Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) leslieke válasza Orlin (#13399) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát, lehet, hogy szeptember 12-én kiderül. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13402) duvi válasza leslieke (#13401) üzenetére


duvi
nagyúr

Almáskert, ha jó lesz a termés? :DDD

(#13403) David3 válasza duvi (#13402) üzenetére


David3
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#13404) leslieke válasza duvi (#13402) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akár. Még nem tudom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13406) Andrasxy


Andrasxy
tag

Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni,hogy miért nem tudok kimenö hívást indítani (S8500 telefonról van szó)
Ha hívást akarok kezdeményezni akkor folyton foglalt hangot ad a telefon és azt írja ki hogy hívás korlátozva. (vodafone)
Még a 1270-se tudom felhívni hogy esetleg a szolgáltó tiltotta volna le.
SMS az müködik rendesen.
Egyenlegemmel nincs gond.
Hol tudom beállítani a hiváskorlátozást? Mert konkrétan ilyen menüt sehol nem találok.(S8500 Wave, bada 2.0)
Korábbi telefonomjaimba, ha jól emlékszem volt ilyen menü is.

Elöre is köszönöm a segítségeteket.

(#13407) David3 válasza Andrasxy (#13406) üzenetére


David3
őstag

Szia!

A kimenő hívások korlátozására semmilyen beállítást nem találtam. A bejövő hívásokat lehet tiltani, ha pl. ismeretlen számról hívnak, de akár egy meglévő számot is letilthatsz.

Próbálj meg egy szoftverfrissítést, mert szerintem ez szoftverhiba. Multiloaderrel tudsz frissíteni, erről a badablog-on találsz leírást.

(#13408) Andrasxy válasza David3 (#13407) üzenetére


Andrasxy
tag

Köszi!

Minden esetre érdekes, mert már 3-4 hónapja ugyan ezt a szoftvert használom ,és még soha semmi baj nem volt vele.

Tegnap este még telefonáltam (én hívtam), ma meg már nem tudok hívást indítani. :(( :((( :o :F

(#13409) David3 válasza Andrasxy (#13408) üzenetére


David3
őstag

(#13410) gelbelex válasza Andrasxy (#13406) üzenetére


gelbelex
őstag

Érdekes, nekem a Turko 6.1 CFW csinált hasonlót a Wave II-n, rögtön a felmultizás után...

[ Szerkesztve ]

(#13411) duvi válasza Andrasxy (#13408) üzenetére


duvi
nagyúr

Tedd át a sim kártyádat egy másik telóba. Ha ott rendben műxik a kimenő hívás, akkor nem a szolgáltató a hunyó, hanem a telefon. Nyomsz egy részleges vagy teljes visszaállítást és próba. Előtte minden személyes adatot mentsél le! Végső esetben pedig marad a multis szoftver frissítés.

(#13412) gelbelex válasza consono (#13397) üzenetére


gelbelex
őstag

Biztosan megvárom a WP8-at (és a felhasználói tapasztalatokat is), mert most úgy vagyok a Wave II-vel, mint Goldmen75 három héttel az GSII vásárlása előtt: Elégedett vagyok a badával... :K

(#13413) David3 válasza gelbelex (#13410) üzenetére


David3
őstag

Találtál megoldást erre a hívás letiltására? Az egyik Wave II-n, amire felraktam, ugyanezt csinálja...

(#13414) David3


David3
őstag

(#13415) gelbelex válasza David3 (#13413) üzenetére


gelbelex
őstag

Sajnos nem. A "megoldás" a gyári LB1-SEB lett.
Nincs benne XEH, de magyar menü és billentyűzet igen; és meglepően stabil. :C

(#13416) David3 válasza gelbelex (#13415) üzenetére


David3
őstag

Köszi! Érdekes, tegnap a fórumban írták, hogy jó ez a Turko CFW, és én is felraktam két telóra, és jó. Valakinek jó, valakinek nem.... fura.

(#13417) Storms


Storms
őstag

Felraktam ezt: Idegen Szavak Gyűjteménye, samsung apps-ból, de akármilyen szóra rákeresek, egyből hibár ír ki. Kell ehhez net ?

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13418) David3 válasza Storms (#13417) üzenetére


David3
őstag

Igen, WiFi vagy 3G kell hozzá mindenképp!

