Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#65301) Arkennys válasza maross (#65300) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát nem tudom...mindenesetre nem akartam begyűjteni ilyen miatt negatív értékelést, és kellemetlenségeket akár nekem, akár az átvert személynek aki utólag engem találna be.

hm...használt neveket a steam milyen sorrendben rakja be ha lenyitod profil oldalon, időrendiben? mert legördítve névlistáját enyém egyik változatával kezdődik, és másikkal végződik

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#65302) eami válasza maross (#65300) üzenetére


eami
Topikgazda

én eddig csak 1x szívtam meg, figyelmetlen voltam, de az arc 600 játék felett tartott. Mint utóbb kiderült nem csak engem vágott át.

(#65303) maross válasza eami (#65302) üzenetére


maross
veterán

600 jatekkal minek? Megeri par jatekert/euroert bannoltatni parszaz jatekot? Nem teljesen ertem a mogotte huzodo logikat, meg ha meg is unta az egeszet, akkor is jobb penzert el tudja adni az accountjat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65304) eami válasza maross (#65303) üzenetére


eami
Topikgazda

ötletem sincs... amúgy kulccsal húzott le engem, és kevés repem volt, míg neki egy halom positive a profiljan (ha kicsit jobban utánanézek akkor kiderült volna hogy kamu). Így hát előre adtam a kulcsot, ő meg nyilván nem adott semmit... ezzel nem lehet steamhez fordulni. Ha csak kulcsokra megy és kezdőket keres, akkor akár a fele játéka is származhat így és a steam semmit nem fog tenni ellene. Sajnos ez ilyen :-\

(#65305) maross válasza eami (#65304) üzenetére


maross
veterán

Ha tobb ember bejelenti, akkor csak kivagjak mar jopar screenshot alapjan. Nem tudok olyan esetrol amikor vidaman kovetkezmenyek nelkul garazdalkodna tovabb az illeto, ha igy lenne nagyon elszaporodnanak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65306) Heavyrain válasza Heavyrain (#65287) üzenetére


Heavyrain
őstag

Na ebből tauntok+Valve féle rövidfilm+Bread update ízelítő lett.

(Videót ne hagyjátok ki,eléggé igényes! ) :)

[ Szerkesztve ]

(#65307) Heavyrain válasza Heavyrain (#65306) üzenetére


Heavyrain
őstag

Az oldal szerint ez csak day 1,még ehhez jöhetnek mások is később...

(#65308) wjbhbdux válasza Heavyrain (#65307) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Természetesen jön még egy rakat sapi, pálya, és fegyver is :K

/s

(#65309) bul07


bul07
nagyúr

Ugye most 22db játékból szedtem ki a kártyákat két és fél nap alatt megvolt
85kártya jött ki és ebből 1db volt Fóliás, ez is bosszantó de nem ez a legnagyobb bajom vele, hanem pont egy olyan fóliást kaptam ami szinte nem ér semmit pontosabban most 0.19€ adják, pfff :F
Mondjuk azért kaptam ilyen kártyát is

Lesz elég sok pénzem a pénztárcába de nem tervezek venni semmit , valahogy ki kellene szedni , kellene a laptopomba egy SSD :D

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#65310) Agyzuzo válasza bul07 (#65309) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"valahogy ki kellene szedni"

Vegyél gifteket és add el. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#65311) Csapoati válasza Agyzuzo (#65310) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy tf2 kulcsokat. :) Amugy 1% esely van a foilra - nekem eddig 3/kb 450 az aranyom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65312) #65537792


#65537792
törölt tag

A GoG-on vásárólt játékokat steam lehet aktiválni, igaz?

