Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#31251) danih válasza bazsi83vp (#31249) üzenetére


danih
addikt

Kicsit elbeszéltünk egymás mellett, mindegy :)

(#31252) cskamacska válasza bazsi83vp (#31249) üzenetére


cskamacska
addikt

"megoldom másképp (peer-to-peer)"

Egészen addig, amíg a kiadók meg nem unják, és már csak Pay 2 Win MMO-kat gyártanak a PC-re. ;] Utána a virágboltban már csak az indie platformerek maradnak. :P

Ezt tessék komolyan venni, mert a Blizzard már egyértelműen efelé ment el(igaz ott a pay 2 play dívik), az Ubisoft és az EA is ebben gondolkodik, az Activision pedig már rég nem csinál PC játékokat. Hogy témánál maradjak, a Valve meg a Half Life-okat és a Portal egyes részeit(Portal 2 fele értelme a coopban van..) leszámítva mindig is multi cuccokat adott ki. Oh és ha már Skyrim, a Bethesda az Elder Scrolls Online-t a következő ES játéknak szánja, és a jó ég tudja, hogy ha az befut, lesz-e még offline változat. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31253) bazsi83vp válasza cskamacska (#31252) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Értem, de ha teszem azt, csinálok egy "jó húzást" az élelmiszeriparban és azt mondom, hogy csak az én bolthalőzatomból lehet kenyeret venni (Cenega), azért a molnár és a kenyérsütöde (Bethesda) a hibás? Én mosom kezem, jogom van így megállapodni és te az eszed amit kapsz, annyiért, amennyiért gondolom. (persze... ez lehetetlen - szabad kereskedelem)
Ebben a régióban nem egy és ugyanaz a kiadó/gyártó... Magyarán... nem akarok egy élősködő bagást eltartani, aki azon túl hogy kiszállítja a boltba a lemezt számomra semmi érdemit nem csinál.

(#31254) ollie válasza bazsi83vp (#31253) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából tök mindegy miért warezolsz, a vége úgy is az lesz, hogy nem lesz single player játék.

***

(#31255) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Más téma: a Steam Hardcore Clubba hogy lehet bejutni? Az accom értéke már rég túl van az ezresen, a héten pedig meglett az 1000. acsi és az 1000 óra játékidő is.

(#31256) Spet válasza SityiSXT (#31255) üzenetére


Spet
addikt

'You can either contact one of the administrators or ask for an invitation from a friend of you who is already in."

Ilyen egyszerűen.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#31257) csaba951 válasza danih (#31238) üzenetére


csaba951
veterán

Köszönjük az információt! :C

Szerintem órák / 1-2 nap alatt kifogy majd a yuplay a készletből!

És végül itt van a cdr-je. Na, melyik az két sor ami hiányzik az aljáról? :DD

(#31258) Crytek


Crytek
veterán

(#31259) SenorGrande válasza csaba951 (#31257) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A lejárati dátum, meg az összetevők? :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#31260) ollie válasza SityiSXT (#31255) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Írj egy adminnak.

***

(#31261) csaba951 válasza Crytek (#31258) üzenetére


csaba951
veterán

Felejtős! A cdr szerint full régiózáras a játék! El sem tudnád indítani az aktiváció után! Ez a verzió kizárólag a következő országokban aktiválható és használható: AM AZ BY GE KZ KG MD RU TJ TM UZ UA.

[ Szerkesztve ]

(#31262) maross válasza Crytek (#31258) üzenetére


maross
veterán

Lakasra, nem jatekra!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31263) Crytek válasza maross (#31262) üzenetére


Crytek
veterán

A bátyám úgy néz ki hamarosan kap az osztrákoknál melót és akkor törleszti majd a tartozását.Szóval a pénz a házra "megvan".

Next PC Upgrade: 2022

(#31264) danih válasza Crytek (#31263) üzenetére


danih
addikt

Neked tartozik egy háznyi pénzzel?

(#31265) maross válasza Crytek (#31263) üzenetére


maross
veterán

Jah, ocsem is kapott Angliaban melot, azota is torleszti a tartozasat. Ja varj, nem is. Hat meg ha egy negyed/fel haznyival logna...

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31266) csaba951 válasza Crytek (#31263) üzenetére


csaba951
veterán

Steam-en ne nagyon vegyen neked ajándékot onnan! A német, osztrák, japán változatok gyakran cenzúrázott verziók. Véres, erőszakos jeleneteket kiveszik belőlük, meg persze a náci jelképeket is.

(#31267) chungee


chungee
addikt

Hogyan tudok a steamgift-en jelentkezni SR 3-ra, amikor azt írja, hogy megvan nekem:F Közben nincs is meg. Force sync megvolt.

