. Aztán ezt jeleztük a góréságnak, eredményként benyeltek pár fejhallgatót, és mint kiállító darabokat felbontották, és ki is rakták a pultra, rendesen bekötve. Azóta viszonylagos boldogság van: bele is tudnak hallgatni már kb 5 fejhallgatóba az emberek. :R
1010: megértem a néni igényeit. Az egy másik dolog, hogy ezt tirpák módon jelezhette feléd - gondolom azért borultál ki, és nevezted banyának, meg boszorkának.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4116) poffsoft válasza TheReMiXeR (#4035) üzenetére


poffsoft
addikt

windows xp live! ....

[ Szerkesztve ]

(#4117) Vangelis válasza TheReMiXeR (#4096) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekünk álandóan borotvát akarnak el adni, van hogy 3x vissza jön mire rá jön, hogy nem kell.
Már lassan nem tudunk milyen kifogást kitalálni..:D, hogy miért nem kell borotva, mac3 meg ilyenek... sötétség.. nem értik, hogy gyantázom az arcom:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4118) TheReMiXeR válasza Vangelis (#4117) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

''nem értik, hogy gyantázom az arcom''

:C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#4119) TheReMiXeR válasza poffsoft (#4116) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

veri tenkjú :Y :C :R

én miniPE-t használok, de most ez a fajta megoldás nem segített a végeredmény elérésében... winfosok behaltak, a telepítést nem lehetett megúszni...

(#4120) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Tegnap előtt ''új vevőm'' rendelt 2db 512es noti ramot, mert 2db 256-os volt neki benne a 3,5éves észer lábtopjában. EZ a gondolat úgy keletkezett, hogy megkérdezte tőlem, hogy gyorsabb-e egy lábtop, ha 1giga ram van benne? Mondtam néki láttatlanba azt a szokásos mondatomat, amit a memóriáról szoktam regélni mindenkinek : ''memóriából sosem elég, határ a csillagos ég''

No, tegnapra megjöttek a ramok. Fazon megérkezik délután, én lábtopbe beheggesztem memóárokat és power on...
Fazon néz, hogy csak nem lett gyorsabb az indulás...
Mondom néki, hogy mi a gond : 64program indul el kapásból az elején amitől lassú lesz az indulás... és hát az oprendszer amióta megvan a gép azóta fut, ami szép teljesítménynek tudható be.
3,5éves az oprendszer és panaszkodunk rá hogy lassú??? Nekem havonta/2 havonta megy a reinstall mert a sok videó bizgentyű tönkrevágja ezt a drága találmányt természetesen a legnagyobb munkák közepette...

Végeredmény, kissé savanyú a szőlő, de legalább a programok azok láthatóan gyorsabban indulnak el 1GB memszivel...
A levonható következtetés a következő :
''egy jókora adag sz@rnak ne agggggyunk bablevest, mert az csak hígítani fogja és nem megerősíteni... azaz végeredményként folyékony szt azaz híg fost kapunk...''

[Szerkesztve]

(#4121) ML320 válasza TheReMiXeR (#4119) üzenetére


ML320
aktív tag

Jól van, nem csak engem dolgoztatnak szombaton. :DD

Telefon:
- Rúterük van? A ''Hallo'', meg ilyesmik hiányoznak a szókincsből
- Van. Akkor beszélgessünk tőszavakban
- Milyen?
- D-Link
- Miiiilyen?
- DÉÉÉÉ LINK
- Pontosabban?
- DIR-100
- MIIIILLLEN?
- DÉ Í ER 100
- Dé er, százmennyi?
- DÉ Í ER 100
- Dé er í...
- DÉ Í ER 100
- ídéeeeer...
- DÉ Í ER 100 :W
- Déjijer száz?
- Igen :O
- Köszi! bíp bíp bíp

Még jó, hogy az árát is megkérdezte...

Ember tervez, Isten perverz...

(#4122) TheReMiXeR válasza ML320 (#4121) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

pont most cseréltem be egy tp-link rútert egy ilyen dééé link dííírszázra...

