Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) leslieke válasza San398 (#18000) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Navitel Navigator, a licence itt vehető meg hozzá: [link]

Forrás: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18002) San398 válasza leslieke (#18001) üzenetére


San398
őstag

Köszi. Próbáltam, feltelepül de nem tudom próba változatot se aktiválni mert mindig szerver hibára panaszkodik. Esetleg más térkép program?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#18003) leslieke válasza San398 (#18002) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos másikat nem tudok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18004) Jean Pierre


Jean Pierre
csendes tag

Hali srácok! egy kérdés. ezt valaki próbálta már? elég újnak tűnik.
http://tizenhub.com/2013/06/turko-v10-cfw-s4-style-for-wave-iii-and-iii.html :)

[ Szerkesztve ]

(#18005) mandiner válasza San398 (#18000) üzenetére


mandiner
csendes tag

A program elindításában peter_k tud segítséget adni.

S8500 - YPG70 - I9205/UCNA2

(#18006) San398 válasza mandiner (#18005) üzenetére


San398
őstag

Köszi. Írtam neki de már másfél éve volt a felajánlása de hátha emlékszik még rá.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#18007) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Üdvözli a nyári KIÁRUSÍTÁS! promóció.

:DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18008) San398 válasza leslieke (#18007) üzenetére


San398
őstag

Ez a Samsung apps már lassan vicc kategória. :(((

Wave3 után milyen telefonod lesz?
- Még nem gondolkoztál rajta?
- Valami Tizen-es?
- Ubuntu-s?
- Esetleg valami más platform?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#18009) leslieke válasza San398 (#18008) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave3 után milyen telefonod lesz?
- Már gondolkodtam ezen.
- Az egyik lehet, hogy Tizen-es lesz.
- A másik meg Ubuntu-s.
- Más nem jöhet szóba, jelen állás szerint.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18010) mandiner válasza San398 (#18008) üzenetére


mandiner
csendes tag

PÜ ment.

S8500 - YPG70 - I9205/UCNA2

(#18011) Aryes válasza leslieke (#18009) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egy Jolla esetleg? 399€-ért már lehet előrendelni. Én lehet benevezek egyre, rohadtul tetszik. Hátha év végére, mire elkezdik kiszállítani, már ki is tudom majd fizetni. :DDD

(#18012) leslieke válasza Aryes (#18011) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt kihagyom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18013) lesli.h


lesli.h
aktív tag

Ha esetleg érdekel valakit eladásból kimaradt kiegészítő,az keressen privátban.
[link]

[link]

(#18014) leslieke válasza lesli.h (#18013) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elvitték a W3-at?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18015) lesli.h válasza leslieke (#18014) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Igen.

(#18016) hiuuz


hiuuz
csendes tag

Hali!

Hét elején ajándékba kaptam egy wave1-et. Osztrák hálózatfüggő volt 1.0-ás badával. Eddig nem foglalkoztam telefonokkal, de Googlenek hála ma már független 1.2-es badával. Most a következő lenne a kérdésem: Wave1-re érdemes felrakni a 2.0-át? Olvasgattam róla és szép számmal találni negatív véleményt róla. Kevésbé stabil, lassabbak lettek alkalmazások, videók, menü, net, mittudomén. Nekem a német-magyar szótár miatt kellene a 2.0, de nem tudom megéri-e a váltás. A neten fellelhető Nami által módosított xxlc1-et töltöttem le de még nem flasheltem. Nem tudom érdemes-e kínlódni vele, a telót sem akarom a flasheléssel túlságosan sokat csesztetni...

Ha valaki írna pár sort aki wave1-en próbálta már mindkét OS-t megköszönném!

(#18017) Aryes válasza hiuuz (#18016) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha telepíteni szeretnél rá, netezni, okostelefonként használni, akkor nem úszod meg a 2.0-t. Ha telefonként használnád csak, akkor maradhat az 1.2, de még abban is van egy idegesítő hiba, amit ha jól emlékszem szintén csak a 2.0-ban javítottak, minden hívás elején a kapcsolás után 2mp néma csend, ami miatt többnyire kétszer kellett köszönni, mert az elsőt sose hallották. :DDD

(#18018) leslieke válasza hiuuz (#18016) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tedd fel a 2.0-t, próbáld ki, ha nem tetszik, még mindig visszarakhatod a 1.2-t.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18019) MaciTDI


MaciTDI
csendes tag

Tudnatok linkelni leirast h hogy lehet ra tolni droidot? A gsm chip elindul androiddal? Volt egy probalkozas. De halozat nem volt.. :S

(#18020) leslieke válasza MaciTDI (#18019) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most sincs hálózat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18021) MaciTDI válasza leslieke (#18020) üzenetére


MaciTDI
csendes tag

Azt hittem mar megoldodott :)

(#18022) leslieke válasza MaciTDI (#18021) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

3 éves telefonra kár az időt, energiát pazarolni. Érdemesebb venni egy droidos készüléket.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18023) anrab válasza MaciTDI (#18019) üzenetére


anrab
addikt

már lehet hívni rajta meg sms-t küldeni és Téged is hívhatnak. a microfon nem működik. megy a google play.
a legújabb fw.

