Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Aryes válasza Zolii44 (#12196) üzenetére


Aryes
nagyúr

Jobban pörög a processzor biztos. De tekintve, hogy milyen brutálisan jó pl a böngészője még úgy is, hogy merő bug az egész rendszer, megbocsátom neki. :)
Kb kétszer gyorsabban merül ICS alatt a wave, de ha azt veszem, hogy kb tízszer gyorsabb a böngészője, egységnyi akksival több oldalt tudok megnézni. :D

(#12202) Dhampir válasza Silenzio (#12192) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy csak kamera firmwaret kellett volna frissíttetni a szervizben. :U

(#12203) Zolii44 válasza Aryes (#12201) üzenetére


Zolii44
tag

Nekem nem akarja azonosítani a wifit, így nem tudom kipróbálni sem a böngészőt. :(

(#12204) mitya1


mitya1
csendes tag

Sziasztok új vagyok itt lehet hogy volt már téma,de nem tudjátok a viber mikorra lessz elérhető badára?

(#12205) TomWexX válasza mitya1 (#12204) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha jól tudom február körül bejelentették, de azóta sem történt semmi ez ügyben. :(

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12206) leslieke válasza TomWexX (#12205) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így van, sajnos semmi infó nincs róla.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12207) bexinho23


bexinho23
őstag

Nos, írnék pár sort pár órás tesztelés után az ICS kezdeti bétáról. Feldobtam tegnap éjfél körül asszony telefonjára (már alig vártam). Rettentően egyszerű és gyors volt az egész folyamat (mondom ezt úgy, hogy annak idején, mikor még az én telefonom volt, feltettem linux-partíció-kombinációval a 2.2-est, szóval az elég macera volt elsőre).

Tegnap kicsit szerencsétlenkedtem a bootolással, de végre megleltem a tökéletes receptet (jobb gomb folyamatosan - megjelenik a samsung wave s8500 - + lenyomom mellé a bal gombot folyamatosan - eltűnik a felirat - elengedem a felirat eltűnés után a jobb gombot - a bal ez idő alatt még továbbra is nyomva tartom 3-4 msp-ig - majd elengedem és várok a sötét képernyő előtt pár msp-t - bebootol)

A rendszer betöltése után meglepően stabil rendszer fogadott. Élőháttérkép mellett is tükörsimán folyt az oldalak közti váltogatás, menü is gyönyörűen bejön. A wifivel voltak gondok, mivel a jelszót nem tudtam beütni rendesen (1-es karakter volt benne, és azt nem reagálta be állítva - úgy emlékeztem hogy az elforgatás még nem megy - de idővel tévedtem), így változtattam a jelszón routeren belül, de akkor nem hitelesítette, mivel valamiért újraindítás után is az az egy csatlakozás maradt, azzal a jelszóval párosítva. Mindegy is, sikerült behoznom!

Market szépen betölt, nem laggol, gyönyörűen lejött 3 app is, amik szépen futnak: dolphin hd, angry birds, instagram

Van amikor viszont úgy belaggol, hogy 1 percet várnom kell, nem reagál semmire. Viszont nem fagyott le eddig még a rendszer, pedig nyomogattam rendesen.

Éjszaka töltőn hagytam, kicsit leszívtam a drágát, ébresztőt beállítottam, reggel pontosan is ébresztett, csak éppen nem tudtam életre kelteni a telefont, az pedig pittyegett. Így lekapcsoltam.

Kérdés: lekapcsolásnál csak a jobb gomb hosszan nyomása esélyes? Nincs egy előugró "kikapcsolja - igen-nem" ablak? Illetve a kezdő oldalak közül tudok törölni? Sajnos bármit csináltam, nem tudtam ezt végrehajtani.

Összegezve, nagyon látszik hogy béta a rendszer, viszont egy erősebb ráncfelvarrás, és gyönyörűen alkalmazható miniszámítógépként. Telefonmodem még várat magára, de kezdetben ez sem rossz! Csak bízok benne, hogy nem hagyják abba a fejlesztését! :R

(#12208) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Indítunk egy versenyt, amivel kuponokat lehet nyerni az egyik játékhoz. Részletek majd hétfőn várhatóak, addig egy kis olvasnivaló:

Nyári nyereményjáték!

(#12209) mitya1 válasza leslieke (#12206) üzenetére


mitya1
csendes tag

Én is február óta nézem a neten,de semmi sajnos.Csak ígérgetik.

