Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36251) Volfram42 válasza laci_8519 (#36249) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az a jó ha megvan a kedvenced.

Közben megnéztem a cserehajó egy 300i.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#36252) PhilBrick válasza laci_8519 (#36249) üzenetére


PhilBrick
őstag

A Titan is LTI-s lenne most...

(#36253) laci_8519 válasza BOGO07 (#36250) üzenetére


laci_8519
tag

Tényleg érdekes, lehet, hogy azért nem kaptam meg, mert nem fektettem bele + pénzt. Mármint az upgrade ugye 0€-volt.

(#36252) nowan:Azt is megcsinálhatom, hogy beolvasztom a P-72-t, és úgy veszek egy Titan-t, de igazából felesleges, mert az LTI így is megmarad. Másik P-72-t meg azért veszek, hogy legyen még egy LTI-s alapom. Ezt ami most van Reddit-en vettem 24€-ért, remélem van még a srácnak akitől vettem. Meg kíváncsi leszek arra a hajóra. Addig nem lesz rajta upgrade amíg nem próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#36254) ttamashu válasza KO2 (#36225) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Erre ott lesz a béta időszak. Éles indulásra illene már balanceolniuk is

Szerk: töröltem a másik részét mert közben láttam jöttek válaszok rá :)

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#36255) Yllgrim válasza ttamashu (#36254) üzenetére


Yllgrim
őstag

Teljesen ertelmetlenek ezek a vitak a Hull vs minden mas kozott.

Ha valaki ramozdul a hullra vagy specifikusan 1-2 kontenerert megy a benne rejlo aru miatt vagy megszallja a hajot es elkoti az egeszet.

Csak az fogja szetloni aki eleve nem haszonszerzes celjabol fogja be hanem szorakozasbol.

Ez arra valo hogy biztonsagos rendszerek kozott nagy mennyisegu arut tudj minel hatekonyabban mozgatni, pl hadsereg szamara a meg biztonsagos rendszerbe eloszto kozpontokat feltolteni, kitermelt vagy legyartott arut nagy mennyisegben szallitani biztonsagosan. Aki ezzel kiteszi a labat a biztonsagos utvonalakrol az megnezheti magat.

A tobbi meg csempeszkedni, rizikosabb utvonalakra valo, azert van fegyverzete, vedelme...

Ha a Hull-al en csak biztonsagos teruleten maszkalnek, mert miert ne, akkor nem vinnek egy gramm kiseretet sem, a hadseregnek dolgoznek, ha nekik fontos, adnak majd mellem par hajot, ha nem akkor sem aggodnek. Tera-n nem hiszem hogy hemzsegnenek a kalozok, ha barmi van, leadok egy veszjelzest es mar jon is a lovassag.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36256) PoeDameron válasza Diopapa (#36244) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Kicsit most úgy érzem túltoltátok a lebecsülésemet :D , a játék nem kíván meg olyan horderejű befektetést, ami lehetetlen feladat lenne, és a PU még vagy 2 év mire élesedik, és utána még sok-sok évig üzemel a játék, tehát olyan lesajnáló kijelentés, hogy soha soha nem fogok játszani, mert most éppen nincs rá pénzem: ez lássuk be életszerűtlen, de rendben van, annak a számlájára írom, hogy tegnap kicsit túltoltam a HULL-ozást, és az biztos felb.szta néhány andromédás agyát. :D

Megjegyzem TESCO hónapok óta hullozgat csendesen, banut is néha megpendíti, ő a mi kukabúvárunk és benne már jóval korábban tudatosodott, hogy ezek nagyon komoly hajók lesznek, csak leszartuk ugye, mer áruszállító szerkezet, és az nem vagány. Tegnap azt hiszem tettem érte, hogy téma legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#36257) Yllgrim válasza PoeDameron (#36256) üzenetére


Yllgrim
őstag

Te vagy a tema te lutyoooooo :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#36258) vaakuum válasza PoeDameron (#36238) üzenetére


vaakuum
addikt

Ha nagy hajóra ágyúsnak nem is :P , de a kemény fejeddel mondjuk lövedéknek, azaz ágyútölteléknek jó lehetsz páncéltörő lőszernek ;]

Bocs, magas labda volt :R

#36239 milyen védőmet kell mosni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#36259) Diopapa válasza PoeDameron (#36256) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem írtam, hogy azért nem fogsz játszani mert nincs pénzed. Annyit írtam, hogy nem fogsz játszani. Aki látszólag ennyire érdeklődik, folyamatosan követi a fórumot stb és még is következetesen távol tartja magát a játék megvásárlásától arról azt gondolom, hogy annál ez egyfajta hobbi, nem is a játék a lényeg.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36260) Razzul válasza vaakuum (#36258) üzenetére