(#65313) ollie

Fukk, pedig a bloodrayne2 kártyák elég jó áron mennek. :D

[ Szerkesztve ]

(#65313) ollie válasza #65537792 (#65312) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

link

[ Szerkesztve ]

***

(#65314) oriic válasza bul07 (#65309) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja most szedegetem én is ki kártyákat, Brütal Legendből jött két fóliás, de hát:

[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#65315) Bad Pritt válasza oriic (#65314) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Left 4 Dead 2 szintén zenész, semmit nem ér a fóliás kártyája.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65316) maross válasza bul07 (#65309) üzenetére


maross
veterán

Ugyanez..0.19-ert adjak, egy blackwell foil kartya...feltettem 0.30-ra, hatha felkuszik.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65317) oriic válasza maross (#65316) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mitől függ hogy felkúszik-e egy kártya ára?

Live-Die-Respawn

(#65318) Agyzuzo válasza oriic (#65317) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Kereslet-kínálat.

Valószínű nem fog felkúszni. :) A ritka foil-ok ára ahol csak pár eladó van viszonylag jól tartja az árát, ilyen bundliszökevény játékoknál nem jellemző. Max. ha valaki félrekattint és véletlen megveszi a drágábbat... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#65319) csaba951 válasza oriic (#65317) üzenetére


csaba951
veterán

Nem fog felmenni. Mindenki ezerrel önti a Market-re a kacatjait, hogy akciós játékot vegyen belőle Summer Sale-ben. Egyébként ha nincs akció, akkor se nagyon mennek fel az árak a kártya részlegben. CS:GO, Dota 2, TF2 ezek azok amikben pénz van.

(#65320) JoolsNOS válasza oriic (#65317) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Minél ritkább a kártya, annál drágább. Tehát ha népszerű a játék, akkor kb semmit nem ér a kártyája, mert rengetegen játszanak vele, ezáltal sok kártya van a piacon.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#65321) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Van két Nosgoth bétakulcsom, ha érdekel valakit. Elég fun, nincs pangás, kicsit bugos, de UE3-mal nem csúnya. L4D meg AvP fanoknak bejönne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65322) oriic válasza JoolsNOS (#65320) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És mi alapján kapunk fóliás kártyákat? Vagy inkább úgy kérdezem hogy mik számitanak ritkának? Van konkrét játék ami ritkán dobál kártyákat, de azok értékesek? Gondolom nincs, mert akkor mindenki azt a játékot venné meg és farmolná non-stop.

Live-Die-Respawn

(#65323) csaba951 válasza oriic (#65322) üzenetére


csaba951
veterán

Nincs ilyen! Teljesen random dolog. A "rendes" kártyák kb. 1%-a foil.

Tavaly viszont ez a hógömböknél kb. 4%-5% volt, vagyis jóval magasabb szám.

(#65324) Edorn válasza oriic (#65322) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ha már kártyás kérdések:
Súgóban ugye az vagyon írva, hogy ha a játékkal kapható kártyákat már megkaptam, akkor is van lehetőségem nagy ritkán booster(?) paklit kapni olyankor, mikor más beváltja a kártyáit...
A kérdésem: ezzel kapcsolatban számít valamit, hogy közelmúltban játszottam-e az adott játékkal, vagy hogy mennyit játszottam összesen vele? Vagy teljesen random, a lényeg hogy meglegyen a játék? (a steam rangot most ne nézzük)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#65325) djculture válasza Edorn (#65324) üzenetére


djculture
félisten

Random, nekem sokszor olyan játékokhoz dobálja amit már fél éve nem néztem..

[ Szerkesztve ]

(#65326) csaba951


csaba951
veterán

Market-re 1347 db Mysterious Card felrakva . És növekszik... ;]

Ezzel a Marketen most fent lévő összes Mysterious Card 5,79%-a tőlem származik. Valószínűleg kevés ember vett ennél is többet! :)

(#65327) djculture válasza csaba951 (#65326) üzenetére


djculture
félisten

Majd lemegy az áruk láttam 0.2 körül vannak de lesz az 0.08 is..

