Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) consono válasza TomWexX (#13050) üzenetére


consono
nagyúr

Mondtam, hogy a launcher elég "érdekes" benne ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#13052) TomWexX válasza consono (#13051) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem lehet valahogy törölni és a gyárit használni? :) Most a go launcher van helyette.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13053) Storms válasza TomWexX (#13050) üzenetére


Storms
őstag

Nálam 5 percig futott az Android, elég is volt belőle. Még használhatatlan, se fájlkezelő benne, nem beszélve arról hogy annyira félre van csúszva az érintés hogy a billentyűzeten az 1-est nem is lehet használni. Rábökök a tárhelyre a beállításokba , egyből hibaüzenetet dob... Reméljük, sokat fog javulni még :R

nem lehetne ennek a turko cfw-nek a V3-as CSC-jével használni mondjuk az LG1-es FW-t? Vagy úgyse lenne magyar? :B

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13054) TomWexX válasza Storms (#13053) üzenetére


TomWexX
addikt

Én lecseréltem az android fájlokat consono-éra, ott nem hord félre a billentyű (legalábbis nálam jó). Fájlkezelőt meg letölthetsz a play-ből (pl. total commander). Nálam fél óra alatt nem fagyott meg, bár néha be-beakadt.

Ha működik a V3-as CSC az LG1-el, akkor magyar lesz. HA működik...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13055) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Gameloft sztori folytatódik:

A mostani válaszlevélben köszöni szépen a srác a felvilágosítást, levelemet továbbítja a fejlesztőknek és reméli, hogy addig is a többi játék között találok kedvemre valót!

Azt hiszem itt a vége a történetnek, erre már nincs mit írni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13056) ABal válasza leslieke (#13055) üzenetére


ABal
őstag

Erre lehetne csak igazán,... de arra már biztos nem válaszolnának. ;]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13057) szimike79 válasza TomWexX (#13054) üzenetére


szimike79
őstag

Már Wave-n is a droidot nyomod, nem semmi. :DDD

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#13058) leslieke válasza ABal (#13056) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem erőlködöm, ha megcsinálják, akkor az jó, ha nem, az se érdekel már. Megvan a DH PS3-on, játszom azon. Csak azt rohadt nehéz zsebre tenni.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13059) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hoppá! Eltűnt az állandó "1 frissítés érhető el" üzenet a Samsung Appsról! A VLC Remote frissült és azóta nincs ez az üzenet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13060) TomWexX válasza szimike79 (#13057) üzenetére


TomWexX
addikt

Csak kipróbáltam. :D Egyébként az akadásoktól eltekintve egész szépen fut, ha végleges lenne, működne minden simán ezt használnám a wave-en. Ezzel csak az a baj, hogy nem használom a wave-et. :DDD

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13061) consono válasza TomWexX (#13052) üzenetére


consono
nagyúr

Simán lehet bele tenni másik launchert, kb. 2 perces meló, de letöltesz újra 100 megát csak emiatt? :) Arról nem is beszélve, hogy 384 kbps-n feltölteni 100 megát nagyon idegölő dolog... Persze ha csinálok következő verziót, akkor kicserélem!

"In God we trust. All others must bring data"

(#13062) TomWexX válasza consono (#13061) üzenetére


TomWexX
addikt

Na ezt most nem-igen tudom értelmezni... :U Miért kell 100 megát le/fel tölteni? Van egy sejtésem róla, de nem akarok hülyeséget írni.
Egyébként akár 200 megát is letöltenék emiatt. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13063) consono válasza TomWexX (#13062) üzenetére


consono
nagyúr

Az image file-ra gondoltam:) Ha ki akarom cserélni a launchert, újra kell csinálni a system.img-t...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13064) TomWexX válasza consono (#13063) üzenetére


TomWexX
addikt

Erre gondoltam. :) Nincs más fájlmegosztó ahová fel tudnál tölteni? Lehet gyorsabb lenne másik oldalon. A 4shared.com-ra regisztrálnom kellett hogy letölthessem a fájljaidat. Na nem mintha ez olyan nagy gond lett volna...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13065) consono válasza TomWexX (#13064) üzenetére


consono
nagyúr

Itthon sajnos csak 384k az uplinkem, mindegy hova töltöm :( Hétfőn bent majd csinálok új verziót... Milyen launcher legyen benne? Az ICS-é, vagy valamilyen másik?

