Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37601) Szőrös  válasza vaakuum (#37599) üzenetére


Szőrös 
veterán

FYI : a 2.0 rep.modell változások AC-ban is megvannak, ott is ki tudod próbálni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#37602) vaakuum válasza Szőrös  (#37601) üzenetére


vaakuum
addikt

Igen, de mégiscsak újabb ami újabb :DDD csak sajnos amikor kifagy, mindig elmegy a kedvem, hogy újraindítsam...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#37603) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na bent voltam vagy egy orat, covalexen vegigmentem, lovoldoztem landoltam felszalltam, aztan kileptem manualisa,nem fagyott egyszer sem, es meglepoen sokszor ment maxon a vga.

(#37604) SkyS1gn válasza macy (#37600) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Eléggé...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37605) BP71


BP71
tag

Azért az érdekes, hogy a hajóban ülve az F9 után a listát nézegetve a kép jobb oldala nem látszódik. Van ott valami "Job" felirat és alatta egy táska, más nem látszódik.
Már próbáltam a Verify-t a betöltőben, de nem segít. Azt gondolom, nem gondoltak a régi 17'', 4:3 monitort használó őskövületekre.

(#37606) Diopapa válasza BP71 (#37605) üzenetére


Diopapa
addikt

Már 16:10-en sem volt az igazi, ezért cseréltem monitort... :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37607) PhilBrick válasza BP71 (#37605) üzenetére


PhilBrick
őstag

Hát mire végleges lesz, meg amilyen hardver kell alá, a helyükben én sem figyelnék a 4:3-ra is.
Fov-on egyébként lehet állítani, az alap nekem is szűk, viszont 70-75 között optimális számomra.

(#37608) BP71 válasza PhilBrick (#37607) üzenetére


BP71
tag

Hol tudok állítani?
Egyébként, ha kilőnek rám egy rakétát a piros feliratot sem tudom elolvasni, csak azt látom hogy villog. Szerintem elég idióta dolog fekete háttérre pirossal írni. Tudom, hogy a piros veszélyt jelent, de szerintem épp ezért kellene jobban kiemelni a háttérből.
A megoldás valószínűleg egy nagyobb monitor, egy új gép, és egy szemműtét lenne.
Hmm, jön a karácsony, összedobnátok nekem valamit? :)

(#37609) BlackDevil válasza Yllgrim (#37575) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Ja már én is gondoltam erre. Néha fura hangokat adott a hdd :U meg voltak 5-6mp-es fagyásaim...
Vennem kell még 1 ssd-t akkor.

Am elszórakoztam én is mikor beengedett! Kocsikáztam arccorp-ba egy "eldugott" helyen. :DD
2x felrobbantam, de úgy láttam mások is mert csomó ülés volt kormánnyal. Gondolom az lett volna a roncs. :C

Port olisarból meg elhúztam(volna) egy másik helyre, s de kivágott scből és eltünt a hajóm. Lebegtem az űrben, de ki is fagyott az egész.

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#37610) PhilBrick válasza BP71 (#37608) üzenetére


PhilBrick
őstag

USER.cfg fájlba szoktam beírni, konzolból nem tudom műküdik-e:
CL_fov = 70

(#37611) BP71 válasza PhilBrick (#37610) üzenetére


BP71
tag

Nem találom a keresővel sem. Melyik mappában kellene lennie?

(#37612) KO2 válasza BP71 (#37611) üzenetére


KO2
aktív tag

Nem szokott alapból meglenni, neked kell létrehozni.
../Star Citizen/Public/user.cfg

[ Szerkesztve ]

(#37613) BP71 válasza KO2 (#37612) üzenetére


BP71
tag

Köszönöm. Létrehoztam.
Van esetleg más is, amit érdemes beleírni?

