Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) leslieke válasza San398 (#13800) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lesz itt wave-en működő modemes droid!
Így látom én is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13802) bexinho23


bexinho23
őstag

Nem szidni akarom ezeket a hobbi fejlesztőket, mert nagy dolog amit eddig elértek, de azért minősíti is őket a dolgokhoz való hozzáállásban. Persze, ingyen dolgoznak, de ez nem lehet kifogás erre. Idő is van bőven, türelem is, de sajnos csak ennyire képesek. A bosszantó pedig az, hogy mi a francért kezdenek bele mindig egy "új" projektbe, hiszen tudható, hogy nem képesek meglépni azt a bizonyos szintet... Úgy hogy várom a voice-szal kiegészült Vibert wave1-re. Hamarabb meglesz, mint a többéves Android projekt. Pedig fél éve utóbbiban hittem a legjobb... az élet tele van fordulatokkal.

(#13803) consono válasza bexinho23 (#13802) üzenetére


consono
nagyúr

Senki nem látott semmit Rebellos munkájából, de itt ott találni elcsepegtetett infókat, ha figyel az ember ;) Szóval nem kamu teljesen az egész...

Másig oldalról meg nem értek egyet veled: nincs elég idő a fejlesztésre, senki sem csinálja ezt főmunkaidőben, mindenki (ne feledjük, hogy ez a mindenki a hozzám hasonló műkedvelőkkel együtt is max 10 ember, igazándiból 1! ember csinál mindent) meló, vagy iskola mellett foglalkozik csak ezzel. Ráadásul nincs új projekt kezdve, a platform frissülget ahogy telik az idő, de a JB is az ICS-sel megismert kernelre épül. Ugyanaz a frusztráció hajtja a fejlesztőket ebben szerintem, amit ti is éreztek: nincs előrelépés a modemmel (gyakorlatilag 2 éve, hisz a JetDroid projekt is erre vár), valamit előrelépést el akarnak érni... Nem leszólni kellene őket, hanem támogatni :/

Nem tudom lesz e a modemből bármi is, a protokoll nincs dokumentálva, Rebellos és Dopi a JetDroid teamból nagyjából visszafejtették, de meg kellene írni a RIL-t, ehhez meg jó lenne pár plusz fejlesztő...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13804) San398 válasza consono (#13803) üzenetére


San398
őstag

És mi lenne ha elérhetővé tenné mindenki amit már elért?! Nem haladna esetleg jobban a modem driver?Nem hiszem el hogy csak ez a 10 ember ért az ilyenhez!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13805) osztraksajt válasza San398 (#13804) üzenetére


osztraksajt
őstag

Biztos nem az a 10 ember értene csak hozzá, de a hardcore driver fejlesztők meg a wave tulajok metszete már nem olyan nagy halmaz szerintem és egyre jobban kopik. Aki komolyabban ért hozzá az jellemzően jobban támogatott platformon éli ki magát, pl HD2. A wave minden szempontból vakvágány lett sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#13806) San398 válasza osztraksajt (#13805) üzenetére


San398
őstag

Mike Gapinski is fejlesztgetett wave-re, de egy ideje eltünt.Nem halad jobban ha az esély sincs megadva, hogy valaki besegítsen!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13807) consono válasza San398 (#13806) üzenetére


consono
nagyúr

Az a baj, hogy Mike is csak a platformmal foglalkozik igazán, mert ő is tipikusan már eleve androidos gépekre csinál új romot, nem új telókra...

Azzal mélységesen egyetértek, hogy mindenkinek meg kellene osztania amit elért, de jópár emberben, főleg a fiatalokban nincs ez meg... Nem akarják (persze ez szigorúan szvsz.), hogy más az ő hosszú és fáradságos munkájukra építve pár nap alatt áttörést érjen el, mert csak arra fognak emlékezni, aki a sikert elérte :/ (Engem ez már nem érdekel, meg is osztottam mindent, amit csináltam, sőt még egy kis how to-t is írtam...)

"In God we trust. All others must bring data"

(#13808) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Valaki tudna dobni nami 1.2-höz egy működő SHP file-t? Amit korábban linkeltek az a vakvilágba mutat :)

[ Szerkesztve ]

(#13809) Attelah


Attelah
tag

Hy!

Ebben a Nami-s 2.0-ban bármely gombnyomásra kivilágosodik a lezárt kijelző?
+ S8500XXLC1/OXDLC1_V2 by NAMI [Frissítve!]

