Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#34101) sagem


sagem
addikt

Dota2öt én is osztogatok, van vagy féltucat, akinek kell 1 szóljon

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#34102) po1son válasza BigBlue69 (#34100) üzenetére


po1son
addikt

soha se mond, hogy soha... ;] :DDD :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#34103) BigBlue69 válasza po1son (#34102) üzenetére


BigBlue69
őstag

És hol látsz te ott arany ár kifejezést? SEHOL? Akkor minek jössz még mindig ezzel? Ugorj témát..'-.-

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#34104) po1son válasza BigBlue69 (#34103) üzenetére


po1son
addikt

Mindenesetre árultál...... ;] ;] :DDD
Bocs, hogy tévedtem... én erre emlékeztem.... :DDD :DDD
nah részemről off...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#34105) kovsol


kovsol
titán

van két fölös dota2 -m privátban küldjön egy email címet az akinek kell ahova elküldhetem neki :)

May the Force be with you!

(#34106) Niczo


Niczo
senior tag

Aztaka occsóért
ez most jójez oder nein :F

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#34107) ollie válasza Niczo (#34106) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan, mint a Diablo vagy Torchlight (vagyis ARPG), csak éppen oldalnézetes. Nem rossz szerintem, 1 USD-t simán megér.

***

(#34108) Niczo válasza ollie (#34107) üzenetére


Niczo
senior tag

Köszi a véleményt, video alapján kimondottan hangulatosnak tűnik, ennyiért zsákolom :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#34109) Źşë' válasza Wolverine (#34041) üzenetére


Źşë'
addikt

ez az iromány nem tudom vajon honnan jöhetett... ha tudok konkrét megoldást vagy hírt akkor közlöm, de ha nem inkább csöndben maradok.. máskülönben kötekedőnek, okoskodónak látszódnék, én ezt kerülném mert nem az én műfajom mások hülyének titulálása

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34110) chatran


chatran
őstag

"Steam needs to convert the game content for ... to a new more efficient format." Már többször kaptam ilyen üzenetet, miért szokott ez feljönni? Most konkrétan az LA Noire-nál jött elő, amivel kb 3 napja játszottam legutóbb.
Ja és missing content-et is talált, pedig az eddigi 38 óra játékidő alatt minden okés volt vele. :W
Remélem a magyarítást nem cseszi szét.

[ Szerkesztve ]

(#34111) BigBlue69 válasza chatran (#34110) üzenetére


BigBlue69
őstag

Paasz Sztem senki nem tudja pontosan.. Nekem egyik-napról a másikra dobta ki Prototype 2-nél.. Persze akkor amikor pont a netem is haldoklott..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#34112) BomiBoogie válasza chatran (#34110) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem a Deus Ex: HR - Missing Linknél dobott fel ilyet, az első telepítésnél (egy hete). Biztosan a nagy gőzgépben időközben alakítottak valamit rajta. :K

(#34113) chatran válasza chatran (#34110) üzenetére


chatran
őstag

Sajnos elb@xta a magyarítást ez a kis Steam konvertálgatás. Pedig már csak 1-2 küldi volt a végéig :W Próbálok regelni a magyaritások.hu-ra, de 10 perc után se találom a regisztráció gombot. :) Tudja vki, merre van?

(#34114) djculture válasza chatran (#34113) üzenetére


djculture
félisten

Az updatesben érdemes letiltani a frissítést minden olyan game-nél amibe mókol az ember .

[ Szerkesztve ]

(#34115) genndy válasza chatran (#34113) üzenetére


genndy
addikt

Miért kellene regelni? Reg. nélkül is letölthető: tessék

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#34116) BigBlue69 válasza chatran (#34113) üzenetére


BigBlue69
őstag

Amugy ezen a regen én is gondolkodtam már.. Mert én se találtam meg soha :R :W

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#34117) genndy válasza BigBlue69 (#34116) üzenetére


genndy
addikt

Pedig ott van bal oldalon: Főmenü, és utána felülről a tizedik (10.-dik :DDD ) - Regisztráció. Kitöltés után meg alul van a bazi nagy fehér gomb.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#34118) BigBlue69 válasza genndy (#34117) üzenetére


BigBlue69
őstag

Bazee Tényleg.. Jól elrejtették.. :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#34119) Wolverine válasza Źşë' (#34109) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt írtad a #34027-ben:

"a Planetside 2 az Free to play, de viszont kiír valami hibát rá, nem engedi telepíteni.. etf.. premission?! f2p játékhoz?"

