Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) doctorur válasza F-ECT$ (#1998) üzenetére


doctorur
tag

Lehet, hogy ez már az a szint, ahol a WIII van most. Reális, hogy eljutottak a W1-2 esetében is erre a szintre, de gazdasági megfontolásból várnak a hivatalos kiadással.

(#2002) leslieke válasza F-ECT$ (#1998) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kies szerverről szedhető le a CheckFus Downloaderrel, ami innen letölthető: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2003) LACENTO


LACENTO
csendes tag

Sziasztok.
Kérdezném,hogy a 2010.07.hóban megvásárolt R-66 navinál most miért lehet piros lakat a navigáció ablakban. A térkép és hangnál pedig nyitott.Újra meg kell vásárolni ?
Indításnál az írja,hogy "Aktiválás szükséges" :F

(#2004) sittes79 válasza leslieke (#1997) üzenetére


sittes79
addikt

Ha jó kód kiolvasó vagyok akkor ez már decemberi version!?

(#2005) leslieke válasza sittes79 (#2004) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, decemberi verzió szerintem is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2006) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Hát bazz...ez is ugyanazt csinálja...amint belépek az Apps-ba most pl be akartam jelentkezni, ujraindul................szerintetek??? Vodás Firm óta ez van minden bétávak, KK5-7 mnost ez is....nem lehet valami beállítási gond?

(#2007) San398 válasza Goldmen75 (#2006) üzenetére


San398
őstag

Egyéb hiba az Apps hibán kívül? Valami javulás van?(gyorsabb, stabilabb)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#2008) consono válasza San398 (#2007) üzenetére


consono
nagyúr

Állítólag a browser sokkal jobb, gyorsabb lett, nálam még nincs fent, a 8530 CSC-jét nem ette meg... Ráadásul megint tehetem vissza az 1.2-t, hogy leformázza az FFS-t, mert most már máshogy nem tudja...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#2009) duvi


duvi
nagyúr

KIES frissült nálam is. (2.1.1.11124_17) Végre magától kiszedte a gépnevet a szoftver verzióból. Cserébe még mindig nem frissíthetőt ír ki :U Pedig benne van a (TMH) is a névben. Na most mi a franc baja van akkor :F

-Mai nappal felkerült az appstoreba a régebben is említett The Adventures of Tintin™: The Secret of the Unicorn - The Game Gameloft játék. Jelenleg ingyenes a játék és elég neki az 1.2 rendszer is. Viszont egyedül a Wave III van megjelölve kompatibilis készüléknek. Telefonon nem is kínálja fel az 1.2-es Wave II-re :( Gondolom ez megint csak a Wave III népszerűsítésének a része.
-Szintén ma került fel a Battle Frogging II The Invasion játék. Ingyenes / 2.0 kell / Wave III- Y-M kompatibilis.

(#2010) Goldmen75 válasza San398 (#2007) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ennyi idő alatt még semmi extra:D kb 5 perce van fenn....

Na bazz....caller image csere, reboot....faxom tele...............

Ahogy néztem a régebbi bétákat, az a bizonyos FOTA nem volt bennük, nem lehet az okoz galibát nálam??

[ Szerkesztve ]

(#2011) leslieke válasza duvi (#2009) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó sok helyet foglal ez a TinTin játék.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2012) consono válasza Goldmen75 (#2010) üzenetére


consono
nagyúr

FOTA már volt a KK5,KK7-ben is, az nem okozhat galibát. Mentést állítottál vissza? Az inkább okoz gondot...

"In God we trust. All others must bring data"

(#2013) Goldmen75 válasza consono (#2012) üzenetére


Goldmen75
őstag

cask a névjegyzék meg a memo-t raktam vissza
de a vodásnál sose csinált ilyet csak ezeknél az újaknál

Pont ezt mondom, hogy előtte nem volt FOTA, cask a KK5-7 meg ebben...Nézd meg a vodásat pl abban nincs

[ Szerkesztve ]

(#2014) aurel343


aurel343
tag

Nincs benne PSH :W

(#2015) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Ha jól látom, akkor ez az új KL6 dec. 28-ai, és az S8530-as verzió magyar? Mert ha igen, akkor lehet át kéne rakni azt a csc-t, ahogy consono írta, hátha megy a Wave I-en is... Csak hát igen, a backup sok macerával jár.

update: Látom, már kipróbáltad. Hát, kár hogy nem sikerült... Akkor várok, jó lesz még a KK5 egy ideig.

