Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Kinga81 válasza leslieke (#12800) üzenetére


Kinga81
csendes tag

Rendben, köszönöm!
Addig nem is zavarok, majd vissza térek.
Remélem nem kérdeztem hülyeséget... :)
Üdv: Kinga

(#12802) Aryes válasza leslieke (#12798) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát ők tudják, hogy mennyire értenek hozzá! :DDD

Kinga, arra készülj fel, hogy ha van a telefonodon olyan alkalmazás, ami már nem letölthető, és nincs a gépeden elmentve a Kiesben, vagy fizetős, amit több mint egy éve vásároltál, az el fog veszni végleg a multizásnál, sajnos. A bada 1 nem támogatja az alkalmazások biztonsági mentését.

[ Szerkesztve ]

(#12803) David3


David3
őstag

Akinek gondja volt a Samsung Apps-szen a kereséssel, az most remélem fellélegezhet...

Samsung Apps: Tökéletesített keresés a Samsung Apps áruházban

(#12804) Kicsimix válasza rosco1 (#12793) üzenetére


Kicsimix
őstag

Akkor csinálja ha az usb aljzatban a közėpső rėsz elferdült ės hozzá ėr a szėlső fėmhez..

pl a zsebedben megnyomta valami, kulcs stb....

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#12805) osztraksajt válasza David3 (#12803) üzenetére


osztraksajt
őstag

Hogy elröppent az a 2 évecske mire ezt megoldották. ;] De azért előtte csak megnézem mit követtek el, mert a 2.0 is hiába jött, jött vele egy csomó baromság is ami pedig már előtte jó volt. A híváslista a legnagyobb szívfájdalmam. :W

(#12806) leslieke válasza Aryes (#12802) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

ha van a telefonodon olyan alkalmazás, ami már nem letölthető, és nincs a gépeden elmentve a Kiesben, vagy fizetős, amit több mint egy éve vásároltál, az el fog veszni végleg a multizásnál, sajnos.

Ezt az vásárlás utáni 1 évig letölthető részt lehet megszüntették. A Dungeon Huntert (bár Appson már nincs) több, mint egy éve vettem meg és ma is engedné letölteni újrafizetés nélkül (pedig árnak 290 Ft-ot ír), csak ugye 2.0 alatt nem indul el.

Multizás után, ami látszik a telefonon a mobil Apps/Letöltések menüjében az újra letölthető.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12807) leslieke válasza David3 (#12803) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem volt gondom mostanában, de már nem érdekel. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12808) Dhampir válasza David3 (#12803) üzenetére


Dhampir
félisten

Tényleg rosszul keresett korábban.

(#12809) RetepNyaraB válasza leslieke (#12807) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Gratulálhatunk? :DD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12810) Dhampir válasza leslieke (#12807) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez titokzatos hsz volt, és mindenféle burkolt asszociációkra késztető. :)

(#12811) leslieke válasza RetepNyaraB (#12809) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mihez?

Dhampir nincs titok.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12812) Dhampir válasza leslieke (#12811) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor "fellélegezhetünk", mert fő telefonod még a Wave 3. :)

(#12813) osztraksajt válasza leslieke (#12811) üzenetére


osztraksajt
őstag

Akkor már csakis a tudatmódosító szerekre tippelhetünk. :DDD

Csend van a firmware-ek körül, várható még bármi szerintetek a Samsungtól?
Főleg a wave3 érintett gondolom, a többi már tényleg kifut a jogosan elvárható 2 éves támogatási időszakból.

(#12814) Dhampir válasza osztraksajt (#12813) üzenetére


Dhampir
félisten

A Wave Y is jól támogatott, ha nem tévedek.

(#12815) leslieke

Körülbelül. Csak túl okos vagy túl buta telefonokat lehet kapni. Nekem a rendes nyomógombosokra lett újra igényem, de nem Androidosban. Szerintem az Android túlzottan Nagy Testvérré vált, a kicsi Zöld Robot egy kedves álarc, amely mögött komoly adathalászat folyik.

Remélhetőleg a Tizenes készülékek között lesz majd olyan is, amelyik nem teljesen érintős, mert herótom van ezektől a piszkálós masináktól. :(

Eléggé gagyi alkalmazások vannak Badára, sajnos, de legalább aranyosak. :D

[ Szerkesztve ]

(#12815) leslieke válasza Dhampir (#12812) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még marad is a Wave 3. Néztem 1-2 telefont, de eddig mindegyiknél találtam olyat, amivel lebeszéltem magam a vásárlásról. Az is lehet, hogy nem is telefon, hanem tablet lesz.

(#12813) osztraksajt Wave 3-nál már csak a Tizenben lehet bízni, esetleg kisebb frissítésekben.

A Samsung keresési megoldása meg azért nem érdekel, mert nincs mit keresni. Csak témák jönnek! :W Értelmes, használható program nem érkezik, ami meg kéne az nem érhető el, vagy nem indul el 2.0 alatt.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12816) leslieke válasza Dhampir (#12814) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eléggé gagyi alkalmazások vannak Badára, sajnos, de legalább aranyosak.

