Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37751) ttamashu válasza KO2 (#37750) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Először szétlövik egymást majd a nyertes leszállhat!

Tea az élet!

(#37752) KO2


KO2
aktív tag

A Holiday live streamben volt. (INN ről másolom):

For 2.1 the Sabre will be hangar ready and the Freelancer will be flight ready, yes folks, Freelancer will fly soon.
They want to get 2.1 out by the end of this week.

Discordról:

Zylot-CIG: (tegnap este és ma reggel között írta valamikor)
I am still at work right now testing a new 2.1 build
I really like the way the Freelancer is feeling.

Nagyon remélem hogy sikerül nekik. Jelenleg kislány hangos sikítozok legbelül az örömtől. Alig várom :)

(#37751) ttamashu:
:DD Naja, bár remélem a leszállóhelyek többsége azért fegyverszünetes lesz :) Leglább az UEE-n belül :)

[ Szerkesztve ]

(#37753) Nathan Boggs válasza KO2 (#37752) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A Redeemerrel foglalkozzanak már inkább :D Mondjuk egyre jobb lesz a játék, ahogy egyre többféle hajó kerül bele, és nem mindenki Connieval röpköd :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#37754) Szőrös  válasza Malibutomi (#37749) üzenetére


Szőrös 
veterán

Aaaaaa ember erre nem is szamitottam. Azert ez eleg komoly. Mondtak mikor jon kb?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#37755) ttamashu válasza Nathan Boggs (#37753) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Redeemer-rel is király lenne repkedni, van 20db banu-redeemer oda vissza váltóm :D

De azért a frici is menő lesz. Kíváncsi vagyok a MISkám mit fog érni SH, meg Gladiator ellen.

Tényleg, Friciről volt szó, de vajon ebbe a variánsok is benne vannak? Remélem!

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#37756) Nathan Boggs válasza ttamashu (#37755) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nem pont ennél a hajónál volt, de azt mondták, hogy először mindenből az alapverzió készül el, mint a Connie esetében. (persze minden változhat, de legutóbbi infóm ez)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#37757) bladex73


bladex73
aktív tag

Van egy Reliant Mini Hauler - LTI hajóm amihez a leírás szerint jár egy poszter, és egy model is. Ha nyomatok rá egy update Reliant verziót akkor a model, és a poszter bukta?

(#37758) laci_8519 válasza bladex73 (#37757) üzenetére


laci_8519
tag

Én most csináltam egy upgrade-et a Kruger P-72 LTI-n és a model + poszter ott maradt. Gondolom a tiéd is meg fog maradni.

[ Szerkesztve ]

(#37759) bladex73


bladex73
aktív tag

Illetve ha hangár ready lesz, és bekerül a poszter, meg a model, és updatelem akkor visszaveszik?

(#37760) bladex73 válasza laci_8519 (#37758) üzenetére


bladex73
aktív tag

Okés kösz a választ.

(#37761) Drenadar válasza bladex73 (#37760) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

az oldal mikor upgradelnéd... mikor megvennéd az upgradet... ki írja, hogy nem fog semmi más változni csak és kizárólag a hajó, minden más csomag paraméter változatlan marad.

plusz a gyik is tartalmazza ezt...

AZ RSI honlapja elég hülye biztos, mindent leír! :) olvassatok bátran! :)

peace! :)

(#37762) Menthirist válasza ttamashu (#37755) üzenetére


Menthirist
veterán

a frici variánsok nem hinném hogy benne lennének, a connie variánsok sincsenek még benn röpképesen.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#37763) ttamashu válasza Drenadar (#37761) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Ha már a FAQ-nál tartunk kicsit aktualizáltam:
AC pass dolgokat
A hol tart a játék részt.
Hajó állapotok nagyon rövid leírása

(#37762) Menthirist:
Jogos :(((

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#37764) KO2


KO2
aktív tag

Kicsit kihasználatlannak tartom ezt a sok helyet itt a starfarerben. Ha ilyen csomagok lesznek amit szállítani kell, nem nagyon fogjuk őket egymásra pakolni. Pedig hely lenne felfelé is bőven.

[link]

Jó, persze ez még nem a végleges, csak egy kép, még meg se csinálták a cargo részt, vágom. De akkoris kicsit szellősnek tartom. Bár lehet csak nekem van más tapasztalatom raktárakról.Bennem más kép van amikor egy megpakolt raktár/teherautó ra gondolok.

Pl ezt én sokkal jobban meg tudnám pakolni :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#37765) Yllgrim válasza KO2 (#37764) üzenetére


Yllgrim
őstag

Meg lehet azt majd pakolni, biztos megoldjak, ha 3000m3 akkor annyi :)

Lassan elkeszulnek vele, kivancsi leszek mit fog tudni, a tegnapi kepeken eleg szepecske volt.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#37766) Yllgrim válasza Yllgrim (#37765) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha valaki latja mrf1re-t, kerdezze mar meg tole, hogy szerinte mi adhat ihletet a fejlesztoknek a hajokhoz, targyakhoz a vilaghoz :U ? Annyira erdekelne, de sosem jar erre... :(((

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#37767) Eniral


Eniral
tag

https://youtu.be/-yLTm8DZ8s4

(#37768) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#37766) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A másik fórumon gyakran van, gyere oda is.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#37769) PoeDameron


PoeDameron
aktív tag

Én most ezen a légköri landingoláson agyalok, hogy az vajon ott tényleg légkör, és a cutlass légköri repülést hajtott végre, vagyis figyelembe lett véve a légellenállás például? Vagy ez még csak egy nagyon alap verzió, nincs még benne a fizika, csak jelzik hogy ez lesz a jövőben?

