Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1001) consono válasza bokrosolajos (#995) üzenetére

consono
(addikt)

A SE Mini Pro-t én is nézegettem, szimpatikus gép...

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#1002) TomWexX válasza Tomajdon (#999) üzenetére

TomWexX
(addikt)

Köszi, így egyszerűbb! :U

Xiaomi Mi9 | Ipad Pro 10.5

(#1003) leslieke válasza TomWexX (#1002) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Én se tudhatok mindent. :B

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1004) Goldmen75

Goldmen75
(őstag)

A Mátrix -os témával vigyázzatok, nem lehet kijönni a "mátrixból"!!! Csak ha kiveszed az akksit.....:) De amúgy pofás lenne:D

(#1005) snecizero

snecizero
(senior tag)

Szevasztok.
Mikori a legfrisseb béta bada 2.0 ?

Xiaomi mi max 3* Jézus az út az igazság és az élet !!!

(#1006) leslieke válasza snecizero (#1005) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

December 2.: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1007) snecizero válasza leslieke (#1006) üzenetére

snecizero
(senior tag)

Köszi a gyors választ. Megéri felrakni ? Már nagyon viszket a tenyerem.

Xiaomi mi max 3* Jézus az út az igazság és az élet !!!

(#1008) Dhampir válasza bokrosolajos (#995) üzenetére

Dhampir
(nagyúr)

A Defy+ miért nem felel meg?

(#1009) leslieke válasza snecizero (#1007) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Nem tudom. Nekem még 1.2 van fent.

(#1010) TomWexX válasza snecizero (#1007) üzenetére

TomWexX
(addikt)

Szerintem megéri, eddig nem találtam benne hibát.

(#1011) bokrosolajos válasza Dhampir (#1008) üzenetére

bokrosolajos
(őstag)

Dhampir:Nem tetszik sem a külalak, felhasznált anyagok minősége, sem a kijelző. Szerintem a leggyengébb a mai kínálatból. 4-5 évvel ezelőtti HTC-ken volt ilyen kezdetleges betekintési szögű, kontraszt-szegény kijelző. Mondjuk épp ezért olcsó is. Igaz a Mini Pro sem eget verő árú, pedig tudásban pont azt nyújtja, mint a Wave!
Khm, hardveresen értettem, szoftveresen fényévekkel előtte jár.

snecizero: az 1.2-es badánál bármi jobb, még az 1.0 is, nem hogy a 2!

Sousuke: videonál is külön be tudod kapcsolni a segédfényt, bökj a jobb felsső villám ikonra!

[ Szerkesztve ]

(#1012) Sousuke

Sousuke
(tag)

Sziasztok, az előző Androidos telefonomból kimentettem vCard fájlformátumba a telefonos kontaktjaimat, viszont a Kies nem kezeli a vCard-ot, csak a saját formátumát. Van valami mód, hogy kinyerjem a telefonkönyvemet a vCard fájlból és áttegyem a Wave-emre?

Másrészt, egyszer már írtam a fórumba, de nem reagált rá még senki: A ledes segédfény nem világít nekem ha videót veszek fel, viszont fotózáskor villan és működik, nálatok is van ez a hibajelenség?

1.2-es bada van fent, az 1.0-ánál nem próbáltam, hogy ott működött-e.

(#1013) TomWexX válasza Sousuke (#1012) üzenetére

TomWexX
(addikt)

A poén az hogy a régebbi Kies kezelte a vCard-ot, míg a legújabb már nem. :(
Szedj le valahonnan egy 1.x-es Kiest, ott csináld meg a *.spb névjegy fájlt, majd az új Kiesbe azt tallózd be. Most így hirtelen ez az ötlet jutott eszembe.

Fényképezőnél nálam nincs gond a leddel.

(#1014) consono válasza Sousuke (#1012) üzenetére

consono
(addikt)

2.0-n nekem megy a fény videóbál, 1.2-n nem tudom kipróbálni...

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#1015) leslieke válasza Sousuke (#1012) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

A felvétel indítás előtt kell beállítani a mobilfényt. Van Automatikus, Be, Ki opció.

(#1016) lafaty80

lafaty80
(őstag)

Multiloaderről szabad kérdezni a fórumban? :)

(#1017) TomWexX válasza lafaty80 (#1016) üzenetére

TomWexX
(addikt)

Persze! Az nem számít wareznak.

(#1018) Sousuke válasza leslieke (#1015) üzenetére

Sousuke
(tag)

Most újra kipróbáltam, működött, hogy reggel miért nem, azt nem tudom. Csinál furcsaságokat a telefon, már én érzem kellemetlenül magamat, ha írok ide egy hibajelenséget és utána nem tudom produkálni, mert egyszerűen akkor meg jó lesz magától. :F :W
Kies újra kiírja a Pc-m nevét, de most felteszem az 1.5-öst hogy a vCard fájlokból csináljak Kies 2.0-ával is szinkronizálható telefonkönyvet.