"In God we trust. All others must bring data"

(#13066) TomWexX válasza consono (#13065) üzenetére


TomWexX
addikt

Szerintem jó az alap ICS, ha pedig valami + kell, akkor lehet szórakozni különböző launcherekkel. Köszi előre is! :R

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13067) Aryes válasza TomWexX (#13066) üzenetére


Aryes
nagyúr

Töltsd le a playről az apex launchert, sokkal jobb mint a gyári és kevesebb ramot használ, több marad az alkalmazásoknak. ;)

(#13068) TomWexX válasza Aryes (#13067) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi a tippet, telepítettem is. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13069) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ezt próbáltam már valaki?? Navitel Navigator

Magyar és egyéb térképek innen tölthetőek le: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13070) David3 válasza leslieke (#13069) üzenetére


David3
őstag

Úgy tudom, hogy a Navitel a 100 kb-nál kisebb térképfájlokat támogatja csak. A nagyobb méretű fájlok használatához meg kell vásárolni a licence kulcsot.

Egyébként itt írtam róla, hogy van már bada 2.0 támogatás is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13071) norakrisz


norakrisz
csendes tag

Sziasztok! Megjártam a Kies-szel... :W Elindítottam, azt mondta van frissítés. Jó, mondom frissítsen. Megcsinálta, utána kilépett, de többet nem volt hajlandó elindulni. Gép újraindít, semmi változás. Mérgemben leszedtem szabályosan (Vista). Próbáltam installálni újabb verziót, Kies_2.3.2.12064_9_7, Kies_2.3.2.12064_10_1, a következő történik. Az installShield kiírja, hogy "This setup will perform an upgrade of Samsung Kies. Do you want to continue?" Mondom, yes. Egy darabig dolgozik, majd kiírja hogy ha telepíteni szeretném a Kies legújabb verzióját, el kell távolítani a régit. Akarom-e eltávolítani a régit majd folytani a telepítést? Mondom, igen. Erre megjelenik egy ablak, hogy a modulok regisztrációjának törlése, dolgozik egy kicsit, majd jön megint a "This setup will perform" üzenet és ez így folyik akármeddig. Gondolom, valami ottmaradt amit nem tud leszedni... Mi a teendő? Előre is kösz a segítséget.

(#13072) leslieke válasza norakrisz (#13071) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Kies fájlokat töröld kézzel és registry-bejegyzések törlése. Majd mehet a telepítés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13073) ViragL


ViragL
tag

Sziasztok!

Elkezdtem egy szoftverfrissítést, most van egy ilyen állapotom
Valaki meg tudná mondani, hogy ilyenkor mi a teendő?

Üdv

(#13074) norakrisz


norakrisz
csendes tag

Megcsináltam, de nem változott semmi :W

(#13075) ViragL válasza ViragL (#13073) üzenetére


ViragL
tag

Tárgytalan. Túlparáztam.

(#13076) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Kijött egy új fw, XXLG1...................... Vagy csak nekem új, hogy nem ír róla senki????

Oneplus 8T 8/256

(#13077) leslieke válasza ruszi_tomi (#13076) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak neked új! :DDD Itt írtam róla: [link]

De a Hungary megtévesztő, mert nincs benne magyar nyelv.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13078) TomWexX válasza ruszi_tomi (#13076) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem olvastál vissza rendesen.
Pl. 1
Pl. 2
Pl. 3

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13079) Storms válasza leslieke (#13069) üzenetére


Storms
őstag

Felraktam. Letöltöttem a térképet, háttértármódba belemásoltam + a magyar nyelvet, de egyből aktiválást kér. :(

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13080) ruszi_tomi válasza leslieke (#13077) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Jajjj :D vidéken voltam, haza jöttem, aztán hirtelen megörültem..........:D Bocsi

Oneplus 8T 8/256

(#13081) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Az első nap 64 letöltés volt az Idegen Szavak Gyűjteménye szótárunkból. Aki letöltötte, azt megkérnénk, hogy 5 csillaggal jutalmazza a program adatlapján, hogy minél előbbre kerüljön a listán! Vélemények és tapasztalatok is jöhetnek ide vagy akár a badablog fórumába! Minden vélemény és észrevétel fontos! : )

Blog hír: [link]
Samsung Apps: [link]
Fórum: [link]

Köszönjük!

[ Szerkesztve ]

(#13082) leslieke válasza Storms (#13079) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13083) TomWexX válasza David3 (#13081) üzenetére


TomWexX
addikt

Már tegnap ment az 5 csillag. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13084) leslieke válasza David3 (#13081) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tőlem is ment az 5 csillag. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13085) Storms válasza leslieke (#13082) üzenetére


Storms
őstag

Hátha te tudsz segíteni:

nem lehetne ennek a turko cfw-nek a V3-as CSC-jével használni mondjuk az LG1-es FW-t? Úgy magyar nyelv is lenne?

