Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) Drenadar válasza ttamashu (#36050) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Egy kérdés:
Frici MIS helyett mit kapok kölcsönhajóként?
(Van erről valahol lista mi helyett mi jár, google nem volt a barátom)

Természetesen hornetet.

(#36052) PhilBrick válasza ttamashu (#36050) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nincs lista, általában egy Hornet a cserehajó.

Az ötletelést pedig annyival egészíteném, hogy nem kell egyből a vágyott hajóra CCU-zni. Lehet lépésenként is, akkor még többet próbálsz ki.
Én vettem egy Connie->StarG és egy StarG->CAT CCU-t. Most elvagyok a Connieval mert már kész, aztán a StarG úgyis előbb lesz lesz repülhető mint a Caterpillar.

(#36053) Raulblanco válasza PhilBrick (#36052) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy lefele is lehet-e majd CCU-zni, mintha rémlene ilyesmi korábban, hogy itt írva volt.
Carrackom van, de már nem vagyok benne biztos, hogy kell nekem akkora hajó kezdésnek, lehet inkább egy kisebb Constellation-re váltanék, de azt viszont nem engedi.

Ha visszaváltom store kreditre, abból vehetek egy kis lti hajót, amit aztán felupgradelhetek lti-s constellationre, vagy az lti akciós hajók csak új befizetéssel vehetőek?

(#36054) Drenadar válasza Raulblanco (#36053) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nemsokára vehetsz főnixet :D olvaszd le a carrackot és vegyél egy mozgó jackuzzit :)

én nem adnám be a carrackot, jóóó az! :) csak kell hozzá ember.

(#36055) ttamashu válasza Raulblanco (#36053) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Igen, leolvasztod, veszel egy LTI-s picit és azt CCU-zod. (Akár vissza Carrack-ká is, ha most nem LTI.)

Tea az élet!

(#36056) PhilBrick válasza Raulblanco (#36053) üzenetére


PhilBrick
őstag

Egyszer majd lehet lefelé CCU, de a mostani jó alkalom lehet az olvasztásra is. A hátránya csak annyi, hogy a store creditből vásárolt dolgok nem továbbadhatók. Ha nincs ilyen terved, olvaszd a Carrackot, vegyél egy vagy több kisebb LTI-s hajót CCU alapnak, aztán kezdhetsz megint nézegelődni, hogy mit szeretnél.

Ha nem vagy biztos a dologban, olvaszd be, vegyél kicsi LTI-s hajót és egy Connie-Carrack CCU-t tartalékba ha meggondolnád magad de ne használd fel. Conniet úgyis bármikor tudsz venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#36057) macy válasza GypsFulvus2 (#36047) üzenetére


macy
addikt

Főleg nekem :)

(#36058) detroitpowa


detroitpowa
csendes tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés, biztos tudjátok a választ, nagy segítség lenne! Tegnap előtt vettem egy Avenger Titánt LTI-t, és ma átalakítottam Reliantra. Viszont az lenne a kérdésem, hogy az LTI megmarad e így, vagy sem? Az átalakításnál nem ír semmit csak hogy "Titan Module to Reliant Upgrade", de nincs kiírva a lifetime insurance. Viszont az is megmaradt hogy mi volt ugye előtt.

Tehát van egy kocka hogy "Standalone Ship - Aegis Avenger Titan - LTI" (itt van kiírva a lifetime insurnace), és egy másik amiben "Ship Upgrades - Titan Module to Reliant Upgrade"

Fontos lenne a válasz köszi! :F :U

(#36059) Yllgrim válasza detroitpowa (#36058) üzenetére


Yllgrim
őstag

Megmarad, amirol upgradelsz annak a "statjai" maradnak. Most hogy mar kiizgultad magad faradj legyszives a FAQ rovatba es olvasgass ;)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36060) detroitpowa


detroitpowa
csendes tag

Á szuper! :DD Köszönöm a gyors és megnyugtató választ.. :K közbe elolvastam a FAQot is.. Minden stabilizálódott! :)
Másik kérdésem az Avenger Titan és a Stalker között gyakorlatilag ez a személyszállító kabin lesz csak a különbség, viszont ha jól tudom ezt el is lehet távolítani, így gyakorlatilag akkor nincs különbség? :B

[ Szerkesztve ]

(#36061) macy


macy
addikt

Van valami infó arról, hogy a Constellation Andromeda mikor lesz repképes? Nem kéne nézegetnem az RSI oldalát, még elkap a gépszíj és veszek valamit.

