Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#27669) parandroid válasza danih (#27664) üzenetére


parandroid
nagyúr

Semmi gond ezzel a Sale-lel, a szokásosat hozza minden szempontból, de hát mit vársz? Prémium címeket amúgy sem szokás rommá akciózni, én inkább pont a régieket szeretném többet látni, esetleg olyanokat, amik amúgy már nem is kaphatók. Most néztem, ezen a Sale-en vettem 4 játékot, így van 88 a fiókomban, de még van 4 a Wishlistemen, amik eleve nem prémium címek. A wishlisten a legdrágább a Skyrim 40 EUR-ért, de még az Obliviont sem játszottam végig, meg amúgy sem sürgős a dolog, legfeljebb megvárom vele a karácsonyi vásárt. :)

Ha akkor végképp nem lesz majd mit vennem, vagy ezek már meglesznek addigra, akkor megveszem a szokásos csomagok közül a PopCap Games Collectiont, az rögtön vagy 15-20 játék 50 EUR-ért. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.