Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#7151) KRi2


KRi2
aktív tag

Greenman-en total war akció van.
A Medieval2gold-ot szeretném steam-be regisztrálni.
Ihol-e: [link]
Szerintük "This game requires Steam(TM) in order to install and run.".
Steam-en nincs is gold edition a játékból, és nem is steamworks-ös a játék (nemúgy mint az empire, vagy napoleon)
Kérdés, hogy szerintetek beveszi-e a steam? Kér külön cd kulcsot kapnék (alap+kieg)?

||| | || ||||| | ||| ||

(#7152) cskamacska válasza KRi2 (#7151) üzenetére


cskamacska
addikt

Előfordulhat, mert a GMG más játékánál is csak Steam kódot ad, pedig normál esetben azokat nem is lehetne regisztrálni ott. A CD kulcs már részletkérdés, valszeg egyet amit mondjuk GMG Total War Gold Retail-nek nevezne, persze ha egyáltalán tényleg Steam-es a cucc. 5€-ért szerintem még GMG DRM-el sem olyan nagyon vészes az ára(Steam-en 15€ alapból), próba cseresznye. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7153) ollie válasza KRi2 (#7151) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen lehet, mert pl. én is vettem már Fallout 3 GOTY Steam kódot, pedig az sem Steamwork-ös játék. Ha mégsem működik, írsz nekik, és biztos visszaadják a pénzed.

***

(#7154) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, feltettem Steamet kitöltöttem adatokat de már vagy 10 perce azt irja, Creating account...
Ezzel most mit tegyek? :F Kimenni se tudok belőle....

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#7155) polonic válasza erikke17 (#7154) üzenetére


polonic
félisten

Tűzfalon engedélyezve van a hozzáférés?

(#7156) KRi2 válasza ollie (#7153) üzenetére


KRi2
aktív tag

No, egy alvás után megis vettem a TW Medieval2-t.
A steam-ben a tranzakcióknál így látszik "Medieval II: Total War Gold - GMG". A könyvtárban meg simán külön az alapjáték és a Kingdoms kiegészítője.
Jóvétel, számomra a legjobb rész a TotalWar sorozatból.

||| | || ||||| | ||| ||

(#7157) erikke17 válasza polonic (#7155) üzenetére


erikke17
őstag

Át engedtem mindent, aztán meguntam a várakozást feladatkezelőből kilőttem akkor már kiírta hogy a program nem válaszol, de utána beengedett azzal a profillal amit létrehoztam, úgy néz ki hogy jó. :) mondjuk meglepődtem mikor telepítés után még vagy 80mb-t lerántott a 1.5mb-os telepítőből lett egy 130mb-os program :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#7158) efge


efge
aktív tag

van arrol statisztika, hogy kivel mennyi játszottam? amikor steames játékon keresztül hivnak játszani, ezeket valahol lekérdezhetem?

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#7159) ollie válasza efge (#7158) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudok róla, hogy ilyen létezne.

***

(#7160) bpx válasza efge (#7158) üzenetére


bpx
őstag

ha a játékon belül nincs, akkor máshol se

(#7161) ProEvoFan válasza chatran (#7150) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

The Path körül nem volt ekkora felhajtás, pedig az is megérdemelte volna.
Persze ez nem von le semmit a Limbo érdemeiből.

(#7162) chatran válasza ProEvoFan (#7161) üzenetére


chatran
őstag

Látom Steamen meg lehet venni a Pathon kívül a fejlesztők másik két művészi játékát, a Fatale-t és a The Graveyard-ot. Voltak ezek már akciósak?

(#7163) KubanitoS válasza chatran (#7162) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ismeretlen amúgy is olcsó indie játékokat ritkán akcióznak, viszont a Fatale csak 6 euró, míg a Graveyard 4 euró. Nem hiszem, hogy a földhöz vágna.

A Graveyardról még csak annyit, hogy messze kerüljétek el. :) Esetleg ott a demó.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7164) chatran válasza KubanitoS (#7163) üzenetére


chatran
őstag

Áá, max 5 eurót adnék a három játékért. Mi olyan szörnyű a Graveyardban?

(#7165) 7 válasza chatran (#7164) üzenetére


7
addikt

Az, hogy a demó és a teljes verzió alig különbözik (csak a végében), és igazából nem is lehet benne túl sokat csinálni.

