Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Kal-El


Kal-El
senior tag

Hello!
Telefonhoz milyen felbontású háttérkép a legjobb, ha nem akarom, hogy ilyen széles görgethető legyen? Hanem egy fix kép.

(#8002) TomWexX válasza Kal-El (#8001) üzenetére


TomWexX
addikt

480x800

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8003) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Samsung Apps: 2012 szórakoztató alkalmazásai ingyen

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8004) Silenzio válasza F-ECT$ (#7997) üzenetére


Silenzio
addikt

Íme egy idézet 2010 júliusából a Mobilarénáról. A tesztalany a Galaxy S: " Nagyon hiányoznak róla a hardveres híváskezelő gombok, elkélne egy exponáló gomb és egy vaku a kamerához..."
Mindkettő rajta van tudtommal (a gombok kivételével). Viszont az idők folyamán nem csak a híváskezelő gombok tűnnek el, eltűnik pár hasznos funkció is, pl. sem a Galaxy S2-n, sem a Bada 2-esen nem lehet a kamerában "vágni", holott az elődők ezt mindkét gép esetében tudták. Csak új felvétel készítésére van lehetőség. Ez sokkal bosszantóbb, mint a hangprofilok hiánya a Wave-nél vagy a műanyag a droidos samuknál. Remek politikát folytat a koreai cég. Vagy saját oprendszert adnak minőségi körítéssel és belepofáznak mindenbe, vagy hagyják hogy hogy mindenki a guglis modelleket vegye, de cserébe még azt az 5 dollárt is sajnálják, amivel egy fémkaszni megdobná a költségeket. Ez igen. :))
Am. fizikai gombokkal akkor tudsz machinálni a telefonodon, ha léteznek azok a fizikai gombok. Ha nem, a fene megette az egészet. ;)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8005) F-ECT$ válasza Silenzio (#8004) üzenetére


F-ECT$
titán

Sajnos a mobilarena tesztek felületesek. Itt pl részben igaz, amit mondanak, de egy menü beállítással lehet segíteni a dolgon. Galaxy S esetén is gondolom hasonló helyen van, mint a GS2-n: Menü / Beállítások / Hívás / Hívás fogadása, befejezése / Hívásfogadás gombbal illetve Hívás befejezés gyorsan. (Persze ettől nem teremnek gombok, a hívás felvétele a Home, letevése a Képernyőzár gombbal történik.)

A hardveres kamera gombhoz fel kell tenni egy módosított kamera apk-t, de persze ez nem váltja ki 100%-osan a dedikált kamera gombot.

Ettől függetlenül tényleg a gombnélküliség felé megyünk, ami nekem sem tetszik, mindössze arra reagáltam, hogy a wave-et lecserélve nem feltétlenül kell lemondani az összes pozitív tulajdonságáról (pl jó kijelző, fizikai gombok), és "cserébe" olyan funkcionalitást nyújt az android, amitől nagyon messze van a bada sajnos.

Dive ever, work never.

(#8006) leslieke válasza F-ECT$ (#8005) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

"cserébe" olyan funkcionalitást nyújt az android, amitől nagyon messze van a bada.

Pl.: mailware és vírusok? ;] :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8007) TomWexX válasza leslieke (#8006) üzenetére


TomWexX
addikt

LOL

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8008) F-ECT$ válasza leslieke (#8006) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, csakis ;)

Dive ever, work never.