Vagy szintén ezzel az FW-vel: LINK XELF1. használni a turko cfw v3-as CSC-jét? Mivel a szoft ugyanaz lenne. :U

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13086) leslieke válasza Storms (#13085) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos nem tudok segíteni. Talán consono.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13087) TomWexX válasza Storms (#13085) üzenetére


TomWexX
addikt

Az XELF1-el nincs kizárva hogy megy a V3-as CSC. Egy próbát szerintem megér...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13088) David3 válasza Storms (#13085) üzenetére


David3
őstag

Ezekkel a módosított szoftverekkel az a baj, hogy nem tudni hol túrt bele a készítő. Ebből kifolyólag nem tudni, hogy az egyik szoftver elfogadja a másik szoftver CSC fájljait. Habár most én is a Turko 6.1-eset használom, és a benne található V3-as CSC-vel használom, magyar nyelvvel.

(#13089) consono válasza Storms (#13085) üzenetére


consono
nagyúr

HA elég bátor vagy, kipróbálhatod a CSC cserét, de előtte backupolj, mert én jártam már úgy, hogy a CSC csere/varázslás után vissza kellett multiznom 1.2-ig, hogy újra életet tudjak lehelni a Wave-be... Persze olyan is volt, hogy gond nélkül ment ;)

Más: most megint piszkáltam Android romot, teljesen egyértelművé vált számomra, hogy a Google alkalmazásai az, ami miatt belassul a rendszer. Amíg nincs market, GMail, sync, etc, addig fut, szalad minden, utána meg jönnek a random lassulások, memórialefogyások. Persze tévedhetek, de elég feltűnő a dolog...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13090) s4tch válasza consono (#13089) üzenetére


s4tch
veterán

Mondjuk ezek nélkül elég jól el lehet lenni. A tableten fent vannak ugyan, annak nem árt az 1GB memória miatt, de a playt csak néhanapján használom, a térképet talán 2x ha elindítottam 2 hónap alatt, a music nem megy itthon, drive, plus, translate, street view csak próbából voltak fent, egyedül a gmail fut push üzemmódban, ill. a youtube néhanapján.

Ahogy tableten tapasztaltam, a launcheren qrvasok múlik. A gyári ics launcher teljesen jó, a touchwiz gyász, a go launcher hd vált be legjobban; telefonra is a gót tenném.

(#13091) consono válasza s4tch (#13090) üzenetére


consono
nagyúr

A go launcher tényleg jó, csak sajnos 256 MB rammal elég nehézkes a használata... Én is keresgélek, az ICS launcher jó, az Apex is, nekem a Mobo Launcher is bejön, meg az Espier, a QQ, a ... :D Van elég nagy választék...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13092) gyulank


gyulank
addikt

Telepítettem az XELF1-es FW-t, és ebben nincs benne a GoogleMaps, ami a Turko_CFW_V5_XXLD2_Updated_Hero355-ban alapból volt.
Az Apps-on nem találom, ezt letöltöttem, 2 fájl, mindkettőt lehet telepíteni, de ugyanaz a verzió, csak a kiterjesztés más, viszont azt írta ki, hogy települt, és el is indult mikor a telepítés után a Lejátszást választottam, de nincs kint az ikonja sem, szóval nem tudnám elindítani. Lehet erre is telepíteni valahogy?

Ki lehet kapcsolni valahogy az akku merülés jelzését töltés, és telefon kikapcsolás nélkül?

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#13093) gyulank válasza David3 (#13088) üzenetére


gyulank
addikt

Ezen nekem nem indul a Droid. Rosszul nyomom a gombokat? Próbáltam rögtön, próbáltam késve nyomni egymástól. Így is-úgy is a Bada indul el.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#13094) consono válasza gyulank (#13093) üzenetére


consono
nagyúr

Feltetted a droidhoz szükséges FORA-t (meg bootloadert)?

"In God we trust. All others must bring data"

(#13095) leslieke válasza gyulank (#13092) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Java fájlok a Java mappába települnek, onnan is lehet indítani.

Nem lehet kikapcsolni az akku merülésének jelzését.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13096) consono válasza TomWexX (#13066) üzenetére


consono
nagyúr

TomWexX, itt a módosított system.img :http://www.4shared.com/zip/kwb7W_eK/system_07_23.html ebbe beletettem az ICS launcherét, meg az Apex-et is, illetve benne van az aryes által csinált billentyűzet-kiosztás is. Adatvesztést nem okoz, simán mennie kell mindennek, amit eddig feltettél. De lehet, hogy jobban jársz, ha üres data.img-vel próbálkozol!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#13098) osztraksajt válasza David3 (#13097) üzenetére


osztraksajt
őstag

Az bejegyzés utolsó mondatával maximálisan egyet tudok érteni, de komolyan meglepődnék.

A Samsung az operátor egyik legnagyobb partnere (és viszont) pont nem fog keresztbe tenni nekik egy ilyen lépéssel.

(#13099) leslieke válasza osztraksajt (#13098) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13100) TomWexX válasza consono (#13096) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszönöm szépen, majd este kipróbálom. :) Az adatvesztés nem probléma, mert nem töltöttem le semmit... arra ott a Sony. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.