Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#32472) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok!

Nincs Steam hozzáférésem!!!

Kaptam ma egy levelet, a Steampowered.com-ról, amiben küldtek egy kódot, a jelszavam visszaállítására. (mintha beakartam volna lépni, és elfejlettem volna a jelszót)
Az egészben az az érdekes, hogy nem eltévedt levélről van szó, mert az én email címemre jött
(teljesen megegyezik az én mailommal), és más oldalakon általam használt user névet használtak a megszólításra. Sehol nem találkoztam még ezzel a felhasználó névvel, elég egyedi.

Van valakinek ötlete, hogy mi lehet ez?

Itt a levél:

Dear ×××××,

This is an automated message generated by Steam account administration to help you reset your Steam password.

Please enter the following code into the 'Verification Code' field of the 'Forgotten Password' dialog. (Enter the code exactly as written. You can use copy/paste operations to enter the code):

××××××××

IMPORTANT: Please do not reply to this message to attempt to reset your password -- that won't work. You must enter the above information into the Steam application.

The Steam Support Team
http://www.steampowered.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.