Tényleg nem értem néha miért cseszik ki velem a technika és csinál olyan dolgokat, amiket nem kéne, pl a tegnapi Kies-es frissítés-fail is, vagy utána a Multiloader-es write error sorozat :O

(#1019) lafaty80 válasza lafaty80 (#1016) üzenetére

lafaty80
(őstag)

Ok, szóval az asszonynak van egy s8500-a (T-s)

Olvasgatom a frissítést multiloaderrel, de egy dolog nem világos.
A teljes szoftverfrissítés, és a szoftver update-elés mi a különbség (menetileg), mert mindkét lehetőségnél ugyanazt látom. App-ok szempontjából van különbség(megmarad valami utána)?

(#1020) leslieke válasza lafaty80 (#1019) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

A teljes szoftverfrissítéskor egy FULL firmware-t teszel fel (mindig ezzel kell kezdeni), a szoftver update-eléskor pedig a FULL firmware után megjelent update firmware-t teszed fel. A menete ugyanaz, csak más fájlokat kell betallózni a Multiloaderbe. Itt le vannak írva mindkettőhöz a lépések: [link]

(#1021) lafaty80 válasza leslieke (#1020) üzenetére

lafaty80
(őstag)

Akkor gondolom így is - úgy is bukja a a fent lévő progikat

(#1022) leslieke válasza lafaty80 (#1021) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Igen, mindent újra kell tenni multiloaderezés után.

(#1023) Goldmen75

Goldmen75
(őstag)

kb 10-15 perc:D:D:D

(#1024) bexinho23

bexinho23
(őstag)

Igaz nem wave, de samsung. :) Vicces!

http://bit.ly/uBPENi

(#1025) consono válasza Goldmen75 (#1023) üzenetére

consono
(addikt)

Annál azért több, én emiatt nem tettem fel a KK7-et, maradtam 5-ön :)

(#1026) Goldmen75 válasza consono (#1025) üzenetére

Goldmen75
(őstag)

Hja...pedig jó...én meg beugrottam lesliekének s felnyomtam az októberi vodásat:D:D:D:D
De visszarakom ma este a 7-eset:)

(#1027) leslieke válasza Goldmen75 (#1026) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Csak a figyelmetlenségednek ugrottál be.. :DDD

(#1028) Tomajdon

Tomajdon
(aktív tag)

A múltkori balszerencsétlen Chat ON próbálkozásom után, ismét beregeltem magam, sikerrel. Végre fel tudtam venni egyik ismerősömet a partnerlistára (KK5), és tudok vele beszélgetni. Nekem nagyon tetszik, rögtön lehet saját képet,videót, bármilyen más képet, videót, naptári bejegyzést és GPS koordinátákat megosztani. Nagyon remélem, hogy hamar el fog terjedni, mivel elég jó kis rendszer!

(#1029) pumedli válasza Tomajdon (#1028) üzenetére

pumedli
(csendes tag)

Balszerencsétlen? Balszerencsés vagy szerencsétlen, nem? ;)
Nem kötekedni akarok... :)

(#1030) Tomajdon válasza pumedli (#1029) üzenetére

Tomajdon
(aktív tag)

Nem baj, igazad van :D Kicsit fail...

(#1031) Piet

Piet
(csendes tag)

Ha esetleg valakit erdekel az USB kapcsolattal letrehozott internet hozzaferes, megoldas itt:

[link]

es itt

[link]

ha mar itt vagyok leirom:

1. A Kies+ICM kombo joindulattal sem nevezheto felhasznalo baratnak. Ha mar masolnak akkor ezt is megnezhettek volna a konkurencianal hogyan kell csinalni.

2. Ha valaki ezt a telefont akarja hasznalni, h internet hozzaferest varazsoljon a gepere, akkor a Kies-re szukseg van a driver-ek miatt. A Kies viszont install elejen megnezi, h van-e internet kapcsolat es ha nincs, nem megy fel. A kor bezarult. Epic fail.

3. A badaval valo maszatolasbol latszik, h alacsony prioritassal megy ez a vonal es nem tesznek moge eroforrast. IMO csak tartalek a bada, ha esetleg az androidos irany zsakutca lenne (pl. rejtett szabadalmak) akkor van egy tartalek amit elo lehet kapni az "okostelefon" kategoriaban. Amig az android jol megy addig nem sietnek konkurenciat csinalni hazon belul a badaval.