(#18024) leslieke válasza anrab (#18023) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor már csak azt kell megoldani, hogy a túloldalon hallják, amit mondasz?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18025) anrab válasza anrab (#18023) üzenetére


anrab
addikt

[link]
cm-10-wave-0.32.zip a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

(#18026) anrab válasza leslieke (#18024) üzenetére


anrab
addikt

nagyvonalakban.
nagyon nagy vonalakban. :)

(#18027) leslieke válasza anrab (#18026) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18028) anrab válasza leslieke (#18027) üzenetére


anrab
addikt

lassan beérik az Én gépem is! :)
ha emlékszel.

(#18029) kalolaci válasza Jean Pierre (#18004) üzenetére


kalolaci
senior tag

Ez valami témaféle lenne, Wawe-re?

(#18030) leslieke válasza kalolaci (#18029) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Módosított firmware.

(#18028) anrab nem emlékszem. :B

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18031) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Valakinek működik valamilyen navi program BadaDroidon? Elindulni elindul, csak jelet nem talál............. :W

Oneplus 8T 8/256

(#18032) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Frissítés érkezett a BE-ON-ROAD-hoz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18033) Aryes válasza ruszi_tomi (#18031) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mivel a GPS modul még nem működik rajta... :U

(#18034) ruszi_tomi válasza Aryes (#18033) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Aha, köszi, sejtettem, ezt nem akartam hallani....: D

Oneplus 8T 8/256

(#18035) leslieke válasza ruszi_tomi (#18034) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada alatt működik a GPS modul. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18036) gelbelex válasza leslieke (#18032) üzenetére


gelbelex
őstag

:R

(#18037) szebev


szebev
senior tag

Az miert van , hogy a mobillal felvett videot ,kesobb a mobil nem jatsza le "nem tamogatott fajlformatum" cimmel ? Egy teljes hetig jo volt a video, aztan mar nem .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18038) Aryes válasza szebev (#18037) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ellenőrizd a kártyát, mert hibás lett a fájlrendszer. Legjobb, ha mindent lementesz róla és újraformázod. Előtte, ha fontos volt a videó, használj vmi file recovery programot, ami megkeresi az elveszett fájlt, ha még nem írtál rá azóta semmit, de biztos erről már te is hallottál.

[ Szerkesztve ]

(#18039) leslieke válasza szebev (#18037) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mentés és újraformázás a megoldás. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18040) szebev válasza Aryes (#18038) üzenetére


szebev
senior tag

Koszi a valaszokat ! :R . Sajnos mar kitoroltem a videot ( nem volt olyan fontos ) , de asszem ezt mar masodszor jatsza el a telo ( nem vagyok benne biztos, de mintha mar lett volna ilyen videom a mobilon, csak akkor nem figyeltem fel ra ) . Azert megcsinalom a mentest es formazast a biztonsag kedveert !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18041) anrab válasza leslieke (#18030) üzenetére


anrab
addikt

Én
Te
Én
:)

[ Szerkesztve ]

(#18042) TomWexX válasza anrab (#18041) üzenetére


TomWexX
addikt

Nagyon jó cucc a padfone2! Tesó múlthéten cserélte le a 3 éves wave-jét egy ilyenre, azután annyit mondott hogy a wave a padfone2-höz képest egy kődarab, ajtótámaszték, papírnehezék. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18043) leslieke válasza anrab (#18041) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ok, így már képben vagyok. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18044) anrab válasza leslieke (#18043) üzenetére


anrab
addikt

:)

(#18045) anrab válasza TomWexX (#18042) üzenetére


anrab
addikt

hát fényévekre vannak egymástól az biztos. nem is szabad összehasonlítani.
viszont nekem elég lenne a wave egyszerű kezelhetősége és beállítási lehetőségei. ha pörögne a net rajta, semmi bajom nem lenne. nekem csak ez fáj. miért nem lehetett optimalizálni a memória kezelést?többek között.

(#18046) ha1265


ha1265
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy a random újraindulgatásokat mi okozza, és hogyan lehet ennek véget vetni? Elèg zavaró, hogy megnyitom a böngészőt és újraindul, vagy zsebben resetel és azt veszem észre, hogy lemerült, mert órákig kérte a pin kódot bill lezárása nèlkül.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#18047) leslieke válasza ha1265 (#18046) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Böngésző újraindul: 1, állítsd be, hogy az előzményeket törölje kilépéskor. 2, extra widgeteket kapcsold ki.

Zsebreset: gyári funkció, hogy ha a kikapcsológomb hosszan (5-10 mp) folyamatosan le van nyomva, akkor a telefon újrainduljon. Nem lehet kikapcsolni sehogy! Megoldások lehetnek: másik zseb, tok, pin kérés kikapcsolása.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18048) ha1265 válasza leslieke (#18047) üzenetére


ha1265
tag

A kikapcsológombról már hallottam, elég érdekes funkció. A böngészős tippet köszi, remélem többet nem futok bele ilyenbe.

(#18049) Aryes válasza ha1265 (#18048) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez egy elterjedt funkció, elég sok telefon és pl az összes laptop tudta ezt, ami eddig megfordult a kezem alatt, kicsit kevésbé drasztikus, mintha letépném az akksit a cuccról a reseteléshez. Használtam is bőven, amíg megvolt a wave-em. :DDD

(#18050) leslieke válasza Aryes (#18049) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem sose kellett használni. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.