(#7166) Debilon


Debilon
addikt

hali!
jól tudom, hogy ha másik particióra rako át a steam-ememt akkor install után elég csak a steamapps mappát átmásolni?

vgy más is kell a régi steam mappából?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#7167) ittakary válasza Debilon (#7166) üzenetére


ittakary
nagyúr

Az EGÉSZ Steam mappát helyezd át, és indítsd el a végén a Steam.exe-t, és magától megcsinálja a dolgokat (átírja magát registryben erre az új útvonalra)

(#7168) Debilon válasza ittakary (#7167) üzenetére


Debilon
addikt

ehh.. csináltam fresh installt új helyére, most másolom steamapps-t, de majd akkor ráküldöm a maradékot is

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#7169) Nordic válasza ittakary (#7167) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

De így bukja az automatikus indítást rendszerinduláskor, legalábbis nálam ez volt. Vagy csak én voltam a béna? :F

Napi ajánlat:
Painkiller: Black Edition -50% ----> 4,99€
Painkiller Complete Pack -50% ---->14,99€

[ Szerkesztve ]

(#7170) Debilon válasza Nordic (#7169) üzenetére


Debilon
addikt

automatikusan nem indul nekem a steam most sem, kézzel indítom mindig :)

amúgy Fallout: New Vegas 9.99 a Quakeconos napi akcióban

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#7171) ittakary válasza Nordic (#7169) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én erről nem tudok semmit, mert engem a hideg kiráz az automatikusan indló programoktól.

Mi van ha reggel gyorsan fel kell másolnom még melóba indulás előtt valami fájlt pendrive-ra, de még a Win betöltő képernyő után végig kell néznem a Steam, az MSN, meg a tökömtudja minek az indulását. Én azt szeretem, hogy desktop megjelenik, és onnantól kezdve 100%-os gyorsasággal bármit el tudok indítani, amit csak akarok.

[ Szerkesztve ]

(#7172) Wolverine válasza Nordic (#7169) üzenetére


Wolverine
félisten

Az automatikus indulás egy parancsikonnak köszönhető; ha annak a forrását átírod az új helyre, akkor megint működni fog.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7173) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Na most lehet, hogy nagy ökörséget csináltam... :W
Jött egy emilem a Steam-től, mondván reaktiválnom kell az emilem a linkre kattintva. Kattanok a linkre, bejön a steam ismerős oldala, ahol bejelentkezem. Csak ekkor láttam meg, hogy nem is a steam honlapja van a böngészősávban, hanem egy teljesen más, mire összehúztam a szemöldököm, hogy mi a f*sz van addigra feljött egy ablak, miszerint ez egy adathalász honlap lehet(csak azt nem értem miért nem előtte dobta fel). :W

Gyorsan megváltoztattam a jelszómat egy teljesen más jelszóra(semmi egyező karakter), a vásárlásokkor sosem mentettem el az adataimat, így egyedül a felhasználónevemet tudhatják, vagy tévedek? Kezdjek el rettegni, hogy oda lesz az accom? :F

Most megyek elrántok vagy 5 cigit, hogy a *********ba lehettem ekkora ökör.... :W

ittakary: SSD-vel ez a veszély engem nem fenyeget.

Wolverine: Ezt nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#7174) Wolverine válasza Nordic (#7173) üzenetére


Wolverine
félisten

Ugye aktiváltad a SteamGuardot, és az emailed jelszavát is lecserélted valamilyen egyedi és új karaktersorra?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7175) Gabás válasza Nordic (#7173) üzenetére


Gabás
addikt

Ha megváltoztattad a jelszavad (és nem töltődött le az oldalról semmi más), elméletileg semmi vész. Használj értelmesebb böngészőt/védelmi programot.:)

(#7176) Nordic válasza Wolverine (#7174) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Természetesen a SteamGuard mindig be van lőve, és minden aminek a steam-hez köze van átesett egy jelszómódosításon.

Gabás: Chrome-ot használok, nem gondoltam volna, hogy ilyen lehetséges, mert ez az első, hogy későn jelzett.

[ Szerkesztve ]

(#7177) KubanitoS válasza Nordic (#7176) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha nem adtad meg a jelszavad, illetve nem jött üzenet a Steam Guardtól, hogy máshol akartak belépni a Steam fiókodba, akkor nincs mitől félned.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7178) ittakary válasza Nordic (#7173) üzenetére


ittakary
nagyúr

úgy könnyű :) :P

Amúgy KubanitoS kolléga jól mondja, ha Steam Guard be van lőve, akkor SEMMI félnivalód nincs :) Amikor megjelent ez a SG újítás, Gabe Newell úgy bizonyított a hatékonyságát, hogy ott helyben a rendezvény kellős közepén megadta a nagyközönségnek a felhasználónevét és a jelszavát :)