(#2016) leslieke: Ezt reggel leszedtem, jópofa kis progi. Csak mint kommentben is odaírtam, nem használható semmire igazán, max. unaloműzésre. :)

[ Szerkesztve ]

(#2016) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Még egy érdekesebb program került fel ma: Drums HD Dobprogram, Wave 1-2-3-ra, ingyenes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2017) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Csak újraindulgat, most pl kiléptem a rajzolóprogiból s reboot....

(#2018) aurel343


aurel343
tag

Remélem lesz PSH-s változat. Ebben sajnos nem tudom szinkronizálni a névjegyeket a gmail postafiókommal. A többi rész nálam működik. Az Apps is. Már töltöttem is le egy jó kis témát:) FB és Twitter ebben sincs, magyar nyelv nincs. Nálam még nem indult újra.

(#2019) Tomajdon válasza aurel343 (#2018) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Én azt remélem, hogy megjelenik egy XEH változat is. :) Addig nem cserélem le a KK5-t.
Twitter és Facebook letölthető a Samsung Appsból.

(#2020) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Az új Kies simán felismeri a W3-at, és a korrekt "Ez a legfrissebb készülékszoftver" üzenet fogad. Program telepítése is működik.
A telefon alapból, gyárilag Kies módba van állítva, csak csatlakoztatni kell a telefont. Háttértár módhoz viszont be kell mászni a menübe és ott engedélyezni, mivel nincs felugró ablak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2021) Goldmen75 válasza aurel343 (#2018) üzenetére


Goldmen75
őstag

Apps is megy nálad, ott sem reboot-ol??? Akkor nálam mi lehet szerintetek??? Kezdek ideges lenni...

(#2022) aurel343


aurel343
tag

Az Apps wi-firől simán megy. Minden működik, nem volt újraindulás. Csak a PSH hiányzik. Várok még pár órát hátha a török testvérek buherálnak egy kicsit, ha nem akkor megy vissza az előző.

[ Szerkesztve ]

(#2023) Goldmen75 válasza aurel343 (#2022) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hát, nem értem én ezt akkor.....lehet a kütyümmel hiba?

De végre műxik a Touch Facebook. is:D De a Fruit ninjám megint nincs meg:(

[ Szerkesztve ]

(#2024) consono válasza Goldmen75 (#2023) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam is OK az apps... Próbáld meg lebackupolni az SD-det és leformázni, hátha az a baj...

"In God we trust. All others must bring data"

(#2025) Goldmen75 válasza consono (#2024) üzenetére


Goldmen75
őstag

SD, Sim mindig benn hagyom...formázzam le azt momndod?

(#2026) aurel343 válasza Goldmen75 (#2025) üzenetére


aurel343
tag

Mondjuk én sem veszem ki soha. De eddig nem volt vele gond.

(#2027) doctorur válasza duvi (#2009) üzenetére


doctorur
tag

Nálam is ua.
A fene se érti ezt a kiest.

(#2028) aurel343


aurel343
tag

Tulajdonképpen nekem nem is kell a PSH, csak a gmail-es névjegyek. Hogy szerezzem meg őket?

(#2029) Goldmen75 válasza aurel343 (#2028) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hogy az a ......................... úgy néz ki a memkari szórakozott velem eddig...........
na most vagy kicserélem, vagy itt az idő hogy 16-ost vegyek:D

Most már csak 1-et nem értek, mi köze a firm-nek ahhoz hogy milyen alkalamazásokat szedtem le eddig, mert a vodásnál igen ezeknél pl jópár eddig letöltöttet nem jelenít meg!
Pl fruit ninja..stb

[ Szerkesztve ]

(#2030) Dhampir válasza duvi (#2009) üzenetére


Dhampir
félisten

A Tintin egész terjedelmes: 665.96MB :Y

(#2031) San398 válasza Goldmen75 (#2010) üzenetére


San398
őstag

Köszi neked is és consono-nak is! Várok majd ha többen tesztelték és több infó lesz róla!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#2032) Orlin


Orlin
addikt

hello!

ha képeket keresek a telóra milyen méretben kell keresnem,h mondjuk mind a 3 "lapon" elfoglalja?

1280x800 ?

köszi!

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#2033) leslieke válasza Orlin (#2032) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1200x800

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2034) Goldmen75 válasza consono (#2024) üzenetére


Goldmen75
őstag

Köszi a tippet! A memkari volt a ludas!!! Cseréltem másikra...

(#2035) Dhampir válasza leslieke (#2016) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezek a jó kis alkalmazások, amiket Te és duvi belinkeltetek, vajon meddig tölthetők le?

Nem lehetne lementeni őket a számítógépre? :F Sajnos nincsen nálam a Wave.

