Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) macy


macy
addikt

Köszönöm a felvételt az Orgba :)

(#36502) BOGO07


BOGO07
tag

Na megvettem az orion upgradet de még nem dobom rá a fricire. Ha az megtörténik akkor meg a mustang delta kap 1 freelancer dur upgradet a maradék creditből :)

Szóval legénységet keresek orionra :D

(#36503) Nathan Boggs válasza BOGO07 (#36502) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A bányászhajó sokat áll egy helyben (gondolom), szóval viszonylag könnyű rá átszállni, így nem árt majd fegyveres őrség rá. Csak úgy mondom.... :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36504) Yllgrim válasza BOGO07 (#36502) üzenetére


Yllgrim
őstag

:C Kiraly, akkor azt nem veszek, de tuti megyek majd galyazni :)

Nem sok Starfarer Gemini van aki biztonsagosan feltolt titeket uzemanyaggal, uh egy lapul matol nalam a hangarban ;)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36505) BOGO07 válasza Nathan Boggs (#36503) üzenetére


BOGO07
tag

:D Persze amíg nincsen baj addig dolgozik mindenki ha meg jönnek akkor védjük a hajót. Nincsen ám olyan hogy valaki nem dolgozik :)
Kíséret is kell majd mert elmenekülni nem fogok vele az is biztos.

(#36506) macy válasza BOGO07 (#36505) üzenetére


macy
addikt

A fiúk a bányában dolgoznak :) Bakker minek adnak ehhez hangárt, be se fér sehova.

(#36507) PhilBrick válasza BOGO07 (#36502) üzenetére


PhilBrick
őstag

Törpének elmegyek majd néha én is, de csak ha dalolunk közben! :D

(#36508) BOGO07 válasza PhilBrick (#36507) üzenetére


BOGO07
tag

Majd a hajó egészén hangszórókból szólnak a hasonló zenék :D

Amúgy először azt hittem a 7 törpét küldöd el :) Bár ebbe csak 6-an férünk.

(#36506) macy: Hát majd keresünk egy nagy aszteroidát és fúrunk hangárt magunknak :D

(#36504) Yllgrim: Én pont most cseréltem a geminit ezek szerint pont jókor betöltötted a helyet.

[ Szerkesztve ]

(#36509) KO2 válasza BOGO07 (#36505) üzenetére


KO2
aktív tag

Kiváncsi vagyok milyen gyorsan telik majd meg. Milyen gyors lesz maga a hajó. Nyilván érdemes lesz más hajókkal szállíttatni a kibányászott cuccot. Kérdés hogy mennyi hajó kell majd arra hogy ne keljen leállni a bányászattal. És ha igaz amit írnak, hogy több embernek kell majd nemcsak résztvennie, de odafigyelnie/ tenni is valamit, akkor ez sokkal fárasztóbb munka lesz mint amihez eddig hozzászoktunk.

Nyilván akkor lesz hatásos ha nem npc-k ülnek benne. Max Crew 5 azt írja. Ebből nem tudom mennyi kell majd a bányászathoz feltétlen. De ha beleszámoljuk azt is hogy esetleg védelem is kéne mellé, meg ugye hauler(ek) akkor egy ilyen bányászat jópár embernek ad majd elfoglaltságot.

[ Szerkesztve ]

(#36510) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Grat mindkettőtöknek :D Amúgy még nem tudom, hogy milyen lesz a helyzet, de az Orion mellé lehet, hogy már érdemes lesz vinni a Redeemert is. De ha nem, akkor majd odaülök az egyik pult mellé és nyomogatom a gombokat, ameddig nem jön igazi munka :D

K02: Majd Poe szállíthatja az ércet a Hullal.

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36511) Yllgrim válasza BOGO07 (#36508) üzenetére


Yllgrim
őstag

Mindegyik hajot egyszerre nem fogom tudni vezetni, de kivancsi leszek majd a corporation management-re, ahova be tudok dobi majd 1-2 hajot bizonyos feltetelekkel a tagok szamara, igy mar annyira nem is olyan rossz a dolog. Van meg 2x P-72 esem, azokbol szerintem faragok 2 kisero hajot, de meg nem 100%, mert egy Crucible-n is elmelkedem.

