Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#35501) Youri válasza kovsol (#35500) üzenetére


Youri
veterán

De sok időd van :DDD

RTX ON

(#35502) Tomy Yayo válasza kovsol (#35500) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Remélem azt azért realizáltad magadban az akciód előtt, hogy a DRM-es telepítési korlátos játékoknál most mindenütt elhasználtál egy lehetőséget, totálisan feleslegesen :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#35503) DeFranco válasza Tomy Yayo (#35502) üzenetére


DeFranco
nagyúr

<10 lehetőséggel rendelkező haelfogyottmészabalettbaugrálni játékból azért viszonylag kevés van. Steamen legalább is. Van, de nem sok.

Vagy valamit én tudok rosszul?

(#35504) kovsol válasza Tomy Yayo (#35502) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem nekem egy ilyen játékom sincs. [link]
Amúgy meg nem tervezem letörölni őket, van bőven hely. Míg aludtam, meg melóban voltam letöltötte. Előtte egy 250GB os vinyóm volt csak és idegesített, hogy meg kellett válogatni mit tehetek fel és folyton cserélgetni a telepített játékokat.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#35505) Niczo válasza kovsol (#35504) üzenetére


Niczo
senior tag

A Batman: Arkham Asylum GOTY adatlapja szerint SecuROM™ 4 gépenkénti aktiválási korlát.
A többi szerintem sem ilyen, talán még a Dead Space, ha az EA okoskodott vele valamit (adatlapja szerint nem).

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#35506) KubanitoS válasza kovsol (#35500) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ma biztosan könnyebben fogok elaludni ennek hatására.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#35507) Tomy Yayo válasza kovsol (#35504) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Arkham Asylum GOTY kapásból ilyen (4 telepítés után könyörögni kell, vagy valami ilyesmi ha jól emlékszem) :) (szerk.: Látom meg is előztek :) )

Ha tényleg mindet használod párhuzamosan, akkor nem rossz ötlet mindet feltenni, de ha nem, akkor felesleges. Jó megértem, hogy az se megoldás, ha csak 1-2 játék van fent, és átérzem, hogy többet szerettél volna, de szvsz az összeset felesleges fent tartani (plusz ugye ha mégis becsúszik valami DRM-es, akkor meg hiábavalóan úszott el egy lehetőséged. Bár valahogy azt hiszem, vissza lehet ezeket szerezni némelyik játéknál, csak hát az meg megint nyűg.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#35508) KubanitoS válasza Tomy Yayo (#35507) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egyébként a DRM nem csak akkor aktiválódik, ha el is indítod a játékot? A Steames "telepítés" gyakorlatilag csak egy letöltés. A GTA 4-nél is első indításkor kell aktiválni a játékot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#35509) Youri válasza KubanitoS (#35508) üzenetére


Youri
veterán

Én is így gondolnám

RTX ON

(#35510) Mardel válasza KubanitoS (#35508) üzenetére


Mardel
őstag

Meg ha nem csinál oprendszer cserét, vagy újratelepítést előtte, vagy hardvert cserél. Akkor minden egyes újratelepítésnél ugyanazzal a kulccsal aktiválódik a játék, tehát a 4 lehetőségből még mindig marad neki 3.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#35511) #57919488 válasza Tomy Yayo (#35507) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tehát megint az szívja meg aki legálisan megveszi, a "másik" verzió korlátlan számban rakható törölhető ugye :U

(#35512) ollie válasza DeFranco (#35503) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak letöltötte, azt kétlem, hogy el is indította mind (mert az aktiválás akkor történik).

***

(#35513) Polllen


Polllen
nagyúr

Telepítésnél már meg lehet adni, hogy hova kerüljön a játék. :Y

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#35514) #57919488 válasza Polllen (#35513) üzenetére


#57919488
törölt tag

Sok év után értelmezték a fórumokat és arra jöttek rá, hogy mekkora ötlet lenne :DDD

(#35515) csaba951


csaba951
veterán

Napi akció: Transcripted; -75%; 2,49 €
MetaCriticen nem sok visszajelzés van a játékról. Viszont biztató, hogy aki látta, annak tetszett is.

