Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#34701) djculture válasza ayo (#34700) üzenetére


djculture
félisten

Meg akinek megvan olcsóbban tudja megvásárolni az absolutiont...

[ Szerkesztve ]

(#34702) #57919488


#57919488
törölt tag

Jó lett ez a Max Payne 3 is :))
Paráztam a gépigény miatt de csak az árnyékokat kellett levennem és nagyon jól néz ki.
Gondoltam majd egy későbbi jobb áron veszem meg de nem bántam meg, hogy ez lett és nem a Dishonored :K

Spoiler:
Van egy rész ahol a a régi városban vannak vissza tekintések, kint havas terep és tökre a régi Max Payne hangulat jött vissza egy kicsit. Sajnos a jó kis képregényt lecserélték erre az érdektelen MOH/COD videókra pedig azok nagyon jók voltak.

szerk:
(#34695) Wizard of Oz
Hát jah kicsit benéztem :B

[ Szerkesztve ]

(#34703) Źşë' válasza #57919488 (#34702) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem ezek is tetszenek, adnak egyfajta hangulatot alá, olyan mintha emlékképek/filmelőzetesek lennének, nem is túlzottan csicsás és nem is kevés, sztem illik az új Max arculatához a cucc, "modernebb, drogos világ" színes megjelenítése :DDD, zene is kiváló, na meg a hangok

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34704) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Bakker... Az mennyire gáz, hogy az Arkham City GOTY olcsóbb, mint a 3 DLC... Most emiatt kétszer van benne a listámban, mert 24 eurocentet megspóroltam így. Azért ez nevetséges... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#34705) zseko válasza ayo (#34700) üzenetére


zseko
veterán

És mi az a pár feladat? Nálam csak annyi van, hogy lelőttem a csávót meg a testőreit és kész. Ezen kívül?

HR24.hu

(#34706) maross


maross
veterán

Steamen se amazonon se lesznek mar uj learazasok ugye?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34707) BomiBoogie válasza maross (#34706) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Steam-en már nem, csak Flash Deal.

(#34708) Bluerainbow válasza BomiBoogie (#34707) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Szerintem este meg lesznek uj akciok.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#34709) csaba951 válasza BomiBoogie (#34707) üzenetére


csaba951
veterán

Egy utolsó leárazás azért még várható. Viszont ez lehet, hogy már csak 24 órás lesz. Ha jól megnézitek a Steam kezdőoldalon képet, akkor még mindig zuhannak, bár már nagyon közel van a talaj. Hátravan még tehát a földet érés, megmenekülés bemutatása. :D

Az viszont bizonytalan, hogy új akciókat látunk majd, vagy ez egy válogatás lesz a mostani akciósból.

Ha új akciók lesznek, akkor szerintem ma este Fallout: New Vegas leértékelés lesz. Azért, mert eddig csak -40%-ot kapott. Ez pedig nagyon kevés, rendszeresen meg szokta kapni a -75%-öt. Más. Úgy emlékszem, eddig nem volt semmilyen akció a UBISoft részéről. Ez azért furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#34710) genndy válasza Bluerainbow (#34708) üzenetére


genndy
addikt

Szerintem is.
(a három figurának földet kellene érnie... gondolom majd hatalmas ajándékcsomagok között landolnak)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#34711) BomiBoogie válasza genndy (#34710) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mentségemre szóljon, hogy én nem látom a figurákat. Vagy vaksi vagyok, van csak a kliensen jelennek meg és a weboldalon nem.

(#34712) genndy válasza BomiBoogie (#34711) üzenetére


genndy
addikt

Pedig ott vannak a weboldalon is, csak a szélen. Próbáld kicsinyíteni az oldalt. A fekete jobb oldalon fejest ugrik, a bal oldalon a sárga ejtőernyőzik, a narancs meg már megette a pulykát, és teli hassal zuhan :D Alattuk már ott vannak a lombok.
Mondjuk ha telefonról nézed, akkor lehet hogy a hátteret nem mutatja.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#34713) BomiBoogie válasza genndy (#34712) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kicsinyítés segített. :R
Egyem a kis pofájukat, kár, hogy eddig nem láttam, pedig én vevő vagyok az ilyen jópofa figurákra. Ott száll mellette a pulykacsontváz, komoly. :)

[ Szerkesztve ]

(#34714) genndy válasza BomiBoogie (#34713) üzenetére


genndy
addikt

A nyári leárazásnál minden naphoz tartozott egy letölthető háttérkép is (ami az oldal háttere is volt), most ilyet úgy látszik nem csináltak, de Karácsonykor biztos lesz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#34715) djculture válasza Bluerainbow (#34708) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos mert ma Cyber Monday van az amcsiknál.