''hát semmilyen vebódal nem jött be rajta'' mármint a tp-linken...
hiába mondtam, hogy bezony bekéne lőni azt a tűzfalat, de ''ne mondjam meg, mert 20éve ezzel foglalkozom'' vót az ürge... nos, ha délink köll, akkor nesze neked vigyed...

(#4123) pulcsi


pulcsi
tag

kollégánál most volt bent kedves kissebségi a kaszinóbol jött át h vesztett 50ezret és h nála hagyja a mobilját csak adjonpénzt 10-20 ezret kolléga a kamerára mutat, néz és mondja
-látod ott a kamera oda mondjad
visszanéz és az ürge már bent se volt :D

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#4124) 1010


1010
őstag

ez a ruter dolog nagyon nehéz lehet :DDD
annyi információ mennyiség és választási lehőtőség éri a vevőt a confiog nál
hogy teljesen bekattan
és inkább sirva hozza vissza hogy nem megy a net
pedig sztem elmondjátok neki mit hogy kell állitani és mihez nem nyúlni

ja és van olyan is hogy basic config meg advenced

én ezt is valami jogsihoz kötném

(#4125) poffsoft válasza TheReMiXeR (#4119) üzenetére


poffsoft
addikt

mini nélkül megfelelne a PE is....
#4124: már az egy jogsi, ha 100 év IT gyakorlattal feldolgozza az interpreter a cím(név) és IP cím közti különbséget.... :DDD


[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#4126) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

''mini nélkül megfelelne a PE is''

hajnali egy után nem értem, iszom még egy jégert...

(#4127) poffsoft válasza TheReMiXeR (#4126) üzenetére


poffsoft
addikt

én miniPE-t használok :írtad te.
Erre én, hogy ha nem a miniPE-t, hanem a winxp PE-t használod, jobban járhatsz (mert tele van vírusgyilokkal, böngészővel, stb..)


hajnali egy után nem értem, iszom még egy jégert...: Igyámán az én egészségemre is, még vagy ötöt! :DDD

[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#4128) adik


adik
őstag

Úgy döntött a főnököm, hogy talán kevés lehet a gépembe a most benne csücsülő 256MB ram, hát markomba nyomott egy 512 modult. Persze oldal lekap, gépbe belenéz, majd telefon előkap és látványt lefényképez:

[kép]

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4129) net84


net84
őstag

vasárnap reggel telefonon kerestek, természetesen, még csak ébredeztem, hát inkább visszahívtam ~45 perccel és egy kávé+cigi kombináció után...
A lényeg: nem nekik, hanem egy ismerősüknek kellett megnézni a gépét, mert nem megy rajt az Egri csillagok CD.
Jó legyen. 10 percet késtem, a panelrengetegben meg kellett találnom a címet. Mire odaértem, arra kb. 100 dolgot kellett megnézni és elmagyarázni.
Kezdődött a játékokkal, hogy miért nem indulnak el - mert le lettek törölve, az ikon az uninstall.exe fálj-ra mutatott, hát gyalulták...ezeket tessék újratelepíteni (majd ha már nem leszek itt)
Aztán előkerültek a focis lemezek, amik megnyugtatásomra video cd-k voltak. DVD lejátszó progi feltelepít, láss csodát, máris megy minden (hát végig is kellett próbálni minden lemezt).
Jött egy újraindítás, és látom, hogy induláskor kismillió progi indul, rengeteg szeméttel egyetemben. vírus és féregkergető feltelepít, a vírusírtó egyböl dobálja az ablakokat. Pl. winhelp.exe - törlésre került...
A Fifa 2007 online játékhoz szükséges regisztráció elmagyarázása után végre megnéztük az Egri csillagok CD-t, ami mint gondoltam DVD volt :DDD
Mellékesen azt már nem eröltettem, hogy meg tudjam csinálni, hogy a vezérlőpultba bejussak, mert az XP egy picit meg volt zuhanva, és ha valamilyen rendszer-eszköz részbe akartam belépni, mindig dobott valami hibaüzenetet.
Nagytakarítást nem mertem rajt csinálni, mert félő volt, hogy akkor ma még egy xp-t is telepíthetek. Asszonypajtás meg már 2x telefonált közben, hiszen úgy indultam el, hogy max. 10 perc.
Ennyit a vasárnapomról...