(#8009) szebev válasza F-ECT$ (#7984) üzenetére


szebev
senior tag

Nekem a telo 100-as , a bada nem 100-as ! Keresem a wave utodjat androidos vonalon, de egyszeruen nem talalom ! Nekem a wave-el nem lenne problemam, ha androidos lenne !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#8010) David3 válasza s4tch (#7987) üzenetére


David3
őstag

Az építő jellegű kritika mindig elkél, hiszen Ti olvasók látjátok mi az, amivel szebbé és jobbá lehet tenni egy blogot. A jövőben jobban odafigyelünk majd az ilyenekre! :)

Személy szerint én nem így fordítottam volna, de a szándék a fontos! Aki tud angolul, úgyis az angolt olvassa el, aki nem, az pedig a kicsit "törtmagyarból" is megérti. :)

(#8011) szebev válasza David3 (#8010) üzenetére


szebev
senior tag

Nekem tokeletesen lejott a tort magyar forditas, bar en tudok egy picit angolul is ! A forditas meg olyan lett ,mintha angol forditotta volna a szoveget es nem magyar . Angolul nem tudo emberkeknek boven eleg!Koszonet erte ! Itt a szandek volt a fontos( sot az a legfontosabb tobbnyire ) !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#8012) leslieke


leslieke
Jómunkásember

FB működik nektek telefonon? Se SH, se a FB for Bada nem jelentkezik be.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8013) chubii válasza leslieke (#8012) üzenetére


chubii
senior tag

Nálam sem működik.( Http Time out)

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#8014) TomWexX válasza leslieke (#8012) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálam megy, bár baromi lassú. :F

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8015) leslieke válasza TomWexX (#8014) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Melyikkel?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8016) laden válasza leslieke (#8015) üzenetére


laden
tag

Nekem Social Hub megy. Az alkalmazás meg nincs feltéve szal azt nem tom mondani, hogy megy e.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8017) TomWexX válasza leslieke (#8015) üzenetére


TomWexX
addikt

Mindkettővel. Mondjuk az alkalmazásban márc 19.-i a legfrisebb kiírás.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8018) leslieke válasza laden (#8016) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most már ezt az üzenetet kapom: A szolgáltatás nem elérhető, próbálja meg később.

Megpróbálom később. :))

(#8017) TomWexX frissítés megy?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8019) laden válasza leslieke (#8018) üzenetére


laden
tag

Feltetttem az alkalmazást is. Az is megy. Sőt mintha gyorsabb lenne a frissítése. Persze chat-nél ugyanúgy kilép, mint eddig.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8020) leslieke válasza laden (#8019) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csodás, akkor én vagyok büntiben- :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8021) laden válasza leslieke (#8020) üzenetére


laden
tag

Próbáltál már egy alapbeállítás visszaállítást? Nekem az segít ha nem enged be az SH-ra. Nekem elég volt a hálózatot visszaállítani. Ja meg sokszor a böngésző user agentja is bekavar. Bár nem tudom hogy a Wave 1-eseden vagy a 3-ason nem jelentkezik be. :)

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#8022) TomWexX válasza leslieke (#8018) üzenetére


TomWexX
addikt

Megy a frissítés, csak ahogy mondtam is, baromi lassú. Ezért is jobb böngészőben FB-ozni. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8023) bexinho23


bexinho23
őstag

Melyik fw jelenleg a legstabilabb wave1-re? Most a nexus van fent, de mostanában elég gyakran újraindul.

(#8024) leslieke válasza laden (#8021) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

W3 nem jelentkezik be. Visszaállítást még nem próbáltam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8025) leslieke válasza bexinho23 (#8023) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nami-féle fw-t próbáld ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8026) leslieke válasza leslieke (#8024) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Visszaállítás sem segített.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8027) TomWexX válasza leslieke (#8026) üzenetére


TomWexX
addikt

Válts androidra! Ott működik. ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8028) s4tch válasza bexinho23 (#8023) üzenetére


s4tch
veterán

badatürkye-féle LB2 elég stabil, pár hete használom, egyszer indult újra böngészés közben egy olyan oldaltól, amibe kb. 15-20 youtube videó volt beágyazva. Magyar nyelv nincs, de miután a 2.0 magyar fordítása nem egy nagy durranás, nem is hiányzik. Egyedül az akksiidő a problémás az LA1-hez képest, 2 napot így is kibír, ha nem játszok sokat.