(#37770) Diopapa válasza PoeDameron (#37769) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez nem légkör és nem SC, de ED-ben valamelyik vicces kedvű egyén redditen elsütötte, hogy ezen a bolygón jó kereskedelmi lehetőségek vannak, jöttek is sorban a delikvensek. Azt mondjuk nem mondta el, hogy a bolygónak 6G-s gravitációja van.. ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37771) PoeDameron válasza Diopapa (#37770) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

:D :D

(#37772) Mattyokar válasza Drenadar (#37761) üzenetére


Mattyokar
tag

Szerintem a változások miatt lehetne frissíteni a címet is, hogy "GYIK (nem csak) újoncoknak"
:)

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#37773) pgabor26


pgabor26
tag

A megfigyelő #5

Egyszerűen nincs időm fordítani mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#37774) PoeDameron válasza pgabor26 (#37773) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Ne stresszelj emiatt, köszönjük amit fordítasz.

(#37775) ttamashu válasza Mattyokar (#37772) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Túl sok az infó benne? Vagy hogy érted?

Nem gondoltam, hogy itt bárkinek új dolgok lennének benne :B

(#37773) pgabor26: Ne viccelj, olyan szép ütemben jöttek a cuccok, hogy olvasni nem volt időm :D
Keep up the good work bro' ;)

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#37776) TESCO-Zsömle válasza ttamashu (#37775) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pont úgy érti, hogy sok infó elavult már benne.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37777) ttamashu válasza TESCO-Zsömle (#37776) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Ma mentem végig rajta, szerintem most minden uptodate. Mi nem? :F

Tea az élet!

(#37778) PhilBrick válasza ttamashu (#37777) üzenetére


PhilBrick
őstag

Beleolvastam így hirtelen:
- Új info: Állítólag maga a CCU rendszer meg fog szűnni, egyszerűbb lesz és bármely hajóról lehet majd upgradelni olyan hajóra ami röpképes.

(#37779) vagabor válasza PhilBrick (#37778) üzenetére


vagabor
aktív tag

Akkor hogy fogok igy caterpillarra valtani? Talan karacsony utan lesz valami lehetoseg :)

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#37780) Drenadar válasza ttamashu (#37777) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

köszike a segítséget a GYIK-el, mostanában nagyon nem bírom rászánni magam :)

(#37781) ttamashu válasza Drenadar (#37780) üzenetére


ttamashu
aktív tag

NM

Bűntudat ihlette az elhatározást, ezer éve nem fordítottam. :(((
Rohadt vizsgaidőszak, meló is bolondokháza ma is most értem haza....
Van két cikksorozat is a tarsolyomban, amiket meg szeretnék írni, de egyszerűen kevés a 24 óra.

(#37778) nowan:

Több szemed van többet látsz :D :R
Átírva:
" A CCU rendszer nemrég ráncfelvarráson esett át, így most már bármelyik kapható hajóra lehet upgrade-elni, a meglévő (kisebb értékű) hajónkról."

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#37782) BP71


BP71
tag

Valaki írna a REC-ről nekem valamit? Hogy tudok gyűjteni? Ez egy pénz a játékon belül, amivel fejleszthetem a hajómat az AC-n belül? Az UEC az a pénz, amit majd a játékban tudok megkeresni fizetésként, a REC pedig az. amit az AC-hez tudok felhasználni?

(#37783) Mattyokar válasza ttamashu (#37777) üzenetére


Mattyokar
tag

Embörkék, nem értem, miért értitek úgy a mondandómat.

Márciusban csatlakoztam. Ahhoz képest most a GYIK-ben vannak új infók.
Így, ha valaki még régebben csatlakozott, biztos neki is lesz benne új infó, noha nem gondolja magát újoncnak.
Egyáltalán nem túl sok, ami benne van, sőt, nekem tetszik is, érthető.

Tehát ezért gondoltam, hogy lehetne a címet frissíteni, hogy nem csak újoncok használatára kitalálva.

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#37784) Drenadar válasza BP71 (#37782) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

RECből bármit tudsz bérelni.
Recet az AC-s harcok után kapsz és a versenyzés után.
jelenleg a honlapon tudsz vásárolni recből, de mindegyik csak bérlés, tehát csak egy kevés ideig tart...

(#37785) BP71 válasza Drenadar (#37784) üzenetére


BP71
tag

Tehát, ha jól értem, akkor a REC inkább csak kipróbálásra jó, és ha beválik, akkor UEC-ből veszed meg a hajóra a kipróbált dolgot.