Read only...

(#4130) szatocs válasza adik (#4128) üzenetére


szatocs
őstag

Ez már gép:) Ilyenkor szoktak jönni az érthetetlen hibajelenségek:D

=== Szatocs ===

(#4131) adik


adik
őstag

Fél órán belül a második user jön, hogy gariztasson és persze nem kapott annó garlevelet, mi nem adtunk neki. Millió bocsánat, shimán lehet, hogy kifelejtettük, adjon egy nevet, címet, és küldjük póstán azonnyal. Természetesen kezd nekem erre fejhangon hisztizni, hogy de neki ez rakás pénzkiesés, mi talán majd kifizetjük a taxit és a kimaradt munkabérét, mert egész nap ezért vett ki szabit. Hülye. Költői kérdésem: mi a töcsé írja alá, hogy átvette hiánytalanul? Miért nem lehet normális, kevésbé ordenára hangnemben mesélni, hogy mitől van hasmenése??

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4132) 1010


1010
őstag

ma megtudtam hogy az aux az antenna bemenet és kimenet

és hogy az internetet erősitőre lehet kötni vagy ha nem
vegyek vissza mindent :((( :W




[Szerkesztve]

(#4133) Zofren


Zofren
aktív tag

én azt, hogy kedves vevő egy olyan A4-es nyomtatot szeretne, ami kisebb mint egy A4-es lap és max 12 000Ft legyen. ja és a patron 250Ft-ba keruljon. Ha nálam nem kapható ilyen, megy máshova. Sok sikert kivántam neki. Amugy csendes nap volt.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#4134) TheReMiXeR válasza poffsoft (#4127) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

jaaaa...

én azé hívom miniPE-nek, mert azt írja ki induláskor :)

...ja és egyszer volt bent nálam egy német rendszergazda és kunyerált egy ''rendszer'' javító lemeztés amikor kopiztam neki egy miniPE-t akkor felvillant a szemeés nagyon örült néki...

[Szerkesztve]

(#4135) TheReMiXeR válasza net84 (#4129) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

van akváriumod? (by Hofi) mer' akkor tudod :))

(#4136) net84 válasza TheReMiXeR (#4135) üzenetére


net84
őstag

ML320 elmagyarázta :R
én meg :DDD :DDD :W :DDD :DDD

Read only...

(#4137) ML320 válasza TheReMiXeR (#4135) üzenetére


ML320
aktív tag

Múltkor egy másik kolléga küldött a cég összes férfitagjának szerelmetes levelet orális és anális örömökre történő invitálással...
Bírom, mikor ilyen helyzeteket kell kimagyaráznia...
Arról meg nem tehetek, hogy előtte az én gépemen webmailezett... :B

Ember tervez, Isten perverz...

(#4138) adik


adik
őstag

.

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4139) adik


adik
őstag

felhasználó néz két fényképezőgépet: 5mpx 4zoom, 6mpx 3zoom.
- ok, akkor telefonos segítséget kérnék, egy pillanat!
user 1m-rel arréb áll, telefon előkap, foszlányok:
- az egyik gép ilyen-olyan-amolyan ... mindkét gép 9-es! ... hogy-hogy nem tudod, hogy milyen a kilences?? Há milyen 9es? Hát hat megapikszel meg három zúm az 9, az 5 mpx és a 3x zoom is 9es. Meg ugyanannyiba is kerülnek.
:W

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4140) Zofren válasza adik (#4139) üzenetére


Zofren
aktív tag

akkor nekem 8-as gépem van :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#4141) Rover623 válasza Zofren (#4140) üzenetére


Rover623
félisten

Nekem meg 30-as...:P

primus inter pares

(#4142) adik válasza Zofren (#4140) üzenetére


adik
őstag

0,8 mpx 10x zoom?