(#1032) duvi

duvi
(nagyúr)

Mai napra is van egy pár ajánló és infó :)
-Yahoo! natív alkalmazás. Ingyenes/1.0 kell/Wave I-II-III támogatott
-Photobucket for bada Ingyenes/2.0 kell/Wave III-Y támogatott
-Interaktív téma készül Infinity Theme néven Wavekre, 2.0szoftverhez. Bemutató videó.
-Az Olasz TIM szolgáltató már 248,90 € (+ 9,90 € szállítási költség) áron kínálja a Wave III-at. Ez a jelenlegi árfolyamon számolva, kb. 77.000 Ft! Jó lenne itthon is ilyen árakat látni :K Forrás

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#1033) leslieke válasza duvi (#1032) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

-Az Olasz TIM szolgáltató már 248,90 € (+ 9,90 € szállítási költség) áron kínálja a Wave III-at. Ez a jelenlegi árfolyamon számolva, kb. 77.000 Ft! Jó lenne itthon is ilyen árakat látni

Barátságos ár. :DDD

(#1034) Shurycen válasza duvi (#1032) üzenetére

Shurycen
(tag)

Hát szerintem ez az Infinity Theme Atomdurva, ilyen okosságokból jöjjön még vagy 1000 :)

(#1035) leslieke válasza Shurycen (#1034) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Azért 1000 atom durva programnak több értelme lenne, mint újabb 1000 felesleges témának. Szerintem.

(#1036) kennyke válasza duvi (#1032) üzenetére

kennyke
(aktív tag)

Már itthon is elérhető hivatalos forgalmazásban, gyári garival 110eFt: [link]

szerk: ja, és készletről, független verzió

[ Szerkesztve ]

Z5, SW2, MiBand, TF101

(#1037) leslieke válasza kennyke (#1036) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Ez igen csak drága lett a külföldi árakhoz képest.

(#1038) pumedli válasza leslieke (#1037) üzenetére

pumedli
(csendes tag)

Nem panaszkodni! Megvenni! :DDD
Végre van gyári garis... (Majdnem) minden igényt kielégít. :D

(#1039) leslieke válasza pumedli (#1038) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Kell-kell, de ahogy a reklám mondja: "Mert hülye azért nem vagyok"...

Ez - akárhogy nézem - nem 100 eFt alatti kezdőár, mint ahogy előzetesen reméltük/számoltunk. Ha jól emlékszem F-ECT$ tippelte ezt az árat.

(#1040) pumedli válasza leslieke (#1039) üzenetére

pumedli
(csendes tag)

Pedig nagyon várjuk már a beszámolót... :D
Mi az az ár, amiért már megvennéd? Mondjuk holnap... :)

Egyébként első fecskeként szerintem nem is olyan vészesen magas ár ez. Pár napon/héten belül ez egy jókorát fog még esni szerintem. Ahogy a szolgáltatóknál is megjelenik, meg kapható lesz más boltokban is függetlenül, akkor beindul valamelyest a verseny.

(#1041) leslieke válasza pumedli (#1040) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Írnék én róla beszámolót, de csak ezért nem venném meg. :)

Ha már több helyen lesz kapható, akkor szerintem is esni fog az ára, remélhetőleg 100 eFt alá. Ennyiért már megvenném.

(#1042) F-ECT$ válasza leslieke (#1039) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Jól emlékszel :C

Elvileg ebben a hónapban megjelenik a T-nél, az biztosan elindítja lefelé a függetlenek árait is.

Dive ever, work never.

(#1043) leslieke válasza F-ECT$ (#1042) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Elvileg megjelenik. Már egy hónapja a hamarosan kapható készülékek között szerepel.

(#1044) kennyke válasza leslieke (#1037) üzenetére

kennyke
(aktív tag)

igen, de az az első :)
Egyébként januárban biztos lesz 100 alatt is!

amúgy külföldön gyári független mennyiért van?

Z5, SW2, MiBand, TF101

(#1045) leslieke válasza kennyke (#1044) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Pl. ilyen árak: Wave 3 árak Olaszországból
Mivel beszélek olaszul a garancia pontos típusát nem tudom megmondani. de ezek akkor is sokkal olcsóbbak.

(#1046) consono válasza leslieke (#1045) üzenetére

consono
(addikt)

Jó, de mi sokkal gazdagabbak vagyunk, mint ők.... :U

(#1047) leslieke válasza consono (#1046) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Ezt mindig elfelejtem. Akkor kettőt veszek és az egyiket felajánlom valamelyik szegény nyugaton élőnek.

#1045) leslieke Mivel nem beszélek olaszul... kimaradt a nem szó

[ Szerkesztve ]

(#1048) consono

consono
(addikt)

Kicsit borsos ára lett az Epire Defense II-nek... A Swingworm is szórakoztatónak tűnik :)

(#1049) leslieke válasza consono (#1048) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Majd lesz valamilyen akció, amikor olcsóbban letölthetőek lesznek. :DDD

(#1050) Árpád78

Árpád78
(csendes tag)

Ha feltöltőkártyás vagyok akkor hogy veszek fizetős alkalmazást? Egyszerűen leveszik az egyenleget? (djuice)

Egy messzi messzi Galaxy S-ban...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.