(#31268) Crytek válasza danih (#31264) üzenetére


Crytek
veterán

Be....na ha annyival logna.Mindig megszántan és adtam neki.A saját pénzével nem tudom mit csinál,de én bízom benne hogy valóban törleszt majd.
És utána már csak rá kell magam venni hogy megvegyem a lakást + felkészíteni magam az örökös egyedüllétre.
Ami mellette szól ,hogy végre nem lesz aki este 10 után 20 percenként járogat a szobámba és mondogatja "hogy most már kapcsold ki a gépet és aludj".

csaba951: Nem kell nekem onnan game.Én teljes áron soha nem vettem és nem is fogok steam-semmit venni.Én a 0,99-4.99 ig veszegetek csak tisztelet a kivételnek mert ami nagyon tetszik pl Alan Wake azért többet is fizettem!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#31269) Youri válasza chungee (#31267) üzenetére


Youri
veterán

A free weekend miatt van...

RTX ON

(#31271) TommyX_ válasza chungee (#31267) üzenetére


TommyX_
őstag

Töröld a játékot a Steamből, majd a játék "maradványait" a steam könyvtárból, hátha megoldódik a gond.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#31272) Źşë' válasza Crytek (#31268) üzenetére


Źşë'
addikt

örökös egyedüllét is csak tőled függ, ha akarod akkor nem kell úgy lenni, nem feltétlen jó az,
ha különköltözöl is az egy merőben más élet lesz, hidd el, ott már magadnak kell ellátni személyedet, annyira nem egyszerű - én nem örülnék a magánynak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31273) Иван válasza Źşë' (#31272) üzenetére


Иван
őstag

Én sem. Mikor felmentem albiba, pont nem volt ott egy napig a lakótársam, és az üres lakásnál nincs nyomasztóbb. :(

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31274) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Urak!

Létrehoztam egy új csoportot a Steam-en (néhányan már kaptatok is meghívót, így jelenleg 16-an vagyunk a csoportban), a Steamgifts-en történő felajánlásaim jóhelyre kerülése érdekében, mivel a legutóbbi sorsoláson sikerült egy "kívülállónak" - kihasználva a PH csoport nyíltságát - megnyernie a felajánlást. Ezt azóta szerencsére sikerült orvosolni (igaz lenácizott a steam-es oldalamon... :U ).

A lényeg, hogy aki be szeretne kerülni ebbe a zárt csoportba, dobjon privátban egy linket a Steam-es profiljához, hogy küldhessem a meghívót. ;)

Köszi a figyelmet. :R

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#31275) Niczo


Niczo
senior tag

Urak, segítséget szeretnék kérni!

Gamemineren a ruszkiktól nyertem elvileg egy A Virus Named TOM key-t.
Amit kaptam üziben az egy duplikált A Valley Without Wind key volt.
Írtam az embernek hogy nem jó a kód, küldje a nyereményhez valót.
Hát ő küldött vagy 10-et hogy próbáljam melyik a jó (ez már azért furcsa volt). Csakhogy az összes kulcs a már említett másik játékhoz tartozik, és működő is volt közte, elfogadta a steam. Utánanéztem a steamgifts fórumában, és ott többen is írták hogy kódgenerátorral hoztak létre egy csomó illegális kódot ehhez a játékhoz. Mivel most jó eséllyel egy ilyet sikerült kapnom a ruszkitól, mit tegyek? Írjak a steam supportnak hogy vegyék le a játékot az accomról? Több száz játékom van steamen nem szívesen kockáztatnék emiatt.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#31276) Crytek válasza Niczo (#31275) üzenetére


Crytek
veterán

Írd meg a supportnak mindenképpen mielőtt baj lenne.A gyerek nevét meg említsed meg mindenképpen.Az ilyen seftelő arcokat minél előbb bannolják!

Next PC Upgrade: 2022

(#31277) jozsi252


jozsi252
veterán

Mivel a játéknak nincsen topicja, ezért itt tenném fel a kérdésem.

RaceRoom Racing Experience akinek levan töltve, megtenné hogy leírja hány fokos kormány elfordulást állított be? Illetve mi lenne az ideális FFB beállítás.

thanks :R

iPhone 13 Pro Max

(#31278) Niczo válasza Crytek (#31276) üzenetére


Niczo
senior tag

Írni akartam a supportnak, de most nem tudom hogy a 10 kulcs közül melyiket vette be a steam. Ezt hogy tudom visszanézni?