Azzal lehetne 1-2 hajot harcba vinni, kozben javitani masik hajokat, kellene egy E-WAR reszleg akik csak kiutik a hajokat, kiszedjuk a pilotakat a fenebe, belelojjuk az aktualis napba a hajot meg feljavitjuk es eladjuk ;] Ha sokat fizet a csoka, lerakjuk valami aszteroidan esetleg, a koordinatakat meg elkuldheti a haverjainak akik majd felszedik, de azokat is ki lehet szedegetni... ha egy uzlet beindul :)

(#36510) Nathan Boggs: egy Hull-A mar jo is lenne neki kezdesnek :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36512) BOGO07 válasza KO2 (#36509) üzenetére


BOGO07
tag

Pont ebben bízok hogy nem csak annyi lesz hogy odamegyek 2-t kattintok random kidobja hogy mi volt ott aztán kezdem újra hanem figyelni kell és ha jól csináljuk akkor hatékonyabbak lehetünk vagy ráállhatunk 1 bizonyos anyagra stb stb. Sokkal több a lehetőség :)
A szállításra meg valami biztos fog kelleni mert ezzel nem hiszem hogyha találunk 1 jó helyet azt ott hagynánk amíg ki nem merül. Egy Banu MM nek vagy Hull valaminek szerintem a teljse rakományt át lehet adni csak utána azt is meg kell védeni amíg hazaér.
Ami igazán érdekel hogy mennyi hasznot fog termelni egy ilyen dög miután szétosztjuk a csapat között a bevételt :)

Hát egy Curcible még tényleg hasznos lenne és akkor a reclaimer a roncsokat zúzza a curcible a még menthetőt javítja az orion meg folyton kapar a haulerek megállás nélkül jönnek mennek a vadászok meg próbálnak mindenkit megvédeni a starfarerek meg a gázóriás és a központ között rohangálnak :D Csak enyien nem férünk el 1 helyen/instanceban meg elég szép célpontot jelentenénk :D

[ Szerkesztve ]

(#36513) KO2 válasza Nathan Boggs (#36510) üzenetére


KO2
aktív tag

Igen annak van elég raktere, de ez ugye nem ettől függ feltétlen, hanem a bányászat sebességétől.
Ha megvárod míg megtelik és aztán fordulsz egyet egy Hull C vgy D vel, az nyilván elég kényelmes. De ha belegondolsz nem túl biztonságos az űrben hagyni a kibányászott ércet sokáig.
Értem ezalatt hogy bányászol 5 órán át, hívod a hullt mert mindjárt megtelsz, de a szerencsétlent lelövik, elbuktál 5 órát. De ha 30 percenként fordul egyet egy frici akkor ugyan többet kell fordulni de nincs egyszerre sok munka ( nyersanyag ) veszélyben.

A rendelkezésre álló védelemtől függően persze lehet mozogni a 2 véglet között. Egy rahedli védelemmel nyugodtan tele lehet pakolni egy Hull E-t is. Kevés védelemmel én inkább küldözgetném a friciket gyakrabban :) Én kiváncsi vagyok milyen lesz ez a folyamat, akárhogyis lesz. Alig várom.

[ Szerkesztve ]

(#36514) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Jovan, latom nem csak nekem keltette fel az erdeklodesem a dolog Azert bent hagyom ezt:

Azert az a banyaszat is elegge csapat orientalt lesz.

Kell az Orion legenyseggel, kell egy adag kisero hajo, kell egy jo felderito hajo, szallitas (annak biztositasa)...

Eloszor is meg kell talalni a jo helyet, itt johet a kepbe egy Carrack pl hogy talaljon neked egy jo aszteroida mezot, ha ez megvan, fel kell deriteni, ki kell pucolni az NPC-ktol, ide kell par jo kis-nagy hajo. Ha ez megvan a csapat egyik fele felallit egy allando jaror szolgalatot, csak hogy ne erjen meglepetes, az Orion elkezd furni, kozben a Crucible-Reclaimer elkezdi vegezni a dolgat.

Uzemanyag kell majd a folyamatos mukodeshez, johet egy Caterpillar pl egy gyors logisztikai kozpontnak, medical bay-el, Cutlass-ekkel zargatni a helyieket, kissebb kereskedelmi depo-t felallitani, kell majd nafta is, ha talalunk aszteroida bazist, oda bemehet par valallkozo kedvu kipucolni...

Tud ez eleg erdekes is lenni, es eleg sok embernek jo szorakozas lenni. Ami fontos hogy jol legyen szervezve, mindenki figyeljen oda arra amit az adott misszio vezetoje elhataroz, igy a befolyt osszeget szepen szet lehet dobni egymas kozott a vegen es meg jokat szorakozunk is :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36515) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Direkt duplazok, ne maradjon le, ahogy alakul a baby PU ugy lesz egyre tobb lehetosegunk kiprobalni a kulonbozo jatek mechanikakat, lesz boven lehetoseg begyakorolni mindent anelkul hogy elbukjuk a hajokat...

