Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Shadows


Shadows
senior tag

nálem ez a mai ász

-jónapot!
-jónapot! miben segíthetek??
-utánnagyártott memóriakártyát kérnék.
-igen és mi után gyártották???
-ő azt hiszi az eredeti után?
-na de milyen kártya??
-1 vagy 2 gigás???
-tipusa??
-sony (ejtsd: szony)
-sony??
-az hát nem érti??
-nem igazán.
-olyan memori stick(ejtsd: memória stick)
-(itt basztam el) produo, m2
-ocsó, utánnagyártott.
-512-es sony pro duo van xxxxft-ért
-az drága!!!
(akkor takarodj a rétre a magadfajta birkát őrizni b@zdmeg)
ballag kifelé
-viszlát!
-nem köszön

mi van ma ő volt kb a 4. okostolyás máma :W :W :W :W :W :W :W

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4302) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

fazon hétfőn bejön, kb. 45-50es évjárat... rögtön letegez, no akkor tegeződjünk...

egyszer kapott egy árajánlatot, valszeg tőlem egy gépre... kb. 120K windózzal...
na, a windózt azt nem kérné, sőtttttt tegyek má rá egy ofiszt is a windóz mellé, mert biztosan megtudom oldani, hamár itt hajlandó elköltenie a pénzét...
megsúgom vállalkozó, valami heggesztéses cége van...

felvilágosítom, hogy gép megy windó+ofisz nem... na akkor olyan számla kéne amin nem láccik, hogy gépet vett... hát mondjuk fénymásoló papír vagy valami ilyesmi... mondom néki vagy gép vagy semmi...

na okés, legyen akkor gép de ne láccódjanak az alkatrészek, és úgy kéne, hogy ebben a hónapban fizeti a felét a másikban a maradékot... nos, zárjuk rövidre 3 mondattal...
felvilágosítottam, hogy mi a szitu... na, lényeg a lényeg a gépet feltornáztuk 155K-ra windó meg ofisz nélkül, mert azt majd ő megoldja...

na másnap hívjuk, jöhet a gépért... ekkor megemlíti, hogy venne ofiszt meg windót mert hát cégesre kérné a számlát ''mégiscsak''... no, oké, holnapra meg van a cucc...

eljutottunk a mai naphoz, délután 5-kor jön a gépért...

természetesen mindent rendben talál, fizet és amikor adnám a kezébe az LG lcd monitort, mellékesen megjegyzem, hogy van saját garlevele... erre visszakérdez, hogy?

saját garleve van, ami azt a célt szolgálja, hogy el lehet vinni személyesen ha gondja vana készülékkel... ez azért jó, mert gyorsabban megoldódhat a probléma, mint ha hozzám hozza vissza, mert azt is megteheti... csak én nem garantálom, hogy 15 munkanapon belül megoldom...
erre kijelenti, hogy ha már hajlandó egy gödöllői vállalkozónál gépet venni, akkor ő elvileg elvárja, hogy ha valami bedöglik, akkor azonnal kicseréljem és ne neki kelljen szaladgálni a cókmókkal...

erre kilöttyent a poharam és közöltem vele, hogy 230ezeré még nem jár seggnyalás... pláne ha ilyen flegmának teccik lenni... mi mindenben próbálunk segíteni, de seggnyalást nem csinálunk... majd ha itt hagy évente 5millát akkor lehet, hogy beszélünk róla...

a qrvaannyát az ilyen flegma kis köcsög vállalkozónak a 230ezer pénzéért még plusz szolgáltatás gyanánt seggnyalást vár el... :W :W :W


ui.: ráadásul fele akkora volt mint én, megcsapom meghal...

[Szerkesztve]

(#4303) blueMerle válasza TheReMiXeR (#4302) üzenetére


blueMerle
veterán

Ilyen van nálam is.
Két évente egyszer vesz telefont, az is valami alsós sicc!, de engedjek le x százalékot, mert ö a ''törzsvásárló'' és bizony már mennyi sok pénzt hagyott nálam. ;]

(#4304) adik válasza Shadows (#4301) üzenetére


adik
őstag

-utánnagyártott memóriakártyát kérnék.
-igen és mi után gyártották???


:C :C :DD

Kaptunk tegnap egy egész szállítmány Casio digitfénygépet, amiben élről döglött az aksi. Olyan szépen mentek vissza a beszállítóhoz, hogy csak nocsak! :W

Kettő, csipkebokor vessző!