[ Szerkesztve ]

(#34716) maross válasza djculture (#34715) üzenetére


maross
veterán

Mar szombaton is az volt, de lehet elobb is. A steam orcs must die 2 akcio ugye meg elni fog holnap is?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34717) BomiBoogie válasza maross (#34716) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Élni fog.

SZERK.: Viszont azt olvastam róla, hogy jobban kihegyezték a co-opra, és néhány pálya már túl nehéz egyedül. Ha más is benevez rá, lehetne együtt tolni. :C

[ Szerkesztve ]

(#34718) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Tényleg tök jók a leárazások, meg örülök is nagyon, elég jól bevásárolok, és jó áron, de... azért ez szerintem elég nagy b*ziság, hogy valamit leakcióznak, rárepülök, és a másik nap 33 vagy 50%-ról 75%-ra akciózzák. 3 játékkal is b*szoptam. És oké, hogy így is jó árakon vásároltam, ez szerintem kötsög dolog.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34719) ayo válasza BomiBoogie (#34717) üzenetére


ayo
addikt

szejjel toltam egyedul siman jo. a palyak teny hogy coopra vannak kielezve de siman jatszhato egyedul is, tehat ha valakit ez bizonytalanitana el akkor remelem olvassa:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#34720) KubanitoS válasza csaba951 (#34687) üzenetére


KubanitoS
veterán

Öcsém, te durván nyomod. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#34721) ollie válasza hoffman_ (#34718) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont ezért szokás megvárni minden ilyen akciókor az utolsó napot, hogy ne koppanjunk.

***

(#34722) .tnm válasza hoffman_ (#34718) üzenetére


.tnm
addikt

mert rosszul csinálod. minden, ami mellett nem ketyeg az óra azt az utolsó 24 órában kell megvenni és közben figyelni, hogy nem lesz-e átmenetileg olcsóbb, és ha igen, akkor gyorsan megvenni. olyan nincs, hogy alapból X% akcióban van, másnap X+Y%-ban, aztán X+Y+Z%-ban, tehát X+Y-nál kell megvenni, vagy ha az nincs akkor meg tökmindegy, hogy mikor veszed meg X alatt.

[X>=0, Y>0, Z>0; X+Y+Z <=100]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#34723) hoffman_


hoffman_
nagyúr

ollie + .tnm

Na ja, biztos benne van a rutintalanságom. Nem igazán vágtam, hogy ha valamit levisznek 50%-ra, akkor arra még rá fognak pakolni majd még nagyobb akciót. No mindegy, panaszra nincs okom, megint tanultam valamit.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34724) BomiBoogie válasza csaba951 (#34687) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak annyit, hogy danih-tól nem lesz most Dishonored, mert régiózárt lett, legalábbis mikor én kérdeztem pár hete, ezt mondta.

(#34719) ayo
Köszi az infót, engem is ez pont ez bizonytalanított el eddig.

[ Szerkesztve ]

(#34725) csaba951


csaba951
veterán

Flash Sales:

DiRT Showdown; -66%; 13,59 EUR
Ez vicces, mert aprón 1000 Ft-ért is alig lehet eladni az AMD kuponokat. A többség szerint nem sikerült túl jól, ha ingyen lenne, még akkor is én járnék vele rosszul.

Sniper Elite V2; -75%; 8,74 EUR
Szerintem jól sikerült, a többség szerint viszont kevésbé.

Killing Floor; -75%; 3,74 EUR
Szerintem ezt az akciót már mindenki ismeri korábbról. És nemsokára, a Winter Sales alatt vissza fog térni - újra! :D

(#34726) danih válasza BomiBoogie (#34724) üzenetére


danih
addikt

Az a kulcsra vonatkozik, azaz a retail verzió aktiválására.

(#34725) csaba951: Sniper V2 szerintem is többet érdemelne, ennyiért simán vihető.

[ Szerkesztve ]

(#34727) BomiBoogie válasza hoffman_ (#34723) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igazából a 70%-nál nagyobb akcióknál már biztonságban érezheted magad, annál lejjebb valószínűleg a közeljövőben nem megy, max. akkor, ha az alapár csökken, de azért az nem 1-2 sale múlva szokott történni.