(#36062) PoeDameron válasza Raulblanco (#36053) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Ne viccelj már, a carrack király hajó lesz, modulokkal csinálhatsz belőle kereskedelmi hajót is akár, ha most beolvasztod és később kijön ez a hajó és elkezdik bemutatni a belső tereit, itt fogod elbőgni magad hogy mekkora hülyeséget csináltál.

és nem kell hozzá ember, jó oda az npc is :P

[ Szerkesztve ]

(#36063) PoeDameron


PoeDameron
aktív tag

Ja, kérdés:

Azt lehet tudni, hogy melyik lesz a következő multicrew hajó, amit repképessé tesznek?

(#36064) macy válasza PoeDameron (#36063) üzenetére


macy
addikt

Azért ez felháborító, hogy életbevágó kérdéseket teszünk fel, ezek a csillagszökevények meg alszanak, nem? :D
Attól tartok este veszek egy Andromédát, mocskosul tetszik az a ladik. Csak most az a kérdés, upgrade-del is adják azt a sok cuccot hozzá, vagy olvasztani kell. Józan paraszti ésszel úgy gondolom az upgrade olyan mintha csak egy standalone ship-et vennék.

(#36065) PodMAN válasza macy (#36061) üzenetére


PodMAN
senior tag

Már most repülhető a 2.0 PTU-ban, a Retaliatorral együtt.

[ Szerkesztve ]

(#36066) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Bocsi az esetleges buta kérdésért, egy jó ideje nem követem a dolgokat ... (fallout 4 meg hasonlók :D ), de most olvasom hogy redditen 2.0.0c-ről meg ilyenekről beszélnek, miközben nekem továbbra is csak 1.3-am van, de azt írja up to date. :O
Akkor most hogy is van ez? :U

(#36067) PhilBrick válasza Sotyks94 (#36066) üzenetére


PhilBrick
őstag

Meghivásos tesztszerveren megy a 2.0 (PTU)
Stabilitás rettenetes, messze van még a szórakoztatótól. Ne sírj a hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

(#36068) Razzul válasza PhilBrick (#36067) üzenetére


Razzul
senior tag

Bizony, továbbá már a CIG is megerősítette azt a feltételezést, hogy a gyakori patchek ellenére még jó pár nap lesz, mire jön livera a 2.0.

[link]

Stat crux dum volvitur orbis

(#36069) Diopapa válasza Razzul (#36068) üzenetére


Diopapa
addikt

Gyakori? Melyik dimenzióban? :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36070) Razzul válasza Diopapa (#36069) üzenetére


Razzul
senior tag

A PTU-n eddig kb. minden nap volt egy kisebb-nagyobb patch. Dolgoznak a srácok a 2.0-án rendesen.

Stat crux dum volvitur orbis

(#36071) Szőrös  válasza Razzul (#36070) üzenetére


Szőrös 
veterán

Inkább kisebb volt mint nagyobb . :D De sztem még kliens oldali patch nélkül is bőven tudnak ezen javítani ( szerver stabilitás pl ).
De már itten van a 2.0 az a lényeg.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#36072) KO2


KO2
aktív tag

A 2.0.0C patch után ne felejtsetek el Verify ra nyomni és törölni a USER Mappát.

Chaten meg Discordon mindenki ezt irogatja valamiért. CIG es emberkék is.