(#4305) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

komolyan mondom annyira jókat derülök rajtatok jó kis sztorik vannak
anno valamikor a 90-es évek közepe táján sima villamossági üzletben dolgoztam de mára sajnos a feledés homályába merültek a sztorik pedig akkor voltak csak igazán nagy sztorik
na toljátok csak a jobbnál jobb kis történeteket hadd röhögjek legalább a munkahelyemen a főnök úgysem látja mit csinálok csak hallja hogy visítok a röhögéstől

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4306) TheReMiXeR válasza Kicsirics77 (#4305) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

talán vak?

:C :C :C :C

(#4307) Zofren


Zofren
aktív tag

Úgy döntöttem beiratkozok egy lakberendező tanfolyamra, és lesz fengshui meg fáksui.
Behoztak gépet, hogy telepitsem ujra. Oké, felraktam az egyik asztalra, xp felmegy gond nélkul. No, de nézzuk hálokártyát. Hálozati kapcsolat nem jott létre, vagy korlátozott. mondom mi van? a kábelt még be sem dugtam. no, akkor uj hálokari be. xp indul, uj hardver, cd-t beraktam, de nem talált hozzá megfelelo drivert. oks, másik pci helyre beraktam, xp indul, uj hardver, sikeres telepités. no akkor hajrá internet. ip cimet kapott, de nincs net.
jolvan mondom, adok én neked. átraktam a másik asztalra. és minden mukodott.
délután behoztak egy gépet, hogy 4 napja nem indul, azt irja ki, hogy not systemdisk... nosza gép bekapcsol és itt elindul. mondom a hölgynek lehet vmi tárgy van a gép kozelében ami zavarja a gép mukodését. ő csak nevetett. no jolvan, biosban nézegetem, floppy lehetett benne valoszinuleg azért nem indult.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#4308) Kicsirics77 válasza TheReMiXeR (#4306) üzenetére


Kicsirics77
veterán

remélem :DDD
Zofren:fáksui majd Csoky bácsi meg jól ad neked hogy lenyúlod a szalma egeret :DDD :DDD :DDD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4309) Shadows


Shadows
senior tag

Erősen borbarát és nikotinhiányos bácsika kicsit csúnyácska megcsömörlött szerettével...

-jó napot!
-jó napot!
-videokártyát szeretnék valami jobbat mint a 64megásom
-agp vagy pci-express???
- ATI
-milyen az alaplap tipusa
-ASUS :U n78x
-valószínűleg agp-s lesz
mutatok neki gef 6200-asat 256mb-os.
-ez miért ilyen olcsó netán rossz??
-akkor eladnánk maga szerint?? nézze meg le is van ragasztva!!!
-tényleg
-memória milyen van ?
-milyen kell?
-333-as
-400mhz-es van 512mb XXXXft
-ez is ócsó :DDD
elmondom neki az inkompatibilitás fogalmát mert neki 384mb ramja van!!! és mindenki örül és boldog!!!

MÁSIK

Ez a vevő nem idén barnult le, és nem állt sorba mikor az é..t osztogatták

-133mhz-es micro sd memória van???
-az milyen
előkap a zsebéből 512 ddr-t és mondja hogy neki olyan kell amibe 2 bevágás van. Mondom neki hogy vágja be!!
-van ÚJ 512mb sd 133mhz-es!
-és ezt nem számiccsák be.
-nem.
-vigye vissza oda ahol vette.
-dunaújvárosban vettem 3 napja.
-mi pedig nem számiccsuk be.
-akkor viszlát
-by

szellőztetés :C


[Szerkesztve]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4310) TheReMiXeR válasza Shadows (#4309) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

délelőtt nekem is kellett egy félórás vendég után szellőztetni...

vaze mi lehet otthon a kéróba? a nyest biztosan elkerüli a házat mert utálja a görény szagot, de lefogadom, hogy még a görény se bírná sokáig...
láb/segg/pöcs szag vegyesen... még jó hogy nincs már 40fok meleg...

(#4311) eziskamu válasza blueMerle (#4303) üzenetére


eziskamu
addikt

Nekem nincs pofám alkudozni számtech (vagy másmilyen) boltban. Na jó, egyszer egy használt celeronra, de mi a faxnak a PH-n hirdetteti az apró részben valamelyik haverjával. Persze abból nem lett semmi.
Viszont volt már olyan egy másik boltban, hogy az eladó ajánlott fel kedvezményt :) .