Ha nem írod le a hibaüzenetet, amit feldob a telepítő, honnan a fenéből találjuk ki, mi lehet a gond? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34120) int válasza chatran (#34110) üzenetére


int
tag

Az új formátum hatékonyabb, a segítségével gyorsabb letöltés, kisebb patch, és telepítési hely kiválasztás érthető el, plusz új funkciók a fejlesztőknek.
Hátránya: a barkácsolt játékoknak nem fog kedvezni (honosítás, stb)

angol leírás:
link

törölt acc

(#34121) chatran válasza djculture (#34114) üzenetére


chatran
őstag

Ezt megjegyzem, kösz. Egyébként nem a legújabb patch rontotta el a magyarítást, hanem a konvertálgatás, amit fentebb írtam.
Ha letiltom a frissítéseket, akkor konvertálni se fog?

(#34122) genndy válasza chatran (#34121) üzenetére


genndy
addikt

Egész pontosan a konvertáláskor újraellenőrizte a fájlokat, és azokat töltötte le újra, amit a magyarítás módosított (és ezzel persze elrontotta a magyarítást).
Ha egy játéknál úgy kapcsolódott ki az automatikus frissítés, hogy nem te csináltad, akkor a játék következő indításakor konvertálni akar (saját tapasztalat). Egyébként ez mostanában kezdődött, nekem is már jópár játékomat átkonvertálta. Fontos tudni, hogy ez a játék fájlait nem módosítja! (csak ugye össze van kötve a tartalomellenőrzéssel, és az meg igen) Tehát: ha van egy módosítatlan játékod, az semmit nem fog változni. Ha van játékod, amiben plusz tartalom van (pl. Skyrim, textúrapakkok) az sem. Ha van olyan, amire olyan mod (mondjuk magyarítás) van felrakva, ami bántotta az eredeti fájlokat, akkor az eredeti fájlokat visszaállítja.
A frissítés letiltásával szerintem csak egy ideig úszod meg, valamikor konvertálni fog.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#34123) sith7


sith7
nagyúr

2 db dota 2 ingyen átadó, írj pm - et, ha érdekel

(#34124) olly


olly
aktív tag

Valaki kapott race room beta kulcsot a simbintől?

(#34125) djculture válasza olly (#34124) üzenetére


djculture
félisten

Nekem a race07+evolution gt után simán feltelepítette már 2 hete is. A menübe ami bejön ott világított hogy raceroom rákatt elkezdte telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#34126) warcat


warcat
veterán

Ma jár le a Grimrock -50% kuponom,ez is biztos az őszi vásár jele! ;]
Na de mindjárt kiderül :)

Szerk.: Vajon van esély szerintetek már Sid Meier's Civilization V - Gods and Kings -75% os akcióra? május-június körül jelent meg, úgy 7,5 euró lenne, gmg-n kuponnal most csak kicsit drágább.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#34127) Źşë' válasza Wolverine (#34119) üzenetére


Źşë'
addikt

írtam a hibát :C valamiféle ^permission... ami ha nem tévedek valamiféle hozzáférést/engedélyt jelet.. ezen csodálkoztam egy f2p játéknál... ^^' - ezek után voltam arra kíváncsi hátha tud erről valaki valamit, ha egy ingyenesen játszható program ezzel indul ^^' - és lám páran tudták..

(#34126) warcat lassan már tél lesz, ez az őszi vásár nem tudom honnan jött, és ha lesz is akkor miért pont ilyenkor, lassan itt a Santa, legalábbis nekünk!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34128) djculture


djculture
félisten

Free to play jók amúgy csak van pár hulladék. Legelőször a bf4free bétábanis volt olyan hogy egy szál késsel rohangáltunk a fizetősök meg dragunovval lövöldöztek. Volt esélyünk nagyon nagy:D

[ Szerkesztve ]

(#34129) int válasza Źşë' (#34127) üzenetére


int
tag

Az észak-amerikai ünnep, Hálaadás ünnepére (november hónap negyedik csütörtökjén) emlékezvén indít újabb vásárt. Aminek én roppant örülök, mert nehéz már kivárni a winter sale-t :DDD

törölt acc

(#34130) alratar válasza int (#34129) üzenetére


alratar
addikt

Én akkor is kivárom!
Bár napról napra nehezebb! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#34131) Lewzke


Lewzke
őstag

2x Dota2 cserélnék Skirym+Wangard DLC-re, akarom mondani ingyen vihető. :DDD

(#34132) Wolverine válasza Źşë' (#34127) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. Ha leírtad volna normálisan, akkor bemásoltad volna a komplett hibaüzenetet. Így csak olyan tudott mondani valamit, aki szintén akart játszani a PlanetSide 2-vel, és belefutott ugyanebbe. Főleg, mert a hiba lehetett volna a Windowsszal is kapcsolatban :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34133) .tnm


.tnm
addikt

Ótum szél!!!