Test Drive: Ferrari Racing Legends; -25%; 27,45 €
Ez a játék mától elérhető Steamen. Konzolokon (és PC-n) már 5 hónapja megjelent. Sajnos nem aratott valami nagy sikert. MetaCriticen XBOX 360 61 / 6.0 Ugyanaz a stúdió készítette a Shift; Shift 2-t is. A grafika és a hangok jól sikerültek, de az autók viselkedése nem eléggé kidolgozott. Az autót ért sérülések nincsenek hatással a kocsi menettulajdonságaira.

Meg az Europa Universalis III-hoz jött ma 3 dlc:
* Absolutism SpritePack
* Revolution II
* Music of the World

[ Szerkesztve ]

(#35516) alratar válasza #57919488 (#35514) üzenetére


alratar
addikt

S kb. úgy adják elő mintha ők szarták volna spanyol viaszt! :P

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#35517) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Ha valakit még érdekel és bent van a BioPH csoportban:
Titan Quest sorsolás: [link]

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#35518) Katana28


Katana28
csendes tag

Hello!
Most először telepítettem steamet. Haveromnál regeltem, be is jelentkeztem. Aztán mikor otthon feltelepítettem nem indul csak kidobja a következő hibaüzenetet: "ERROR: unable to open steamnew.exe for writing"
Hogyan tudnám működésre bírni?

(#35519) Zamery válasza csaba951 (#35515) üzenetére


Zamery
senior tag

A GameFly-on meg 0,79£ a Transcripted: [link]. És ugyanúgy Steames!

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#35520) BomiBoogie válasza Katana28 (#35518) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem ez nem függ össze a reggel, inkább valami telepítési gond lehet.

(#35521) Youri


Youri
veterán

(#35522) Katana28 válasza BomiBoogie (#35520) üzenetére


Katana28
csendes tag

Próbáltam azt, hogy töröltem, majd újra telepítettem, de semmi.

(#35523) CarajoEsp válasza Tomy Yayo (#35507) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Elméletileg lehet Revokeolni a kódokat, csak rendesen kell Uninstallálni, legalábbis én folyton le-fel telepítgetem a játékaimat, mert azt hiszem, hogy játszani akarok, közben meg mégse és sose szólt még, hogy gondja lenne.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#35524) SenorGrande válasza Mardel (#35484) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én is ezt a kódot kaptam. Gondolom akkor mindenki ezt kapja, de acc-onként csak egyszer használható.

(#35518) Katana28:
Rendszergazdaként futtasd!

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#35525) csaba951 válasza Katana28 (#35518) üzenetére


csaba951
veterán

Steam ikonon jobb klikk, Futtatás rendszergazdaként. Kicsit vársz amíg frissít, és jó lesz.

(#35526) Katana28 válasza SenorGrande (#35524) üzenetére


Katana28
csendes tag

Most már ezt a hibát kapom: "unable to open steamTmp.exe for writing"

(#35527) csaba951


csaba951
veterán

Test Drive Ferrari
PurchaseRestrictedCountries = AU AT BE BR CA CL CO CZ DK FI FR DE GF GR GP HK HU IN IE IT JP KR MX MQ NC NL NZ NO PF PL PT RE RU SG ZA ES SE CH TW GB JE GG GS UK IM US PR GU MQ GP RE PF NC
AllowPurchaseFromRestrictedCountries = 1

Hát ez kész! Romániában, Szlovákiában, Litvániában, Észtországban, Lettországban, Bulgáriában nem vásárolható meg Steamen.