[Szerkesztve]

(#4312) X@b3e


X@b3e
addikt

- Jó napot, patront keresek, de nem újat, hanem olyat, ami nem sokáig volt használva

:B :)) :DDD

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4313) finest válasza X@b3e (#4312) üzenetére


finest
őstag

:F :R Van ám ott ész, kicsit használt patront ócsón!

[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4314) szatocs válasza TheReMiXeR (#4310) üzenetére


szatocs
őstag

Ne gondold, hogy a görény büdös, ha takarítják:) Csak most is az a baj, hogy nem takarítják, tisztogatják magukat...

=== Szatocs ===

(#4315) NwL


NwL
tag

Kedves kuncsaft behozza a gépét szervizre. Újraindul. Meg lassú.
Ok megnézem, valszeg oprendszert kell telepíteni. -Áááá most volt újrarakva.
OK. Akkor csak javítás, hátha jó lesz. Occóbb. Jó lett.
Lassúság oka: 700 Mhz Celeron, 128Mb Sd RAM.
:Y WinXP SP2 természetesen legjobb megjelenítésen, Avast, Nero7+Scout bekapcsolva, Sexpoler7, Acrobat8, MSN Legujjab. :Y
Az msn kb 5 perc elteltével indult el. Miértis lassú? :F :W :W :W

(#4316) Shadows válasza TheReMiXeR (#4310) üzenetére


Shadows
senior tag

láb/segg/pöcs szag vegyesen...

na ezen kb 5 percet röhögtem

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4317) Mz/ts250@300


Mz/ts250@300
tag

Piros nyák +N vidia felirat a karin =Amg (a g nem elirás)Geforce Radeon 286mb

Még az Amg nél rákerdeztem nem Agp?
Nagy hülyézés ''Hát te nem tudtad ,hogy az amg már gyárt videokártyákat''
Na akkor leesett ,hogy ő Amd -re gondolt .Csak a 286mb nem tudom hogy jött ki neki

A világ egy játszótér, és ezt tudod, amikor gyerek vagy, de valahogy idővel mindenki elfelejti.

(#4318) TheReMiXeR válasza Shadows (#4316) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

most hogy mondod, én is kiröhögtem magam...

(#4319) jakewyler válasza Shadows (#4309) üzenetére


jakewyler
senior tag

hú durva :D :DDD

(#4320) mcmike válasza Mz/ts250@300 (#4317) üzenetére


mcmike
őstag

Az Amg egy híres tuning cég.........mármint autóknál.........sztem ''kevésbé'' van jelen a VGA piacon... :D

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#4321) TheReMiXeR válasza Mz/ts250@300 (#4317) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

egyébként kb. 2éve a karácsonyi zuhatagban még a nagykerben kaptunk egy szállítmány radeon 9250-es karikat amin nvidia 5200-es csipp volt a borda alatt...
piros nyák, radeon feliratozás, bootoláskor radeon felirat deeeee nvidia chippp...
majd be szartunk a röhögéstől...

anno még le is fotóztuk csak sajnos nem tudom hol van már az a kép...
...de ha nem felejtem el rákérdezek a nagykereseknél...

(#4322) biga válasza TheReMiXeR (#4321) üzenetére


biga
senior tag

Abból mi is kaptunk anno. Mondjuk az volt a legelső gyanús, hogy a post előtt beadta a saját BIOS-infoját (amit ATI nem jellemzően tesz). De oda is frankón Ati Radeon volt írva :) De ezen még csak csodálkoztunk. Aztán hogy nem akart rá az istennek sem feltelepülni rá a Catalyst, akkor már káromkodtunk. Aztán valami beismerte és kiderült a turpisság. Ment vissza a szállítmány:) Aztán kaptunk Ati 9200 gyanánt mobility radeon chipes kártyát. Nem volt egyszerű telepíteni! De aztán elég jól ment :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4323) parandroid válasza biga (#4322) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Erről volt itt a Ph!-n is topik anno, de már fogalmam sincs hogyan keressek rá. Fényképekkel illusztrálva meg minden.