[ Szerkesztve ]

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#13810) rob72


rob72
tag

sziasztok :K
elnézést hogy ide írok :R

van e valakinek eladó Samsung Wave 8500 telefonja?
posta is lehet , PÜ -ben várom a válaszokat

(#13811) David3 válasza Attelah (#13809) üzenetére


David3
őstag

Nem.

(#13812) Attelah válasza David3 (#13811) üzenetére


Attelah
tag

Köszi! Melyik az amelyik tudja azt a funkciót és még megbízható is a firm? Vagy a Nami verziója mindenképp jobb az olyan firmwarenél aminél fevillan a kijelző bármely gombnyomásra?

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#13813) s4tch válasza Attelah (#13812) üzenetére


s4tch
veterán

Török fw-kben megy a kért funkció, egy ideje csak olyat használtam.

(#13814) David3 válasza s4tch (#13813) üzenetére


David3
őstag

Így van, a turko cfw-kben már aktiválva van ez a tulajdonság. A 6.1-es Turko cfw-t használom, ebben is benne van ez. A badablog-on van letöltési link a szoftverhez.

Ja, a linket lehagytam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13815) Attelah válasza David3 (#13814) üzenetére


Attelah
tag

Köszi fiúk! Már feltettem a Nami félét, de majd lehet felteszem a törököt is. Gondolom abban is van magyar nyelv XEH preconfig.
A videokamera rögzítését mem kártyára nem értem, van amikor gond nélkül tudok felvenni vele egymás után több 10 perces videókat is akár, de van amikor csak 12-14 sec-et. Sztem ez nem memória kártya hiba, mert akkor nem engedné sosem a felvételt.

[ Szerkesztve ]

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#13816) consono válasza Attelah (#13815) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem inkább RAM gond, ha ezt így produkálja... Kipróbálhatnád, hogy reboot után mindig tudsz e felvenni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13817) Attelah válasza consono (#13816) üzenetére


Attelah
tag

Én is gondoltam már erre, próbáltam is, de nem volt jelentősége. Van hogy 1-2 hétig folyamatosan be van kapcsolva a telefon, elindítok egy felvételt és gond nélkül veszi a perceket.

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#13818) snecizero válasza rob72 (#13810) üzenetére


snecizero
senior tag

szia. Itt a Storms nak van eladó telója. És jó árat kér érte. Írj neki privátba. Kérdezd meg tőle.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#13819) gelbelex


gelbelex
őstag

Amióta a Wave II-mön a gyári LB1 SEB van, csak most próbáltam a GoogleMaps-ot:
Az Opera Mini-ben nem nyílik meg a maps.google.com, csak a Google mobiloldala. Van erre megoldás? :R

Egyébként, ha a Google alkalmazásból nyitom meg, a gyári böngészőben akad, használhatatlan. Ha a Dolphin-ban nyitom a maps.google.com-ot, működik, jól. :F

(#13820) Storms válasza snecizero (#13818) üzenetére


Storms
őstag

Jah :D Csak keveset ajánlott :(

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13821) David3


David3
őstag

(#13822) David3 válasza David3 (#13821) üzenetére


David3
őstag

Még ez kimaradt:

Jelly Bean projekt: Helyzetjelentés

A szakikat kérném, ha valamit elírtam a cikkben, jelezzék. Köszönöm! : )

(#13823) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, elvileg holnap kapok egy ilyen telefont, de még sosem volt dolgom badával.

Édesanyámat "migráltatnám" androidos telefonról, hogyan tudnám megoldani a telefonszámok és az smsek átmentését?
Gmail fiókot, fb-t és netet nem használ egyáltalán, szóval ezeket tiltanám alapból a telefonon.

+volt két hasznos app androidon: az egyik állandóan maxon tartotta a csengőhangerőt a halkítások ellenére is (véletlenül mindig lehalkította a telefont), a másik pedig előre meghatározott idő után bontotta a hívásokat.

Van itt vmi hasonló?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13824) osztraksajt válasza Zirowe (#13823) üzenetére


osztraksajt
őstag

Milyen telefonról migrálnál konkrétan?

(#13825) leslieke válasza Zirowe (#13823) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+volt két hasznos app androidon: az egyik állandóan maxon tartotta a csengőhangerőt a halkítások ellenére is (véletlenül mindig lehalkította a telefont), a másik pedig előre meghatározott idő után bontotta a hívásokat.
Egyikre se emlékszem, hogy lenne badára.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13826) Zirowe válasza osztraksajt (#13824) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Htc wildfire.

leslieke: gyárilag se lehet ezeket beállítani?
Milyen könnyen némul a készülék?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13827) osztraksajt válasza Zirowe (#13826) üzenetére


osztraksajt
őstag

Akkor marad vagy az outlookon keresztüli szinkronizálás, vagy BT-n átküldözgetni a névjegyeket.

