Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37301) Malibutomi válasza Menthirist (#37299) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez nekem is feltunt, a 20-30 fps mar tok simanak tunik benne ha nincs nagyobb akadas.

Cris99

Ja sok meg a bug, de az osszhatas jo. A legjobb resze az EVA.

[ Szerkesztve ]

(#37302) KO2 válasza macy (#37300) üzenetére


KO2
aktív tag

Én azt vettem észre hogy ha kiírja hogy Server full 2x egymás után. ( Először egy OK gombos ablak, másodszor a lift kis kék képernyője) akkor onnantól addig nem enged be amíg újra nem indítom a játékot.

(#37303) Menthirist válasza macy (#37300) üzenetére


Menthirist
veterán

Érdekes, én 7-ből 6x bekerültem, az első alkalom volt olyan, hogy server full-t kaptam.

Küldtem nekik issue council-ba egy ilyet. Látszik rajta amit mondok, a gpu usage nagyon ugrál szerintem azért mert a 3-as magtól nem kap számolnivalót, mert az el van úszva, miközben a legtöbb más mag félgőzzel megy. Viszont mivel a gpu nincs jól kihasználva így, emiatt az órajel sem jár maxon a powertune miatt.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#37304) Raulblanco


Raulblanco
aktív tag

52 perc az első crashig, illetve egyszer beragadtam a hajóval a javító állomáson, a 325A-nak nincs langing gear, és össze vissza rázkódott, nem lehetett vele felszállni, sem self destruct. vissza menübe majd universe megint.
Alfának tökéletes, szerintem jól tették hogy kiadták.

Viszont a Connie-t egyszer sem tudtam lehívni, mindig full-t írt arra, szóval gladiussal mentem másodjára.
325A gagyi, lecserélem.

[ Szerkesztve ]

(#37305) Malibutomi válasza Menthirist (#37303) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mar bekuldtem nekik meg a PTU-rol egy gpu grafikonnal. De volt mar olyan build ahol ment rendesen.
A jo oldala: lehet nyomni a VSR/DSR-t max felbontason mert ugyis keves az fps akkor legyen szep legalabb :)

(#37306) SkyS1gn válasza Malibutomi (#37301) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Még g-syncel se olyan folyamatos azért a 10-20. De amugy igazad van igen játékmotor függő mi a folyamatos mi nem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37307) Menthirist válasza SkyS1gn (#37306) üzenetére


Menthirist
veterán

arra akart utalni ő is és én is, hogy itt 10-15 fps nem olyan érzés mint máshol.

Malibutomi: jaja, mehet legalább a vsr :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#37308) Szőrös  válasza Raulblanco (#37304) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha landing pad full-t kaptok hajó lehívásnál akkor ki kell menni a platformra és másik dokkhoz vagy mi az átlebegni és ott lekérni.
Ha meg a ladik padlón estek át akkor újra le kell kérni a hajtó mert bugosan spawnolt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#37309) macy válasza Menthirist (#37303) üzenetére


macy
addikt

Na most sikerült bejutnom, gyakorlatilag 10-15 fps-em van, a GPU használat a grafikon szerint egyszer felugrott 62%-ra, amúgy 40-50 között mozog. A lapozófájl nálam 8GB, most húztam újra a windowst, nem foglalkoztam vele, megeszi az egészet, nem is értem miért.

(#37310) Yllgrim válasza macy (#37309) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ugyanazert amiert mindenkinek, most nem az optimalizalas az elso, hanem a stabilitas :U Ha mar stabil es ritkabban crashel be akkor majd foglalkoznak azzal hogy jobban is menjen, bar ennek annyira egyertelmunek kellene lennie, hogy a korabbi kb 100 a temahoz kapcsolodo hozzaszolasnak meg sem kellett volna szuletnie, max egyszer... :F

Mondjuk ha vegigolvassatok a korabbi par szaz hozzaszolast akkor mindegy is mit csinalnak meg, valamiert ugyis menni fog a :O

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#37311) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Van valamilyen új Pilot's Guide, vagy hasonló cucc, ami a repülési módokat és a billentyűkiosztásokat taglalja? Nagyon új és idegen nekem még, sok minden megváltozott.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#37312) Menthirist válasza Malibutomi (#37305) üzenetére


Menthirist
veterán

Most toltam annyit, hogy driverből (amd felületről) maximalizáltam a tesszelációt talán 8-ban vagy 16-ban, és force-oltam a vsync off-ot, a játékban pedig kikapcsoltam a motion blurt konzolból. Teljesen játszható 30 fps körüli értéket kaptam 1440-re VSR-ezve, és ugyan ugyanúgy ugrál a gpu usage, de legalább már az órajel is 1000 körül átlagolt. A hármas mag ettől függetlenül maxon járt, a hetes eléggé ki volt használva, a többi 40-60 között.

