Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) leslieke válasza osztraksajt (#13000) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Haha, az fel se tűnt. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13002) leslieke válasza David3 (#12993) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kicsit nagyobb letöltésszámot vártam a szótárnál, főleg, hogy ez az egyetlen elérhető.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13003) gyulank válasza leslieke (#12922) üzenetére


gyulank
addikt

Szóval, ha 25 perc alatt nem talál akkor biztos rossz? Ha 25 percig kint, vagy 25 percig bent?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#13004) leslieke válasza gyulank (#13003) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

25 percig kint, teljesen a szabad ég alatt próbáld és ne legyen a kezedben. Elsőre sokáig kell várni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13005) Tomajdon válasza leslieke (#13002) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Pl. anyámnak ritkán, de jól jönne egy ilyen angol szótár, de neki nem éri meg azt, hogy Bada 2.0-ra frissítsen, és fizessen érte, hogy évente 4x megnézzen valamit (jó, ez az összes tényleg nem vészes, a legnagyobb visszatartó erő a frissítés).

[ Szerkesztve ]

(#13006) David3 válasza Tomajdon (#13005) üzenetére


David3
őstag

Ne aggódj, lehetséges, hogy majd ingyen hozzá lehet jutni valamikor a szótárhoz. : )

leslieke: Én nem vártam előre semmit a letöltésekkel kapcsolatban, és így meglepetésként ért, hogy 200-an megvették. Szerintem ez szép szám ahhoz képest, hogy mennyi aktív bada felhasználó van.

Majd hamarosan jönnek az újabb szótárak, azok viszont már ingyenesek lesznek, ott magasabb letöltési számot várok. : ) Az ISZ akár már holnap is megjelenhet...

[ Szerkesztve ]

(#13007) leslieke válasza David3 (#13006) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem kevés. Ha ingyen lenne, többen leszedték volna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13008) gyulank válasza leslieke (#13004) üzenetére


gyulank
addikt

Fél 10-től mostanáig kint volt, és pozíciót keresett. Mondjuk a jobb felső gombot benyomtam, hogy ne világítson. Ez befolyásolja azt, hogy még mindig keres?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#13009) ABal válasza gyulank (#13008) üzenetére


ABal
őstag

Navigálás közben nem kapcsol le magától a képernyő. Ha te kikapcsoltad, akkor el tudom képzelni, hogy ezzel szüneteltetted. Eddig is mindig lekapcsolt képernyővel próbáltad vagy sehogy sem fogott jelet?

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13010) gyulank válasza ABal (#13009) üzenetére


gyulank
addikt

Sehogy sem. Csak gondoltam, zenét is hallgathatok és rádiót is úgy, és nem merítem csak a keresésnél ha otthagyom. De nem tudom kint ezen kívül meddig vártam világító képernyővel.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#13011) ABal válasza gyulank (#13010) üzenetére


ABal
őstag

Ez már így elég gázosan hangzik. Tény, hogy elsőre akár húsz percet is elszöszölhet a jellel (nálam is ez volt), utána már sokkal gyorsabb minden, de nálad valahogy ez nem akar összejönni.
Szerintem adj neki még egy ilyen hosszú esélyt valamikor, de előtte próbáld meg, hogy leírsz vele néhány nyolcast (vagy végtelen jel, kinek ahogy tetszik) a bekapcsolás után, aztán hajrá! Hátha az segít.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13012) RetepNyaraB válasza leslieke (#13007) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

napersze, de lássuk be embertelen szarrágás megy az Appson. Mindenki mindent ingyen szeretne, tegnapra és folyamatos frissítéssel. Ez pedig így nem megy, én sem adnám ingyen amivel dolgoztam és nem egy fos téma, hanem egy nagyon jól használható szótár. Úgyis az veszi, aki ért is belőle. Aki büdös kanyit se nyom angolul, annak mindegy, akár ingyen akár fizetve...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13013) David3 válasza RetepNyaraB (#13012) üzenetére


David3
őstag

Azt még hozzátenném, hogy a bevétel nem saját célra lesz felhasználva, hanem a blog tárhelyét szeretnék fenntartani a befolyt összegből. Persze, minden díj és egyéb költségek kifizetése után (Samsungnak megy összeg, az adatbázis tulajdonosnak, és hát az állam bácsinak is kell, hogy jusson egy kis falat).

(#13014) ProdyG


ProdyG
senior tag

sziasztok,
gondoltam ezt megosztom veletek:
másfél éve van Wave 1-es telóm. az 1.0 és 1.2-es badával különösebb bajom nem volt, nem használtam semmi extra dologra, mobilnettel sem foglalkoztam. pár hónapja felraktam a 2.0-t (amikor hivatalosan megjelent). már az elején sem tetszett (apró hülyeségek miatt), de adtam neki időt. eddig bírtam....
- pl a 2.0 nekem elég lassúnak bizonyult, sokmindenre lassan reagál, pl ha a képernyőzárat akarom feloldani, akkor az oldalsó gomb megnyomása után 1 húzással nem megy, csak 2-3-mal.
- ha zenehallgatás közben jön egy hívás, akkor a hívás végeztével nem jön vissza a zene, csak ha kézzel nyomok egy pause-play kombót.
- hangos üzemmódban gyakran nem csörög a telefon, csak rezeg... (ebből nem egyszer volt problémám)...
és még vannak ilyenek, de ezek a dolgok eléggé szánalmasak...
úgyhogy tegnap vettem egy androidos telót, a wave-em meg eladó :) sajnálom a dolgot, mert hardverileg a wave mindent ver, de a bada miatt szart sem ér....