(#35528) Bluerainbow válasza csaba951 (#35527) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Mert mi rosszak vagyunk , a mi pénzünk büdi. Amugy esetleg gfwl-os ? Mert nálunk semmi nem elérhető ami GFWL-os

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#35529) csaba951 válasza Bluerainbow (#35528) üzenetére


csaba951
veterán

Nincs utalás a Lifera. Én még gondolkozom rajta. 449 RUB, és mégiscsak egy teljes játék. (Skyrim: Downguard dlc teljes ára ennyi). PC-re meg talán a Need for Speed: Porsche Unleashed volt az előző, egy autómárka típusait feldolgozó program. Meg nekem nagyon teszik a Shift 2 is. Viszont állítólag ez nem annyira élvezetes. Ez azért visszatart.

(#35530) Katana28


Katana28
csendes tag

Egy harmadik error és a sokadik újraindítás után valahogy sikerült indítani. A válaszokat köszönöm!

(#35531) ollie


ollie
MODERÁTOR

Öööö, izé...

Még egy játékot hozzácsaptak a Humble THQ Bundle-hez, a Dawn of War GOTY-t (asszem az első kieget tartalmazza).

***

(#35532) Youri válasza ollie (#35531) üzenetére


Youri
veterán

Nincs benne kieg, csak pár plusz multi pálya. És ez a verzió nincs a storeban

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#35533) ollie válasza Youri (#35532) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegy, a lényeg, hogy rohadt jó játék ez is.

***

(#35534) AxBattler válasza ollie (#35533) üzenetére


AxBattler
félisten

Dehogynincs benne kieg, ez a GOLD kiadás: tartalmazza az alap Dawn of War-t, és a Winter Assault-ot is! Utóbbiban új kampányok, új egységek, új multipályák találhatóak.

Mondjuk már megvannak, de majd elajándékozom a kódot!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35535) AxBattler válasza AxBattler (#35534) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerk.:
Elnéztem, ez csak a GOTY változat, ahogy Youri írta.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35536) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A Transcripted játékhoz tud valaki magyarítást, vagyis magyar feliratot? Az tök jó, hogy alapból multi-language támogatást élvez, de olyan tömény szöveg és fogalmazás (főleg szakirodalmi) van benne, hogy nagyon jól jönne egy magyar felirat, hogy mindent értsek. Amúgy kipróbáltam a demo verzióját és nekem tetszik, nagyon ötletes, tetszik nagyon az alapötlete ,hogy nanobotokkal megyünk lények belsejében. :)
A GameFly verziónál meg tudná valaki erősíteni, hogy az is ugyanúgy multi-language verzió, mint a steam-es?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#35537) Zamery válasza huskydog17 (#35536) üzenetére


Zamery
senior tag

Én megvettem, ugyanazok a nyelvek vannak benne, mint amik fel vannak tüntetve a Steam-es oldalán. De sajnos magyar az nincs benne.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#35538) horvathd válasza huskydog17 (#35536) üzenetére


horvathd
aktív tag

Igen, ugyanúgy az a 8 nyelv választható.

1GFT1112UK - További 20% kedvezmény GameFly-on.

"The Kid just rages for a while."

(#35539) huskydog17 válasza Zamery (#35537) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Húh köszi szépen! :R Akkor ez úgy működik, hogy a GameFly-nál megveszem és tőlük kapok egy kódot amit Steamen aktiválhatok vagy a GameFly is mindig kelleni fog hozzá ha náluk veszem meg?

horvathd: Köszi neked is a megerősítést és a kupon kódot is! :R

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#35540) horvathd válasza huskydog17 (#35539) üzenetére


horvathd
aktív tag

Kapsz Steamen aktiválható kódot.

"The Kid just rages for a while."