[ Szerkesztve ]

(#37614) Diopapa válasza BP71 (#37613) üzenetére


Diopapa
addikt

r_vsync 0
r_motionblur 0

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37615) Omli85


Omli85
őstag

Nos kipróbáltam a 2.0-át hát még egy igen hosszú út van a célig. Nekem ennek kicsit "nesze semmi fogd meg jól" hatása van.
Bár az kétségtelen haladnak azért a dolgokkal és nekem special még mindig piszkosul bejön az egész de ez még olyan messze van a befejezéstől, hogy a 2016-ot szerintem nyugodtan el lehet felejteni.
Az fps modul kiadásának értelmét nem látom ebben a formában de gondolom úgy voltak vele beígérték így ki kellett adni.
A jelenlegi gépigénnyel nagyon nem foglalkozok mert hát ez még igencsak alfa az viszont nem igazán biztató, hogy semmi javulást nem látok az előző verziókhoz képest.
Mindenesetre várok tovább türelemmel, egyszer majd csak elkészülnek remélhetőleg.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#37616) PhilBrick válasza Omli85 (#37615) üzenetére


PhilBrick
őstag

2016-ban csak SQ42-re számítunk, éles PU-ra nem. A gépigény sem kevesebb, ha sikerül is optimalizálni rajta, azt bőven fel is használják a további funkciók.

(#37617) Omli85 válasza PhilBrick (#37616) üzenetére


Omli85
őstag

Hát én nem sok esélyt látok az SQ42-re sem 2016-ban legalábbis a 2.0-a alapján.
Gépigény meg persze várható volt, hogy nem megy majd egy kenyérpirítón meg ezt már az elején is mondták de azért remélem nem szálnak el túlságosan. Nekik sem lesz mókás, ha azért lesz réteg játék a cucc mert csak a NASA meg pár közeli cimborája tud játszani vele :D.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#37618) Yllgrim válasza Omli85 (#37617) üzenetére


Yllgrim
őstag

Crysis kulonbozo verzioi mikor megjelentek elegge lezsibbasztottak a gepeket, most is erre szamits. Ki lesz optimalizalva az biztos, de minel feljebb tolod a lecet, annal szigorubb lesz es ez igy van rendjen.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#37619) PhilBrick válasza Omli85 (#37617) üzenetére


PhilBrick
őstag

Az SQ42 singleplayer:
- a Vanduul swarm elég jól működik már egy ideje
- az összekötőkhöz a motion cap és az angol szikron megvan
- animációk folyamatban
- készítik a szükséges hajókat

Mi kell még hozzá? :))

Ja, és általában egy évvel az első bemutatás után adják ki a dolgokat, szóval a negyedik szülinapra csak meglesz! :K

[ Szerkesztve ]

(#37620) Omli85 válasza Yllgrim (#37618) üzenetére


Omli85
őstag

Az aggodalmam inkább onnét indul hogy a Crysis 3 pl még a mostani gépeket is lezsibbasztja.
Nem a legjobb jövőkép akárhogy is nézem. :DDD

(#37619) nowan: A próféta szóljon belőled. :R

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#37621) Yllgrim válasza Omli85 (#37620) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat le, az tuti. Most mar nem szorok ki penzt meg egy kartyara mert mediumon eleg jol megy akadas mentesen, user.cfg fajl szerkesztese sokat segitett. Ha nem kakkantana be akkor meg tobbet is elveznem a jatekot de majd lesz jobb is :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#37622) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Ket aprosag.

Heti Program:

Monday, December 14th
- [1500 PST / 2300 UTC] 10 for the Chairman: Episode 72 - https://www.youtube.com/user/RobertsSpaceInd/

Tuesday, December 15th
- Jump Point Rerun

Wednesday, December 16th
- [1100 PST / 1900 UTC] The CIG Holiday Livestream - http://www.twitch.tv/starcitizen

Thursday, December 17th
- Subscriber Vault Update
- STAR WARS

Friday, December 18th
- [1100 PST / 1900 UTC] Reverse the Verse: The Community Team's Weekly Livestream - http://www.twitch.tv/cigcommunity

Illetve aki szeretne Javelin-t vagy Idris-t venni a reszletek:

Greetings Citizens!

Santa Lando here with some important ship-buying notifications.

To celebrate the holidays, we are selling a limited number of Idris-P AND Javelin, in batches, at six hour intervals.

The Javelin will be sold in a total 200 allotment keeping in line with the relative population growth and ship distribution since it's last sale. It will cost $2500.