Ha elindul az eles PU, akkor meg mindenki sokkal ovatosabb lesz, a HC kalozokat leszamitva azert szerintem nyugi lesz, inkabb NPC-kre kell figyelni, de ha jol osszeszokunk, akkor az sem lesz gond.

Ki kell majd alakitani rendesen a ceg szerkezetet, ki tudja probalni magat mindenki minden funkcioban amit szeretne csinalni, katonai-kereskedelmi-diplomaciai vezetok, ipari csoport...

Amint stabil 2.0 tenyleg kellene hogy elkezdjunk egyutt repulni.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36516) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#36514) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na ide lenne jó egy korvett. Szépen odacammogna az Orion mellé és biztosítaná a megfelelő tűzerőt :D

Remélem lehet NPC tengerészgyalogosokat is használni - mivel ez a feladat szerintem nem lesz annyira izgalmas igazi embereknek - és akkor Hawkwhalem teljes legénységgel járőrözhet a flotta körül (Persze az emberi legénység prioritást élvez az NPC-vel szemben). Mondjuk remélem anyagilag is megéri majd ez :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36517) KO2 válasza Nathan Boggs (#36516) üzenetére


KO2
aktív tag

Na ez egy nagyon fontos rész ( Hogy megéri-e anyagilag). Nyilván jóindulatból is fogunk segíteni egymásnak, persze, de egyébként minél nagyobb a védelmed, annál kevésbé éri meg ( feltételezve hogy a védelmed kap valamit a munkájáért). Érdekes lesz ezt kitalálni. Lehet inkább gyors reagálású egységek kellenek a közelben. Csinálják ami jólesik nekik csak ne legyenek túl messze :)

[ Szerkesztve ]

(#36518) Nathan Boggs válasza KO2 (#36517) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na igen, az se rossz ötlet. Csak, hogy ne legyen félreértés, nem az orgtársakból akarok meggazdagodni, inkább itt a fenttartás a lényeg :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36519) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#36518) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ne idegesits, majd arulod a tested valamelyik elvadult peremvideken :) A bevetelbol meg fedezed a kozos kalandok alatt felmerult koltsegeket ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36520) PoeDameron válasza Yllgrim (#36514) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Hát kíváncsi vagyok hogy egy munkabrigád össze tud-e így állni. Szerintem is hatalmas élmény lenne néhány kört így lefutni. Tehát hogy valaki bányászik, valaki feldolgozza esetleg valami finomítóban, valaki piacra dobja, valaki meg védi, végén megosztoznak arányosan.

Viszont szerintem akinek lesz orionja, az egymaga is tudja üzemeltetni, mert 14 000 a cargo kapacitása, szóval nem feltétlen kell ennek a járműnek HULL-ra várnia, el tud döcögni maga is a piacra. Kell hozzá egy felderítő jármű, amivel megtalálja a bányásztelepeket, a védelem pedig 2 darab npc hornet, ami arra kell, hogy feltartsa a rohamot a kvantumig.

tamás Igen az ilyen nagyon akciós, nagyonmegéri dolgokra érdemes lehet lecsapni. Mellette észben kell tartani, hogy a játék egyik célja a fejlődés lesz, játékban kellene igazából ezeket a hajókat összeszedni, csak tényleg kérdés, hogy hogyan lövik be a hajók értékét és mennyit kell gürizni érte a játékban. Egy HULL C kezdőhajóval nem tud rosszul járni az ember, annyira állat lenne egy olyannal kezdeni. Látjátok én most bármennyit szövegelek megvennék egy olyat ha lenne értelme. :D A banu is iszonyat jó csak idegen hajó és leszerelt UEE katonaként nem tudom hogyan passzolna a játékomhoz. Leszereltem a flottától, és ott vár rám egy banu. Hogy? Egy HULL C-nél be tudom magyarázni magamnak, hogy a flotta pénzt adott és vettem egy konténerszállítót, de hogy a flotta pénzt adott és vettem belőle egy idegen űrhajót, ez valahogy most még idegen számomra. :D

[ Szerkesztve ]

(#36521) KO2 válasza PoeDameron (#36520) üzenetére


KO2
aktív tag

Én azért abban reménykedem, hogy ezek nagyon lassan fognak kvantum ugrani és ezt a folyamatot meg lehet majd szakítani egy találattal ( esetleg egy speciális fegyverből? nemtom ). Unalmas játék lenne ha csak úgy meg lehetne lógni könnyen. Fordulni is lassan fog remélem. Kirakodni se lesz 2 perc. Szóval mire fordulsz egyet a cuccal az nem 10 perc lesz. ( remélem, nyilván erről még nincs infó ) Viszont bányászat közben lehet hogy át tudod rakni más hajóra a cuccot, szóval itt máris előny a szállitóhajós haver. Már csak azért is mert egy nagy része a játéknak a csapatmunka, szóval elég valószínű hogy az összedolgozás jobban megéri majd.
Hullra meg nem várni kell, hanem elöbb odahívni mint ahogy megtelsz :)

(#36522) PoeDameron válasza PoeDameron (#36520) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Jut eszembe az orion azért is jó választás, mert 14 000 a cargoja. Szóval ha kell bányászik, de ha nem kell, akkor kereskedelmi hajónak is működhet. Hmm.