Az általad említetthez hasonló Mobility Radeon 9600-as low-profile kártyát én hosszú ideig hajtottam, de sajnos senki nem tudott már szerezni. Aztán feladtam. Ügyes kis cucc volt, a mobil VGA-t ráapplikálták egy nagyobb nyákra, aztán csináltak belőle egy low-profile kártyát 400/400-as óraejelekkel. Valszeg jópár kiskerest és nagykerest is őrületbe kergettem ezzel annakidején - vagy 2 évvel ezelőtt... Nagy részüknek fogalma sem volt, hogy miről beszélek. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4324) finest válasza parandroid (#4323) üzenetére


finest
őstag

Én is emléklszem a topikra, aszem valaki mint különlegességet még árulta is.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4325) as_Rock válasza mcmike (#4320) üzenetére


as_Rock
őstag

Igen, a merdzsó hivatalos tuningcége.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4326) X@b3e


X@b3e
addikt

Virágos reggelel indítottunk, Epson Margaréta patront kerestek, de cuki :DDD

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4327) Chaser


Chaser
titán

Eggyel kevesebb boltos van a ph-n, hétfőn felmondtam :)) De azért még benézek ide, jókat lehet rehegni:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4328) Zofren válasza Chaser (#4327) üzenetére


Zofren
aktív tag

nem reheg, egyuttérez :D

[Szerkesztve]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#4329) Dzoli


Dzoli
tag

Jó napot!
Egy kis segítséget szertnék kérni. Vettem a M***o-ban egy gépet, arra jó lesz, amire kell.
/Óccsó volt/
Viszont üres, tenni kellene rá......
WinXP kb 22000Ft+1 óra munkadíj a telepítés.
Nem lehetne........
Hoz lemezt, amiről telepíthetek, és 1 óra munkadíj :)
Akkor megkérem valamelyik haveromat, viszlát!
Most őszintén mire számított !?

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#4330) biga válasza parandroid (#4323) üzenetére


biga
senior tag

Jól mondod, az a mobility Radeon valóban 9600-os (helyett) volt, nem tudom miért emlékeztem 9200-re. Ha a drivert megtaláltuk hozzá, akkor már tényleg nem voltak rossz kártyák, csak azokra sem ment fel a sima Catalyst :) Mellesleg általában a rendszerek beismerték, de pl OpenGL támogatása egy deka nem volt úgy. Mellesleg nekünk pont így derült ki, mert egy tervezőcéghez került belőle. pár, és ott hiányzott az OpenGl :)

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4331) Djuree válasza Dzoli (#4329) üzenetére


Djuree
félisten

az ilyeneket küldjétek hozzám.
én egy kis pénzért vidáman fellökök egy wint.
komolyan mondom!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4332) Dzoli válasza Djuree (#4331) üzenetére


Dzoli
tag

Csak soha nem tudhatod, hogy átadáskor mikor veszi elő az igazolványát, és nekem nem hiányzik, egy rendőrségi ügy illegális szoftver terjesztés témakörben :(

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#4333) szatocs válasza Dzoli (#4332) üzenetére


szatocs
őstag

Erről van szó. Sosem lehet tudni. Viszont házhoz nekem hozhatják:) Úgy sem vagyok bótos:U

=== Szatocs ===

(#4334) Dzoli válasza szatocs (#4333) üzenetére


Dzoli
tag

Akkor megúszod felfüggesztettel :P

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#4335) Djuree válasza Dzoli (#4332) üzenetére


Djuree
félisten

tényleg, igazad van, erre nem is gondoltam. :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4336) amargo válasza Shadows (#4316) üzenetére


amargo
addikt

Volt egy hasonló élményem.. soha többet!

[link]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4337) Shadows válasza Djuree (#4331) üzenetére


Shadows
senior tag

szeirntem ezt is priviben kéne ;]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4338) Zofren


Zofren
aktív tag

srác behozta tegnap a gépét ''nem indul'' mondattal. táp és alaplap elszállt. csere. 17 000ft.mondjuk hétfon nézzen be érte. erre most bejon, hogy mentsem ki az adatait, hozott dvd-t. oksa, megteszem. erre:
-és akkor 12 000Ft lesz osszesen ugye?
-nem, 12 000ft az alaplap, és 5000ft a táp amit kinéztél.
-de csak 12 000ft-om van.
-akkor csak alaplap lesz, táp nem.
-de hát akkor nem indul a gép.
-igy van.
-köszi. viszlát.
-viszlát.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#4339) Shadows válasza Zofren (#4338) üzenetére