(#2036) leslieke válasza Dhampir (#2035) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell a letöltéshez telefon. Indítsd el a Kiest, jelentkezz be a Samsung Appsba (ez fontos!!), és töltsd le, ami kell. Amikor lesz telefon is, újra bejelentkezel és akkor telepíted.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2037) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Megjelenhetne az S8500 magyarul is... SamMobile-on ez van odaírva:

GT-S8500 S8500XXKL6 ## *2011 December S8500OXAKL6 Poland

GT-S8530 S8530XXKL6 ## *2011 December S8530OXDKL2 Hungary

(#2038) F-ECT$ válasza Dhampir (#2030) üzenetére


F-ECT$
titán

Droidon a 9 mm kb 2.3 gb-ot foglal :)

Dive ever, work never.

(#2039) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Wave 3 dokumentumkezelő gyors teszt: xls, doc, pdf, txt fájlokat próbáltam, a fájlokra bökve a Polaris Office program mindet gyorsan megnyitja. Az első kettőt szerkesztő módban is megnéztem. A szerkesztés előtt a Polaris Office átmozgatja egy csak általa elért helyre. Szerkesztés után is ide engedi menteni. A kész fájlt a Polaris Office menüből indításával lehet "kimenteni" a telefon memóriájába vagy a memóriakártyára.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2040) ADAM1337 válasza leslieke (#2039) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

És tud tördelni pdf-et is ?

(#2041) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na erre varrjon valaki gombot....
A vodás s azelőtti rom-oknál, le tudom szedni az összes eddig letöltött alkalamazást, játékot. Az újabbak "miatt" nagyon sok meg sem jeleni, hogy már leszedtem (ashpalt, farm frenzy, fruit ninja stb...) Ez miért lehet vajon? (Se kiesben, se mobilon)

Várjunk csak....az magyar volt..ezek meg nem...lehet régiós a probléma???

[ Szerkesztve ]

(#2042) leslieke válasza ADAM1337 (#2040) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudja. :N
Viszont fel lehet vele olvastatni a szöveget. Kész röhej, ahogy angolul olvassa a magyar szavakat. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2043) samsung1920


samsung1920
csendes tag

Ez az új bada 2.0 béta ami magyarul kijött most, wave 2 re, letöltési linket valaki tudna küldeni?! Köszönöm! :)

(#2044) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Wave 3 kijelzőjéről:
betekintési szög: szinte vízszintesen is látni a kijelzőt.. persze így meg nem lehet olvasni. :DDD színek szépek, élénkek, a szövegek jól olvashatóak.
fényerő: 1-10-ig lehet skálázni, én 3-ason használom, nem szeretem ha vakít. Van automatikus fényerő állítás is, illetve energiatakarékos mód is bekapcsolható. A fényerőt böngészés közben külön lehet állítani.
fogyasztás: az eddigiek alapján kb. 2-3 naponta kell majd tölteni. De ez erősen függhet a használat mennyiségétől és típusától is.
méret: az első 2 napban volt furcsa a Wave1 3,3"-os mérete után.. most már fordítva van. Az a furcsa, hogy az a telefon kisebb. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2045) TomWexX válasza leslieke (#2044) üzenetére


TomWexX
addikt

Pentile matrix mennyire zavaró? Ha jól megnézed, akkor már szőrösek a betűk nem?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2046) rizso válasza leslieke (#2044) üzenetére


rizso
addikt

Mondtam, hogy furcsa lesz a WaveI kisebb mérete :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2047) leslieke válasza samsung1920 (#2043) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

S8530XXKL6_S8530OXDKL2_XEH.zip

jelszó: samfirmware.com

Sammobile megjegyzése: Incomplete firmware before flashing your device always check our forum!
Azaz nem full verzió, telepítés előtt mindig nézd meg a fórumot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2048) Goldmen75 válasza leslieke (#2047) üzenetére


Goldmen75
őstag

1-re nincs magyar?:D

(#2049) samsung1920 válasza leslieke (#2047) üzenetére


samsung1920
csendes tag

Köszönöm! Még nem teszem,fel akkor hátha valaki valamit ír róla..:)

(#2050) leslieke válasza TomWexX (#2045) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pentile matrix: nem zavar. Biztos jól megvan. :DDD

Betűket túl közelről nem tudom megnézni, normál távolságon belül egy picit talán látszódik. Ahonnan átlagosan nézem, ott nem zavaró.

(#2046) rizso nem gondoltam volna, hogy így lesz.

(#2048) Goldmen75 sammobile oldalán csak a lengyel verzió van fent.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.