(#65328) csaba951 válasza djculture (#65327) üzenetére


csaba951
veterán

Hát ez igaz! Majd kb. a lejáratuk előtt 2-5 perccel. :)

(#65329) marcusa válasza csaba951 (#65328) üzenetére


marcusa
addikt

:DDD

:-)

(#65330) djculture válasza csaba951 (#65328) üzenetére


djculture
félisten

Nem sok értelmét látom 2011 év végén legalább játékokat adott craftoláskor nem ilyen barom kitűzőket...:)
Gondolom olyan se lesz többet, Gaben bácsi év végén már csak egy "így jártál de költhetsz még " feliratú kitűzőt fog adni :D

[ Szerkesztve ]

(#65331) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mitől van az hogy valami idegen nyelven kommunikál a webes steam nálam?

Kliens az magyar továbbra is.

Az érdekes hogy gameminer oldala is ilyen nyelven látható.

Live-Die-Respawn

(#65332) Csapoati válasza oriic (#65331) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne vpn-ezz horvat (vagy valamilyen szlav) IP-cimmel. ;] :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65333) genndy válasza oriic (#65331) üzenetére


genndy
addikt

Átállítódott a régió.
http://store.steampowered.com/?cc=hu így majd jó lesz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#65334) oriic válasza Csapoati (#65332) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fel sem merült bennem, tudtommal banán jár érte. :D

grendy: Köszi igy jó lett.

Live-Die-Respawn

(#65335) eami válasza Edorn (#65324) üzenetére


eami
Topikgazda

egyetlen megkötés van, hogy hetente legalább egyszer jelentkezz be a kliensbe. Utána random, annyi extrával, hogy minél magasabb szintű vagy annál nagyobb eséllyel esik. Nekem most 32. szinten úgy kb 2 hetente pottyan be 1. De van hogy kettő :))

(#65336) djculture válasza oriic (#65331) üzenetére


djculture
félisten

szloveszko vinettou puff puff.. Van ilyen mikor átállitódik:)

[ Szerkesztve ]

(#65337) kriszpontaz válasza eami (#65335) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hányas szint után dobálja ezeket random módon?

(#65338) Arkennys válasza eami (#65335) üzenetére


Arkennys
addikt

gyakorlatilag ahogy észreveszem, szint tökmindegy, és szerencse kérdése. 45ös szint, és havonta ha egyet dob

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#65339) ollie válasza kriszpontaz (#65337) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Talán 5, de minél magasabb a szinted, és minél több kártyás játékod van, annál nagyobb az esély, hogy kapsz, ugyanis olyan kártyás játékok után kaphatsz boostert, ami egyrészt megvan neked, másrészt kifarmoltad belőle az ingyen kapható kártyákat. A magasabb szintnél meg plusz százalékos esélyt kapsz.

(#65338) Arkennys: hát én úgy hetente kapok (35. szint), viszont valszeg sokkal több kártyás játékom van.

[ Szerkesztve ]

***

(#65340) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eh, gondoltam kipróbálom az eladást, erre kiirja hogy egy hónapnak el kell telnie a legutóbbi vásálástól...Dejó.

Live-Die-Respawn

(#65341) cskamacska válasza csaba951 (#65326) üzenetére


cskamacska
addikt

Mennyi ez most, 83 ezer forint környéke? Ha tényleg felsurrannak 1,2€ környékére az árak, akkor 400 ezer forint haszon. :Y Akkor mégis megcsinálod a G2A verő Steam giftes webshopod? :))

Egyébként hogy bírsz ennyi kártyát kezelni? Szkript/bot, vagy előre beállítod, és reménykedesz hogy maguktól elmennek? :F

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#65342) oriic válasza cskamacska (#65341) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja erre én is kiváncsi lennék, ez igy nagyon durva. :Y

Live-Die-Respawn

(#65343) kriszpontaz válasza ollie (#65339) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az a gond hogy én még egyszer sem kaptam semmit csak úgy, 15-ös szinttel. Volt olyan hogy kitűző után jött egy csomag és azok a kártyák voltak benne amit előtte pénzért megvettem. Mondhatom nagyon örültem neki. Fóliás kártyám még soha nem volt pl.
Nem mintha annyira izgatna.