Shadows
senior tag

5 percig agyaltam, de rájöttem.

ha kimented az adatot, akkor a tápot nem kell megvenni :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4340) ML320 válasza Dzoli (#4334) üzenetére


ML320
aktív tag

A felfüggesztett mellé még jön minimálisan egy ügyészi megrovás, plusz pénzbírság (1.6MFt után nekem 100.000,- volt), illetve ha peches vagy, akkor a gyártó cégek egyedileg beperelhetnek kártérítésre (10-100%-a az árnak). Ez utóbbi inkább a lemezkiadó cégek hepje, de az MS is előszerettel él vele, ha legalább fél millás a károkozás.

Ja, és tök jól mutat, ha megkérdezik:
- Büntetve volt?
- Igen.
- Milyen vádpontokban?
- Szerzői és szomszédos jogok megsértése...
Bezony, ha majd valamikor sittre vágnak, tarthatnak tőlem a cigók...

Ja, meg a macera. Kihallgatás, ujjlenyomat, fénykép, miegymás. 4 házkutatásom volt...
Azóta idegennek, főleg a boltban... :(

És ide tartozóan egy sztori:
Haver tárgyalására bementem. A szakértő 44 db szerver programot talált a gépen. Kicsit érdekesnek találtuk, de 10 perc múlva kiderült, hogy nem szerver, hanem sherver (azaz shareware) :W

Ember tervez, Isten perverz...

(#4341) szatocs válasza ML320 (#4340) üzenetére


szatocs
őstag

Huh, 4x is...

Nem csináltam én még amúgy illegálisan op rendszer telepítést. Nekem van több legális is. Szóval miért tenném. Meg az egyetemen az infó karosoknak most van egy olyan, hogy az összes Microsoftos terméket ingyen le lehet tölteni, és legálisan lehet használni, mondjuk innen még nem használtam semmit, de ez a lehetőség is megvan.:)

=== Szatocs ===

(#4342) ML320 válasza szatocs (#4341) üzenetére


ML320
aktív tag

Illegális oprendszer telepítés?!?!? Illegális szoftverhasználat!?!?!?
Ilyeneket csinálnék én? Az ki van csukva!!! :DDD

Na, jó, tartsuk be az alapelveket, nem buzdítunk senkit sem a warez cuccok használatára, és már kimerítettük a témát. Mit csináljon a szegény boltos, ha az ügyfél gépe egyértelműen szoftveresen sz*r? Ha újrarakod, akkor törvényellenes, illegális, lecsukat a BSA, az ASVA, meg a többi kis köcs... izé... jogvédő.
Ha meg nem, akkor jön a híresztelés. Nagy rakás sz*rt adtál el, és még a garanciális javítást se állod, hiszen ugyanolyan állapotban visszaadták. Mecsoda banda, azt a kupoláját!!!
És sajnos ez a szellemi szinvonal nem egyetemi vagy főiskolai. Falusi, ahun még nem ismerik a szerzői és szomszédos jogokat, valamint azt, hogy a szoftveres jellegű hibákra nem vonatkozik a garancia, valamint mi értékesítő hely vagyunk, nem pedig az MS programok ügyfélszolgálata, megspékelve a ''honnan töltsek le mp3-at'' élő betelefonálós kívánságműsorral... Hogyne! Vesznek egy routert, és még telefonon keresztül magyarázzam el a DC++, az eMule, a pontpontpont programok beállítását... Mert eddig működött!
:(((

Ember tervez, Isten perverz...

(#4343) szatocs válasza ML320 (#4342) üzenetére


szatocs
őstag

Pofám nem lenne ilyennel boltoshoz menni:D
A másik meg az, hogy rengeteg olyan embernek, akinek még igen friss az internetes élmény, a pronó oldalak teszik tönkre az egész szoftveres hóbelebancot, ami csak a gépen van. De olyan is van, aki csak nem képes erre rájönni a sokadik alkalommal sem. És nem egy ilyen ember van, aki ilyenkor ugyanúgy a boltot-boltost teszi felelőssé ezért. És ők elvből nem vesznek ott már semmit, mert ott szart adnak:)

[Szerkesztve]

