Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8537) Kergeboci válasza jookomak (#8535) üzenetére


Kergeboci
tag

így visszagondolva mi volt 4 évvel ezelőtt, én örülök annak a néhány darabnak is.

De még az egyszeri fóti, blonder, brandecker, dósai nem nagy szám sörei is jobb választások mint egy Arany Ászok, ráadásul hasonló árkategóriában (arról nem is beszélve ha ezek szűretlen változati jönnek elő ala Palóc vagy a Sümegi főzde)

Amúgy meg, az én részemről a néhány darab: Serforrás IPa, Zip's Saisson és Golden Ale, Távoli Galaxis, Stari sörök (ír vörös, szűretlen búza), Legenda első főzetek (régi pony, bruttal bitter, jokerface, pokerface, black jack, katalin cárnő, ), Grabanc féle IPA-k (két komlós, húsz komlós, búza élesztős), hopfanatic agymenések (bitterfly, nohoplimit, importer), de még a korábban lenézett rizmájer is meg tudott lepni a sűrű búzájukkal és a füstölt stoutjukkal (mondjuk ebből még egy kevésbé bubisat merek remélni).

én várom továbbra is az új versenyzőket, akkor is ha volt, talán a fenti listánál nem bővebb, rossz élménnyem is :DD

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.