KO2

Igen persze, nagy kérdés, hogy hogyan fog működni az üldözősdi, milyen eszközei lesznek a támadónak, hogy késleltetsse-leállítsa a kvantumot. Erről jó lenne ha CR tartana lassan egy kiselőadást. Hogy hogyan képzelnek el egy kalóztámadást.

A csapatmunka meg olyan, hogy össze kell hangolni mindig, nekem az a vesszőparipám, hogy hosszútávon többségében egyedül fogjuk ezeket a tevékenységeket űzni, mert mindenkinek kicsit más a célja, tehát 1-2 estére elmehetek járőrözni egy haver orionjához, de minden este nem akarom ezt csinálni, tehát rögtön borul a csapat. Akinek kereskedelmi hajója van, az sem feltétlen csak a bányász haver cuccát akarhatja szállítani, szóval, stb. . Tehát összejöhet a csapatjáték, de sokszor nem fog összejönni, és úgy kell összeválogatni a hajóparkot, hogy akkor is működjön a történet.

[ Szerkesztve ]

(#36523) macy


macy
addikt

Na működik az offline mókolás. Csak még nagyon nem tudom mi hol merre. És mocskosul tetszik a Connie :D

[ Szerkesztve ]

(#36524) Diopapa válasza PhilBrick (#36507) üzenetére


Diopapa
addikt

Én inkább így képzelem a bányászatot... :D

@(#36521) KO2: Elég ha raknak valami mass lockot a játkban (a la Elite), vagyis ha más tárgy is van a közelben, akkor nem tudsz ugrani. (minél nagyobb a tömege a közeli tárgynak (hajónak), annál messzebbről működik)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36525) KO2 válasza Diopapa (#36524) üzenetére


KO2
aktív tag

Én meg így :D

Már csak erre az instancos dologra leszek kiváncsi :) Bányászgatok egyedül, elvagyok magamban, majd ugyanott lesz egy hely egy másik, eddig megtelt instancban, és "PoPP" lesz körülöttem 40 kalóz.... :DDD

(#36526) BOGO07


BOGO07
tag

A bányászatról volt Már design leírás hogy hogyan fog működni?

(#36527) vaakuum válasza PhilBrick (#36507) üzenetére


vaakuum
addikt

kb. 15-ödjére hallgatom meg ma délelőtt :C

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#36528) Yllgrim válasza BOGO07 (#36526) üzenetére


Yllgrim
őstag

Van, design rovat az RSI site-on.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36529) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Na, 99,09 millió.

Tegnap 681k-ra nőtt.

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36530) KO2 válasza Nathan Boggs (#36529) üzenetére


KO2
aktív tag

Jólenne ha 2.0 bugmentes publikus verzió köszöntené a 100 M -et. Ugyanis jópár cikk megjelenik majd világszerte a játékról a 100 M miatt amit kiváncsi újjoncok kritikus szemei követnek majd, nembeszélve a cikkirókról akik előbb kipróbálják a játékot aztán írnak róla (bár ez sajnos nem mindig van így...). Jólenne ha már a 2.0 -t látnák meg, van némi különbség az 1.3 hoz képest. :)

[ Szerkesztve ]

(#36531) Yllgrim válasza KO2 (#36530) üzenetére


Yllgrim
őstag

Meglathatjak az 1.3-at, az mar eleg stabil. Ha a 2.0 Live lesz akkor meg mar eleg stabil lesz.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36532) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#36531) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Jajah, jelenleg a 2.0 ptu-n van, vagyis még a CIG szerint sincs "kész" :) Tényleg nem lenne rossz, ha elkészülne addigra, de ez azt jelenti, hogy kb. 1 napjuk van rá. Viszont én azért valami komolyabb dologra számítok, ennél többet adjanak :D Lakrész a hangárban pl. De csak ha nem tart sokáig megcsinálni, ne vegyél el az időt a komoly fejlesztéstől.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36533) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

10% már meg is van az utolsó millióból :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36534) PhilBrick válasza KO2 (#36530) üzenetére


PhilBrick
őstag

Képzeld már el azt az fikázást, ha jelen állapotában menne live! :(
Sokkal többet ártana...