(#37786) Drenadar válasza BP71 (#37785) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igen... annyi különbséggel, hogy RECből hajót is tudsz kipróbálni nem csak fegyvert.

illetve uecet én nagyon nem költenék a helyedben :)

(#37787) PhilBrick válasza BP71 (#37785) üzenetére


PhilBrick
őstag

késő...
mint az előbbi.

[ Szerkesztve ]

(#37788) BP71 válasza Drenadar (#37786) üzenetére


BP71
tag

Az UEC-hez nem nyúltam, még nem is tervezem. A nyomi kis Aurórámra felesleges bármit is vennem belőle. De a REC-ből bérelek rá valamit, szeretném már úgy kipróbálni a harcot, hogy nem csak belépek, kiválasztom nagy nehezen az ellenfelet és felrobbanok, mert szétlőnek.
Igazság szerint dumál folyton valamit, de nem értem mit, nem hogy még reagálni is tudjak rá.
Nem is értem, hogy lehetne ennyi idő alatt a pajzsra vagy a motorra több energiát adni, mire ránézek a panelra, már repkedek is apró darabokban.

[ Szerkesztve ]

(#37789) PhilBrick válasza BP71 (#37788) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ugye nem battle royalt játszol?:)

(#37790) Drenadar válasza BP71 (#37788) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ha gondolom megpróbálhatunk együtt ketten bemenni free flightba privát meccsre és akkor lesz időd próbálgatni azt a repülő koporsót :D

működik egyáltalán az AC?

(#37791) Nathan Boggs válasza Drenadar (#37790) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Végül mi kaptunk valamit a 100 milláért? Vagy csak azt a zászlószerűséget fogjuk kapni?

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#37792) BP71


BP71
tag

nowan: De azt próbáltam. Sajnos nem jó az angolom, most próbáltam kiszótárazni a játék leírását. Ha jól látom, akkor az egyikbe pontszámokat kell gyűjteni a másikban meg valamit lopni (?) és védekezni kellene.

Drenadar: hát, ha később lesz időd, megköszönném. Most jöttek haza a gyerekek edzésről, vacsora, családi élet, fekvés... Szerintem 21:00-21:30 között tudok jönni, ha neked is megfelel. Sajnos beszélni nem fogok tudni, mert mögöttem a párom alszik, a velem szemben levő szobába meg a gyerekek. Esetleg van megoldás a gépelésre?

(#37793) Drenadar válasza BP71 (#37792) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jah valahogy lehet chatelni is :)

(#37794) PhilBrick válasza BP71 (#37792) üzenetére


PhilBrick
őstag

Auroraval ne menj pvp-be, esélyed sincs!
Vandull swarmot javaslom, az kooperatív gépi ellenfelek ellen. Ott legalább lesz egy kis sikerélményed. :)

(#37795) Drenadar válasza PhilBrick (#37794) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hát majd bemegyünk freeflightba és viszem a legbénább gépem... Glaive :)
ez majdnem wanduul swarm lesz de csak én leszek ott :) rakéta nuku... :)

Jah és láttam én már idegesítő aurórát pvpben...

[ Szerkesztve ]

(#37796) BP71 válasza PhilBrick (#37794) üzenetére


BP71
tag

Vandull swarmban voltam, megcsináltam 2-3 hullámot, de meguntam. Ott még nekem is könnyű.
A problémám az, hogy a radar használhatatlan és nincs időm reagálni semmire.
Van valami ötlet a bal panel állítgatására? Nem igazán tudom, hogy működik. A pajzsnál például fel-le tudom húzgálni a csúszkát, de ha nyomkodom valamelyik funkció billentyűt, akkor megjelenik egy fehér csík mellette különböző méretekben. Lila fingom sincs mi lehet.

[ Szerkesztve ]

(#37797) Drenadar válasza BP71 (#37796) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

miért átláthatatlan a radar? nem tudom változtatta e valamit rajta de 1.2-ben elég sokat repültünk és elég jóra megcsinálták... :)

(#37798) BP71 válasza Drenadar (#37797) üzenetére


BP71
tag

Ebben a válaszban már leírtam (#37675) . A képen a jobb oszlopnál éppen elhúzó ellenség a radaron érdekes helyen található, ráadásul akármerre forgok soha nem lesz velem szembe. Az Elitben könnyebben átlátom a radart.

(#37799) GypsFulvus2 válasza BP71 (#37796) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Vanduul swarm könnyű aurorával? Akkor te született őstehetség vagy. REC-et csak a public match-ekben kapsz. Legkönyebb versenyzéssel keresni. Még aurorával is, ha csak bedöcögsz körhátrányban az utolsó helyen, időarányosan több REC-et kapsz, mintha végigtolnád a vanduul swarm 18 hullámát. Aztán ha lesz elég, bérelsz egy M50-et, amivel már nyerni is lehet, és onnantól kezdve dől a lé.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#37800) PhilBrick válasza GypsFulvus2 (#37799) üzenetére


PhilBrick
őstag

" megcsináltam 2-3 hullámot, de meguntam " ;] :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.