Megvolt az első antenna visszakapcsolásom :)

Jó lesz ez...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#37313) Malibutomi válasza Menthirist (#37312) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja en mindig ugy kezdem hogy:
r_motionblur 0
r_vsync 0

A felbontas meg 1440 vagy 3200 aztan akkor dolgozik a gpu is :)

(#37314) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hogy ne csak 2.0 legyen...foleg mert a live meg nekem toltodik :)

(#37315) Yllgrim válasza Malibutomi (#37314) üzenetére


Yllgrim
őstag

:C Szep ladik, hajo :)
:Y Jo lesz ezeket a helyeket majd bejarni :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#37316) Malibutomi válasza Yllgrim (#37315) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jobb also sarokban Bengal for scale

(#37317) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#37243) üzenetére


Yllgrim
őstag

Azert remelem kulon kulon es nem csomagban lesznek ezek a ladikok :U Ugy egeszen biztosan tobb fogyna. Korvett-et is bejelenthetnek, akkor eleg jo kis variacios tarhaz lenne, korvett-fregatt-rombolo, 1600-bol van 2 szuper hajod, ami a teljes ceges feladatkoroket jol tudna tamogatni, bar az a rombolo.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#37318) SkyS1gn válasza Malibutomi (#37313) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Na ezt kipróbálom, azért lehet a 8GB ram is kevés volt mert 7.5öt megkajált most 16gb-al.

Azt irta resctricted mode... de nem javitott semmit.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37319) PoeDameron válasza Yllgrim (#37317) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Há igen, csak ezek a játék végcéljai ám hajóilag. Azért én nem fosztanám meg magam attól a játékélménytől, hogy maradjon fejlődési lehetőségem, hogy mindig legyen előttem egy áhított cél. Ahogy Nostradamus is mondja: "Utad értelme nem a cél, hanem a vándorlás."

(#37320) Malibutomi válasza SkyS1gn (#37318) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nalam a motionblur kikapcsolasa javit az fps-en

(#37321) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Megnéztem 2.0-át, számomra használhatatlan. Phenom 2 csak 10-15FPS-t tud kipréselni magából. Majd költözés után meglátjuk.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37322) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na lejott a 2.0 az elso amit latok a hangarban hogy a 3 napja REC-ert berelt fegyvereim eltuntek.

(#37323) laci_8519 válasza Malibutomi (#37322) üzenetére


laci_8519
tag

Nálam is ez a helyzet. Az összes bérelt cuccom eltűnt. Fegyver és a hajók is.

A játék egy erős kártyával is max 30 fps-t produkál, szóval van még mit javítani. Viszont nemrég voltam bent és az összes küldetést meg tudtam csinálni. A service is működik rendesen. A kis drónok csak úgy forgolódnak a hajó körül. Nagyon jó lesz ez. :C

(#37324) Malibutomi válasza laci_8519 (#37323) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Irok a suportnak hogy akkor kerem vissza a REC-t

Javittatnom meg nem sikerult. Kell csinalni valamit a leszallason kivul? Vagy mi a menete?

(#37325) laci_8519 válasza Malibutomi (#37324) üzenetére


laci_8519
tag

Úgy csináltam, hogy N-el kiengedtem a landing geart még mielőtt megkezdtem a leszállást (így látod, hogy hová lehet leszállni), majd M-el auto pilóta, de ez nem működött mindig, és simán leszálltam. Pár másodperc múlva jöttek a drónok. A sérült fegyvereket is megjavítják, szóval full mindent.

[ Szerkesztve ]

(#37326) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

1.3-at le kell törölni és újra szedni az egészet vagy update is jó?

(#37327) Malibutomi
Okés, én is úgy teszek. :K

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#37327) Malibutomi válasza BlackDevil (#37326) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mindenkepp leszedi a 30gb-ot.
En friss telepitest csinaltam.

(#37328) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Mrfire latom hogy bent vagy, probalok oda csatlakozni.

(#37329) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En sajna nem tudok belepni...volt egy server full, a tobbi mind kicked... :(

(#37330) Diopapa válasza Yllgrim (#37310) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor kettőből nulla eddig,

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37331) Menthirist válasza Malibutomi (#37329) üzenetére


Menthirist
veterán

Engem 10 próbából 8x beengedett.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#37332) Malibutomi válasza Menthirist (#37331) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Vegul sikerult. Motionblur + vsync off 40 fps korul volt 1440 dsr-el.

(#37333) bladex73


bladex73
aktív tag

A 2.0 felrakása után a hangáramban a P52 Merlin egyik lesszálólába felfelé áll nem lefelé, ezért a hajó úgy néz ki mint ami lezuhant. A zenelejátszó továbbra sem működik. A kijelzője forog körbe körbe, és a USE gomb sem jelenik meg. A hangár kisebb részei, és a új Androméda részei bizonyos szögekben egy pillanatra eltűnnek, vagy kifehérednek. A városba a kiállított M50 hátsó hajtóművei komplett eltűntek. stb. stb. Azért vannak itt még gondok, és még ki sem próbáltam a űrben kavarást. Az a fura, hogy vannak totál új hibák amik a 1.3 ban nem voltak.

(#37334) macy válasza bladex73 (#37333) üzenetére


macy
addikt

Igen, a Merlin nálam is kicsit csálén áll.