Razzul
senior tag

Szóval megerősítettnek vehetjük, hogy ha majd jönnek az S3-as rakéták akkor lesz köztük egy PoeDameron III DumbFire missile verzió is? :DDD

Stat crux dum volvitur orbis

(#36261) Razzul válasza Razzul (#36260) üzenetére


Razzul
senior tag

Bocsi az olcsó, piszkálódós poénért, nem akartam senkit megsérteni. :R

Stat crux dum volvitur orbis

(#36262) Szőrös  válasza Diopapa (#36259) üzenetére


Szőrös 
veterán

No igen, ennyi idő alatt már megspórolhatott volna rá legalább annyi pénzt, hogy a mostani olcsó starter packot megvegye.

Arról nem is beszélve, hogy Ylgrim is felajánlotta neki ajándékba .

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#36263) ttamashu válasza Yllgrim (#36255) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Mire lenyomtam az entert rájöttem, mennyire értelmetlen :D
Ezért is töröltem, csak te gyors voltál és olvastad, más talán nem is :P

Tea az élet!

(#36264) KO2


KO2
aktív tag

Ki tud valaki okosítani engem ? Kicsit képzavarban vagyok.

1.) Van ez a naponta változó akció, most épp pont a szállító hajók ha jól látom. De pl a Freelancer MAX ot nem találom de a Freelancer MIS-t igen. Pedig a MAX jobban szállítóhajó mint a MIS. Szóval nem igazán értem. Lehet hogy csak a speciális hajókat lehet most újrakapni ? Mert a MIS ugye ilyen volt. De akkor meg miért vannak ott a HULL ok?

2.) Mikor kezdődik ez a Minden hajós kiárusítás? Pl egy Vanguard Wardent is lehet majd venni olcsóbban? Vagy hogy megy ez?

Köszönöm a válaszokat, akkor ez csak limitált hajós esemény volt, minden nap más, és a végén meg ujra mind. Értem :)

[ Szerkesztve ]

(#36265) ttamashu válasza KO2 (#36264) üzenetére


ttamashu
aktív tag

A minden hajós kiárúsítás nem at jelenti hogy olcsóbbak leszenk, hanem a hét folyamán naponta elérhetővé tett hajók egyszerre mind lesznek kaphatók.

Akció nincs :D
(Kivéve mikor van, lsd starter pack ;) )

Tea az élet!

(#36266) PhilBrick válasza KO2 (#36264) üzenetére


PhilBrick
őstag

1. Frici Max-ot mindig lehet kapni. Ma estétől vasárnapig újra lehet kapni majd minden limitált hajót, amit az eddigi napokon.

2, Olcsóbb hajó nem lesz soha. Csomag van néha akciós, de hajóval ezt nem tehetik meg.

[ Szerkesztve ]

(#36267) BOGO07


BOGO07
tag

Csak nekem furcsa hogy a freleancereknél az alap az minden téren rosszabb bármelyik variánsnál?
Pl az alapnak 52 a raktere de a durnak és a misnek is annyi csak azok jobb fegyvereket meg scannert meg még sok mindent kapnak pluszba. Én azt várnám pl hogy a dur-nak az üzemanyagtartály sok helyet elfoglalhat mert a scannerek még ok mert az orrán van az a púp gondolom az az. Meg pl a dur-on nagyobb fegyverek vannak mint az alapon.

(#36268) KO2 válasza BOGO07 (#36267) üzenetére


KO2
aktív tag

Én úgy tudtam a plussz üzemanyagtartály a szárnyon van a DUR esetében.

Meg ez mind lényegtelen. Most alakítják át az alap Fricit. Ha azzal kész lesznek akkor meg a variánsait is. Szóval most az adatai amit látni lehet elavultak.

(#36269) PhilBrick válasza BOGO07 (#36267) üzenetére


PhilBrick
őstag

Az alap a legolcsóbb is közülük. Szerintem rendben van így.

