Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#31401) Ilsyde válasza ayo (#31400) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nagyon vártam ezt a játékot, iszonyatosan jó. De ennyiért feldughatják maguknak. Mocskos sunyi pénzéhes banda.

(#31402) AxBattler


AxBattler
félisten

Ne sztrájkoljatok már!
Úgyis mindenki a vásárokon szerzi be a cuccost, min. 66%-os leárazással... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31403) albert8 válasza olly (#31399) üzenetére


albert8
addikt

Erről majd irhatnál, hogy hogyan sikerült. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31404) Źşë'


Źşë'
addikt

steamgiftsen hh van bf3?! hisz az nem is steames :) érdekes lehetőség..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31405) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Már megint free mw3 hétvége.. :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31406) Youri válasza Źşë' (#31404) üzenetére


Youri
veterán

Az meg a Minecraft ami megengedett nem steames :)

RTX ON

(#31407) ayo válasza BigBlue69 (#31405) üzenetére


ayo
addikt

baaz parnapja pont ezen gondolkzotam hogy tuti lesz megint mw3 hogy meg bo2 elott kaszaljanak picit es lesz:DDD

http://jateknaplo.blog.hu

(#31408) danih válasza BigBlue69 (#31405) üzenetére


danih
addikt

Meg olyan Total War megapakk jön hogy befostok :)

(#31409) bul07 válasza BigBlue69 (#31405) üzenetére


bul07
nagyúr

Hol láttad ezt?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31410) cskamacska válasza danih (#31408) üzenetére


cskamacska
addikt

Na ezt vajon hogy csinálta a böngészőm? :( 3 perccel később ugyanazt a hszt bedobni. :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31411) cskamacska válasza danih (#31408) üzenetére


cskamacska
addikt

Tudod az árát is ami 20 dolcsi alatti, vagy csak egyszerűen egybecsomagolták az összes Total War-t(a telefonos játékot, meg az eredeti Medieval-t is belevéve) 50€-ért? :))

bul07: App IDs don't lie.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31412) Youri válasza cskamacska (#31411) üzenetére


Youri
veterán

Shogun 2 - TED
Mármint TED? :o

RTX ON

(#31413) tDr1v3r válasza bul07 (#31409) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Gondolom nála is elkezdte preloadolni...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#31414) danih válasza cskamacska (#31411) üzenetére


danih
addikt

SZerintem az utóbbi, mindent parasztba' bele oszt' legyen pakkban! :DDD

(#31415) csaba951 válasza ayo (#31400) üzenetére


csaba951
veterán

Vicces, hogy nincs belőle 4 pack, amikor az adatbázisban szerepel ez a tétel is!

(#31416) Niczo válasza SenorGrande (#31398) üzenetére


Niczo
senior tag

Köszi az ötletet. Előkerestem a játékot, szép fotókat lőttem a lemezekről, serialokról, kiskönyvéről, és egy google translate segítségével összedobott csinos kis levél kíséretében küldtem nekik egy ticketet. Kíváncsi leszek a reakcióra! Ha steam kulcsot nem is adnak és úgy oldják meg mint a GT Legends esetében, hogy egy online letölthető verzió a RaceRoomról, nekem már az is jó :K

Ja, és talán jobb lesz a reakcióidejük is mint a Steam Supportnak, mivel steameseknek küldött ticketemre (23-án küldtem), semmi válasz :(((

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#31417) olly válasza Niczo (#31416) üzenetére


olly
aktív tag

Ha kapsz választ, akkor majd megosztanád velünk, létszi!:) mert akkor keresgélem én is tovább!:))

(#31418) Niczo válasza olly (#31417) üzenetére


Niczo
senior tag

Még szép hogy megosztom, én is kíváncsi vagyok!

Steam Supportos kérdés:
A steamnek küldött ticketnél most látom van egy olyan lehetőség hogy "close ticket". Ez akkor kell ha már érkezett rá válasz, vagy amíg le nem zárom addig nem is küldi el? (így persze várhatom a választ) Bocs ha ostoba a kérdés, de még soha nem kellett a steam supportnak írnom (Status-ra azt írja Open).

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#31419) csaba951 válasza bul07 (#31409) üzenetére


csaba951
veterán

Itt látta: Call of Duty: Modern Warfare 3 - Sep 2012 Free Weekend
Ezzel meg is van a hétvégi akciós játék.

Total War Master Collection-ban pedig ezek lesznek. Ahogy elnézem, sok DLC kimarad majd belőle. Ja, nem azokat majd teljes áron meg lehet venni! :((

(#31418) Niczo
Ez arra jó, hogy saját magad is le tud zárni a jegyet, ha közben már megtaláltad a megoldást. Amíg open státuszú a jegy, addig várhatsz valami választ tőlük. Ha close-ra teszed akkor már soha nem fognak válaszolni rá.