Jó lesz az egy hónap múlva is.

(#36535) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#36533) üzenetére


Yllgrim
őstag

Este meg en is dobok ra valamennyit :) Csak meg ne tudjak otthon, mennyit sikerult eddig belepakolni... ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36536) KO2 válasza PhilBrick (#36534) üzenetére


KO2
aktív tag

Azért írtam hogy "bugmentes" :)

(#36537) vagabor válasza Yllgrim (#36535) üzenetére


vagabor
aktív tag

Van már 1 misi? :D
Bogo07, bányászat design post fennt van már sc.hun is :)
Hihetetlen részletes, kezdem azt hinni hogy a bányászat kezdő verziója ennél sokkal fapadosabb lesz, bár lehet hogy ez nem csak a bányászatra lesz igaz.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#36538) PoeDameron válasza PhilBrick (#36507) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

ezt én most nyitottam meg, áááá nagyon jó, ma ezt fogom hallgatni szerintem egész nap :D

(#36539) BOGO07 válasza vagabor (#36537) üzenetére


BOGO07
tag

Ok kösz elkezdtem szenvedni az angollal meg se néztem ott :D Pill és át is nézem kösz.

(#36540) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

bah, 2 óra 12 perces játék, ebből egyszer fagytam ki 14 perc után a főmenübe, ahonnan sikerült visszamenni. Szóval kb. 1 óra 58 percig bent voltam egy szerveren :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36541) PodMAN válasza Nathan Boggs (#36540) üzenetére


PodMAN
senior tag

Én úgy vettem észre, hogy akkor vagyok bent PU-ban sokáig, ha a többiek úgymond "kihalnak" körülöttem. Múltkor 1 óra után már tényleg sehol senki nem volt.

(#36542) laci_8519 válasza Nathan Boggs (#36540) üzenetére


laci_8519
tag

Te egy varázsló vagy! :D
Nekem 15 perc volt a rekordom.

(#36543) vaakuum válasza PoeDameron (#36538) üzenetére


vaakuum
addikt

Nálam az [1 órás verzió megy már harmadjára] :B

DE van belőle [10 órás változat is] Azt majd holnap reggel indítom el. :K

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#36544) Nathan Boggs válasza PodMAN (#36541) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Jah, itt is kevesen voltak már addigra :D A végén találkoztam 1-1 emberrel a sűrűbben látogatott helyeken.

(#36542) laci_8519: Csak rengeteget próbálkoztam és néha bejött :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36545) #24909056 válasza Nathan Boggs (#36544) üzenetére


#24909056
törölt tag

a "liberum arbitrium ladik táblázat"-ban javítani kéne az Endeavor hajó nevét, mert most Endevaor néven fut és arra is keres

[ Szerkesztve ]

(#36546) Nathan Boggs válasza #24909056 (#36545) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Köszi, átírtam Endeavorre, bár láttam Endeavorként, Endeavourként, és ahogy néztem, mindkettő jó, de ha nem, akkor szóljatok. Én az Endeavort szoktam használni.
Javítottam a képletben is, most már jelezi, hogy szeretnél egyet :D

Szerk.: Mondjuk rákerestem RSI oldalon, és ott Endeavor, szóval az marad :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36547) #24909056 válasza Nathan Boggs (#36546) üzenetére


#24909056
törölt tag

a ship matrix-ból néztem ki, gondoltam ott csak jól írják már.. ;]
amúgy szeretni, szeretnék de majd csak ingame, mert már így is 400+ $-nál járok ;)

[ Szerkesztve ]

(#36548) FRIZ 22 válasza Nathan Boggs (#36546) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Bocs, én rontottam el.
Hétvégén frissítettem a táblázatot a hiányzó járművekkel.

[ Szerkesztve ]

(#36549) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nekem a leghosszabb eddig az volt hogy elmentem auroraval egy jump pointhoz, onnan egy masikhoz, es majdnem ralottem egy rosszfoura, akkor fagyott ki.

(#36550) warcat válasza #24909056 (#36547) üzenetére


warcat
veterán

Látom itt is alakul a Star Citizen Anonymous lassan :P

Rángatózik a kezem egy Freelancer Dur LTI felett (át lehet CCUzni 350R-re versenyezni míg készül a játék), még most agyalok felette.Viszont aztán szigorúan be kell vezetni egy mondjuk havi 10€ büdzsét amivel bővülhet a keret :))

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.