=== Szatocs ===

(#4344) Shadows


Shadows
senior tag

ez a szoftos dolog lb olyan mint, szűz vagy még?? nem!!! másoljá má egy ikszpít tesvírem.
Ebben az a gond
1 nem vok a testvéred
2 kérlekszépen esetleg vagy valami
3 csak biztonsági másolatot tudok csinálni, amihez ugye az eredeti szoft megléte szükséges!!
4 ha szőke nagymellű csaj lennél esetleg :DD

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#4345) Kicsirics77 válasza Shadows (#4344) üzenetére


Kicsirics77
veterán

persze mer mindenki tele van előítéletekkel tesvírem :DDD
na bocs de ezt nem lehetett kihagyni ez a tipikus magaslabda esete volt

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4346) poffsoft válasza Shadows (#4344) üzenetére


poffsoft
addikt

4 ha szőke nagymellű csaj lennél esetleg: esxöm, első körben négymellű szőkének olvastam :W :W :W
az a tesvírem meg inkább tezsvírem, szvsz ;)

Van-e itt valaki, aki fel tudna homályosítani Vista business (xp pro downgrade) OEM licence ügyében?
Adott az oem vistám, xp pro-m nincsen, de ezzel a licenccel xp pro-t kellene használnom az oem gépen, ekkor mi a menés?
m$ licencsupportja sokkhatást okozott, és máig nem tudtam feldolgozni: akkor megy a dolog, ha egyébként a fiókban volt egy xp pro licenc-em is. Akkor viszont mi a rák ez a downgrade jog? semmi értelme, szerintem....


bocs, megint off, de erre vannak a szakértők (remélem!) :)
:R :R

[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#4347) ML320 válasza poffsoft (#4346) üzenetére


ML320
aktív tag

Az MS-től igényelhetsz kódot és disc kitet :P

Viszont Magyarországon egy a lényeg: valamit vegyél és igazold le. A BSA is abbahagyja a b*szogatást, ha megkapja a szoftvernyílvántartásodat. Az oprendszer legyen jogtiszta, a többit meg hogyan ellenőrzi? Sehogy! Inkább békén hagy, hiszen elsődlegesen az MS érdekeit védő független szervezet :(((

Ember tervez, Isten perverz...

(#4348) neduddki válasza biga (#4322) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nekem meg vmi zafir rage128am van , ami csak a zafir driverrel megy es semmi mas nem ismeri fel! /gyari driver is viszakszik/ :- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4349) 1010


1010
őstag

az egy dolog hogy megveszed az xp-t
de ahhoz hogy normálisan tudj valmit kezdeni a géppel
vagy ahogy mondai szokták
munkára fogni, ahhoz leglább 1 milla értékben kell(ene) rá szoftvert venni/tenni
egy fotoshop egy nero egy ulead egy office, pohot matrix...
könyvelő progi, bérszámfejtó akármi
játékok

kemény dolgog ez

(#4350) bullseye válasza 1010 (#4349) üzenetére


bullseye
addikt

alap office drága, de nem százezres nagyságrendű, ráadásul ott az openoffice/google apps
PS szerintem csak profiknak kell, de azok abból élnek, befektetés... corel PSP photo vagy painter essentials 20-25e, de a régebbi 30 napos PSP 7-8-9-10 is eltart egy darabig :)
Nero Premium se akkora kiadás, de vannak ingyenes író/kódoló/akármi szoftverek.
könyvelő/bérszámfejtő progi megint csak annak kell, aki abból él
játék meg... én imádom, de azért luxus... ha az embernek nem kell az összes új cucc, akkor 3-4000 forintos gamékkal is el lehet lenni sokat (sőt, az újságokhoz adott játékokat van aki fillérekért továbbadja itt PHn...)

mondjuk egy átlag családi mindenes géphez tényleg nem árt 100-200k - de a hardver is annyi kb... majd idővel megszokjuk. viszont aki ért hozzá, és hajlandó egy kicsit kevésbé barátságos progikkal is dolgozni néha, freeeware-ből is összehoz egy ütős rendszert...

(jut eszembe, nem tud valaki régi ACDsee-t? nagyon rászoktam a 2.4-re anno, az ingyenesek egyelőre nem jönnek be, inkább vennék egyet ebből, de csak 8.0 és felette van, ami már képet javít, meg albumot gyárt, meg mindent ami nem érdekel, mert egy gyors, egyszerű nézőkét akarok, aminek kézreáll a kezelése...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.