(#65344) #79621120 válasza csaba951 (#65326) üzenetére


#79621120
törölt tag

Ezek szerint te csak tőzsdeszoftverként használod a Steam klienst . :)

(#65345) genndy válasza cskamacska (#65341) üzenetére


genndy
addikt

Szkript/bot igen.

Linket persze nem ad a piszok ;]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#65346) csaba951 válasza cskamacska (#65341) üzenetére


csaba951
veterán

Ez kb. 235 € eddig.

Egész biztosan látunk majd 1 € feletti Mysterious Card árakat is. Ez viszont nem feltétlenül azt jelenti, hogy ennyi pénzért meg is veszik. A nyitás után a Mysterious Card-ok "rendes", más nevet kapnak majd. Erőssen esélyes a Holiday Sale 2014 - xxx, ahol xxx az adott kártyán látható játék neve.

Az átnevezési folyamat a kisebb árú kártyáktól halad majd a nagyobb árúak irányába. Tehát a "régi" (Mysterious Card) listában csak azért lesznek magas árú kártyák, mert a kisebb árú kártyák már mind átkerültek a "végleges" helyükre (Holiday Sale 2014 - xxx). Ezt azért érdemes figyelembe venni amikor felrakjuk a saját kártyáinkat a Market-re.

E fölött én (is) elsiklottam. Köszönet az információért eami fórumtárnak! :R

>Egyébként hogy bírsz ennyi kártyát kezelni?

Egy programozó ismerősöm készített saját Market-ező programot - egy vagyonért! :) Többek közt van benne fejlett Inventory, On Sale kezelés is. Amit a Steam nyújt ezekből, az pár darab kezelésére még pont jó (mondjuk a többség erre is használja), de már pár száz item kezelése is katasztrofálisan lassú és átláthatatlan vele. Én rögtön összesített darabszámot látok, hogy az adott termékből hány darabom van (Inventory), illetve hogy hány darab és milyen áron van eladáson (On Sale).

>előre beállítod, és reménykedesz hogy maguktól elmennek?

Aki ebből pénzt akar csinálni az még ma, vagy legkésőbb holnap kora délután (kb. 17:00-ig) felteszi a kártyáit. A Sale kezdete után már reménytelen...

(#65347) Arkennys válasza csaba951 (#65346) üzenetére


Arkennys
addikt

kíváncsiságból, mennyiért éri meg szerinted feltenni, hogy a kezdeti market behalás és a sale kezdete alatt el is vigyék? úgy kb

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#65348) eami válasza kriszpontaz (#65343) üzenetére


eami
Topikgazda

mondjuk nekem is ~300 kártyás játékom van, és random adja, mikor melyikre.

(#65349) csaba951 válasza genndy (#65345) üzenetére


csaba951
veterán

Google talál ingyenes scriptet és botot is! :)

Sőt az ingyenes botot már van aki el is lopta és a saját nevében árulja! Szóval a buták/türelmetlenek akár meg is vehetik a tolvajtól. :(((

#65344 dadawa
Á, nem! A Steam klienst már csak a játékok indításához, vagy a "Gamebook"-ozáshoz használom... :)

#65347 Arkennys
Ebben nem akarok tanácsod adni! Mindenki saját maga döntse el, hogy milyen kockázatot vállal!

#65337 Godlike79
Nálam Steam Level 33, jelenleg 102 db játéknál vagyok jogosult kártyára. Mostanában hetente 1 db Booster kártyát dob.

(#65350) Arkennys válasza csaba951 (#65349) üzenetére


Arkennys
addikt

igazad van, nehogy véletlen segíts, ég óvjon :) esetleg aki nem fél életét steam piac machinációval végzi, hasznosnak találta volna ha mondasz valamit. Mindegy, jó tőzsdézést...

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.