(#7179) BandiHUN válasza Debilon (#7170) üzenetére


BandiHUN
veterán

A sima Fallout 3 pedig -66% 6.75€...összes(3) DLC-vel GOTY edition 9.99€,hülyénekis...de az már megvan.
a New Vegas-hoz meg is vettem a 3 DLC-t...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7180) Nordic válasza KubanitoS (#7177) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont ez a baj, hogy a régi jelszómmal beléptem arra a fake oldalra, kb 2 perccel később már meg is változtattam. Remélem nem lesz gond, egy örök életre megjegyeztem a dolgot. :(((

(#7181) BioNiCMaN válasza KubanitoS (#7177) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Feltéve, hogy a SteamGuard nincs kikapcsolva. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#7182) Steven88


Steven88
tag

Hello
Az lenne a kérdésem, hogy amikor elindítok 1 játékot ez a probléma fogad (killingfloor.exe-Belépési pont nem található "Az eljárás belépési pontja (SteamUserStats) nem található a DLL-ben (steam_api.dll).) Sehol nem találtam rá választ. A választ előre is köszönöm.

(#7183) KubanitoS válasza Nordic (#7180) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem mondom, hogy ügyes voltál ;], azonban szerencsédre a Steam Guard megvédett volna így is-úgy is. A jelszóváltoztatás után meg pláne semmi gond. Esetleg érdemes lenne átnézni a géped, nehogy egy keylogger befigyeljen, deszerintem ezek a jelszólopó oldalak nem kémprogramokkal operálnak, hanem az emberi figyelmetlenséget használják ki.

Steven88: Megvásároltad a Killing Floort és a saját Steam fiókoddal próbálsz játszani?

BioNiCMaN: Említette a kolléga, hogy be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7184) Steven88 válasza KubanitoS (#7183) üzenetére


Steven88
tag

Igen

(#7185) KubanitoS válasza Steven88 (#7184) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én a helyedben letörölném a clientregistry.blob fájlt, vagy akár az egész steam mappa tartalmát a kivéve a Steam exét és persze a játékok fájlait. Ezután a Steam indításakor frissíti magát. Talán ez segíthet.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7186) Serpiko válasza erikke17 (#7157) üzenetére


Serpiko
addikt

Üdv a steam világában cimbi csuda jó kis dolog ez majd meglátod. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#7187) Debilon


Debilon
addikt

közben rájöttem :DDD

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#7188) olly válasza Debilon (#7187) üzenetére


olly
aktív tag

nekem edigsem mutatta, nem is tudtam, hogy van ilyenre lehetősög, is max képeken láttam.

megosztanád létszi, hogy hogyan? :) érdekelne engem is ez a kis ikonos dolgo :) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7189) Debilon válasza olly (#7188) üzenetére


Debilon
addikt

játéklista jobb oldalán van egy plusz jel fenn, azt nyomod és előjön egy választó menü :D

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#7190) KubanitoS válasza Debilon (#7189) üzenetére


KubanitoS
veterán

Miről is van szó? :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7191) JSaN válasza KubanitoS (#7190) üzenetére


JSaN
addikt

Gondolom a listazasnal hogy lehet kepek helyet ikonal abrazolni a gamekat.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7192) Debilon válasza JSaN (#7191) üzenetére


Debilon
addikt

csak szöveg volt, nem voltak ikonok is... de már megoldódott

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#7193) olly válasza Debilon (#7189) üzenetére


olly
aktív tag

köszönöm szépen a választ
szuper így :) :DD

(#7194) -volume+


-volume+
csendes tag

Csak érdeklödnék ha megveszem a Fallout 3-at Steam-en
akkor lessz rajta magyar felirat.vagy csak angol! :)

(#7195) polonic válasza -volume+ (#7194) üzenetére


polonic
félisten

Ha oda van írva a leírásnál, hogy tartalmaz magyar feliratot, akkor természetesen. Ha nincs, akkor meg nem.

(#7196) Serpiko válasza polonic (#7195) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem van játékom aminél ott van hogy magyar nyelv aztán mégsem magyar. :(((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#7197) Doki16 válasza -volume+ (#7194) üzenetére


Doki16
addikt

Steames Fallout 3 angol.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7198) -volume+ válasza Doki16 (#7197) üzenetére


-volume+
csendes tag

THX!! :R :R :R

(#7199) -volume+ válasza Doki16 (#7197) üzenetére


-volume+
csendes tag

Tehát akkor magyarosítani sem lehet?

(#7200) Doki16 válasza -volume+ (#7199) üzenetére


Doki16
addikt

Ha 5 percen belül vagy akkor szerkeszd a hozzászólásod.

Természetesen magyarítani lehet.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.