(#13419) Storms válasza David3 (#13418) üzenetére


Storms
őstag

De csak addig míg letölti egyszer, vagy mindig ha használni akarom? Szótárt kerestem és ezt adta a kereső elsőnek.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13420) David3 válasza Storms (#13419) üzenetére


David3
őstag

Mindig élő internetkapcsolat kell. Milyen szótárra van szükséged? Az angol-magyar szótárunk már elérhető az apps-szen, a német-magyar pedig már készülget.

(#13421) szebev válasza Andrasxy (#13406) üzenetére


szebev
senior tag

Szia!

Nekem is volt hasonlo eset,de nekem bemondta 1 hang, hogy az en(!) keresemre le lett tiltva a hivasok kezdemenyezese.... Mondom
mi van ? Felhivtam a Telenort,mondtak csereljek szimet.Kicsereltem,de az uj szimmel, meg
mar sms-t sem tudtam kuldeni! Megint hivtam Telenort,azt mondtak csinaltak vmit a rendszerben es lehet elallitodott vmi. Ki kellett kapcsolnom a telot 15percre ,aztan vissza es utana jo lett! Ez a sztorim. Probald hivni a Telenort mas telorol es mond el a bajod,mert nem biztos,h a teloval van baj !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#13422) kisfer


kisfer
aktív tag

Üdv.

Vennék eladó telefont ha vkinek lenne akkor írjon privit!

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#13423) consono


consono
nagyúr

Rossz hír a Badának, ha igaz...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13424) TomWexX válasza consono (#13423) üzenetére


TomWexX
addikt

Sajnos akár még igaz is lehet. De erre azért lehetett számítani....

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13425) Dhampir válasza consono (#13423) üzenetére


Dhampir
félisten

Ne már, a Bada még csak most kezd igazán fellendülni.

(#13426) s4tch válasza consono (#13423) üzenetére


s4tch
veterán

Miért rossz hír? Tizenen nem fognak menni a badás szoftverek? Legfeljebb ennyit lehet sajnálni az egészben, már ha egyáltalán igaz a hír...

[ Szerkesztve ]

(#13427) consono válasza s4tch (#13426) üzenetére


consono
nagyúr

Te a Bada után bizalmat szavazol a Tizennek? :Y

"In God we trust. All others must bring data"

(#13428) qantum


qantum
senior tag

Van eladó WAVE 2 -m, ha esetleg érdekel valakit.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#13429) s4tch válasza consono (#13427) üzenetére


s4tch
veterán

Nem ezt írtam. :) De ha valaki sajnálná esetleg a badát, arra sincs oka, ha a tizenen futnának a régi szoftverek.

(Pár héten belül lejár a 2 év hűségem, megyek droidra, tableten eléggé bejött, úgyhogy a legkevésbé sem fog izgatni a bada sorsa...)

(#13430) consono válasza s4tch (#13429) üzenetére


consono
nagyúr

Én egyelőre azt sem látom, hogy lesz e bármi a Tizenből... Már annyira az Intelnek sem érdeke, mióta megy a Droid Intelen is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13431) s4tch válasza consono (#13430) üzenetére


s4tch
veterán

Hát akkor meg min fog Virus Pangot játszani a csajom?! :Y :DD

(#13432) Necro_Ramone válasza Dhampir (#13425) üzenetére


Necro_Ramone
tag

Fellendülni? Két éve áll a földben...

(#13433) David3 válasza consono (#13423) üzenetére


David3
őstag

Olvastam én is, egyelőre csak pletykálnak... év végéig mindenképp kiderül. Bár, annak örülnék a legjobban, ha a Samsung mondana valamit hivatalosan, mert ez így nem állapot...

(#13434) ABal válasza David3 (#13433) üzenetére


ABal
őstag

A Samsung soha nem tartotta fontosnak, hogy bármit is kommunikáljon a felhasználók felé a badával kapcsolatban. Mindent innen-onnan tudtunk meg. Ha egyszer hivatalosan is vége lesz, azt sem fogják közölni velünk. Majd rájövünk magunktól.
Milyen jó, hogy már nem kell ezzel foglalkoznom. A Wave meg egy gyönyörű telefon és médialejátszó a mai napig, ezen már nem változtat semmi.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13435) San398 válasza Dhampir (#13425) üzenetére


San398
őstag

Azért érzed az iróniát a kijelentésedben ugye?(mert ezt nem gondolhattad komolyan :DDD )

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13436) richies


richies
senior tag

tudom senkit sem erdekel, de miota nincs bada-m, minden jo :)
minden hasit, minden mukodik, mint kellene... :)
no more headache...