(#35541) Exteez


Exteez
csendes tag

Gyors segítség kéne Black Ops 2-vel kapcsolatban. Feltoltam a grafikát ultramaxra, csak hogy lássam úgy mennyi fps-em van, és kifagyott. Valahányszor elindítom a játékot kifagy, és csak a windows feladatkezelő tudja megoldani hogy kilépjek belőle. Lehetséges úgy megoldani a problémát hogy csak egy fájlt (cfg-t vagy valamit) törlök ki a steam black ops2 mappájából, vagy újra kell telepítenem az egész játékot?
Gépem adatai:
OP rendszer: Win7
Alaplap: ASRocK G61M-GE
Proci: INTEL Core i5-2400, 3,1 GHz, Quadcore
RAM típusa: DDR3
RAM mennyisége: 8 GB
Videókártya: ATI Radeon HD 5450, Shader Model 5.0 - DirectX 11, 1 GB VRAM

(#35542) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Én is megvettem a Transcripted játékot a GameFly áruházban a kupon kóddal, így mindössze 63 angol centbe került a játék, vagyis egy bő 200 Ft a 10 eurós alapárral szemben, nem is rossz. :C
Megerősítem, hogy a GameFly a vásárlás után azonnal küldött egy aktivációs kódot a Steam-hez és gond nélkül aktiváltam is. Még egyszer hálás köszönet mindenkinek a segítségért! :R

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#35543) csaba951 válasza Crytek (#35488) üzenetére


csaba951
veterán

F.E.A.R első része egész biztosan nem 51,1 GB. Az alapjáték és a 2 kiegészítő külön sorként jelenik meg a Libraryben. Tehát összesen 3 sorban. Én az alapjátékot telepítettem fel, ez 16,6 GB-ot foglal. Most megvizsgáltam közelebbről is a fájlokat / mappákat. Ez már tartalmazza minkét kiegészítőt is! (Pedig ezeket a Steamben direkt nem telepítettem!). Nagyon meg is lepődtem ezen.

A fear_publictools_108.exe az elindítása után azt írja ki, hogy a játék telepített verziójával nem kompatibilis. Akkor meg vajon minek rakták bele a készítők?! Nem kis darabról van szó, 640 MB teljesen feleslegesen. Tulajdonképpen, mivel lekapcsolták a multi szervereket, a teljes extras mappa felesleges lehet. Laza 968 MB. :(

(#35544) BomiBoogie válasza Exteez (#35541) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Library-ben jobb klikk, "Verify integrity of game cache", pont erre való, az esetek 90%-ban megoldja.

(#35545) po1son válasza Exteez (#35541) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem verjed ki a fejedből az ilyen dolgokat, hogy 2012ben megjelent fps játékokat akarsz futtatni ultra max grafikán egy ATI HD5450-el....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#35546) BomiBoogie válasza po1son (#35545) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sőt, ultramax grafikán. :DDD

(#35547) pylon válasza csaba951 (#35543) üzenetére


pylon
tag

a Nuclear Dawn 800 MB tutorial videót rak fel az egyik almappába, első dolgom mindig letörölni :W

#35541 Exteez

A régebbi CoD-nál volt "safe mode" link a start menüben és akkor visszaállította az összes beállítást a defaultra.

[ Szerkesztve ]

(#35548) alratar válasza pylon (#35547) üzenetére


alratar
addikt

Feltöltöttem 5 eurot steam walletre!
Az érdekelne, hogy lehet-e úgy tételt venni, hogy egy részét onnan, másik részét kártyáról fizetem?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#35549) BigBlue69 válasza alratar (#35548) üzenetére


BigBlue69
őstag

Igen lehet, hogy ha többe kerül a játék wallet összegénél, hogy a maradékot kártyáról fizesd..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#35550) pylon válasza alratar (#35548) üzenetére


pylon
tag

ha jól értem akkor a feltöltött 5 euroból akarsz hagyni pénzt a walletben és nagyobb részét kártyával kifizetni....
hát ez jó kérdés.... :F

a kombinált fizetést lehetséges (pl.: paypal + kártya hogy együtt meglegyen az összeg) de, hogy ne az egészet vegye le azt nem tudom

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.