(#34728) .tnm válasza BomiBoogie (#34727) üzenetére


.tnm
addikt

nálam az csapódott le, hogy az alapárak csökkenése jellemzően pont a sale-ek után szokott lenni (steampirces-on nézegettem a diagramokat)

persze most elég speciális az a helyzet, mert 1 hónapon belül itt a karácsonyi (már ha lesz).
tavaly, ha emlékeim nem csalnak halloween sale volt (azaz november elején volt az autumn sale), el tudom képzelni, hogy most a november eleji és december végi helyett lett egy november elejei tematikus, november végi általános és év végén megint egy tematikus sale. (bár zombis "A" játék több van, mint télapós...)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#34729) djculture válasza csaba951 (#34725) üzenetére


djculture
félisten

Dirt showdown-al el lehet lenni de tényleg nem egy nagy szám, arkade hülyeség de nem annyira mint az új nfs.

Sniper Elite V2-el az bajom semmi hangulata, első pályán még élvezi az ember a másodikon már ásitozik, harmadikon meg bealszik. Totál lélektelen az egész.

[ Szerkesztve ]

(#34730) Agyzuzo válasza djculture (#34729) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem meg a fő bajom hogy TPS és még kontrollerrel is csapnivaló az irányítás, az vette el a kedvem az egésztől...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#34731) djculture válasza Agyzuzo (#34730) üzenetére


djculture
félisten

Tps játákokért én se vagyok odáig, de még az irányítás problémát is megbocsátottam volna a játéknak ha van valami ami kiemeli a többi gány játék közül. De nem mert nagyon unalmas, kihívás jóformán arról szól hogy megtalálja benne az utat az ember és ne járja be ugyanazt a területet tízszer.

(#34732) ayo válasza djculture (#34729) üzenetére


ayo
addikt

dirt sd: dirt 3 is mar csalodas volt az 1 2 utan de sd demoja nagyon bena volt. aztan egyszer csak meg lett es nagyon tetszett, mas mint az elodei de szeretheto viszont tenyleg ingyen osztogatjak kb.

sniper elite v2: min 2x vittem vegig es nagyon sokszor nyomtam vegig tobb palyat is. aki szeret lopakodni, orjaratokat megfigyelni. melyik katona merre megy stb es csendben gyilkolni sniperrel annak ajanlom. talan egy hitmanhez tudnam legjobban hasonlitani, ahol hasonloan ki kellett / lehetett ismerni a palyakat hogy mas megoldassal is vegig tudj menni. ennyiert sztem se penz. mellesleg jo coop es multija is van.

agyzuzo: sztem se jo gamepaddal billel toltam mivel megkoveteli a pontossagot a celzasnal foleg hardon

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#34733) Kephamos válasza Bluerainbow (#34708) üzenetére


Kephamos
addikt

Általában a Steam leárazások utolsó durranása az egész akció legnépszerűbb termékeiből még egy kör szokott lenni.

(#34734) ollie válasza Kephamos (#34733) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez már régóta nem így van.

***

(#34735) Agyzuzo válasza ayo (#34732) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Pont ez a bajom, a TPS-nél csapnivaló volt a bill-egér, az FPS résznél viszont a kontroller... Ha végig FPS lett volna, AKKOR bejövős... De így hogy ráerőltették az emberre a lövöldözések között ezt a fos TPS-nézetet... Legalább a Skyrim-ban opcionális volt, mondjuk be is baszott volna ha ott is kötelező a TPS nézet... Így is megrökönyödve nézem a youtube-on a különféle TPS nézetből felvett in-game videókat...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#34736) ayo válasza Agyzuzo (#34735) üzenetére


ayo
addikt

neked az 1et kellett volna tolni. utana ezt imadnad :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#34737) Kephamos válasza ollie (#34734) üzenetére


Kephamos
addikt

Látszik, hogy erős maradtam az utóbbi pár leárazásnál. :)

(#34738) Agyzuzo válasza ayo (#34736) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Toltam az egyet pár éve, mert haveri körben sokan rákaptak és becsatlakoztam, de az tényleg gyalázatos volt. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#34739) sagem válasza djculture (#34686) üzenetére


sagem
addikt

Hááát, azért a Batman játékot legagyizni..:) Én most vettem meg a leárazás során, és teljesen megfogott, tényleg AAA cím lett, ez esetben nem hazudtak a tesztek:) Azt hiszem te kedveled az Assasin gameket, no, ez a Batman szerintem képvisel olyan minőséget minden tekintetben, és a műfaj is hasonló, szóval max a stílusa nem jön be neked :)

Az mondjuk igaz, hogy más "szuper emberes" játékot nem lehet mondani, ami AAA szintet ért el :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#34740) Niczo válasza sagem (#34739) üzenetére


Niczo
senior tag

Azért az X-Men Origins: Wolverine nagyon korrekt lett :K
Igaz, az steamen nem kapható :(

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#34741) BomiBoogie válasza sagem (#34739) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha már Batman, tegnap én is majdnem megvettem ezt az Arkham City GOTY-t, de nem ismerem igazán ezt az univerzumot. (Oké, az, hogy denevérruha meg Joker, megvan, de mélységében nem.)