The Idris-P will be sold in a total 120 allotment keeping in line with the relative population growth and ship distribution since it's last sale. It will cost $1250.

1ST BATCH: 12/16 @ 1200 PST (2000 UTC) 50 JAVELIN and 60 IDRIS-P
2ND BATCH: 12/16 @ 1800 PST (0200 UTC) 50 JAVELIN
3RD BATCH: 12/17 @ 0000 PST (0800 UTC) 50 JAVELIN and 60 IDRIS-P
4TH BATCH: 12/17 @ 0600 PST (1400 UTC) 50 JAVELIN

Of course, the Holiday Livestream will start tomorrow ma at 1100 PST (1900 UTC)

See you then!

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#37623) Laox válasza Omli85 (#37615) üzenetére


Laox
aktív tag

R9 390-nek is javulás kellene a gépigény terén? Ennyire elrontottak valamit? :)

(#37624) Yllgrim válasza Laox (#37623) üzenetére


Yllgrim
őstag

Meg nincs benn sok optimalizacio, valoszinuleg azert eszi meg a vasakat. Soon ;)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#37625) Laox válasza Yllgrim (#37624) üzenetére


Laox
aktív tag

Persze, az alfában még nem lehet ilyenekről beszélni. Ezzel a játékkal kapcsolatban nekem az egyetlen problémám az idővel van. :)

(#37626) Omli85 válasza Laox (#37623) üzenetére


Omli85
őstag

Aláírásban a konfigon 1080p-ben high beállításokkal a hangárban jó ha láttam 50fps-t :D a többi modulban sem jobb a helyzet.
Na most ha ezen a konfigon nem fog futni normálisan akkor így jártam de emiatt nem fogok gépet fejleszteni az tuti :D

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#37627) Diopapa válasza Omli85 (#37626) üzenetére


Diopapa
addikt

A 2.0 biztos, hogy a procid 1 szálas teljesítménye fogja vissza jelenleg.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37628) Malibutomi válasza Omli85 (#37626) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A procid majdnem biztos visszafogja kicsit a kartyat, nekem a 390-el a hangarban 50-60 ala nem megy altalaban

[ Szerkesztve ]

(#37629) Laox válasza Omli85 (#37626) üzenetére


Laox
aktív tag

Ez fura, mert a laptopomban i7-4860hq és gtx980m-es videókártya van 16 giga ram társaságában és ott Ultrán van 40-50 fps. Valami más bibi lehet nálad, lehet, hogy az amd nem áll még jól a driver terén, ők erről híresek.

(#37630) Omli85


Omli85
őstag

Semmivel nincs problémám FPS-terén szóval ha egy 4.8-ra húzott FX nem elég neki akkor ott nem a hardver a hibás annyit azért állapítsunk már meg :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#37631) Malibutomi válasza Omli85 (#37630) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ennyit tud belole kisajtolni a proci.
Ettol meg az a lenyeg hogy neked megfeleljen. 2.0-ban egyelore ugyis mindenkinek szar az FPS ugyhogy azzal nem vagy hatrebb :)

(#37632) Omli85 válasza Malibutomi (#37631) üzenetére


Omli85
őstag

Pontosan amúgy meg különösebben nem zavar, alfa majd vagy javítják talán. Egyelőre úgyse nagyon van olyan tartalom ami miatt órákat akarnék játszani vele :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#37633) Menthirist válasza Omli85 (#37630) üzenetére


Menthirist
veterán

Miért ne lehetne, az amd-k sajna húzva sem hoznak ki akkora IPC-t mint az intel-ek. A több mag felhozta őket összesítésben, de itt ugye az egymagos teljesítménytől függ az egész perpill. Nálam is kevéske a 4.6-ra húzott 4790k-m, hogy maxon kihajtsa a 290X-emet. Csak akkor hajlandó az órajele is feljebb menni a vga-nak (a powertune miatt), ha 1440-ben játszom.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#37634) Omli85 válasza Menthirist (#37633) üzenetére