(#36270) BOGO07 válasza PhilBrick (#36269) üzenetére


BOGO07
tag

Nem gond az csak kicsit fura. Én amúgy is későbbiekben egy durt szeretnék beszerezni mert a felfedezők közül amik 1 személyben is használhatók az a legjobb. Van rendes méretű raktere ha találsz valami értékesebbet fegyverzete a méretéhez képest szép és ugye a frici reklámból tudjuk hogy a hajtóművei a legjobbak üzemanyagtakarékosságban :) a scanner a jump engine meg a nagyobb tank csak extra ezekhez (bár attól lesz igazán felfedező de akkor is) :)

[ Szerkesztve ]

(#36271) PoeDameron válasza Diopapa (#36259) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Túlfantáziálod, csak így írásban meg videónézésben tudom kiélni magam most, szóval én így pörgök, ti meg úgy, hogy próbáltok bejutni a játékba hogy játszhassatok 10-20 percet, pedig tudjátok, hogy ez még nagyon fapados, de azért csak toljátok. Úgyanazt az ámokfutást csináljuk, csak ki ki a maga eszközeivel. :)

torzi, nekem gép is kell hozzá, nem 30 dolláron csúszik el a dolog.

vaakum: jól van, aztán ha összehulloztam egy idrisre valót, akkor átjöhettek megnézni hogyan állok fejre vele derék npc legénységemmel (első tiszt Amanda) :)

[ Szerkesztve ]

(#36272) pgabor26


pgabor26
tag

(#36273) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Valószínűleg az utolsó pár olcsó Aurora.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36274) Szőrös  válasza PoeDameron (#36271) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Úgyanazt az ámokfutást csináljuk,"

Erre most írtam valamit ami nem túl szívet melengető és a felmenőiddel kapcsolatos aztán töröltem.

Mindenesetre veled ellentétben, aki csak az agymenésit ömleszti ide, Mi teszteljük a játékot. Azért, hogy idővel használható és élvezetes játék legyen belőle.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#36275) BOGO07


BOGO07
tag

(#36276) Volfram42


Volfram42
senior tag

A sok versenyzőnek egy kis vidi.: [link]
Nem tudom, hogy mennyire jó ez a köridő, de nekem tetszett ahogy ment a srác.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#36277) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Jelentem volt egy 30 perces sessionöm kifagyás, meg minden nélkül.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36278) Diopapa válasza Nathan Boggs (#36277) üzenetére


Diopapa
addikt

Te eleve csalsz valamit, sokkal többször jutsz be és nem is akadsz meg annyiszor :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#36279) Drenadar válasza BOGO07 (#36267) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én is nagyon furcsálltam mindig is, hogy a spec alapján az alap friccinek jóval kisebb a fegyverzete kivéve a rakéták... semmi sem indokolja, és annyival nem is olcsóbb. bízom benne hogy azt még rendbe teszik, mert nekem akkor is az alap tetszik, állítólag a többi mind valamilyen kompromisszumosok...

(#36280) PhilBrick válasza Nathan Boggs (#36277) üzenetére


PhilBrick
őstag

csóóókos :P

De most tényleg, milyen neted van?

[ Szerkesztve ]

(#36281) BOGO07


BOGO07
tag

Hmm új negatív rekord a letöltési sebességemben már csupán 300.000 napot!! ír rá. :O Asszem ezt elnapolom. (amúgy csak a user mappát töröltem azt kéne ujratöltenie de hát az is sok idő)

(#36283) nowan: Én töröltem mert nekem most az alap játék is amint belépek kb 2 perc után a star citizen működése leáll
Gondoltam megpróbálom hátha ez megjavítja mert még van 1 napom a merlinből és kihasználnám.

[ Szerkesztve ]

(#36282) Nathan Boggs válasza Diopapa (#36278) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Csak nagyon sokszor próbálkozom és néha bejön :D

(#36280) nowan: UPC, nem tudom, hogy milyen sebesség, de ma telefonáltak, hogy lát hét múlva feltolják 500 megásra :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#36283) PhilBrick válasza BOGO07 (#36281) üzenetére


PhilBrick
őstag

A USER mappát nem kell újratölteni. :N

(#36282) Nathan Boggs
Én már a tizedének is örülnék....

[ Szerkesztve ]

(#36284) PoeDameron válasza Szőrös  (#36274) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Jaj hagyjál. Nem tudod felfogni, hogy nem elég jó a gépem, és megsértődsz hogy nem játszom a játékkal, ellentétben veled, aki a jövő nemzedékért küzdve teszteli a játékot, miközben mindketten tudjuk, hogy ez csak megideologizálása a napok óta tartó szopásdömpingnek, aminek az oka, hogy túl korai ez a verzió, de annyira kíváncsi vagy, hogy újra és újra nekimész a bugokkal teli játéknak. :D

Fejezzük be szerintem, mert jön a modi aztán mindig nekem okoskodik, miközben ártatlan vagyok, mint a húsvéti nyuszi.

(#36285) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Anvil Crucible Q&A

"But we will be going into more detail on salvage hopefully soon."