(épp csak a leárazások nem jelennek még meg :) )

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#34134) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, első napi eresztés = 0. Talán Magic DLC-k..de azok meg most voltak akcióban... :F

Nálam minden normális volt.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#34135) BigBlue69 válasza .tnm (#34133) üzenetére


BigBlue69
őstag

Jah megy "Gőz Szél".. Csak a százalékok maradtak le..:D legalábbis nálam. :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#34136) sith7


sith7
nagyúr

na ... ki milyen game - t vesz meg, amivel aztán 10 percnél többet sose fog játszani ... ? :D

(#34137) Lewzke válasza .tnm (#34133) üzenetére


Lewzke
őstag

:C Age of Empires III complete, nem rossz ár de még mindig nem tudok dönteni.

(#34138) horvathd válasza warcat (#34126) üzenetére


horvathd
aktív tag

Most amazonon $7,5 a Mac-es verzió [link], de többen írták, hogy a PC-s változathoz is jó.

"The Kid just rages for a while."

(#34139) kovsol válasza Lewzke (#34137) üzenetére


kovsol
titán

Nekem a legjobban akkor jött be az AoE3 complete amikor live store ban megkaptam -99% leértékeléssel :D Még két éve volt ilyen akciójuk.

May the Force be with you!

(#34140) bpx válasza kovsol (#34139) üzenetére


bpx
őstag

dettó
és azóta sem játszottam vele... :)

(#34141) .tnm


.tnm
addikt

érdekes, hogy Gabe mennyire fikázza win8at (amivel egyet tudok érteni), erre ennek a sale-nek mennyire metro /modern ui/ stílusú kinézete van...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#34142) alratar válasza sith7 (#34136) üzenetére


alratar
addikt

Nem szeretem a Darksiders-t, de ennyiér megveszem! :P

update: az véletlen, hogy egyes játékoknál $-ár árat ír, és nem euro?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#34143) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Ej, nem kaptunk csudajó Autumn Sale jelvényt :DDD

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#34144) horvathd


horvathd
aktív tag

Szerintetek megéri megvenni a Magic: The Gathering DotP 2013 mellé a korábbi változatokat, vagy mindegyik rész szinte ugyanaz?

"The Kid just rages for a while."

(#34145) Tomy Yayo válasza .tnm (#34141) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nem emlékszem, hogy a dizájnt fikázta volna :DDD Ennél sokkal mélyebb bugyraira gondolt ő szerintem a rendszernek. Meg a játékokkal való kompatibilitásra.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#34146) maross


maross
veterán

nabazd, ket napja vettem meg a kratert, erre mar olcsobb...igazi trader idozites :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34147) sith7 válasza alratar (#34142) üzenetére


sith7
nagyúr

hajrá :))

(#34148) Niczo


Niczo
senior tag

Csak szólok hogy a még élő kuponok működnek a kedvezményes árral együtt is :K

75%-os akció van a Bang Bang Racingon és a SkyDriften is!
(a magyar vonatkozásuk miatt emelem ki őket elsősorban, ennyiért tán bevállalhatók :K )

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#34150) TazLeacher válasza horvathd (#34144) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én a 2012 és 2013-al játszottam.

Játéktechnikailag 1 újdonság lett a 2013-ban, hogy lehet benne manuálisan is földet forgatni, ezen felül nem sokat fejlődött a játék, DE: minden deck, kihívás és ellenfél más, és a normál játékmódon kívüli extra játék mód is más. A 2012-ben meg nem mondom mi volt a neve, de ott 1 vs 3 van, ahol az 1 folyamatosan tápolva van, a 2013-ban meg FFA vagy 2 vs 2, és véletlenszerű "hatáskártyák" vannak. Egyik sem jobb a másiknál, mindkettő nagyon f@sza.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.