Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#31151) AxBattler válasza Ilsyde (#31146) üzenetére


AxBattler
félisten

YESSS!
Mégis csak jó befektetés volt az a Logitech gémpad... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31152) Youri válasza po1son (#31145) üzenetére


Youri
veterán

Ő nem nyert :(

RTX ON

(#31153) Иван válasza Rusher (#31137) üzenetére


Иван
őstag

Azért a 66% se rossz (kétharmadot engednek!), tekintve, hogy haznánkban a nagy kiárusítások mondjuk butikokban néha ilyen max 50%-ok :D

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31154) DeFranco


DeFranco
nagyúr

LOL

(#31155) Youri válasza DeFranco (#31154) üzenetére


Youri
veterán

:DDD :DDD

RTX ON

(#31156) maross válasza DeFranco (#31154) üzenetére


maross
veterán

milyen igaz :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31157) Agyzuzo válasza DeFranco (#31154) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez nem LOL, ez JAJ. :D

Kellenének ebbe a topicba is achi-k. Feldobom az elsőt:
"Nem vásárol egyetlen játékot (DLC-ket beszámítva) SEM a karácsonyi akciók teljes ideje alatt."

Hajrá. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#31158) Youri válasza Agyzuzo (#31157) üzenetére


Youri
veterán

ezt nem tudom teljesíteni :) ACIII tervben van :D

RTX ON

(#31159) AxBattler válasza Agyzuzo (#31157) üzenetére


AxBattler
félisten

A második: végig sír az akció ideje alatt, hogy...

:O "Amútkoriakcijósokka'jobbvót!" :O

[Ez egyben az acsi elnevezése is. ;] ]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31160) warcat


warcat
veterán

Ez is kicsit off,de valaki árulja már el mi értelme van GMG-n a mostani akciónak?

Beszámolják az ingyenes játékot amit mától adnak, 7 euróért az új X-Com árába.
De checkoutnál vouchert már nem fogad pluszban el.
Viszont ha az ingyenes játékért kapott -25% off vouchert külön rányomom a sima preorderre,azt elfogadja. Trade-in es akcióval 43 euró, a kuponossal 37.
De még a sima -20% off voucherrel is 40 euró lenne, mit nem veszek itt észre?

EA: It's in the crate!

(#31161) sith7 válasza Agyzuzo (#31157) üzenetére


sith7
nagyúr

Teljesítve :(((

(#31162) ollie válasza warcat (#31160) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kupon csak egyszer használható, tehát ha másik játékhoz használod, akkor már csak a beszámítás működik.

***

(#31163) cskamacska válasza ollie (#31162) üzenetére


cskamacska
addikt

A beszámítós akciókhoz nem lehet plusz kódot hozzányomni. És bezony megesik(pontosabban általában így van :U ), hogy a beszámítós akciók gyengébb kedvezményt adnak, mint az épp aktuális voucher kód. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31164) a178 válasza warcat (#31160) üzenetére


a178
tag

nekem nem engedi betenni a játékok közé, legalább 10x próbáltam eddig. Vagy scak akkor ingyenes, ha előrendelem az X-Com-ot?

(#31165) djculture válasza a178 (#31164) üzenetére


djculture
félisten

Várni kell vele vagy 10 percet amíg Hangol:D

[ Szerkesztve ]

(#31166) a178 válasza djculture (#31165) üzenetére


a178
tag

de kb. fél órája várok, hogy rám hangolódjon... :DDD

(#31167) djculture válasza a178 (#31166) üzenetére


djculture
félisten

Én meguntam 15 perc után ráfrissitettem és ott volt a my gamesbe a játék:D

[ Szerkesztve ]

(#31168) po1son válasza djculture (#31167) üzenetére


po1son
addikt

Én meg véletlenül félre nyomtam miközben hangolt aztán nekem is ott lett... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#31169) djculture


djculture
félisten

Jó isten, most látom a Worms™ Armageddon játékot sikerült az ötezredik verzióban is megszűlnie a Team 17-nek.

[ Szerkesztve ]

(#31170) Ilsyde válasza djculture (#31169) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nnaja. Mar az Alien Breed feldolgozasok is erosen kozepesek voltak. Ha angol lennek most egne a pofamon a bor. Boer. Boeoeoer. Bőr.

(#31171) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lehet privátban jelentkezni egy Alien Breed 2 kódért. Ingyen adom.

Elkelt!