A gagyival egyetértek! ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12817) RetepNyaraB válasza leslieke (#12811) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Aszittem előrendeltél egy szifon 5-öt :))

Az alkalmazások reménytelen veszett fejsze törött nyele csorbult bádogból :(((

Droidra nem tudtam magam eddig sose rávenni, mióta utánaolvastam a WP-nak, azóta az is cikis, ájfón pedig out of price, mint eddig. Príma lehetőségek :O

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12818) leslieke válasza RetepNyaraB (#12817) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amíg csak kamu képek vannak róla, addig nem is érdekel. Utána majd meglátjuk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12819) TomWexX


TomWexX
addikt

Nem trollkodni akarok, de az Xperia P az első androidos telóm, és a bada után komolyan egy álom használni. De nem csak ezt hanem a többi nem alsó kategóriás androidos teló is ilyen. (gondolom) Egyszerűen működik ahogy kell, az ég világon semmi baj nincs vele. Nem értem miért tartotok tőle annyira. A vírus probléma is megoldódik ha feltesztek egy avast vírusirtót ami ingyenes, és ráadásul semmivel nem befolyásolja a teló működését.

De nem ám megsértődtök, ismerhettek annyira hogy nem szokásom szét troll-kodni a topicot. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12820) leslieke válasza TomWexX (#12819) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Troll! ;] :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12821) szimike79 válasza TomWexX (#12819) üzenetére


szimike79
őstag

Jól gondolod a többi nem alsókategóriás droid is olyan! :K

Nini, még egy troll! :DD

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#12822) TomWexX válasza leslieke (#12820) üzenetére


TomWexX
addikt

:DDD

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12827) David3


David3
őstag

Sziasztok!

A badablog.hu fórumán elindult egy szavazás, hogy milyen szótárakra lenne szükség. Már nagyban tart a német-magyar szótár fejlesztése, és úgy néz ki, hogy a francia-magyar lesz a következő. Legalábbis az eddigi szavazatok alapján.

Gyerünk szavazni! : )

[ Szerkesztve ]

(#12828) leslieke válasza David3 (#12827) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hibás a link. Itt van helyesen: Milyen szótárra van szükség?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12829) David3 válasza leslieke (#12828) üzenetére


David3
őstag

Ja, tényleg, köszi a javítást! De most már jó az enyém is, véletlen duplán rakta be a http-t... : )

(#12833) skyli válasza David3 (#12829) üzenetére


skyli
senior tag

Sziasztok, légyszi segítsetek, nem értek a badához csak féltesóm idehozta a telóját h cisnáljam meg,ő egyáltalán nem ért hozzá.. nem volt térerő, nem kapcsolódott a hálózathoz.. Gondoltam hátha frissíthetem KIESsel és ez lett nekem is:
"a Kies frissítéskor hibával leállt, elindította a vészhelyzeti helyreállítást, ok, itt még nem voltam ideges, gondoltam majd a vészhelyzeti helyreállító megoldja, erre az is hibaüzenettel leáll és közli, hogy keressem fel a legközelebbi szervizt"

Mit csináljak? Hogy lehet egyszerűen megoldani? utálom más telóját frissíteni -.-' ha meg nem csinálom akkor gondolom én lennék a szemét v mittudomln..

Androiddal sose volt ilyen bajom..

Köszi ha valaki segít! :)

(#12834) TomWexX válasza skyli (#12833) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha nem baj hogy elvesznek az adatok, akkor frissíts multiloaderrel. A Kiest meg hagy a francba, az nem ér semmit. :(
Firmware lista

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12835) skyli válasza TomWexX (#12834) üzenetére


skyli
senior tag

Igazából nekem nem baj.. Multiuploadert megtaláltam most én is és egy leírást is. egyszerű. :) de ezzel mindenképp elvésznek az adatok? annak lehet nem örülne.. bár nemtom hogy lehet így odaadni egy telót. én is mindent vagy a memóriakártyán vagy a felhőben tartok.

(#12836) TomWexX válasza skyli (#12835) üzenetére


TomWexX
addikt

Multival biztosan elvesznek az adatok, viszont a telefon legalább működni fog. Gondolom most be sem kapcsol... Ha esetleg mégis, Kiessel ments le mindent, vagy legalább a névjegyeket, aztán mehet a multi. Melyik firmware-t tervezed felrakni?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12837) skyli válasza TomWexX (#12836) üzenetére


skyli
senior tag

2.0-t és be se kapcsol... download mode van meg ha bekapcsolom az a jel h csatlakoztassam a pc-hez. kies már nem látja.

(#12838) TomWexX válasza skyli (#12837) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor mehet a multi. A tulajnak talán van otthon mentése, ha nem akkor így járt. 2.0-n belül melyik verziójú firm-et teszed fel? (pl.: XXLC1)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12839) skyli válasza TomWexX (#12838) üzenetére


skyli
senior tag

Azt, már mindjárt végez :) eddig minden rendben, 3x kellett downloadot nyomni, elsőre error másodszorra új driverek feltelepítése miatt, de ez normális. :D

Köszi szépen!!!