[ Szerkesztve ]

(#36073) Diopapa válasza Razzul (#36070) üzenetére


Diopapa
addikt

Kijött, 3 napig semmi, utána patch, tegnap megint semmi. 6 nap alatt 2 patchet nem neveznék gyakorinak, főleg, hogy az 1.3-nál tényleg naponta jött.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36074) Nathan Boggs válasza Diopapa (#36073) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nem is, első nap este együtt néztük streamen, ahogy települ a 2.0.0a :) utána meg jött a hétvége. Ha kint van a 2.0.0c, akkor az viszont már 3 patch.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36075) Diopapa válasza Nathan Boggs (#36074) üzenetére


Diopapa
addikt

Lehet tudni, hogy mit tartalmaz? Sehogy sem találom a ptu-s oldalon.. :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36076) KO2 válasza Nathan Boggs (#36074) üzenetére


KO2
aktív tag

Nem megerősített forrásból ( RSI chaten hirdeti egy látszólag informált ürge ) hogy ha nem töröljük ki a user mappát és nyomunk rá a verify ra a 2.0.0c telepítése után, akkor nemcsak mi, hanem mások is kifagyhatnak miattunk. Valamint amerikai idő szerint reggel (nálunk ma estefele) jön majd egy újjabb patch, ami állítólag újrarakatja velünk a ptu-t úgy ahogy van ( így megszünik a fent leírtak elhagyásából adódó fagyás), és kliens oldali javítások is belekerülnek amik pont nem jutottak be a 2.0.0C be.

(#36075) Diopapa

https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/3u6g58/ptu_200c_patch_notes/

[ Szerkesztve ]

(#36077) Menthirist válasza Diopapa (#36075) üzenetére


Menthirist
veterán

ha jól tudom, elsősorban olyan kiegészítéseket, amik a kliens oldalról segítenek debugolni a szerver problémákat. Persze biztos vannak benne fixek is, de ez a rész is rémlik. Illetve azt kérték, hogy aki tudja, csinálja már azt hogy 5-6-7 fős csapattal játszik, aztán ha valaki kiesik, a többiek fel tudják jegyezni hogy mit is csinált a kiesés pillanatában. A hibák jelentős része mindenesetre nem a kliensből ered, viszont a javítások implementálására Leverett azt mondta hogy idő kell, legalább egy hét, de most még Hálaadás hétvége is lesz odaát, szóval kérik a türelmünket is. Átdolgozták a hétvégét, szóval csinálják ahogy tudják.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#36078) PhilBrick válasza Diopapa (#36075) üzenetére


PhilBrick
őstag

(#36079) Diopapa válasza KO2 (#36076) üzenetére


Diopapa
addikt

Nagyon köszi! :R

(#36077) Menthirist:

Szép és jó amit mondasz, de mi 4 napja nem tudtunk egyszerre 2-en sem bent lenni egy instance-ben, mert vagy folyton teli voltak, vagy mire a másik betöltődött volna, mi kifagytunk, szóval vicces addig ilyen 5-7főkről beszélni, amíg max 5 perc után crashel a játék, ha addig nem disconnectel és az 5 percben is 2-5mp-es folyamatosan megakadások vannak. A procit meg barom módon terheli, nem tudom, hogy a debug miatt vagy miért, de ez így nagyon nagyon rossz. Az AC-ben szépen megy, szóval itt kell valakit kezdeni.

@(#36078) nowan:

Thnx neked is. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36080) Menthirist válasza Diopapa (#36079) üzenetére


Menthirist
veterán

ez bőven lehet a szerverek távolságából is adódó. Tehát az hogy nekünk nem sikerült, még nem jelenti azt hogy pl az usa-ban is ugyanilyen esélytelenek. És még mielőtt felhozódna hogy de hát google szerverek meg ez lenne a lényeg, igen, ez lenne, de ettől függetlenül a jelenlegi szintjén a játéknak nem biztos hogy ki akarják fizetni a nagy felárat amit a globalitás jelentene. ha tényleg szervertávolságtól is függ, örülnék egy közelebbi cluster használatának is, persze hogy örülnék, de lehet jó okuk arra hogy nem így tesznek. jobban értenek a területhez mint én.
és még jó hogy mindenkinek megköszönted, de nekem nem :DDD

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#36081) KO2


KO2
aktív tag

Rájöttem hogy a Constellationba beenged felülről akkor is ha még nem érkezett meg a tulajdonosa. A videón nem látszik de pont akkor tette le a játék a hajót, 10 mp elteltével mikor odaértem a tetejéhez, indul a videó.
A tervem az volt hogy belógok észrevétlenül. Nem jött össze :)

[link]