(#31420) robyeger
Gyakran a magyar forgalmazó fizeti a lokalizáció költségét. Még szép, hogy nem fogja ingyen odaadni a forgalmazónak!

Wargame: European Escalation esetén viszont fent van a Steam szervereken a magyar nyelvű változat is. Viszont kizárólag a magyar dobozos példányokhoz van engedélyezve a telepítése. Semmilyen más változatban nincs benne a hozzáférés ezekhez a fájlokhoz.

A többi játéknál legalább nincsenek fent a Steam szervereken a magyar változat fájljai, így tényleg nem is lehet őket telepíteni. :O

[ Szerkesztve ]

(#31420) robyeger válasza BigBlue69 (#31356) üzenetére


robyeger
addikt

A Soldiers: Heroes of World War II akció után, itt a [Syberia sorozat] akciója 75% olcsóbban. Persze a steam hozza a szokásos formáját, miszerint a Soldiers és a Syberia hivatalosan magyar nyelven (meg egyéb más kisebb országok nyelvére fordítva) is kiadták, de a steam-en csak angol, francia, német, spanyol nyelveken érhető el. Nem értem miért nem éri meg a steamnek egy játékot sokkal több EUs ország nyelvére lefordítva kiadni, ha már úgy is létezik kereskedelmi forgalomban, pontosabban létezett mert már többségét nem lehet megvásárolni optikai adathordozón?? Szóval attól se kell félniük, hogy a steam miatt a boltokban ragad a lokalizált játékok példányai.

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#31421) Con Troll válasza BigBlue69 (#31405) üzenetére


Con Troll
senior tag

Akkor megint játszhatatlan lesz a game a sok csíter balf@sz miatt.. :W

(#31422) bul07 válasza csaba951 (#31419) üzenetére


bul07
nagyúr

Így már megvan , ha már pénzt nem adtam érte ilyenkor azért csak játszok vele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31423) Niczo válasza csaba951 (#31419) üzenetére


Niczo
senior tag

Köszi a választ, akkor várok türelmesen :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#31424) csaba951 válasza bul07 (#31422) üzenetére


csaba951
veterán

Vagy inkább mégsem! COD játékosok mindig panaszkodnak, hogy ilyenkor gyakorlatilag játszhatatlan a sok csaló és hülyén viselkedő játékosok miatt...

(#31425) tupacamaru válasza csaba951 (#31424) üzenetére


tupacamaru
veterán

Sajnos ez így igaz. :(((

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#31426) robyeger válasza csaba951 (#31419) üzenetére


robyeger
addikt

csak az a gond, hogy az utólagos magyarítást végző programokat ugyan úgy üldözik, mint a játék védelmét eltávolító feltöréseket, szóval jogilag illegális tartalmak, függetlenül attól, hogy hivatalosan megjelent-e magyarul vagy csak maszek módon hobby lelkesedésből magyarították(lefordították) páran. Ez elég szomorú. Nem hiába az EUban a veszélyeztetett nyelvek közé sorolják a magyart is. (ennyit a politikáról :B )

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#31427) Pangelus


Pangelus
tag

Megoldodott....

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#31428) bul07 válasza csaba951 (#31424) üzenetére


bul07
nagyúr

Mikkor van olyan hogy nincs csaló , vicc az egész
Ezért is nem adtam érte pénzt , nincs szerver nincs admin ergo csaló dögivel és nincs aki kirakja
Ilyenkor azért játszani szoktam vele hogy mégis tudjam mit hagyok ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31429) wwenigma válasza bul07 (#31428) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Van admintool és annyira sok csalo nincs alapjaraton csak sokan minden gyanus jelre, véletlen szerencsére ugranak és csalot kialtanak....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#31430) ayo válasza ayo (#31400) üzenetére


ayo
addikt

valoszinu elolvasta a steam mar megint amit irok mert:

castle crashers mostantol mar csak 12 euro es lett 4 pack ami 36... :DD

valakinek egyeb panasz? :)

esetleg van 3 ember akit erdekelne meg eza jatek?

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#31431) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Próbáltátok már a Big Bicture-t? Nem is rossz... Mondjuk akinél sok "sor" van, annak elég fárasztó végigbrózolni a kínálatot, de határozottan bejövős a cucc. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#31432) Niczo


Niczo
senior tag

A raptr-féle ingyé Psychonauts és Stacking akciónak már mennie kellene nem?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#31433) albert8 válasza bul07 (#31428) üzenetére


albert8
addikt

Vannak szerverek, már nem azért. :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31434) Mardel válasza Niczo (#31432) üzenetére


Mardel
őstag

Reward will go live Sept. 27th at 10:30 AM PST

Jelenleg hajnali 3 óra van náluk.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#31435) SenorGrande válasza Niczo (#31432) üzenetére


SenorGrande
senior tag

"Sept. 27th at 10:30 AM PST" Az nálunk 19:30-kor lesz.