(#13015) osztraksajt válasza ProdyG (#13014) üzenetére


osztraksajt
őstag

Isten hozott a klubban. ;]

Sajnoz ezek a dolgok mérgezték meg nekem is az egészet. Ugyan mindenki azt mondja telefonnak mennyire jó, de szerintem az azért alap kellene egyen egy telefonnál hogyha hívnak és be van állítva akkor csörögjön. Nekem majdnem az állásomba került ez a hülyesége a telefonnak, de mondhatnánk tovább a hívásnapló idiótaságát, hogy a telefon élete folyamán 2x sikrült öszesen gps jelet találjon, wifi inkompatibilitások tömkelege stb. Úgyhogy pár napja én is átléptem a "sötét oldalra".

(#13016) Orlin válasza ProdyG (#13014) üzenetére


Orlin
addikt

Szabad tudni milyen telefonod lett?
Én is már tekintgetek egy ideje más irányba Motorola razr volt a célpont csak sajna benne nincs FM rádió ami nekem fontos :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13017) ProdyG válasza osztraksajt (#13015) üzenetére


ProdyG
senior tag

hogy lenne már jó telefonnak, amikor nem csörög bejövő híváskor? :)
a hívásnapló is hulladék lett a 2.0-ban, és nekem is kb 2x talált a teló GPS jelet összesen...
HTC Desire S-et vettem...

(#13018) leslieke válasza ProdyG (#13014) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szoktad használni a repülő módot? Nekem akkor nem csörgött alkalmanként, amikor ezt ki-be kapcsoltam este majd reggel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13019) ABal válasza ProdyG (#13017) üzenetére


ABal
őstag

1.2 alatt még tényleg használható telefonként.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13020) Storms


Storms
őstag

üdv
felraktam ezt a TurkoCFW-t amiben benne van az Android is. De nincs benne az Instant Messenger , ezt hogy tudom visszarakni bele? valami spoofing-ról irnak. De ezt nem tudom hogy kell? :F
És az Android-ot hogy inditom? :R

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13021) ProdyG válasza leslieke (#13018) üzenetére


ProdyG
senior tag

nem használtam repülő módot.

(#13022) ProdyG válasza ABal (#13019) üzenetére


ProdyG
senior tag

igen, az 1.2-vel még én is elvoltam...

(#13023) TomWexX


TomWexX
addikt

Valaki feltette már az XXLG1-es firm-et? Tapasztalatok?
Vagy már elfogytak a hardcore bada júzerek? ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13024) ABal válasza TomWexX (#13023) üzenetére


ABal
őstag

Miért nem teszed fel TE? ;] Neked már nincs vesztenivalód! :N

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13025) TomWexX válasza ABal (#13024) üzenetére


TomWexX
addikt

Épp azon vagyok! :P
Később majd írok róla beszámolót....

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13026) Storms


Storms
őstag

valaki erre? LINK Fontos lenne! :R

TomWexX honnan lehet letölteni a magyar LG1-et?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13027) TomWexX válasza Storms (#13026) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha egy kicsit visszaolvasol, akkor megtalálod EZT a hsz.-t. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13028) Storms válasza TomWexX (#13027) üzenetére


Storms
őstag

Bakker, én meg épp ma raktam fel a LF1-es TurkoCFW-t. Kezdhetek előlről mindent :W
KIES-el nem lehet még frissíteni LC1-ről LG1-re?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13029) TomWexX válasza Storms (#13028) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem, mivel ez nem XEH régiós fw., de ennek ellenére benne van a magyar nyelv.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13030) FET-MEN


FET-MEN
veterán

sziasztok, megéri még megvenni a wave 1-est? szép állapotban veném ,csábít a fém ház és az üveg, nameg nagyon szép az egész gépezet, hardverrel sincs gond, telefonálni meg normál használatra jó ugye?

Iphone 7

(#13031) TomWexX válasza FET-MEN (#13030) üzenetére


TomWexX
addikt

A wave 1 már több mint 2 éves telefon. Én a helyedben újabbat vennék... :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13032) FET-MEN válasza TomWexX (#13031) üzenetére


FET-MEN
veterán

még xperia mini pro ami tetszik :)

Iphone 7

(#13033) Storms válasza TomWexX (#13031) üzenetére


Storms
őstag

Látom te vagy csak aktív most :) Tudnál segíteni hogy tudom felrakni az IM Messenger-t? Itt irják: LINK If you want to install the apps given below use Spoofing apps method A samsung apps mégis benne van, de az IM messenger nincs. letöltöttem a .7z fájlt. Abba egy mappa van ( 0rq06e23py) ezzel mit kezdjek? Hova másoljam?