[ Szerkesztve ]

***

(#31172) maross válasza ollie (#31171) üzenetére


maross
veterán

Valami konnyu rejtvenyt? :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31173) ollie válasza maross (#31172) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, meg kell találni a privát linket.

***

(#31174) eami


eami
Topikgazda

van valami normális uninstall a Black mesara? sehol nem találom, hogy steambol meg nem lehet törölni a linket :-(

[ Szerkesztve ]

(#31175) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

tudnék elég olcson killing floor 6os packot. de én nem játszanék vele. kéne vki aki szeretné megvenni és szivesen beaktiválna 1 példányt a többit átküldené nekem. lenne rá jelentkező?

(#31176) Ilsyde válasza eami (#31174) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az miert nem jo ha kitorlod a mappajat? Utana a Steam sem fogja latni.

(#31177) cskamacska válasza -=Vacsek=- (#31175) üzenetére


cskamacska
addikt

Mind az ötöt BlueGift felajánlásnak szánod? :Y

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31178) maross


maross
veterán

Esti muszakra egy konnyut:

6G12HC-81072017-DI5820.A1nlő1

Azon gondolkodtam, letre kene hozni egy giftpool-t, es aki megfejt egy rejtvenyt (lehet az hasznalt kod is, irja a steam hogy duplicate), valaszthat egy kedvere valot. Csak nincs keret normalis jatekokra :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31179) po1son válasza cskamacska (#31177) üzenetére


po1son
addikt

Eddigi statisztikája szerint én nem igazán fogadnék erre... :DDD
Egyébként elégé szégyenletes, hogy bluegiften nyert vagy 5x és nem ajánlott fel semmit közben meg steamtrade topikban kb 100 darab steamgiftet árul.... :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#31180) NFL#13 válasza po1son (#31179) üzenetére


NFL#13
tag

Az ilyenekre mondják azt ,hogy faszkalap...

(#31181) BigBlue69 válasza NFL#13 (#31180) üzenetére


BigBlue69
őstag

Erre meg h 1 nap eltiltas... de am igaz...

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31182) Hunork


Hunork
veterán

Nah, csak befigyelt a Saints Row 3 egy DLC-vel, nem volt 3500 magyar píz! :K :DD

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#31183) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Ezt a "Penguins Arena: Sedna's World" játékot most valahol osztogatják :F SteamGifts-en több kópiát látok sorsoltatni több napon át. :Y Régi nagy kedvenc játékom volt :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#31184) Crytek válasza ViharVadász (#31183) üzenetére


Crytek
veterán

Ha jól láttam indiegala store vagy mi a nevében 1 dolcsiért osztogatják.
Ami nem éri meg meg ugye,mer nagyobb pakkokat kapsz 1 dollárért :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#31185) eami válasza Ilsyde (#31176) üzenetére


eami
Topikgazda

valóban, eltűnt steamről is, köszi szépen :)

(#31186) po1son válasza NFL#13 (#31180) üzenetére


po1son
addikt

Lehet, hogy a vallása tiltja... :DDD ;]
Nem mindegy, hogy 100 vagy 99... ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#31187) ooloo


ooloo
őstag

Üdvözlök mindenkit !

Videokártyát cseréltem . Az NVIDIA kártyát ATI -ra cseréltem , és a STEAM fiókom egyik játékát ( Alien Breed sorozat ) nem tudom játszani , mert egy információs ablakban az az üzenet jelenik meg , hogy hiányzik a PhysX segédprogram . Létezik az ATI kártyákhoz is ez a program ? Enélkül nem hajlandó elindulni a fentebb említett játék .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#31188) TommyX_ válasza ooloo (#31187) üzenetére


TommyX_
őstag

Fel kell rakni külön és működni fog a játék, én így játszottam az Ati kártyás laptopomon, a Metro 2033 játékkal.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#31189) -=Vacsek=- válasza po1son (#31179) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

elárulom neked. kb fél éve nem léptem be egyetlen 1 sorsolásra sem, amit meg nyertem kb 2x 2db bundleből származo kulcs volt. de lehet h 3 már nem emlékszem. fél éve volt kb 5 játékom, de persze te ezt jobban tudod..