(#12210) Storms válasza mitya1 (#12209) üzenetére


Storms
őstag

Ezt találtam lINK
Ez a program mire is jó pontosan?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#12211) Aryes válasza bexinho23 (#12207) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hogy a fenébe kell ezt rootolni? :) Mert írja Mike, hogy a root is működik.

(#12212) anrab válasza Aryes (#12211) üzenetére


anrab
addikt

most jutottam oda hogy megpróbáljam az ICS-t.
a boot és a fota fent van multival.
abban segítsetek hogy utána usb háttértár módban az Others mappába kell bemásolni a négy fájlt?
csak mert fingom nincs hogy mi az a gyökér könyvtár!

(#12213) bexinho23 válasza anrab (#12212) üzenetére


bexinho23
őstag

Csak másold át a belső memóriára. Ne mappába, csak simán húzd át.

Root-ot nem tudom hogy kell. Bár igazából nem tudom itt mi hasznát vennénk jelen pillanatban :)

(#12214) Aryes válasza bexinho23 (#12213) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én tudnám. Elővarázsolnám vele az ICS navi bar-ját, hogy legyen home gomb, ha már hardveres nincs. De nem boldogulok vele az istennek se.

(#12215) anrab válasza bexinho23 (#12213) üzenetére


anrab
addikt

ok. köszi.

(#12216) David3


David3
őstag

Mára még egy kis hír az ICS őrület közepette...:

Gameloft játékok

(#12217) leslieke válasza David3 (#12216) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dungeon Hunter még mindig sehol. :W De rohadjanak meg. Vettem egy PS3-at, majd azon játszom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12218) David3 válasza leslieke (#12217) üzenetére


David3
őstag

Veled ugyan nem lehet szórakozni! : )

(#12219) anrab válasza bexinho23 (#12213) üzenetére


anrab
addikt

azt kéri hogy rakjam töltőre. rátolom de nem látszik semmi.
vissza megyek bada-ra és ott meg 70%-on van.
ötlet? tölt egyáltalán ICS alatt?
most töltöm bada-n mert nem szeretném ha véletlenül kialudna android alatt és utána nem lehetne feltölteni. vagy egyáltalán nem lehetne vele semmit csinálni.
mi a véleményetek.
egyébként nagyon pöpec. tetszik.
imádok pepecselni ezekkel az okosságokkal. nem véletlenül volt fent minden fw. idáig.

(#12220) Aryes válasza anrab (#12219) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem úgy tűnik, mintha felvenne töltést android alatt, mikor usb-re van töltve.
Intézd úgy, hogy egyik végpontot se érje el, se a lemerülést, se a túltöltődést, akkor nem lehet baj. Én úgy csinálom, hogy feltöltöm és utána nézem az órát. :)

(#12221) szimike79 válasza leslieke (#12217) üzenetére


szimike79
őstag

A DH3-at feltettem akciósan, de nem nyerte el a tetszésem. Pedig az első rész nagyon tetszett, volt története, több szálon. A harmadikban meg csak kaszabolsz.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#12222) leslieke válasza szimike79 (#12221) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

PS3-ra csak az első rész van, az nekem pont megfelel. Telefonra is azt kérném vissza.

(#12218) David3 hát nem. :))

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12223) anrab válasza Aryes (#12220) üzenetére


anrab
addikt

rendben.
de mit nézel az órán?

(#12224) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok! Párom telóján nem tudunk tölteni, "feldolgozás" meghiusult...s nem fogadja el így a név + jelszót....?!?!?!?

5let esetleg?

(#12225) FémKuka


FémKuka
tag

Sziasztok!
Erről a firm-ről mi a vélemény?
[link]
Valami fontos tudnivaló róla, vagy ez már minden szempontból kielégíti az elvakult 2.0-ás fanatizmusomat? :)

Galaxy S6 32GB

(#12226) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Most jelzett a telefonom, ma 2 éves! :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12227) szimike79 válasza leslieke (#12226) üzenetére


szimike79
őstag

Telefonban az már nyugdíj korhatár! :DDD

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#12228) s4tch válasza Goldmen75 (#12224) üzenetére


s4tch
veterán

Milyen név/jelszó? Milyen feldolgozás? Mit tölteni?

(#12229) Aryes válasza anrab (#12223) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hogy úgy max két óra múlva menjek vissza badára és töltsem újra. :D

(#12230) leslieke válasza szimike79 (#12227) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Á, dehogy. Jól bírja. Karácsonykor lepasszolom keresztfiamnak, magamnak meg veszek egy új telefont.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12231) Goldmen75 válasza s4tch (#12228) üzenetére


Goldmen75
őstag

simán samu appsból!!!! a regelt név jelszó beírása után dobja ezt az üzit...?!?!