A fiókba így szerepel:
A Valley Without Wind (External Registration) Dobozos

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#31279) Niczo válasza Crytek (#31276) üzenetére


Niczo
senior tag

Na sikerült írnom a supportnak. Remélem nem lesz ebből problémám. Minden adatot elküldtem nekik a ticketben, még a Gameminer nyeremény linkjét is. Talán kap a kedves orosz felajánló egy kedves levelet a supporttól.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#31280) sony198


sony198
csendes tag

syasztok a steamba bejőt a Saints Row third 4 hours left istaln ez most mi lenne a 4 ora kibrobálisi idő?valki irja már meg ..

sony198 megbizható

(#31281) Wolverine válasza sony198 (#31280) üzenetére


Wolverine
félisten

A hétvégén ingyen játszani lehet vele. Az a 4 óra mutatja, mennyi van ebből még hátra.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31282) m4rk_ válasza sony198 (#31280) üzenetére


m4rk_
aktív tag

fú, ez a helyesírás.. :DDD

(#31283) danih válasza m4rk_ (#31282) üzenetére


danih
addikt

(#31284) Amantius válasza danih (#31283) üzenetére


Amantius
senior tag

Genya dolog, de nagyon jó! :DD

Nagy gáz, kis szerencse!

(#31285) kervantas válasza danih (#31283) üzenetére


kervantas
aktív tag

:DD :DD

(#31286) m4rk_ válasza danih (#31283) üzenetére


m4rk_
aktív tag

kösz, made my day :DD

(#31287) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

A yuplay-es Trasformers régiózáras ?
Köszi

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#31288) Agyzuzo válasza danih (#31283) üzenetére


Agyzuzo
addikt

LOOL ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#31289) m4rk_ válasza Bluerainbow (#31287) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Szerintem igen, google fordítóval ezt láttam az oldalon: "Region: Russia, CIS"

Habár a CIS nem tudom mit jelenthet.

(#31290) danih válasza m4rk_ (#31289) üzenetére


danih
addikt

FÁK, azaz Független Államok Közössége, angolul.

[ Szerkesztve ]

(#31291) Bluerainbow válasza m4rk_ (#31289) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Azt látom , de Borderlands 2 nél is azt irja , mégis aktiválható.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#31292) danih válasza Bluerainbow (#31291) üzenetére


danih
addikt

Régiózáras.

(#31293) v!ct0y válasza Bluerainbow (#31287) üzenetére


v!ct0y
veterán

És ez mennyi forintban ? Mit kell átváltani?:DDD

(#31294) Erdei88 válasza v!ct0y (#31293) üzenetére


Erdei88
veterán

399 rur in huf

(#31295) csaba951 válasza Bluerainbow (#31287) üzenetére


csaba951
veterán

Erre gondolsz? A cdr szerint teljes régiózáras, mint a Skyrim. Ha nem a felsorolt országok valamelyikében élsz, akkor teljesen használhatatlan.

(#31293) v!ct0y
Oroszországban rubellel kell fizetni (RUB). Az árfolyamot pedig a bankod honlapján tudod megtekinteni!

[ Szerkesztve ]

(#31296) Bluerainbow válasza csaba951 (#31295) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Köszönöm mindenkinek :R

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#31297) Źşë'


Źşë'
addikt

aktivált már be valaki dota2 cserélhető giftet steamen? arra lennék kíváncsi h ilyenkor ad e plusz példányokat?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31298) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Egy régi accountomba szeretnék belépni, de elfelejtettem milyen email címen volt...oda küldözget mindenfélét. Honnan lehetne ezt kideríteni?

Köszönöm! :R

Original's never fit - Socket 370

(#31299) csaba951 válasza <MZ/X> (#31298) üzenetére


csaba951
veterán

Regaining access to your lost Steam Account and resetting your account credentials

If you know your Steam Account name:

Select the I know my account name. option and click Next.

Enter your account name in the Account name field and click Next.

Check the contact email address for your Steam account for an email containing your Verification Code and Secret Question. If you didn't receive this email message, Contact Steam Support.

Enter your verification code and the answer to your secret question in the Verification code and Secret answer fields respectively, then click Next.

Steam will next require you to select a new password. Enter your new password twice to confirm the change, then click the Next button to reset your password.

A belépő oldal legalján van a RETRIVE A LOST ACCOUNT.. gomb, ezt kell megnyomni az induláshoz. A folyamat közben majd megjelenik az e-mail címed.

Egy privát kérés: A hivatalos, fontos dolgokat miért nem ugyanarra a 1-2-3 e-mail címre regisztrálod be? Így nem olyan sokat kellene átnézned. És persze jegyzetelhetnél is, hogy hova, milyen adatok beírásával regisztráltál. Mi volt a jelszó emlékeztető kérdés, és a válasz. Ez nagyban megkönnyítené az életed a mai, digitális világban.

[ Szerkesztve ]

(#31300) eami válasza csaba951 (#31299) üzenetére


eami
Topikgazda

sőt már a kezdetektől lehet átirányítani is a leveleket :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.