F*ckyeah! ;] Soon is never soon enough... :O

A Miller ERS-t (állványzat) kiváltották a drone-ok. Dolgoznak a hajók vontatásának pontos módján, ha meglesz, akkor a Crucible fog kapni egy modult, ami a Scarab-ot (dokk/garázs) lecseréli vontatófelszerelésre. A Scarab egységbe bedokkolt hajók rakományként működnek így útközben is javíthatók. A Salvage és a Repair mechanizmus kéz a kézben fog járni. A Salvage során szerzett komponensek és anyagok a javítás során hasznosíthatóak lesznek.

Balance: arra törekszenek, hogy egy egyetlen fő irányította Crucible 15 perc alatt meg tudjon javítani egy súlyosan sérül Hornet-et. Egy teljesen felszerelt legénység számára kihívást fog jelenteni ugyanezt a feladatot 2-3 percen belül letudni. Ezek "fehértáblás" becslések, lényegesen változhatnak mire a rendszer implementálásra kerül és a közösség elkezdi nyúzni.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36286) Drenadar válasza PoeDameron (#36284) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

voltak esték, amiket végig tudtunk játszani együtt 1.2-ben pl, és nem a bugokról szólt, hanem már a szórakozásról...

szóval ezt most nagyon nem találtad el... a mostani állapot PTU meg olyan amilyen. Nagyon szép és nagyon hangulatos, nagyon jó lesz!

(#36287) Szőrös  válasza PoeDameron (#36284) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem a gépedről van szó te szerencsétlen hanem arról, hogy azt az agymenést amit itt csinálsz egyenértékűnek tartod azzal amit mi teszünk pedig messze nem az.

Na mindegy befejezem mert tényleg nem tudsz túllépni a "write only" módon.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#36288) Drenadar válasza Szőrös  (#36287) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ő nem write only :D ő Troll only :D

(#36289) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Mintha tegnap mondtam volna, hogy a parttalan vitákat kéretik mellőzni! :(((

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36290) PoeDameron válasza TESCO-Zsömle (#36285) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

A javítás folyamatát hogyan kell elképzelni? Drónok automatice csinálják, vagy azért van lehetőség manuálisan is bíbelődni, hogy mittudomén sérült a motor és akkor össze kell rakni mint egy logikai feladványként a különböző elemeket? Erről mintha lenne már valami anyag.

(#36291) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Újabb 50.000 meghívót küldenek a PTU-ra, valamint van új patch is.

[ Szerkesztve ]

(#36292) Szőrös  válasza PhilBrick (#36291) üzenetére


Szőrös 
veterán

Már szedjük lefele ( ts-en vagyunk páran ), csak notes nincs hozzá. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#36293) TESCO-Zsömle válasza PoeDameron (#36290) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Úgy kell elképzelni, hogy elolvasod a róla szóló cikket.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36294) Menthirist válasza PhilBrick (#36291) üzenetére


Menthirist
veterán

és még az újabb 50k-ba se fértem bele? nevetséges.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#36295) PoeDameron válasza TESCO-Zsömle (#36293) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Bocs, hogy rákérdeztem, gondoltam ha már annyira benne vagy a Crucible részleteiben, akkor két mondatban lesz kedved vázolni, hogy hogyan történik. :)

(#36296) laci_8519


laci_8519
tag

Alakul ez csak lassan. Még mindig kidobál, de már el tudtam menni 1-2 küldetésre. Az FPS érték is javult egy keveset. Érezhetően simábban megy a játék. A beakadások még megvannak, de ritkábbak lettek.

(#36297) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

O igen. Megjott az invitation a 2.0-ra.
Vagy nem...meg nem olvastam vegig. :)

[ Szerkesztve ]

(#36298) Mattyokar válasza Malibutomi (#36297) üzenetére


Mattyokar
tag

bosszantod itt Sapkást...
elvileg ez az 50.000 már az adományozási sorrendben történik.

BOGO ügynök!
Ma együtt vanduhajkodtunk egyet, Merlinnel voltál, nagyon jól aprítottad őket.
Lefagyott a játék, vagy kiléptél?
(nekem utána lefagyott. REC-et se kaptam. De a REC-es vásárlásom sem fizette ki)

[ Szerkesztve ]

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#36299) Drenadar válasza PhilBrick (#36291) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de szuper... eddig se volt könnyű belépni egy szerverre... most majd még jobb lesz... :W

(#36300) TESCO-Zsömle válasza PoeDameron (#36295) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Minek? Úgysem olvasnád el...

Ha le lehetne írni 2 mondatban, nem születik róla egy több oldalas design-doksi.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.