A másik meg hogy elvileg ebben benne van az Android, de nekem egyből a bada indul.

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13034) TomWexX válasza Storms (#13033) üzenetére


TomWexX
addikt

ICS indítása:
Kapcsold ki a telót, majd így kapcsold be! ("zöld" gomb a hívásfelvevő, "piros" pedig a lerakó gomb)
A másik problémádnak még utána kell olvasnom, de nem ígérek semmit.

(#13032) FET-MEN: Mennyi a maximum amit telefonra szánnál?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13035) FET-MEN válasza TomWexX (#13034) üzenetére


FET-MEN
veterán

35 :)

Iphone 7

(#13036) TomWexX válasza FET-MEN (#13035) üzenetére


TomWexX
addikt

Abból jó (okos)telefont nem nagyon lehet venni. Ha csak telefonálni, fényképezni/videózni akarsz, (esetleg netezni, de már ott is vannak bajok) akkor arra még most is jó a wave, de többre ne számíts ezzel a telefonnal kapcsolatban. :N
Xperia mini pro nem rossz telefon, de anyaghasználatban jóval gyengébb mint a wave....viszont sokkal okosabb.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13037) David3 válasza FET-MEN (#13035) üzenetére


David3
őstag

Esetleg nézz körül a badablog.hu fórumánban, itt is vannak eladó Wave-ek, még Wave 3 is van, azt hiszem. : ) Katt ide!

(#13038) FET-MEN válasza TomWexX (#13036) üzenetére


FET-MEN
veterán

szerintem maradok a mini pro-nál akkor, anygahasználatban nekem bejön nokiáémnál sokkal jobb, annyira komoly atelefon meg nem kell :)

David3 köszi :R

Iphone 7

(#13039) gelbelex válasza leslieke (#12999) üzenetére


gelbelex
őstag

Gondolom azt, amit a Wave II utolsó hivatalos XEH KL6-ja óta kiadott fw-kben is. :)

[ Szerkesztve ]

(#13040) gelbelex válasza Storms (#13020) üzenetére


gelbelex
őstag

Nekem Wave II van, felraktam rá a turko 6.1 cfw-t... Szép, jó, gyors, egy baja van (nálam (?)), hogy nem tudok vele telefonálni... :DD :W
Híváslistából tárcsázva azt írja, "Call not allowed", shortcut-ból még ezt se... ám ezután az engem hívónak foglaltat jelez. :Y
Tapasztalt valaki hasonlót?
Egy esélyt kap még, újrarakom, de ha nem javul meg, jön a Nexus LB1.
( Ha az se jó, akkor a gyári belga LB2. :( )

(#13042) TomWexX válasza TomWexX (#13025) üzenetére


TomWexX
addikt

Feltettem az LG1-et! Nincs benne magyar nyelv, sokadik preconfig után sem. :( Lehet megy fel a török cfw....

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13043) gelbelex válasza gelbelex (#13040) üzenetére


gelbelex
őstag

Újraraktam turkót (most 5.67 helyett 5.65-tel, sokkal gyorsabb volt :F ), nem javult meg. :(
Jöhet a nexus...

(#13044) Nimda


Nimda
addikt

Én is megválnék a készüléktöl,persze nem mindenáron :) akit érdekel esetleg: erre tessék

(#13045) Storms


Storms
őstag

Tudtok egy linket adni olyan fw-ről amiben nincs benne az android is és LC1-nél újabb? Ja és ami magyar :)
Köszi

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13046) Storms válasza Storms (#13045) üzenetére


Storms
őstag

Most akkor ebbe nincs magyar nyelv? LINK

És ha ezt felrakom LINK Ebben 100% hogy lesz magyar nyelv is?
-----------------------------------------------------------------------------------
Mivel tudnám helyettesíteni az IM Messenger-t? MSN-ezni ott szoktam. Kint Messenger nem jó.
köszi

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13047) TomWexX válasza Storms (#13046) üzenetére


TomWexX
addikt

Az LG1-ben én nem találtam magyar nyelvet, pedig több régiókóddal is megnéztem. LD2-ben nem tudom van e. IM szerintem csak premium soc.hub-os firm-ben van benne, helyettesíteni nem tudom mivel lehetne.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13048) Storms


Storms
őstag

Ebben a TurkoCFW-ben mért ilyen kevés a belső memória?
Belső felhasználói memória: 17MB szabad.

Nem kevés ez igy?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13049) TomWexX válasza Storms (#13048) üzenetére


TomWexX
addikt

Az android miatt. Ha az nem kell, töröld le a cache.img, data.img, polishblood_Nightly1.img és zlmage fájlokat, és már nem is lesz rajta a droid.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13050) TomWexX


TomWexX
addikt

Na fent van a turko cfw 6.1! Ez most marad is rajta egy darabig.
Ez a wave-en futó android (consono féle) nagyon kemény, bár a lightning launcer-t gyorsan lecseréltem másra. :DDD

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.