Omli85
őstag

Ez akkor sem a hardver hibája hanem a szoftveré ami nem használja normálisan a többszálat ;).
Alfa verzió lévén ezen felesleges is elmélkedni amúgy is, idővel majd csak alakítanak rajta gondolom tisztában vannak vele, hogy ez így nem igazán oké.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#37635) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ma nyomtam egy jo kort, elmentem a security hubra, ahol egy Hornet kuzdott egy Connie-val. Kinyirtam mindkettot :)
Aztan gondoltam bemegyek FPS-ezni az allomasra, de szetkentem magam a leszallopadon :DDD :DD

(#37636) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Mi van akkor ha áthelyezem a hdd-re telepített játékot ssd-re?
Menni fog? Elvileg kellene. :)

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#37637) Laox válasza BlackDevil (#37636) üzenetére


Laox
aktív tag

Természetesen. :)

(#37638) PoeDameron válasza Malibutomi (#37635) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

:D

(#37639) SkyS1gn válasza BlackDevil (#37636) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Parancsikont cserélsz és kész.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37640) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na remelem a 2.1 semmi nagy dolgot nem hoz....mert hetfon utazunk haza, ket hetig gep nelkul leszek :DDD

(#37641) PhilBrick válasza Malibutomi (#37640) üzenetére


PhilBrick
őstag

Szerintem a Casaba Outlet fog megnyitni és esetleg a Million Mile Club. :N

(#37642) BP71


BP71
tag

Valaki elmagyarázná a radar működését, mert nem értem. Hiába jelölök ki bármit, a radaron nem látszódik más csak középen valami csomó, amiből két vagy három vonal húzódik ki a végén kis bigyókkal.
Normál esetben a kis bigyók lennének az űrhajók, de hiába forgok a géppel mint valami elmebeteg, a helyzetük minimálisat változik. A kijelölt ellenséget megtalálom, mert azt mutatja egy kis nyíllal, de azt sem mutatja rendesen a radaron.
Hogy lehet így bármit is megtalálni?

[ Szerkesztve ]

(#37643) Malibutomi válasza BP71 (#37642) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Edit: masra gondoltam.

Nem tudom mi az amire gondolsz, nekem semmilyen csomo nincs kozepen, szepen latszik minden, pottyok jelzk a hajokat, amit kijeloltem akorul van egy kis kor.

[ Szerkesztve ]

(#37644) PhilBrick válasza BP71 (#37642) üzenetére


PhilBrick
őstag

Szerintem elállítottad az érzékelés sugarát. Nyomkodd a , [vessző] gombot párszor, több fokozatban zoommolható.

(#37645) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ok ertem hogy van aki szerint az Aurora a rut kiskacsa, na de ennyire??

Ma meg arra ebredtem, hogy buli volt az este

(#37646) BP71 válasza Malibutomi (#37643) üzenetére


BP71
tag

Az én radaromon vonalak tartanak középre, ha sikerül, majd megmutatom.

(#37647) Nathan Boggs válasza BP71 (#37646) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ilyennek kéne lenni. Szerintem tök egyértelmű, itt ugye minden a hajó előtt van, valami fölötte, valami alatta. A pont középen te vagy, van egy "síkod", ami a hajó síkja. A vonal meg jelzi, hogy merre van a hajó.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#37648) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Gondoltam csinálok valami hasznosat sorozatnézés közben, íme némi olvasnivaló! :))

AtV 2.09 kivonat magyarul
AtV 2.10 kivonat magyarul

USER.cfg szerkesztése magyarul
Ezt már csinálgatom egy ideje és szerintem még nincs kész, de annyiszor került szóba a héten hogy gondoltam kiadom. :)

[ Szerkesztve ]

(#37649) PoeDameron válasza PhilBrick (#37648) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

köszi szépen!

Ja:

Nem ma lesz véletlen CR-nek a nagy karácsonyi performansza a titokzatos extrával meg a 100 millás happening meg mittudomén még micsoda? Csak azért mert nem nagyon jelzi senki, hogy fel lenne izgulva rá. Én fel vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#37650) Menthirist válasza PoeDameron (#37649) üzenetére


Menthirist
veterán

én nem... hazaértem, bekészítem a kaját, nézem a műsort, kíváncsi vagyok hogy milyen technikai dolgot akarnak mutatni, de nyugodtan el tudnék most aludni ültömben :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.