NFL#13 téged nem is jellemeznélek, elég volt pár szór h kb mindenki rájöjjön milyen ember vagy.. de nekem mar 1. pm üzeneted elég volt..

egyébként meg foglalkozzatok a saját dolgotokkal, ja igen egy újabb jó emberi tulajdonság ami jellemez titeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#31190) ooloo válasza TommyX_ (#31188) üzenetére


ooloo
őstag

És lőn világosság .... :R

Köszönöm!

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#31191) po1son válasza -=Vacsek=- (#31189) üzenetére


po1son
addikt

Engem konkrétan nem érdekel a bánatod... ;)
Én egyszerűen sajnos egy ilyen ember vagyok, hogy szeretem kifejteni a véleményemet más emberekről... Ha nem tetszik, akkor mehetsz panaszkodni a moderátorokhoz...
Rólad egy ilyen kép alakult ki a fórumon, hogy kapni szeretsz, de adni nem... Ez erkölcs kérdése csak...
Amúgy itt van statisztika... Az emlékezeted csal...
Az emberi tulajdonságokról ezek után szerintem ne beszéljünk... ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#31192) Lewzke


Lewzke
őstag

"Unfortunately, stats and achievements cannot be removed.
Let us know if you have further questions or concerns."

Én azt hittem letudják szedni az accountról, vagy csak sok a dolguk?

(#31193) TazLeacher válasza Lewzke (#31192) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mit akartál leszedetni? Én múltkor játékot akartam, elhajtottak a rákba...nem hiszem el, hogy nincs megoldás arra, hogy egy játékot töröljenek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#31194) Lewzke válasza TazLeacher (#31193) üzenetére


Lewzke
őstag

A tesóm játszott F2P játékokkal, sajnos megengedtem neki. Most meg ott áll 2 inventory, meg jópár stat amiről azt se tudom milyen játék. Szerintem simán letudják szedni, de nem érdekli őket most az ilyensmi. Végülis mindegy, de én azt hallottam, hogy szedtek ki játékokat, statokat kérésre. Gondoltam megpróbálom énis, erre tessék. :W

[ Szerkesztve ]

(#31195) TazLeacher válasza Lewzke (#31194) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Abból nekem is van. Bekerül a játéklistádba (ha online nézik a profilod, ott marad a játéklistádban örökre), kapsz hozzá inventory-t, meg minden sz@r ott marad utána. Rohadt bosszantó.

Anno itt írta valaki, hogy valakinek sikerült már töröltetnie játékot profilból. Rohadt jó lenne rájönni, hogy mit kell írni nekik...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#31196) albert8 válasza TazLeacher (#31195) üzenetére


albert8
addikt

Én is ezen gondolkoztam a héten, de arra jutottam, hogy felesleges irni, mert úgyse foglalkoznának vele. :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31197) TazLeacher válasza albert8 (#31196) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha valakinek van kedve - meg megfelelő nyelvtudása - átnyálazhatná az EULA-t. :)

De most viccet félretéve. Ha többen írnának nekik, vagy lenne egy topicja a steam fórumon, lehet lenne értelme (gondolom nem csak itt PH-n, és nem csak Mo-n lenne erre igény).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#31198) Mardel


Mardel
őstag

Inkább az lenne jó ha bevezetnék, hogy te magad törölheted a játékokat a kliensből véglegesen.
Fizetős játékoknál, meg le lenne korlátozva a törlés, pl. megadod a termékkulcsot amivel regisztráltad, vagy a kártya adataidat amivel vetted.

Vagy pl időszámlálást és achikat lenullázni, hogy tudd mérni, mennyivel lettél jobb. Pl Quake 1-et végigtolod x idő alatt utána már csak 1 óra, stb. Achikat meg azért mert egy későbbi végigjátszásnál az megint sokat dob rajta, de ha már egyszer megszerezted utána nem lehet újra...

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#31199) po1son válasza TazLeacher (#31195) üzenetére


po1son
addikt

Attól függ, hogy milyen support-ost fogsz ki. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#31200) -=Vacsek=- válasza po1son (#31191) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

ismerem az ilyen fontoskodo majmokat és elfogadom a létezésüket, de te sajnáltatod itt magad milyen ember vagy mikor senki se kiváncsi rád. az meg nem kifejezettebben érdekel mit gondolnak a monitor mögött ülő netes polgárok.

az h mutogatod itt a statiszikát is bizonyitja h te ilyen vagy.. részemröl nem kivánom folytatni ezt a témát.

továbbra is keresek olyan embert aki szeretne killing floort de nem 6.11€-ért hanem olcsobban. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.