(#8029) leslieke válasza TomWexX (#8027) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD Annyira nem fontos. Most néztem, hogy március elején léptem be utoljára mobilról FB-re.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8030) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nami még mindig jól megy azóta is..:)

(#8031) bexinho23 válasza leslieke (#8025) üzenetére


bexinho23
őstag

Rendben, köszi! Kipróbáljuk milyen.

(#8032) kaller1


kaller1
veterán

Karácsonyra (idén) meglesz a kies-es magyar 2.0? :U

.::> <::.

(#8033) leslieke válasza kaller1 (#8032) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak akkor, ha szerencsénk van. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8034) bexinho23 válasza leslieke (#8033) üzenetére


bexinho23
őstag

Lesz különbség a wave1-es kies 2.0 és az eddig megjelent legstabilabb multiloader-es fw között? (stabilitás szempontjából) Vagy aki multizik, annak felesleges "várnia" a hivatalos magyar fw-t?

(#8035) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Valaki tudna segíteni privátban hogyan tudnám a 8530-ra ráerőszakolni, hogy vodafone hálózaton is működjön (jelenleg t-mobile).

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#8036) leslieke válasza bexinho23 (#8034) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem nagy különbség nem lesz közöttük. Akinek kell a 2.0 ne várjon, multizzon. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8037) David3 válasza F.B.I. (#8035) üzenetére


David3
őstag

Szia!

Nem tudom mennyire szabad "erről" beszélni itt. Nézd meg ezt a fórumot, van itt egy egész jó leírás: Klikk ide!

Ezen kívül legyen rajta független szoftver (pl. a NAMI-féle XXLA1).

Szoftverfrissítéssel kapcsolatos információk és letöltések a badablog.hu-n. :)

[ Szerkesztve ]

(#8038) David3 válasza bexinho23 (#8034) üzenetére


David3
őstag

Nem, nincs különbség. Lényegében ezek a kiszivárogtatott szoftverek a Kies rendszeréből lettek kimentve, CheckFusDownloaderrel.

[ Szerkesztve ]

(#8039) leslieke válasza David3 (#8037) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

PÜ-ben szerencsésebb lett volna. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8040) F.B.I. válasza David3 (#8037) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#8041) RetepNyaraB válasza s4tch (#8028) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mióta kikapcsoltam a 3G+ hálózatot, két nap alatt csökkent össz-vissz 8%-ot az aksi LA1 firmmel (mondjuk is nem használtam gyakorlatilag; néhány sms, pár hívás).
Bekapcsolt 3G-vel egy nap és gyak. kampec.

Brutál szarul van kitalálva az energiakezelése a 2.0-nak :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8042) Dhampir válasza leslieke (#7967) üzenetére


Dhampir
félisten

A rendszerinformacional kirja, hogy van frissebb firmware, de nem tolt le semmit (utcai wifirol probaltam), 1.2 van fent.

(#8043) leslieke válasza Dhampir (#8042) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1.2-n nem működik a letöltés, azt csak Kiessel lehet(ne) frissíteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8044) David3 válasza leslieke (#8026) üzenetére


David3
őstag

Nem tudom áll-e még a probléma, de nálam működik rendesen minden.

(#8045) leslieke válasza David3 (#8044) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A helyzet változatlan.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8046) consono


consono
nagyúr

Mégis van zenefelismerő a Bada 2.0-ban? Csak lehet, hogy még nincs aktiválva???

"In God we trust. All others must bring data"

(#8047) leslieke válasza consono (#8046) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Biztos egy újabb frissítéssel akarják visszahozni. Meglepetésként. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8048) osztraksajt válasza leslieke (#8047) üzenetére


osztraksajt
őstag

Megint 2 év. Basszus. :DDD

(#8049) leslieke válasza osztraksajt (#8048) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem olyan hosszú idő az. Csak te vagy türelmetlen. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8050) osztraksajt válasza leslieke (#8049) üzenetére


osztraksajt
őstag

Én már csak ilyen hamari hobbit vagyok a Bada ent világában. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.