Némulni úgy tud hogy a hangerő gombok veszi egyre lentebb a csengetés hangerejét (persze csak ha nincs lezárva a képernyő), ezt legjobb tudomásom szerint módosítani nem lehet.

(#13828) Zirowe válasza osztraksajt (#13827) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, androidon is így van, de így is sikerült neki csomószor lenémítania, amíg nem találtam meg neki azt az appot.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13829) leslieke válasza Zirowe (#13826) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gyárilag sincs ilyen opció a badában.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13830) ABal válasza Zirowe (#13828) üzenetére


ABal
őstag

Ha kijelzővel lefelé fordítod, lenémítja az aktuális csengést, de a következő alkalommal megint a beállításoknak megfelelően csörög.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13831) leslieke válasza ABal (#13830) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez csak akkor működik, ha ben van kapcsolva ez az opció.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13832) ABal válasza leslieke (#13831) üzenetére


ABal
őstag

Valóban, ez lemaradt. Köszi.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13833) Zirowe válasza ABal (#13830) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ezzel nincsen gond, viszont én a véletlenül történő lenémításokat szeretném kiküszöbölni. :)

De látom erre nincs még megoldás badán.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13834) leslieke válasza Zirowe (#13833) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Arra sajnos nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13835) Aryes válasza Zirowe (#13833) üzenetére


Aryes
nagyúr

De látom erre nincs még megoldás badán.

Még? Ha badás telefonnal akarsz kezdeni, ezt a szót jobb, ha kihúzod a szótáradból. :( :DDD

(#13836) gelbelex válasza gelbelex (#13819) üzenetére


gelbelex
őstag

Van, akinél az Opera Mini megnyitja a maps.google.com-ot? :R

(#13837) consono válasza gelbelex (#13836) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem ez nem fog menni, a mini nem erre van... De az Opera Mobile sem nyitja meg más platformon.

"In God we trust. All others must bring data"

(#13838) s4tch válasza consono (#13837) üzenetére


s4tch
veterán

Tableten (galaxy 10.1) opera mobile simán megnyitotta, kb. 5 másodperc alatt be is fogta a saját pozíciót.

(#13839) gelbelex válasza consono (#13837) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszönöm a választ! :R
Hozzá nem értőként azt gondolnám, az Opera Mini is úgy böngészi a GoogleMaps-ot, ahogy a gyári Dolphin... De ha nem, hát nem. :N

(#13840) leslieke


leslieke
Jómunkásember

„Vissza az iskolába” ajánlatok

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13841) David3 válasza leslieke (#13840) üzenetére


David3
őstag

Köszi, meg is csináltam hozzá a blog hírt: [link]

(#13842) Orlin


Orlin
addikt

Hello!

Mi lesz a pontos neve a telefon "expo-nak" ami szeptemberben lesz?
Wave csere elött vagyok még mindig,de azt ki akarom várni :D :P

THX!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13843) leslieke válasza Orlin (#13842) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

IFA 2012

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13844) Orlin válasza leslieke (#13843) üzenetére


Orlin
addikt

Köszi :D
Kiváncsi leszk!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13845) Dhampir válasza Orlin (#13844) üzenetére


Dhampir
félisten

Én meg arra leszek kíváncsi, hogy mikor kezdődik majd az újabb Forintromlás. :)

(#13846) szimike79 válasza Dhampir (#13845) üzenetére


szimike79
őstag

MA. Benne volt a híradóban, hogy gyengült.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#13847) ABal


ABal
őstag

Ünneprontók. :)

Egyébként, hogy ízlik az ICS, szimike79? Mert nekem nagyon.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13848) gelbelex válasza ABal (#13847) üzenetére


gelbelex
őstag

Mennyire stabil az ICS? Baráti körben kettőről is tudok (Arc S, HTC-valami), ami(n) fagyogat.

(#13849) TomWexX válasza gelbelex (#13848) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálam atomstabil, és nagyon tetszetős. (xperia p)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13850) s4tch válasza gelbelex (#13848) üzenetére


s4tch
veterán

Két kütyün használom/használtam (Xperia P-n az van, Galaxy Tab 10.1-re tegnap tettem JB-t), korábbi verziókhoz képest stabil, gyors, energiatakarékos, ha a gyári szarokat kipucolod belőle.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.