(#36082) Diopapa válasza Menthirist (#36080) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem nem normális működés, ha nagy pingek vagy bármi miatt "A star citizen.exe működése leállt" hibaüzenetet kapok ;) És nem, nem kezdek bele újra abba, hogy funding goal volt a regionális szerverek üzemeltetése AC-ben ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36083) laci_8519 válasza KO2 (#36081) üzenetére


laci_8519
tag

Biztos meglepődött a tulajdonos, hogy mit keresel ott.
Látni is, hogy egy pillanatra megállt. :D

[ Szerkesztve ]

(#36085) PhilBrick válasza duvi (#36084) üzenetére


PhilBrick
őstag

Már MARK IV!? :Y Ugye ez már a végleges lesz...
Egyébként innen idultunk.

(#36086) macy válasza duvi (#36084) üzenetére


macy
addikt

Az én kisz dlágaszágom :D Épp most vettem meg :)

(#36087) KO2


KO2
aktív tag

Egy kis RSI chat részlet:

13:10:31 K O 2
lot of people talking about a patch coming in a few hours , is tha true ?

13:10:47 CIG Disco Lando
Yeah, Austin is already in and working on 2.0.0d

13:10:49 PeTong "The Mechanic"
who knows KO2

13:10:55 CIG Disco Lando
I know

(#36088) PhilBrick válasza KO2 (#36087) üzenetére


PhilBrick
őstag

Micsoda kapcsolataid vannak :C

(#36089) PoeDameron


PoeDameron
aktív tag

Androméda melyik része moduláris egyébként? Az a leghátsó, amiben a merlin gubbaszt? Mert az nagyon kicsinek tűnik nekem moduláris részhez. A raktér lenne a moduláris? Akkor viszont nem érzem jó vételnek.

(#36090) Szőrös  válasza KO2 (#36087) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nna akkor remélem ma kapunk valamit ami stabilizálja picit a ptu-s 2.0-t.
Mondjuk tényleg kíváncsi lennék, hogy ez hol fut, NA vagy Google cloud szerveren ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#36091) PoeDameron válasza macy (#36064) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Jah, bár hajnalban nem számítottam válaszra, csak feltettem egy kérdést, hogy reggel majd valaki benyögi, de úgy látom nem igyekeztek a srácok, valszeg nem tudják a választ, TESCO talán tudja (hogy vajon melyik multicrew hajó lesz a következő, amelyet repképessé tesznek).

(#36092) Diopapa válasza KO2 (#36087) üzenetére


Diopapa
addikt

Ezek után nem merlek tegezni :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36093) laci_8519 válasza KO2 (#36087) üzenetére


laci_8519
tag

Ez egy jó hír! :R
Remélem tényleg javítani is fog valamit a fagyásokon, stb.

(#36094) PhilBrick


PhilBrick
őstag

2.0C tapasztalatok:
Csak minden ötödik próbálkozásra engedett be, cserébe utána már 5-10 perceket tudtam játszani. Először sikerült körbenéznem másik állomáson. :C

(#36095) Diopapa válasza PhilBrick (#36094) üzenetére


Diopapa
addikt

és a mp-es akadások megmaradtak?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36096) PhilBrick válasza Diopapa (#36095) üzenetére


PhilBrick
őstag

Igen, akadtak.

(#36097) TESCO-Zsömle válasza PoeDameron (#36091) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A következő multicrew, ami a Retaliator és a Constellation mellett röpképes lesz, az a Cutlass. ;] Aztán a Reliant. :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36098) Diopapa


Diopapa
addikt

Nah, nyüstöltem egy fél órát a 2.0c-t. Egy fikarcnyival sem lett jobb... :(((

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36099) Nathan Boggs válasza TESCO-Zsömle (#36097) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Valaki linkelt egy táblázatot a hajókról. Azon a Redeemer áttervezés alattiként volt jelezve. Erről tud valaki valamit, hogy azt tényleg át akarják tervezni valamennyire?

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36100) TESCO-Zsömle válasza Nathan Boggs (#36099) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha modulárissá akarják tenni, mint ahogy az általad linkelt fórumon egy fejlesztő írta, akkor pont annyira át kell tervezni, mnit minden korábbi nem moduláris hajót, hogy azzá váljon.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.