Elindult :D

[ Szerkesztve ]

(#12840) leslieke válasza skyli (#12833) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

nem volt térerő, nem kapcsolódott a hálózathoz.. Gondoltam hátha frissíthetem KIESsel és ez lett nekem is:

Valószínűleg elég lett volna csak a hálózati beállításokat visszaállítani. Az kisebb macerával jár, mint amibe végül belefutottál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12841) Balage@88


Balage@88
csendes tag

Sziasztok. Nem tudom, hogy más is tapasztalja-e, de amióta Bada 2.0 van a telefonomon (Wave 2), azóta megjelent néhány probléma. Ilyenek például azok az esetek, amikor böngészés közben kifagy a böngésző időnként (gyári és Opera Mini is), vagy elindítom a számológépet és megfagy az egész, aztán újraindul a telefon. De más alkalmazásoknál is volt, hogy kifagyott az adott alkalmazás, meg van rá eset, hogy a telefon egyszerűen újraindul. Persze ezek az esetek nem mindig vannak, de azért elő szoktak fordulni, és a Bada 1.2-vel sose voltak ilyen problémák. Azt sokkal stabilabbnak tapasztaltam, meg röccenésmentesebben is ment mint a 2.0. Ez egyedi eset lehet vagy jobban megfogja a 2.0 a Wave 2-t?

(#12842) osztraksajt válasza Balage@88 (#12841) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nekem Wave I van, a böngésző és opera hiba valamint az eseti újraindulás nálam is elő szokott fordulni, bár már leszoktam róla hogy külső programokat indítsak. Eleinte a játékokkal bohóckodtam mikor ingyen is lehetett tölteni egész vállalható programokat, de az újak többsége vagy drága vagy gagyi, alkalmazások közül meg lenne vagy 3 ami említésre méltó.

A számológépnél soha nem találkoztam ilyen jellegű problémával, gondolom nem egy memóriaigényes program, dos alatt is írtam pascalban ami max 4kb volt, talán itt se szúrták el több megás programmá.. :DDD

Az 1.2, de még főleg az 1.0 érzetre valóban simább volt, a 2.0 sokat vesztett a folyékonyságából.

(#12843) Balage@88 válasza osztraksajt (#12842) üzenetére


Balage@88
csendes tag

Tehát akkor ezek szerint ezekkel együtt kell élni. Egyébként én visszaraknám multiloaderrel az 1.2-t, csak akkor meg az lenne a gond, hogy sok alkalmazás már nem támogatja az 1.2-t.

(#12844) osztraksajt válasza Balage@88 (#12843) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ördögi kör, nekem is ez volt a dilemmám. :DDD

(#12845) Balage@88 válasza osztraksajt (#12844) üzenetére


Balage@88
csendes tag

És nemtudom, hogy segítene-e ha multiloaderrel újraraknám a 2.0-t. Hátha a tizta telepítésnek köszönhetően jobb lenne, bár én nem hinném, hogy változna valami.
Meg nem tudom, hogy lesz-e a Bada 2-höz frissítés, mert eddig nekem nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#12846) Aryes válasza Balage@88 (#12845) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem próbáld meg, mert ugyan elég sok gyíkja van a badának, de az azért nem szokványos, hogy a számológéptől összeomoljon. Hivatalos fw van rajta vagy vmi béta esetleg?

(#12847) Balage@88 válasza Aryes (#12846) üzenetére


Balage@88
csendes tag

Hivatalos. Kies-szel lett frissítve 2.0-ra még január elején. Azóta nem jött újabb frissítés, bár nem is olvastam róla. A telefon kártyafüggetlen. Akkor van összeomlás a számológépnél, mikor indítom, amikor rábökök az ikonjára.

[ Szerkesztve ]

(#12848) leslieke válasza Balage@88 (#12841) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Wave 2-es bada 2.0 (KL6) egy béta közeli fw, kár volt kiadnia a Samsungnak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12849) Storms


Storms
őstag

Légyszi aki felrakta az androidot, próbálja ki ezt a programot: LINK Csak emiatt raknám fel a droid-ot ha működik. Magnetic sensor elvileg van a Wave-ben. De ilyen programot nem találtam Wave-re. Köszi

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#12850) duvi válasza gelbelex (#12464) üzenetére


duvi
nagyúr

Sziasztok!
Előre is elnézést az offért, de megígértem gelbelex kollégának, hogy letesztelem az SE Arc S autós töltését navigáció közben. A jól ismert Route66 droidos verziójával teszteltem és egy BlackBerry Storm 9500 micro USB ( 5Volt,1000mA) autós töltőt használtam. Kb. 40 perces út volt. 89% volt a töltöttség induláskor. Végig hangos navi+aktív Bt volt használatban, bekapcsolt kijelzővel. Az út végére 100%-on volt az akksi töltöttsége. Ezek alapján nem kell félni az alábbi alábbi problémától :N
"Azt hallottam az Arc S-ről és a GSII-ről, hogy autós navigáció közben több áramot fogyasztanak, mint amit fel tudnak venni az autós töltőről, azaz időnként ki kell kapcsolni őket... :Y Van erre megoldás?"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.