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4143) arpeen2


arpeen2
senior tag

Délután megyek egy elég ''problémás ügyfelemhez''. Néhány gépet összeraktam már neki és fizetett rendesen, ezért nem szakítottam meg még vele a kapcsolatot. Tudni kell hogy most egy elég jó gépe van, főleg ha azt nézzük hogy csak netezésre kell neki (esetleg közben mp3-at hallgat, de tényleg ez a max). A gépe C2D6300, 2GB dual channel DDR2 320GB SATA2 Samsung vinyóval szal netezésre több mint szükséges. Aukciós portálokat nézeget majdhogynem kizáólagosan (v*tera, eb*y.de) és az jelenti neki a problémát hogy a böngészés közben ''akár 3-6mp is eltelik mire bejön az oldal''. Nincs a gépén spyware, nod32 keresi a vírusokat, szal tiszta a gép, de mégsem érti meg hogy egyrészt ez nem garanciális probléma másrészt hiába viszek oda neki akár félmillióért is egy csúcsgépet annál is lesznek oldalak amikre ''várni kell'' őrült hosszú másodperceket. Higgyjem el hogy a laptopján (DELL, Celeron 1.4GHz, 512MB RAM) sokkal (0.4mp) hamarabb betölt az ebay). Már hallottam vissza a hátam mögül hogy azt terjeszti hogy én szarok a garanciális problémákra, és különben sem értek hozzá mert egy ilyen csipri ügyet ''sem'' tudok megoldani. És különben is ő azért a leggyorsabb netre fizet elő (ez kb 4-5Mb/s ami az ő lakhelyén lassan a legkissebb csomag lesz, de nem akartam belemenni) hogy '' ne kelljen várni hogy betöltsön az oldal''. Természetesen akkor is a gép (és én) vagyok a szar ha outlook express nem akar egy szaros levlet elküldeni igaz azt elfelejtette közölni hogy 20-30db 1MB-s képet akart egyszserre elküldeni csatolásként. Szal ide indulok mindjárt...holnap beszámolok a fejleményekről. Már alig várom. :O

[Szerkesztve]

(#4144) Djuree válasza arpeen2 (#4143) üzenetére


Djuree
félisten

részvétem.

engem szüleim baszogtatnak állandó jelleggel, hogy már megint elbasztam a gépet, mert lassú a net meg nem jön be valami oldal.
nem értik meg hogy erről nem én tehetek. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4145) KrAt válasza Rover623 (#4141) üzenetére


KrAt
veterán

Nekem meg 51 :P Örülök, h látlak :) Nahde nemoff :)

(#4146) poffsoft válasza arpeen2 (#4143) üzenetére


poffsoft
addikt

adj el neki egy másik gépet, 'net' erősítőnek, és proxyzd fel neki az ebay-vatera-teszvesz stb-t, mindjárt gyors lesz. Csak nem (csaknem) online :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4147) Shadows válasza arpeen2 (#4143) üzenetére


Shadows
senior tag

tőlcsd le neki azinternetet :R

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4148) 1010 válasza arpeen2 (#4143) üzenetére


1010
őstag

garatulálok a kedves ugyfélnek :C

egyébként fel lehet hivni a net szolgáltatót nem is egyet, hogy
egyedi szerződéstt szeretnék
ien és ien kapcsoalt
ez és ez az elvárás

nem 6giga ramot kéne pakolászni a gépbe

de sztem már elmagyaráztad ezt neki


[Szerkesztve]

(#4149) Allien válasza adik (#4139) üzenetére


Allien
veterán

Ja, akkor én nekem meg 160! Igaz, +4x digit zoom, de ugye, ezzel az erővel azt is beleszámolhatom, vagy nem??? :F :P

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4150) Allien válasza Djuree (#4104) üzenetére


Allien
veterán

Én csak annyit tennék hozzá, hogy én az ilyen unnatended (blade és társai) werzsünt használom. Nem, nem rakom fell fullossan, tehát codecpackot sem, mert rákérdez, meg az összes sallangra is rákérdez, ergo, nem kell telepíteni, ennyi. Az értelme ott van, (már számomra), hogy kb ugyan ezt meg kellene oldanom egy ''normál'' XP telepítésnél, tehát kikapcsolni az automata frissitéseket, meg egy halom ''okosságot''. Ettől megkímélem magamat, és a progik meg tetszőlegessen használhatóak, van, amit esettleg érdemes. Kinek mi. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.