(#12232) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ezt az The adventures of Tintin-t lebírta valaki szedni? Olvastam, hogy valaki lebírta Wave 1-re Bada 2.0-ra, de nekem nem megy. KIES-ben azt írja, h nem támogatott az eszköz (de amikor minek van ott?). Appsról meg szintén nem sikerül, végzetes hibát ír, amikor elindítom (persze csak 2mb jön le), szóval törölhetem is ki egyből. Elvileg kell neki több mint egy giga a mem kártyán, ez megvan nekem.

(#12233) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ja amúgy a legjobb 1.2-es rendszer melyik? Valaki tudna dobni egy linket?

(#12234) s4tch válasza Goldmen75 (#12231) üzenetére


s4tch
veterán

Settings - General - Reset - Reset settings - Network pipa, Reset. Ez általában megoldja a belépési problémákat.

...és mi nem tölt?!

(#12235) anrab válasza Aryes (#12229) üzenetére


anrab
addikt

megtaláltam köszi! :D
hát nem egyszerű mint a bada. :)

(#12236) anrab válasza KisTücsök (#12233) üzenetére


anrab
addikt

hát Én nem tudom mert ez 4.0.4 :D

(#12237) Goldmen75 válasza s4tch (#12234) üzenetére


Goldmen75
őstag

mi lehet a tel. jelszó? pin kód nem jó, 0000 sem, 1234 sem 12345 sem?!?!

(#12238) Aryes válasza Goldmen75 (#12237) üzenetére


Aryes
nagyúr

Dehát most nem a Te telefonodról van szó?? Mert azon Te adtad meg a jelszót...

(#12239) Goldmen75 válasza Aryes (#12238) üzenetére


Goldmen75
őstag

Enyém már nem van:D Páromé...de milyen jelszót kér???? Pin kód??

(#12240) ABal válasza Goldmen75 (#12239) üzenetére


ABal
őstag

A telefonjelszó nem a PIN-kód, hanem, a biztonsági kód, amit manuálisan lehet beállítani. Másodkézből vetted a telót?

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#12241) Goldmen75 válasza ABal (#12240) üzenetére


Goldmen75
őstag

úúú tényleg....igen, használtan vettem...akkor szívás???

(#12242) ABal válasza Goldmen75 (#12241) üzenetére


ABal
őstag

Hát, a konkrét helyzetet nem ismerem ugye, de elképzelhetőnek tartom, hogy ő beállított valamit. Viszont szerintem ki kellett volna buknia használat közben is, nem csak most :F :Y úgyhogy ezt a részét nem értem. Szerintem, kérdezd meg tőle, ha még van hozzá elérhetőséged!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#12243) Goldmen75 válasza ABal (#12242) üzenetére


Goldmen75
őstag

Sajna már nem tom kitől vettem s kérdéses hogy emléxik -e rá...szal erre nincs megoldás? Nem lehet ezt valahogy resetelni??

(#12244) ABal válasza Goldmen75 (#12243) üzenetére


ABal
őstag

Megnéztem most a magamén, de a biztonsági kódot minden képernyő-lezárás után be kell írni, ha egyszer aktiváltad. Ha nektek ez eddig nem fordult elő, akkor mégsem az lesz, mert nem maradt volna észrevétlenül.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#12245) Aryes válasza Goldmen75 (#12243) üzenetére


Aryes
nagyúr

Flash, preconfig nem törli?

(#12246) Goldmen75 válasza Aryes (#12245) üzenetére


Goldmen75
őstag

Mikor megvettem asszonynak, toltam rá új rom-ot...de hogy az se törölné????
Megvan kitől vettem, írtam neki...

(#12247) Aryes válasza Goldmen75 (#12246) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én úgy emléxem mikor feltettem a 2.0-t, tőlem új kódot kért a számlálók törléséhez.

(#12248) s4tch válasza Aryes (#12247) üzenetére


s4tch
veterán

Ja-ja, gyárilag nincs megadva security code.

(#12249) bexinho23 válasza Aryes (#12220) üzenetére


bexinho23
őstag

USB-ről tuti tölt. Úgy csináltam minden pepecselést. Éjszakára pedig töltőn hagytam, és ébresztett is. Feléleszteni nem tudtam a kijelzőt, így csak pittyeget-pittyeget... :)

(#12250) anrab válasza bexinho23 (#12249) üzenetére


anrab
addikt

Én pedig a hálózatról próbáltam ki a töltést és ott is feltöltötte.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.