Lassúvótam! :DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#31436) Niczo válasza SenorGrande (#31435) üzenetére


Niczo
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, akkor még ráérek Limbozni :D

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#31437) SenorGrande válasza Niczo (#31436) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Kitört a pesti limbo láz - limbo-limbo, limbo láz. . . :DDD

(#31438) danih:
Hogynemá', ingyésor! ;]

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#31438) danih válasza SenorGrande (#31437) üzenetére


danih
addikt

Tegnap néztem, miért Limbo-zik a fél barátlista, hát ezért :DDD

(#31439) Mardel válasza Niczo (#31436) üzenetére


Mardel
őstag

Kedvenc lett a játék, ez az achi kikészített egy picit, kb fél óra volt ami neki 8,5 perc. :DDD [link]

De ezt csak akkor lehet megcsinálni, ha 10 achit teljesítettél már, addig rejtve marad, steames profilon is csak annyit látni hogy 11/13, és nem látni melyik hiányzik, raptr staton néztem meg hogy mi az achi neve, és úgy néztem meg yt-n hogy ez hol van.

(#31440) eami: Én megvettem mert érdekelt, mivel most van ez az akció felraktam és vigijátszottam. Utána az achikat is megcsináltam, kivéve az utolsót (úgy játszd végig, hogy max. 5x halsz meg.)

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#31440) eami válasza Mardel (#31439) üzenetére


eami
Topikgazda

nekem csak egy órányi játékidő hiányzott a hardcore szinthez, úgy hogy éjszakára belőve hagytam a limbot :D

(#31441) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Mi annyira jó ebben a limbo-ban? Végigjátszottam, megérte, mert fent tudta tartani az érdeklődésem a végéig, de semmi extrát nem fedeztem fel benne. Sima trial and error játék fekete-fehérben. Mi az a nagyon nagy extra amin átsiklottam?

(#31442) po1son válasza DeFranco (#31441) üzenetére


po1son
addikt

Azok a Raptr tagok, akik rendelkeznek 7 óra játékidővel LIMBO-ba és van facebook profiljuk azok ma kapnak ingyen steam kulcsot stackinghoz meg psychonautshoz.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#31443) Agyzuzo válasza DeFranco (#31441) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Amikor kijött akkor sokakban a Heart of Darkness-es emlékek elevenedtek fel szerintem. Meg utána többen is lekoppintották ezt az ábrázolási stílust. Nem maga a játék a különleges, hanem inkább csak a megvalósítás.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#31444) arfer válasza DeFranco (#31441) üzenetére


arfer
aktív tag

Engem az egész hangulata, kivitelezése fogott meg, szerintem az első osztályú. Mondjuk az én verzióm nem steam-es, így ez a raptr-os dolog kimaradt, nem nyomultam az acsikra, de a játék nagyon tetszett,.

(#31445) Bluerainbow válasza po1son (#31442) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Kivétel ha Romániai vagy akkor egy nagy f... kapsz. :W

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#31446) eami válasza Mardel (#31439) üzenetére


eami
Topikgazda

én már régen kitoltam ezt a játékot, pusztán az óraszám nem volt meg illetve még hiányzott 1-2 achi. tetszett, de többet nem hiszem hogy eltöltök vele annál :P

(#31447) Rusher válasza po1son (#31442) üzenetére


Rusher
őstag

Ezt hol írja, hogy 7 óra kell? Én ezt látom, mint követelmény:

Free Steam code for Stacking / Psychonauts Redemption Guide!
Hi there Raptr Users!
Lets talk about the latest rewards: our Free Steam code for Stacking & our Free Steam code for Psychonauts

Requirements:
•Resident in an eligible country
•Hardcore or above in a selected Indie Title
•A Facebook account connected

Selected Indie titles:
Costume Quest (PC)
Iron Brigade (PC)
LIMBO (PC)

Itt nincs 7 óra sehol

[ Szerkesztve ]

(#31448) ollie válasza Rusher (#31447) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hardcore szinthez kell egy játékonként különböző óraszám és achie elérése.

***

(#31449) Ilsyde válasza ayo (#31430) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ha nem lenne alapbol halott a multiplayer akkor siman megvennem. Nem mukodik a matchmaking. De ha mukodne, akkor is csak parszazan vettek meg ugyhogy eleg nehez lenne full partyban tolni.

(#31450) ayo válasza Ilsyde (#31449) üzenetére


ayo
addikt

hat tuti nagy gaz lehetett ha 1 nap alatt levittek azarat meg 4pack :( akkor aszem marad salere max

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.