(#37335) macy


macy
addikt

Mi ez a csend uraim? Mindenki csapatja? Na jó, kivéve Poe :D

(#37336) Diopapa válasza macy (#37335) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez a live build teljesítményre eddig a legrosszabb amit a B-től kezdve láttam.. :U

Tegye fel a kezét aki szerint ez bármennyire is normális. akár alpha akár nem.

Hozzáteszem már hajót sem tudtam kérni, mert a kezdő platformon szokás szerint nem reagálnak a monitorok a USE-ra... :(((

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37337) PoeDameron válasza Diopapa (#37336) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Legyen szar géped, és akkor el sem indul rajta a játék és nem fáj a fejed ilyen dolgok miatt. Nekem már egy optimalizált verzióhoz lesz csak szerencsém, annyira jó!! ;]

(#37338) macy válasza Diopapa (#37336) üzenetére


macy
addikt

Ja, nekem is volt, hogy 3-4-szer rá kellett nyomnom a billre, mert nem reagált. Hát, ez van, reméljük alakul majd a molekula. Felvettem kontaktnak pár embert, bár azt se tudom hogy működik ez a játékon belül.

(#37339) Diopapa válasza macy (#37338) üzenetére


Diopapa
addikt

Hetek óta tesztelem PTU-n és csak annyi a javulás, hogy a kifagyós bugok helyett újak jönnek be.. és most kitolják ezt a szemetet live-ra is. Pofátlanságnak tartom.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37340) Menthirist válasza Diopapa (#37339) üzenetére


Menthirist
veterán

A cpu limitet leszámítva a többi területen nem jött szemben velem olyan bug, ami totál lehetetlenné tette volna a játékomat. Pedig ma én is toltam vagy 5 órát. Én azt tartottam pofátlanságnak hogy hozzá sem nyúlhattam a PTU-hoz, úgyhogy én örülök hogy végre hozzáfértem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#37341) TESCO-Zsömle válasza macy (#37335) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

8-14 fps-sel nincs mit csapatni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37342) Diopapa válasza Menthirist (#37340) üzenetére


Diopapa
addikt

- Ha valami sz*r ne jöjjön live-ra.
- Ha játszottál / teszteltél volna, akkor kaptál volna meghívót a PTU-re, hogy utána ott idegesítsd magad, hogy nem fut.. :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37343) Menthirist válasza Diopapa (#37342) üzenetére


Menthirist
veterán

játszottam és reportoltam. Pláne játszottam annyit mint a 110 ezredik. Csak nem lehet mindenki CR rokona :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#37344) macy


macy
addikt

Most megint bent voltam, totál jó volt, játszható, apróbb röccenések. Kimentem a placcra, kb. 5 hajó volt kint, Aurora, Gladius, Mustang, Hornet. Egy darab Conie sem. EVA-ztam kicsit, besunnyogtam lekérni a hajómat. Természetesen Andromedat. Abban a pillanatban, ahogy kiírta melyik placc, elkezdett úgy szaggatni az egész cucc mint az állat. Kétszer körbefordultam a tengelyem körül, annyit késett az egér. Utána jobb lett, de korántsem olyan, mint mikor még nem volt bent Connie.

(#37345) Szőrös  válasza Diopapa (#37342) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ugyan Papa, az első ptu buildhez képest ez már egy lényegesen jobb cucc és csak még jobb lesz majd.
Legalább a többiek is szívnak egy kicsit. :D

Na én L itókázni. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#37346) Volfram42


Volfram42
senior tag

Én haverral kapcsolgattam a relét és röhögtünk meg ámultunk közben. Semmi problémám nem akadt. Sőt haver gariztatja a VGA-ját és azt hittük el se fog neki indulni, de működött az ideiglenes vga-n is.
Jó élmény volt.
Messze az egyik legjobb alfa verzió amivel volt szerencsém találkozni. Aki meg nem hiszi az még nem volt rendes nem sajtós alfát tesztelni soha. Ez ahhoz képest jó.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#37347) Menthirist válasza Volfram42 (#37346) üzenetére


Menthirist
veterán

játszottam már jobb alfát, de ettől függetlenül még élveztem a jelenlegit is. Reméljük mihamarabb feloszlatják a cpu limitet, aztán még jobb lesz.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#37348) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

99,96M jelenleg, elég közel járunk már. Most úgy néztem, hogy egy kicsit be is gyorsult, szóval ki tudja, szerintem 24 órán belül elérjük.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#37349) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Szerintem sincs kulonosebb gond vele, foleg hogy milyen utemben javitottak/javitjak.
Az elso buildeken nem lehetett bent lenni 5-10 percig sem, azota orakig lehet jatszani.

(#37350) Diopapa válasza Szőrös  (#37345) üzenetére


Diopapa
addikt

Rambóztam a Security porton, lelőttem valakit. Bementem az állomásra újra tankolni, majd elraktam a fegyvert, erre elteleportált a francba ki az űrbe.. Ott lebegtem EVA ruhában, se közel, se távol semmi.

@(#37349) Malibutomi: Lehet de minek... i7 alatt mindenen diavetítés.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.