Így is élvezhető ez laikusként, illetve single playerben is jó-e, vagy ismerni kell az előzményeket/a Batman világot részleteiben?

(#34742) Agyzuzo válasza BomiBoogie (#34741) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Alapvetően egy nagyon pörgős, látványos, izgalmas sandbox TPS, a'la Assassin's Creed. Ott se kell ismerned a történelmi hátteret, hogy élvezni tudd, az csak hozzátesz. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#34743) maross válasza BomiBoogie (#34741) üzenetére


maross
veterán

Es szerintem az elso jobb volt, a grafika nem javult annyit (ha egyaltalan javult), hogy megverje a city az elso reszt. Ettol fuggetlenul a masodik is korrekt iparosmunka :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34744) BomiBoogie válasza maross (#34743) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm a válaszokat, az AC-t sem éreztem annyira zsáneremnek soha, akkor ezt sem fogom, öreg vagyok már az ugrabugráláshoz, maximum egy Fallout gyorsaságát viselem el, ahol még célozni sem muszáj. :C

(#34745) csaba951 válasza BomiBoogie (#34744) üzenetére


csaba951
veterán

+1 a Batman-re! :D Szerintem az egyik legjobb játék amivel játszottam. Nem kell hozzá ismerned az előzményeket, bár van néhány poén, utalás az előző részre. A Batman univerzumot sem kell ismerned. Komplett enciklopédiát tartalmaz az összes szereplőről, részletesen bemutatják, hogy ki kicsoda. Pár szereplő van benne, akik eddig még nem jelentek meg az utóbbi idők filmjeiben. Maga a 2 játék felveszi a versenyt bármelyik eddig Batman filmmel.

Magához a játékhoz nagyon ajánlott egy xbox 360 gamepad. Enélkül nem is javaslom a játékot! Nagyon gyakori, hogy egyszerre több gombot is kell használnunk, erre nem mindegyik billentyűzet képes (a gamer billentyűzetek közül sem!).

Itt van egy videó, ami bemutatja a játékmenetet a külső helyszíneken. Természetesen vannak belső részek is, azok is nagyon szépen vannak kidolgozva. A játék hossza is megfelelő. A fő történet kb. 20 óra. Én már 63 órát tetten bele, és még mindig van hova mennem, van mit csinálnom.

Amikor az első részt láttam videón, akkor engem is eltántorítottak a verekedős részek, meg az ugra bugra. De ne aggódj, mindezek nagyon felhasználóbarátan lettek megoldva! Kifejezettem élvezet vele játszani! Beszippant magával a játék!

Ja, és ugyanolyan sandbox mint a Fallout. Itt is te döntöd el, hogy milyen sorrendben, hova mész. :D

[ Szerkesztve ]

(#34746) genndy válasza BomiBoogie (#34744) üzenetére


genndy
addikt

+1 a Batman AC GOTYra! Jó történet, jó szereplők, látványos verekedések, sok küldetés, nyílt terep.
-75%-ért én sem hagyom ott!

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#34747) BomiBoogie válasza genndy (#34746) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm mindenkinek a részletes infót. Akkor azt mondjátok, megvan benne az a badass érzés, hogy teljesítettél valamit? Nekem a Deus Ex: HR az etalon, ahol tulajdonképpen csak szűk járatokban kúszol az idő nagy részében, mégis olyan küldetéstudatot alakít ki benned, hogy ihaj. Ha ugyanezt Batman képében is érezni, akkor jó ajánlat! :C

(#34748) Agyzuzo válasza BomiBoogie (#34747) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha az az etalon akkor a Dishonored-ot vedd meg és a Skyrim-et. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#34749) #41133696


#41133696
törölt tag

Nos nem bírtam ellenállni :)

Sniper Elite Franchise Pack: Sniper Elite, Sniper Elite V2, Sniper Elite V2 - Kill Hitler + 2 Rifles

+

A DCL-k:

(#34750) BomiBoogie válasza Agyzuzo (#34748) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:K Dishonored már kiszemelt, de most még ennyiért nem szeretném, a Skyrim pedig nincs Steam-en, és az Oblivion tetszett ugyan, de nekem túl mammutjátékok. :N

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.