Rozsomak of Power

(#13437) TomWexX válasza richies (#13436) üzenetére


TomWexX
addikt

+1 :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13438) Orlin válasza Necro_Ramone (#13432) üzenetére


Orlin
addikt

:C

Azért kiváncsi lennék ha nem nyalom be a Bada felzárkózásást a IOS és az Android-hoz akkor is így éreznék-e késztetetés új telfonra?!Vagy csak a csalódotság a használhatatlan alkalmazások a lefagyások kikapcsolgatások a hitegetés a 2.0-val és a kapott hibás rendszer vezetett ide?!
Vagy a nagy telefon dömping a havi szinten megjelenő telefonok ugyis új telfon vételére késztettek volna?! :F :U

Az LG Optimus 4X HD nagyon csinos is gy elsőre ;] :B
Kár,hogy 100 felett nem nagyon adnék telefonra...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13439) ABal válasza Orlin (#13438) üzenetére


ABal
őstag

A Wave-nek mára technikai értelemben kitelt az ideje. Valószínűleg akkor is nézegetnéd a kínálatot, ha minden rendben lenne, így meg aztán pláne.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13440) ABal


ABal
őstag

Mivel ma van leslieke névnap, hát Boldog Névnapot!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13441) consono


consono
nagyúr

Rebellos megfixelte a Badadroid SD kártya kezelését, ha valakit érdekel a dolog, itt a link:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=29942341&postcount=12

Hogy működjön kell hozzá a Slim ROM-om, vagy át kell nevezni Mike polishblood.whatever_ver_whatnot12.img-t system.img-re ;)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#13443) anrab válasza consono (#13441) üzenetére


anrab
addikt

köszönjük szépen. :R
persze hogy érdekel :K

(#13445) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

ma csinált egy érdekeset a drága telóm.. sim kártyát cserégettünk benne, amihez ugye aksit ki kell venni. Visszakerült bele az én kártyám erre rögtön kiírta h akkumlátor lemerült, amikor 5 perce előző sim-el két csík is volt o.O szenvedett fél órát a teló h lemerül.. lemerül.. aztán egyik pillanatról másikra, fényerő vissza meg minden, megnézem aksi 23%on. ez mi volt? :U

(#13446) chubii válasza Blood Mage (#13445) üzenetére


chubii
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék. Nagyjából 2 hete ugyanezt csinálja az én telefonom is. Van,hogy ki sem kell vennem az akkut hozzá....

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#13447) Aryes válasza consono (#13441) üzenetére


Aryes
nagyúr

És ezt a polishblood.whatever_ver_whatnot12.img-t honnan lehet fellelni?
Az sd-t már nyugodt lélekkel lehet használni, az adatok biztonságban vannak, nem keféli el a fájlrendszert?

(#13448) consono válasza Aryes (#13447) üzenetére


consono
nagyúr

Hehe, félreértettél :) Pont az a lényeg, hogy system.img-nek kell lennie a rendszerparticiónak ;) Mint a Slim ROM-ban. Elvileg biztonságos az SD, persze backup a jóbarátunk, nbates66 tesztelte, nála nem volt gond. Én nem tudom már kipróbálni...
Nem lennék meglepve, ha valaki okos ember csinálna erre alapozva SD-ről bootoló verziót, az talán még nagyobbat dobna a sebességen...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13449) RetepNyaraB válasza Blood Mage (#13445) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha bada 2.0 van rajta, akkor teljesen megszokott :DDD
Samu feature, ne unatkozzék a júzer. Fos az akku kezelése picit ;]

Ha 1.2, akkor esetleg kezd megfeküdni az akksi...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13450) sampe


sampe
aktív tag

sziasztok!

Egyszer már írtam a topikban, egy bizonyos hiba miatt, ami akkor jön elő mikor a wifit és a böngészőt használom. A hiba ismét előjött, de olyan szinten, hogy a telefon csak annyit ír ki hogy Samsung Wave S-8500 és setovább. Mit lehet tenni?
köszönöm
üdv
Sampe

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.